Latkowski do Szyca: ,,Mało pamiętasz, ćpałeś, powiedz prawdę'' - zdjęcie
21.05.20, 08:00screenshot Youtube - TVP Info / Fot. Martin Kraft via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Latkowski do Szyca: ,,Mało pamiętasz, ćpałeś, powiedz prawdę''

64

Telewizja Polska wyemitowała wczoraj szokujący film dokumentalny pt. „Nic się nie stało”, który mówi o pedofilii w "Zatoce Sztuki". Po emisji filmu, na antenie TVP, reżyser obrazu Sylwester Latkowski zaapelował:

Borys Szyc, Radek Majdan, Kuba Wojewódzki, powiedzcie, co widzieliście”.

Dalej mówił:

Borys, może czas nie tłumaczyć się, jak się tłumaczyłeś... że byłeś pijany wtedy, że ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę, żebyś po prostu powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś”.

Dodawał też:

Jesteś dobrym aktorem, potrafisz grać [...] czas może wreszcie doprowadzić do sytuacji takiej, żebyś po prostu powiedział prawdę. Mam tę samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn, które tam mignęły: opowiedzcie o tym, co się działo w Roofie. W miejscu do którego jak wchodziły inne osoby, to nie chciały się pokazać nigdy”.

Stwierdził także:

Ja mam jeden problem. Osoby, które mówiły o was, boją się was. Boją się tego, że docierają do nich. Tak że pokazanie ich w jakiejkolwiek formie, ze zmutowanym głosem, z zaciemnieniem, nic nie daje. Jest tylko szansa, że prokuratura generalna wznowi tę sprawę, że nie uzna tylko, że kozioł ofiarny, "Krystek" [jeden z oskarżonych o seksualne wykorzystywanie nieletnich ws. Zatoki Sztuki - przyp. red.], zamyka sprawę”.

Dalej mówił:

To nie może być tak, jak udało się Krzysztofowi Zanussiemu w 2005 r., który wybrnął ze sprawy Dworca Centralnego”.

Latkowski apelował też do Jarosława Bieniuka, byłego piłkarza, którego modelka ze środowiska Zatoki Sztuki oskarżyła o gwałt. Jak stwierdził – był on zaangażowany w klub „[…] te imprezy, sam uczestniczyłeś w tym. Zobacz, co z tobą zrobiono, jak szantażowano ciebie”. Zaapelował, aby zdecydował się powiedzieć, co widział.

Wczoraj rano w rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 Latkowski mówił między innymi o tym, że jeden z jego rozmówców ową Zatokę Sztuki określał mianem „zatoki świń” – widział w nim kokainę, nieletnie i młode dziewczynki i był w szoku gdy zobaczył, że bawiły się tam między innymi postacie znane z gazet czy biznesu, aktorzy i artyści. Dodał też, że według badań dziewczynkom podawano pigułki gwałtu.

tag/TVP 1,niezalezna.pl

Komentarze (64):

