Tak celebryci bronili "Zatoki Sztuki" - zdjęcie
21.05.20, 12:39Fot. ilustracyjne via Pixabay - ericbarns

Tak celebryci bronili "Zatoki Sztuki"

95

Opinię publiczną elektryzuje film Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało". Produkcja opisuje kulisy afery pedofilskiej w "Zatoce Sztuki" w Sopocie - miejscu uwielbianym przez wielu celebrytów.

Latkowski w swoim filmie wymienia licznych celebrytów, którzy mieli być zamieszani w aferę, więcej na ten temat piszemy tutaj i tutaj

Warto przypomnieć, że Latkowski już w ubiegłym roku za pośrednictwem Twittera wskazywał na skalę i wagę problemu oraz na fakt, że w obronę "Zatoki Sztuki" zaangażowali się liczni celebryci. Poniżej przypominamy te informacje:

g/twitter

Komentarze (95):

gucio2020.05.22 19:41
lista poparcia zatoki sztuki pedofili L Kryszak ,zborowski ,koterski,cielecka ,siwiec
KASTA2020.05.21 18:48
Ręce precz od Zupełnie Nadzwyczajnej KASTY Ludzi !
Krzysztof2020.05.21 17:46
Oj, mają teraz do myślenia nietykalni i bezkarni celebryci! Co tu zrobić? Czy zagrozić Latkowskiemu procesem, postraszyć go sądem? A jak sąd jeszcze bardziej rozgrzebie sprawę? Wyjdą na jaw nasze kolejne świństwa? Tylko wkopiemy kolejnych celebrytów... A może wydać jakieś "mocne oświadczenie"? „Podłe insynuacje.” „Płatni medialni zabójcy.” „Nie zostawimy tego bezkarnie”. Ale kto to będzie czytał? A może zacząć grzebać w przeszłości Latkowskiego? A nuż ukradł coś 20 lat temu? Przetrzymał książkę w bibliotece? Nie skasował biletu w tramwaju? Pokazał język w szkole? … cholera! Po kiego czorta chcieliśmy tych parę przypadków pedofilii wśród księży (zresztą w większości gejów) rozciągnąć na cały Kościół? To nie był dobry pomysł. Poczekajmy aż się przewali. Kiedyś taka metoda zawsze działała. No tak, ale wtedy i we władzy państwa, i w sądach mieliśmy swoich... Niech to szlag trafi!
hmm2020.05.21 16:40
Niestety celebryci są bezkarni, bo często mają powiązania z grubymi rybami biznesu (czasem to się równa także - świata przestępczego) więc jak przycisną taką ofiarę do muru albo jej rodziców, to nagle się okazuje, że nie ma świadków a dowody znikają z sądu. Czemu tyle lat bezkarnie molestowano w "poznańskich słowikach" albo w "tęczowym musik boxie"...? Niby "wszyscy wiedzieli" nawet rodzice, a siedzieli cicho albo sprawy wielokrotnie umarzano...
Siekielski-siekierezada2020.05.21 15:45
Szkoda gadać. Do pierdla z nimi.
J.P2020.05.21 17:31
Z kim?
Sekielski, co ty na to? 2020.05.21 15:29
ŻADNA REWELACJA! Prawda jest bardziej niż prozaiczna. Tzw. celebryci, dziatwa tych z "sałata", od zamierzchłych czasów PRL-u szukali wrazeń w Trójmiescie. W podziemiach Grand Hotelu w Sopocie działała "dyskoteka" i pokoje na godziny, w lokalach wzdłuż Wełtawy, w okolicach "żurawia", wszystko było do nabycia, dyskoteka na "wyścigach"... Trójmiasto było tanie dla zboków z Niemiec, Szwecji ... Kompletne dno, jak do tej pory, nie doczekało się ani "sekielskich", ani "wielkiej literatury", a Trójmiasto było i ciągle jest "anusem moralnym" Polski. Szczecin w niemniejszym stopniu. Pedofilia-homoseksualizm kwitł za przyzwoleniem "władz" bo wladza czerpala zyski. Nagle się okazuje, że pedofilia-homosekualizm pomiędzy księżmi to NIC w porównaniu z syfem moralnym "szyszek" partyjnych PRL-u, ich ulubionych celebrytów, ich dziatwy "złotej" a raczej czerwonej. Zrobić wielkie pranie - publicznie. Nudnych jest kilku księży i kilku biskupów, nagle się okaże, że ci różni "wojewódzcy" (typowo żydowskie nazwisko), jego poprzednicy, czerwona dziatwa; michniki, kuronie to kompletny syf moralny HIPOKRYCI.
