,,To jest po prostu zło wcielone''. Rzecznik Praw Dziecka zapowiada działania po filmie Latkowskiego - zdjęcie
21.05.20, 08:10Fot. Sejm RP via Flickr, CC BY 2.0

,,To jest po prostu zło wcielone''. Rzecznik Praw Dziecka zapowiada działania po filmie Latkowskiego

9

Z grupą ekspertów sprawdzimy, jakie wątki nie były poruszone i dlaczego. Tym będzie mogła się zająć 7-osobowa komisja” – powiedział Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak po emisji filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”.

Film Latkowskiego wczoraj wieczorem wyemitowała Telewizja Polska. Opisano w nim kulisy przestępstw Krystiana W. ps. Krystek, który działał w Trójmieście i przez media nazywany był „łowcą nastolatek”.

W rozmowie na antenie TVP Info Pawlak powiedział:

To kolejny wstrząsający ostatnio obraz, bo pokazuje zło wcielone. Od kilku minut zastanawiałem się, jakich słów użyć, by powiedzieć, czym są czyny pedofilskie wobec dzieci. To jest po prostu zło wcielone”.

O sprawie więcej piszemy także w poniższych artykułach:

Latkowski do Szyca: ,,Mało pamiętasz, ćpałeś, powiedz prawdę''

Pedofile celebryci wywołani do tablicy. Komentarze po filmie Latkowskiego...

dam/PAP,TVP Info

Komentarze (9):

KASTA2020.05.21 17:07
Ręce precz od Zupełnie Nadzwyczajnej KASTY Ludzi !
Janek2020.05.21 9:34
Rzecznik Praw dziecka przez 5 lat spał spokojnie ! sprawa go nie interesowała !! mamy instytucje, organy które pieniądze doją a nic nie robią ! Ministerstwo Sprawiedliwości też nic nie wiedziało o sprawie, prokuratorzy policja, sądy !! gdzie oni są - ale mamy mafię i gangi !!
Helga Geerhart2020.05.21 9:23
A dlaczego dopiero po filmie??? To Latkowski robi teraz za służby do tego celu powołane?? I Sekielscy też??? To trzeba im płacić!!! Zabrać służbom i dać im. I Latkowskiemu i Sekielskim.
Andrzej Malik2020.05.21 8:54
Rok temu był pierwszy film Sekielskich. Od tego czasu ZERO śledztw prokuratury.
iza2020.05.21 8:48
Cały czas czekamy na aresztowania 21 biskupów przenoszących pedofilii z parafii na parafię. Sprawa z Sopotu jest wstrząsająca, ale sprawcy powinni być traktowani na równo - siedzieć powinni zamieszani w sprawę z Sopotu oraz biskupi współdziałający z pedofilami w zawodzie księdza.
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 8:42
No jak się wszystko nagle obudziło! wierzyłbym w dobre intencje twórcy filmu gdyby film nie miał emisji parę dni po filmie Sekielskich i gdyby pokazywał pedofilię nie tylko w środowisku filmowych! a tak to jest tylko filmik służący do naparzanki którzy pedofile są gorsi twoi czy moi...
Realista2020.05.21 8:38
To ten sam rzecznik praw dziecka, który nic nie robił w sprawie molestowania dzieci przez duchownych? To bardziej rzecznik praw księdza.
Arek2020.05.21 8:32
Tak, jakoś nie słychać w tej sprawie Budki, rzecznika do spraw opozycji - tow. Bondara. Nie słychać Kidawy, Tuska, Sikorskiego, Hołowni czy Kamysza ani nawet Nitrasa, Szambelana Czajkowskiego. Całe to towarzystwo nabiera wody w usta gdy trzeba walczyć o dobro niewinnych. Zresztą to się pokrywa z ich aborcyjnymi tęsknotami. Kto godzi się na zabijanie bezbronnych maleństw nie będzie protestował przeciw tej ciszy i parasola ochronnego wokół medialnych celebrytów.
w takich sprawach , to morde w kubeł2020.05.21 8:16
a Rzecznik Praw Łobywatelskich - poklepał się tupci