XD2020.05.27 14:01
A to wszystko żeby przekonać społeczeństwo, że inni też gwałcą dzieci, nie tylko księża. Żenujące. Każda osoba która krzywdzi innych powinna zostać ukarana zgodnie z literą prawa. Księża stoją ponad prawem i to jest główny ból w temacie pedofilii w Kościele. Nie jest kwestią sporną że w każdym środowisku znajdą się takie menty społeczne. Główna kwestia dotyczy osób, którym winy zostały udowodnione, a którzy grzeją swoje pedofilskie d*py w miękkich fotelach zamiast wyć w celi w towarzystwie współwięźniów. I to jest krew na rękach każdego kto nie zgłasza przestępstw do prokuratury.
JS2020.05.21 12:33
Uwielbiani przez gawiedź telewizyjną czy estradową, kinową ulubieńcy, to nie jednokrotnie DRAPIEŻNIKI seksualne ! Utrzymują jednak oni swój nienaganny wizerunek dla świata ale gdy przychodzi noc przemieniają się w agresywnych i wulgarnych seksoholików bez zahamowań, którzy chcą się wyżyć seksualnie a na swoje ofiary upatrują niewinne, nietknięte dzieci, osoby małoletnie. Oni chcę więcej od życia bo mają pieniądze a niech ich ktoś zaatakuje, oskarży to rzucą się swoimi adwokatami jak lwy do gardeł. Dotyczy to też polityków, bogaczy, ekscentryków ! Demaskujmy tych przestępców ! Najmroczniejsze miejsce na ziemi: Chateau des Amerois – Zamek Matki Ciemności https://killuminati.pl/najmroczniejsze-miejsce-na-ziemi-chateau-des-amerois-zamek-matki-ciemnosci/ Jezus Królem, nie budujmy potęgi szatana w tym świecie ! Pozdrawiam
Glaudiusman2020.05.21 12:11
Wszystkie te wstrętne typy powinny być ostro sądzone i zapuszkowane na twardych pryczach. Nie chcemy oglądać nigdy tych gęb sprośnych. Precz. Po co mi jakiś Szyc, Wojewódzki, czy jakiś tam Majdan. DO paki i koniec. Precz!!!!!!!!!!!
poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.05.21 11:58
szyc z twoim ryjem też bym ćpał i z malutkim... zadna baba nie chciała!!!!??? a taki maczo w filmach ha ha ha ha !!!! zaburzony niedorozwiniety TYP!!!!
meg2020.05.21 11:45
Pan Bóg cierpliwy ale sprawiedliwy i sodomici poniosą karę i ' nie umkną ".Takie mamy " elity" ,jakim pozwoliliśmy wyróść ,darząc tych ludzi zainteresowaniem , sympatią a często bezkrytycznym uwielbieniem.Wychodowaliśmy te moralne dno na "swoim łonie ".Jakie wartości prezentują i od zawsze prezentowali ci ludzie?.Dlaczego jakaś tam ich jedna artystyczna umiejętnośc uczyniła ich w naszych oczach autorytetami .Jaki to przykład dla dzieci i młodzieży ?Co dla ludzi ,ktorzy mienią się w większości chrześcijanami robi telewizja , bo to ona kreuje tzw celebrytów / te dziewczynki od Latkowskiego to ofiary również telewizji/.Gdzie są w naszej polskiej publicznej telewizji filmy chrześcijańskie i promującej takie wartości?Są czasami ale po 2-giej w nocy,natomiast w godzinach wieczornych króluje chłam ,przemoc ,seks , głupota,gloryfikacja cielesności , mody i parcia na tzw szkło.Idiotyczne seriale ogłupiły ludzi do tego stopnia ,że fikcja zaczyna wypierać rzeczywistość.
Olej2020.05.21 11:42
To teraz już wiecie dlaczego PO a nie PiS ? Wiecie dlaczego my to prowincja a duże miasta to centrum kultury i sztuki. A wszystkie sztuki za ??? PO i ich lewoskrętną resztą !!!!
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 11:12
