Nie zgadzasz się z nachalną propagandą LGBT jesteś ... nazistą! ZOBACZ!
Fundacja Batorego przygotowała spot reklamowy o mowie nienawiści. Ma tytuł "Powiedz STOP mowie nienawiści".
Kategoria
Sekcja: Wiadomości
Fundacja Batorego przygotowała spot reklamowy o mowie nienawiści. Ma tytuł "Powiedz STOP mowie nienawiści".
12 tysięcy to wyliczenia optymistyczne. Jeśli imigranci ściągną do Polski swoje rodizny, okaże się, że będzie ich nawet 90 tys. osób.
Joanna Mucha opowiadała o programie gospodarczym swojej partii. Zachwalała program, który Platforma ma zamiar wprowadzić, podkreślając, że jest on banalnie prosty. Jednak..
Paweł Chmielewski, portal Fronda.pl: Czy Polska jest przygotowana na przyjęcie kilku lub nawet kilkunastu tysięcy uchodźców, których chce nam przysłać Bruksela?
- Pan prezydent spotkał się z polskimi emigrantami, i co, miałby kłamać? Miał powiedzieć im: tak, wracajcie, czekają tutaj na was setki tysięcy dobrze płatnych miejsc pracy? - mówił Jarosław Gowin w radiowej Jedynce odnosząc się do wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy w Wielkiej Brytanii.
Rodzimi eksporterzy żywności coraz śmielej wkraczają do Ameryki, zwłaszcza Północnej. Dzięki temu już wkrótce Stany Zjednoczone wkroczą do pierwszej dziesiątki polskich rynków zbytu.
– To kpina z PiS-u. Pokazanie, że trzeci bliźniak jest na listach PO, to pokazanie cynizmu ludzi, którzy za miską soczewicy chcą sprzedawać to co reprezentowali przez ostatnie 20 lat – mówił Roman Giertych w rozmowie w radiu TOK FM.
Giertych powiedział w rozmowie z Piotrem Kraśką w Poranku TOK FM, że do godz. 4 w nocy siedział z policją. Dlaczego? - Pierwszy raz w życiu miałem napad na dom - przyznał. Zdradził, że doszło do niego o godz. 20 i że sprawca wdarł się do pokoju jego małej córki. - Spłoszyłem sprawcę. Spłoszyłem ich w chwili, kiedy wchodzili do pokoju mojej małej córeczki, dwuletniej Alicji - opowiadał Giertych. Mecenas podał szczegóły, które zna z monitoringu: sprawcy weszli przez ogrodzenie, dalej przez garaż i okno. - Nie daruję im, że weszli do pokoju małej Alicji. Myślę, że teraz wszystkie groźby, którymi mnie raczono przez te wszystkie lata, teraz dokładnie zanalizuję. Wyznaczam też 10 tys. zł nagrody dla osoby, która pomoże mi ustalić sprawcę - dodał. Zdaniem Giertycha, widać, że sprawcy byli dobrze przygotowani. Prawnik zapowiada, że nie będzie chronił dóbr osobistych sprawców. - To jest moje zdjęcie i nie będę przestrzegał dóbr osobistych sprawcy napadu rabunkowego bądź próby porwania.
Niemcy nasilają presję na państwa Grupy Wyszehradzkiej. Kontrole graniczne w strefie Schengen, a teraz... próby finansowe pod adresem krajów, które nie chcą przyjmować nielegalnych imigrantów.
Masowe ośrodki propagandowe nie mają łatwego życia i kompletnie nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Macherzy od prymitywnej nagonki przywykli do sztampowych zaklęć, tak zwanych słów „kluczy”. Przez osiem lat żaden z płatnych utrzymanków władzy nie wysilał się, co najwyżej ścigał z innym wyrobnikiem o premię. Jeśli ktoś ma w sobie tyle samozaparcia i potrafi pokonać obrzydzenie może wziąć dowolny tekst dowolnego Żakowskiego albo innej Olejnik i zobaczy w nich mieszankę pracy domowej dla szkoły podstawowej z napisami w szalecie. Śledzę na bieżąco te wyścigi szczurów i dlatego w niczym nie przesadzam.
Nadzwyczajne posiedzenie Sejmu poświęcone kryzysowi imigracyjnemu odbędzie się dzisiaj o godzinie 14. W planach jest przedstawienie informacji na ten temat i dyskusja.
1. Nie ma w zasadzie dnia aby premier Ewa Kopacz, "nie zaczepiła" w jakiś sposób prezydenta Andrzeja Dudy.
- Unia jest coraz bardziej przygnieciona przez kolejne kryzysy (bo imigranci to jeden z wielu kryzysów). Zmienia się w sposób coraz mniej korzystny dla krajów najsłabszych i pogrążonych w kłopotach – mówi dr hab. Tomasz Grzegorz Grosse z Instytutu Sobieskiego, europeista.
Beata Szydło na regionalnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku mówiła o Andrzeju Dudzie w kontekśćie jego wizyty w Wielkiej Brytanii. Prezydent w bardzo szczerych słowach powiedział tam do polskich emigrantów, że nie będzie ich jeszcze zachęcał do powrotu do kraju, bo dobrze wie, dlaczego wyjechali - z powodu złych warunków ekonomicznych. Z niewiadomych przyczyn za tę wypowiedź prezydenta Dudę zaatakowała premier Ewa Kopacz i cała posłuszna rządowi część mediów.
<<< KONIECZNIE ZOBACZ! JAK POWSTAĆ Z GRZECHU I WRÓCIĆ DO NORMALNOŚCI>>> Prezydent Andrzej Duda podczas swojej wizyty w Wielkiej Brytanii w tych słowach zwrócił się do polskich emigrantów: