Chrześcijanie wchodzą do gry
Chcesz trafić do nieba i spotkać Michała Archanioła, świętych, zobaczyć perłowe wrota niebios, złote ulice i salę tronową?
Autor
Redakcja
Migrated legacy fallback author.
Artykułów: 229464
Chcesz trafić do nieba i spotkać Michała Archanioła, świętych, zobaczyć perłowe wrota niebios, złote ulice i salę tronową?
Muzułmanie chcą częściowego wprowadzenia szariatu w Szwajcarii. Czy Helweci zgodzą się na nierówne traktowanie obywateli?
Kaziuki przetrwały zabory, dwie wojny światowe i komunizm. Czy padną ofiarą kolejnej recesji?
Podpisz się pod listem otwartym pracowników UJ w obronie dr Marka Migalskiego.
Przekonał się o tym pewien Irańczyk. Niemiecki sąd uznał, że jako chrześcijanin musi otrzymać azyl.
W Rosji zastrzelono prawnika występującego w imieniu rodziny zgwałconej i zamordowanej Czeczenki. To zabójstwo kolejnej osoby, która walczyła o ujawnienie prawdy na temat zbrodni wojennych na Kaukazie.
Abp Józef Życiński wyraził swoje wsparcie dla oskarżonego o współpracę z SB prawosławnego arcybiskupa Abla. Swój broni swego?
Uczelniom jest potrzebna reforma równie jakobińska z ducha co ta, którą zafundował kiedyś Akademii Krakowskiej Hugo Kołłątaj - proponuje Jan Filip Staniłko, gość Fronda.pl.
Władimir Putin otrzymał saskie odznaczenie "za zasługi na rzecz kultury". Agent KGB w Dreźnie wspierał niemieckie malarstwo i muzealnictwo?
Europa nie będzie uzależniona od rosyjskiego gazu? Tak, ale tylko jeśli przyjmiecie nasz kraj do Unii Europejskiej - twierdzi premier Turcji.
Jak informowaliśmy, sobotnia "Rzeczpospolita" napisała, że znany aktor będzie promował nową formację polityczną. Marek Kondrat zaprzeczył, jakoby miał swoim wizerunkiem reklamować nowy projekt polityczny Centrolewicy. - Nikt się do mnie z tym tematem nie zwracał, a nawet jeśli, to bym odmówił - krótko ucina Kondrat.
Renato Curcio, założyciel i były przywódca Czerwonych Brygad, skarży się na brak prawa do emerytury. - Jeśli państwo przyzna mu emeryturę, poproszę o azyl polityczny - mówi syn jednej z ofiar terrorystów.
Jeremy Vine, prezenter BBC, powiedział, że być chrześcijaninem w Wielkiej Brytanii staje się „nieakceptowane społecznie". Dodał, że czuje się niezdolny do mówienia o swojej wierze na falach radiowych, gdyż boi się reakcji słuchaczy.
Na cmentarzu parafialnym w Załężu powstanie grobowiec, w którym będą mogły być chowane dzieci z poronień. Potrzebę takiego miejsca zgłaszało proboszczowi wielu parafian. Dzieci z poronienia, mimo braku chrztu, dostąpią zbawienia i należy się im pogrzeb.
80 proc. Polaków nie chce byłych agentów SB na stanowiskach publicznych. PO myśli o likwidacji pionu lustracyjnego IPN bo chce jak najszerzej otworzyć archiwa przed obywatelami. Jedni sugerują że to koniec idei lustracji, inni, że jej najpełniejsza realizacja.