Brawo Panie Latkowski ! Jechać po lewackiej bandzie , aż do kości ! Nie interesuje mnie Pana przeszłość tak chętnie w tej chwili używana przez lewactwo do swojej obrony. Twierdzę stanowczo, że to gówniana obrona, bo co ma piernik do wiatraka ? Pozdrawiam i trzymam kciuki.
ja katolik2020.05.21 11:09
Zero dobrej woli w ujawnianiu zbrodni na nieletnich przez pedofilów wśród celebrytów, biznesmenów, polityków, artystów, sędziów i prokuratorów z kasty... Wszystko to jest zamiatane i ukrywane ! Tak działa właśnie liberalna mafia i masoneria.
gonia2020.05.21 10:45
w tej sprawie nalezy podziekowac mafii sycylijskiej czyli prokuraturze w Gdansku to nalezy rozpieprzyc juz dzis
RadekCiamajdan2020.05.21 10:27
Następny film Latkowskiego bedzie nosić tytuł: "Nic się nie zmieniło".
Darek2020.05.21 10:16
A już ci wszyscy "celebryci" myśleli że jak mają kasę to wszystko wolno i nikt się nie dowie, a tu taka niespodzianka i od razu płacz i krzyk że ja nic nie wiedziałem i nie widziałem. Czyli można powiedzieć że wszyscy "celebryci" to pedofile, wiem uogólniam ale nam wszystkim tak łatwo to przychodzi taka ocena wszystkich wrzucić do jednego "garnka" i ocenić....
Realista2020.05.21 10:07
Nie zdziwię się jesli Latkowski przerżnie grube pieniądze w sądzie. Dużo insynuacji, które nie są poparte żadnymi dowodami. Zero powoła teraz specjalny zespół śledczych, który zajmie się wyjaśnianiem czegoś co prokuratura wyjaśnia już od 5 lat. Chyba więc przy okazji trzeba będzie wyjasnić czemu prokuraturze tak niemrawo szło to wyjaśnianie. Jeśli znajdą się dowody na pedofilie, to niezależnie kogo by dotyczyły taka osoba jest dla mnie skończona. Ale insynuacje w kontekście pedofilii, niepoparte dowodami, to bardzo słabe. I to zupełnie nie przypomina dziennikarstwa.
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 11:31
Naucz się oglądać i słuchać ze zrozumieniem, może wtedy przestaniesz wypisywać głupoty.
Piotrek2020.05.21 11:49
W odróżnieniu od ciebie Realista przedstawił logiczny wywód, ale nie wiem, czy rozumiesz i czy potrafisz zrozumieć, na czym polega różnica.
Urszula2020.05.21 12:20
E, tam. Od kogo wymagasz zrozumienia? Od PiSdzielca?
Dell2020.05.21 9:53
"Sopot" ( 21.5.20 o 8:28 ) pisze: "Jeśli dobrze rozumiem, to w sprawie tego sopockiego przybytku śledztwo toczy się już od lat. I co? I nic". 2015 marzec - Anaid popełnia smobójstwo 2015 maj - lipiec publikacje prasowe (matka dziewczynki poszła do mediów, bo gdańska prokuratura i policja niechętnie się zabierały do sprawy) 2015 listopad - pierwsze zarzuty dla "Krystka" 2016 marzec - pierwsze zarzuty dla Marcina T. 2018 październik - wyrok na "Krystka" za gwałt na dziewczynce (jedyny, na razie, prawomocny - trzy lata) 2019 styczeń - początek procesu "Krystka" i Marcina T. ("krystek" - 33 ofiary seksualne, T. - 5 ofiar) Uprzedzając tych co wszystko zwalają na PiS: rząd PiS powstał 16 października 2015 (zarzuty dla "Krystka" - listopad 2016)
Urszula2020.05.21 9:45
A u was bardziej gwałcą dzieci jak u nas - powiedział Latkowski
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 11:32
Keller, jesteś czerwonym kretynem.
ladychapel2020.05.21 9:42
Sylwester Latkowski pod koniec lat dziewięćdziesiątych został skazany na karę dwóch lat i trzech miesięcy pozbawienia wolności za wymuszenie rozbójnicze (był wtedy prezesem firmy brokerskiej). W więzieniu spędził w sumie 19 miesięcy. Wcześnie jposzukiwany był w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Szczecinie. W latach 1993-1998 ukrywał się w Federacji Rosyjskiej.
Dell2020.05.21 9:58
A jakaś merytoryczna opinia? O filmie? O pedofilii wśród was lewaków?
Urszula2020.05.21 10:04
A może odniesiesz się do pedofilii wśród was kościółkowych
Dell2020.05.21 11:21
O "kościółkowych" dyskutujecie tu niemal codziennie. Ten film nie był o nich. Jeśli unikasz rozmowy na temat filmu Latkowskiego to znaczy, że do pedofilii nie podchodzisz zdroworozsądkowo tylko ideologicznie. Jakie jest twoje zdanie na temat pedofilii po waszej, lewackiej stronie? Co sądzisz o księżach pedofilach wiem - to samo co ja.
Urszula2020.05.21 10:01
Takie są PiSowskie autorytety
RadekCiamajdan2020.05.21 10:31
Lobby pedofilskie i pedofile uaktywnili się na forum. Uderz w stół...
\\\\\\\\\\\\\\\\204 2020.05.21 10:51
Chyba twój stary to pedofil
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 11:28
I co ? Zmienia to coś ? To ma być wasza obrona lewaki ? Osądy zostaw sądom, a o tych "rewelacjach" wiadomo powszechnie już od dawna, jednak, co ma piernik do wiatraka. Zostawmy to prokuraturze, a celebrytom niech się pali pod d.upami, oczywiście tylko tym winnym, a jest ich spora grupka.
ladychapel2020.05.21 9:36
Przypomnijcie o cpaniu waszemu idolowi - Pospieszalskiemu
RadekCiamajdan2020.05.21 10:29
A ty już przestałeś bzykać małe dziewczynki?
oficer LWP2020.05.21 9:35
Trójmiasto to bastion PO i Tuska z Wałęsą na czele, mafijne bagno,
kastrację fizyczną wraz z kastracją umysłową2020.05.21 9:29
Polska to kraj w którym nie ma "weinsteinów", nie ma pedofili wśród celebrytów, żadna z osób z showbiznesu nie dała se sztosu śmiertelnego, a umarła cukrzycę; szerzone są teorie, że pedofilia to zdrowy objaw (Płatek), że wśród homoseksualistów jest najmniej pedofili - że zaspokojenie swoich zboczeń jest zdrowe, bo pozwoli w przyszłości na uniknięcie faszyzmu i Holoucastu
ptaszek szczygieł2020.05.21 9:21
czekam na wdrożenie przez TVN natychmiast standardów GW,TVN (soku z buraka) - Miszczak do dymisji, a "kupsko" z jego programem zawieszone
oLo2020.05.21 9:04
Kryminalista Latkowski autorytet TVP, no jaka TV taki autorytet.
M.a2020.05.21 8:53
Jeśli tego nie ujawnimy do końca, będzie jeszcze gorzej. Dlatego tak trolle i różne układziki atakują kościół, aby wszystkie, a przede wszystkim swoje obrzydliwe grzechy zrzucić na innych.
Urszula2020.05.21 10:03
Mylisz się. Nie ma znaczenia kto molestował dzieci. Odpowiedź jest jedna - wszystkich bez wyjątku musi dosięgnąć kara.
rew2020.05.21 8:49
mam kilkanaście znajomych osób w kręgu artystów w Warszawie, oni mi mówili z jaką skalą homoseksualizmu się spotkali, a co za tym idzie pedofilii. Wiele ról w teatrach, operach był obstawiane z klucza homo. A nazwiska tych reżyserów, aktorów, śpiewaków - głowa boli. Ile takich domów jak w Sopocie jest w Warszawie? wystarczy z warszawskimi taksówkarzami porozmawiać.
Bartek2020.05.21 10:40
Dzięki za "ujawnienie" homospisku... A to połączenie homoseksualizmu z pedofilią skąd Ci się wzięło? Mówisz o rolach dziecięcych w teatrach i operach?
@@@2020.05.21 8:40
Kto w tej prokuraturze siedzi ? Większość to komunistyczni działacze i ich potomstwo, dlatego tak zaciekle bronią swołoczy lewackiej z show-biznesu. To w dużym stopniu lewacka kasta samych swoich.
Urszula2020.05.21 10:07
Pretensje do Ziobry. On rządzi w prokuraturach.
@@@2020.05.21 8:34
Gdzie dyżurny Keller i reszta pedofilów, coś cicho na forum ? Gdzie wasza troska o dzieci ,wykorzystywane przez zaciekłych wrogów Kościoła ?
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 8:41
Oni są, tylko tchórzliwe pod innymi nickami. No i wymyślają jakieś erzatze argumentów. Muszą ruszać d*pami, bo mózgi maja już nieczynne.
ateusz2020.05.21 8:51
Gdzie jakieś dowody na pedofilię celebrytów? Gwoli wyjaśnienie - wizyta w restauracji której właścicielem jest celebryta nie czyni nikogo pedofilem. A może Związek Artystów Scen Polskich zajmował się tuszowanem przyadków pedofilii tak jak biskupi, i przenosił winnych do innego teatru gdzie dalej mogli pracować z dziećmi, jak w przypadku księży pedofilów przenoszonych z parafii do parafii?
Precz z 🌈 zarazą!2020.05.21 8:33
Pedofilia wśród celebrytów. Cóż, prawda boli. Nie ma wyjścia, lewacy: trzeba jakoś dialektycznie podzielić pedofilię na kościelną, czyli nielegalną, oburzającą oraz na pedofilię wśród "lepszych", celebrytów, nietykalnych, czyli taką "nic się nie stało", kasta wybroni, zamiecie pod dywan. No, a najbardziej bolą niewygodne fakty, czyli ewidentny związek przyczynowy gejostwa z pedofilią. Takie fakty powodują, że piana kapie lewakom z gęby. Zapowietrzają się i bluzgają absurdalnym sloganem: - To jest homofobia! A na to pedofil może równie dobrze stwierdzić: - Atak na mnie to "pedofobia". Boże Wszechmocny! Jak długo jeszcze będziesz na to patrzył?!
ateusz2020.05.21 8:56
Od kiedy wizyta w restauracji to pedofilia? Latkowski znalazł chociaż jednego celebrytę pedofila? Czy tylko insynuuje, że wizyta w restauracji należącej do przestępcy to współudział w przestępstwie?
W koło Macieju2020.05.21 9:06
"od kiedy wizyta w restauracji to pedofilia?" Klasyczne żydowskie rozwadnianie śmierdzącej sprawy. No comments.
Dam2020.05.21 9:10
Jak pójdziesz do pubu, a potem okaże się, że właściciel pubu kogoś zabił, to jesteś współwinny zabójstwa? Ale jest przekaz partyjny i musicie się go trzymać.
ateusz2020.05.21 9:31
A jak ksiądz okaże się pedofilem to automatycznie wszyscy inni z tej parafii też są pedofilami, bo odprawiali msze w tym samym kościele? xD
PiS to masoneria2020.05.21 10:51
Tak Zanussiego .I gwiazdę tvn Edwarda Miszczaka. Tych wymienia wprost z nazwiska.
zenio2020.05.21 8:30
Nie żebym się czepiał, ale ta dziewczyna popełniła samobójstwo i sprawa szybko stała się medialna. A to było w 2015 roku. A wiecie kto od 2015 roku siedzi przy korycie i nic z tą sprawą nie zrobił? A teraz minister Zero przychodzi i gada,że "trzeba przyjrzeć się sprawie". To gdzie on był przez ostatnie 5 lat? Ma was za idiotów czy jesteście idiotami?
Lulejko2020.05.21 8:39
Nie wiedziałem, że Ziobro od lat rządzi Sopotem. Żeby być uczciwym to podaj datę, kiedy go powiadomiono o takim przypadku.
AAAtomek2020.05.21 9:25
Nie wiedziałem, że Sopot nie należy do Polski w związku z tym Minister Ziobro od 2015 roku nic nie mógł zrobić w tej sprawie?
Dell2020.05.21 9:54
2015 marzec - Anaid popełnia smobójstwo 2015 maj - lipiec publikacje prasowe (matka dziewczynki poszła do mediów, bo gdańska prokuratura i policja niechętnie się zabierały do sprawy) 2015 listopad - pierwsze zarzuty dla "Krystka" 2016 marzec - pierwsze zarzuty dla Marcina T. 2018 październik - wyrok na "Krystka" za gwałt na dziewczynce (jedyny, na razie, prawomocny - trzy lata) 2019 styczeń - początek procesu "Krystka" i Marcina T. ("krystek" - 33 ofiary seksualne, T. - 5 ofiar) Dla tych co wszystko zwalają na PiS: rząd PiS powstał 16 października 2015 (zarzuty dla "Krystka" - listopad 2016)
moj hooj jest wiekszy jak twoj2020.05.21 9:43
Koryto sie zmienilo ale nie w Sopocie.Zmieniono prokuratorow ? sedziow? policjantow?
zms2020.05.21 9:48
Odpowiedzi szukaj w filmie chyba że potrzebujesz łopatologii
poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.05.21 12:00
z koryta to ty zresz jak przystało na sowiecko-poPOwskie bydle!!!
Sopot2020.05.21 8:28
Jeśli dobrze rozumiem, to w sprawie tego sopockiego przybytku śledztwo toczy się już od lat. I co? I nic. Widzę trzy możliwe wyjaśnienia: 1. Są gdzieś jacyś winni, ale prokuratura nie potrafi ich złapać - wniosek: Zero do dymisji; 2. Są gdzies jacyś winni, ale prokurature nie chce ich złapać - wniosek jak wyżej; 3. Nie ma winnych - wniosek: Latkowski do sądu za zniesławienie.
Dell2020.05.21 9:43
Jest jeszcze czwarta możliwość. Jesteś zbyt leniwy żeby cokolwiek więcej przeczytać, za to dostatecznie nienawidzisz, żeby rzucać bezpodstawne oskarżenia. 2015 marzec - Anaid popełnia smobójstwo 2015 maj - lipiec publikacje prasowe (matka dziewczynki poszła do mediów, bo gdańska prokuratura i policja niechętnie się zabierały do sprawy) 2015 listopad - pierwsze zarzuty dla "Krystka" 2016 marzec - pierwsze zarzuty dla Marcina T. 2018 październik wyrok na "Krystka" za gwałt na dziewczynce (jedyny, na razie, prawomocny - trzy lata) 2019 styczeń początek procesu "Krystka" i Marcina T. ("krystek" - 33 ofiary seksualne, T. - 5 ofiar) Założę się, że nie wiesz kiedy PiS doszedł do władzy, więc przypomnę 16 października 2015. Listopad 2015 (tak jak napisałem wyżej) pierwsze zarzuty dla "Krystka".
Sopot2020.05.21 11:30
Te daty są według Ciebie dowodem na sprawność prokuratury? Gratuluję dobrego samopoczucia...
Dell2020.05.21 9:49
O sprawie pisał Mikołaj Podolski dziennikarz Onetu z Gdańska. Mówi, że pracował także poza Gdańskiem, więc ma porównanie w jaki sposób działa prokuratura Gdańska i w reszcie kraju. Gdańska to jeden wielki układ. Latkowski cytuje też osobę, która mówi: Gdańską prokuraturę powinien zbombardować F-16 - dając do zrozumienia, że to jedyna szansa na zmiany.
LewackaKretynizacjaPolski2020.05.21 11:17
Widać u ciebie poważny problem z wyciągania prawidłowych wniosków z tego ,co oglądasz i słuchasz. Czyli: 1. albo jesteś kretynem 2. albo jesteś lemingiem (czyli też punkt 1) 3. stroną (winną) w tym temacie i robisz, co możesz, żeby sprawę zbagatelizować, a winnych szukać tam, gdzie jej nie ma.
ZERRO2020.05.21 8:25
Centrum dowodzenia pedofilskiej szajki w Kościele jest Purpurowa mafia.
Stasiek2020.05.21 8:51
a w świecie antykaltolickich pieniaczy, kto dowodzi? widać, że centrum igraszek celebrytów z dziećmi było na pomorzu. ciekawe woków dużych miast ile jest takich miejsc krytych przez lewacko-liberalne elyty
taro2020.05.21 8:53
Centrum dowodzenia pedofilskiej szajki w Kościele sa roznej masci dewianci z poza kosciola,komunisci, teraz byli komunisci pod innym plaszczykiem.
Karol2020.05.21 9:05
Centrum dowodzenia tą okrutną szajką już od dawna jest grupa zwana lgbt, na szczęście za Króla Polski mamy Jezusa !
Dell2020.05.21 9:59
"Purpurowa mafia" Lawendowa nie purpurowa. To od wyperfumowanych sodomitów.