Nesse2020.05.21 15:52
Naprawdę uważasz, że krzywda ofiar, których oprawcami byli księża jest "NICZYM"?! Dla mnie krzywda każdego skrzywdzonego przez pedofila dziecka jest ogromną tragedią, niezależnie czy zrobił to ksiądz, czy celebryta, czy ktoś inny...
STATYSTYCZNIE nic znacząca!2020.05.21 16:12
W porównaniu z moralnym dnem PRL-u i celebrytów wtedy i dzisiaj jest NICZYM!
Nesse2020.05.21 16:20
Nie, nadal jest taką samą zbrodnią i przestępstwem, które należy ścigać, a winnych osadzać w więzieniu.
Darek2020.05.21 14:50
Czyli każdy kto chodzi do kościoła albo broni Kościoła przed oskarżeniami o pedofilię jest także winny pedofilii a w zasadzie jest pedofilem. W sumie, trochę racji macie droga redakcjo Frondy, portalu poświęconego tajemniczej "beta".
iza2020.05.21 14:46
Katolickie media, prokuratura, ministerstwo sprawiedliwości bronią pedofilów w sułatnnach. Fronda ma na tym polu szczególne zasługi. Hipokryzja.
anonim2020.05.21 16:02
Co to jest sułatnny ?
CałujCałunNaKtórymOdcisnąłSięMokryMinistrant2020.05.21 14:42
Każdy biskup, a właściwie już nawet proboszcz, to w Polsce celebryta do sześcianu. Mieszka w złotym pałacu ze sforą sług, zauszników i wypinających się kleryków. Ostatecznie na 300 metrach kwadratowych plebanii, z garażem na cztery limuzyny kabrio. Z czterema łazienkam z jacuzzii, w których może jednocześnie przebywać ośmiu ministrantów. Gołych, jakby właśnie szykowali się do odciśnięcia mokrego całka na całunie.
anonim2020.05.21 14:21
Typowe PRL-owskie zagranie. "A u Was biją murzynów" Usprawiedliwianie pedofilii u księży, pedofilią w innych "korporacjach zawodowych" - jest to żałosne. Kto z Was spowiada się u aktora? Czy aktor nadaje Wam pokutę za grzechy? NIE!! Ja nie biorę celebryty, aktora za wzór moralny. Księdza natomiast tak. Tym bardziej, iż tenże ksiądz pedofil poucza z ambony. Jeśli dla Was celebryci są jakimś wzorcem - to współczuję. Smutne jest mataczenie tym problemem jeśli chodzi o duchownych. Co robiła do tej pory policja i prokuratura? Czyżby celebryci byli też pod płaszczykiem ochronnym jak duchowni?
PAWE\\305\\2012020.05.21 14:18
CAŁY SHOW BUSINESS NA CAŁYM ŚWIECIE TO KŁĘBOWISKO ZBOCZEŃCÓW PEDOFILI SEKSOHOLIKÓW I MORDERCÓW. NIGDZIE W ŻADNEJ INNEJ SFERZE SPOŁECZNEJ NIE MA TYLU ZWYRODNIALCÓW CO W SHOW BUSINESSIE!!! NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ SHOW BUSINESS MUSIMY PRZESTAĆ PŁACIĆ I DOFINANSOWYWAĆ SHOW BUSINESS!!! DOSYĆ FINANSOWANIA KIN, TEATRÓW, PSEUDO AKTORÓW Z PAŃSTWOWEJ KASY!!! NIECH SAMI NA SIEBIE ZARABIAJĄ A NIE CIĄGLE WYCIĄGAJĄ ŁAPY PO NASZE PIENIĄDZE, PIENIĄDZE PODATNIKÓW I JESZCZE GWAŁCĄ NASZE DZIECI!!!!!!!!! SKOŃCZYĆ Z NIMI!!!!!
Zatroskany2020.05.21 14:17
Jest program "cela plus" teraz będzie jeszcze "cela bryta".
gracz2020.05.21 14:10
To właśnie prawdziwi polscy "artyści i celebryci".
widz2020.05.21 15:47
Taaak,to ta tuskowa elita!!! dobrze opłacana
mandra2020.05.21 14:03
mam pytanie. czy minister sprawiedliwości zajmie się również sprawą Polańskiego, jakby nie patrzeć również artysta, któremu pedofilia została akurat udowodniona, i sprawi, by po powrocie do kraju reżyser został odesłany do USA w celu odbycia kary?
JS2020.05.21 14:02
Panie D. i wy wszyscy którzy poszliście na służbę do szatana, jeżeli myślicie że czeka was nagroda w piekle za wasze dokonania na ziemi to jesteście w OGROMNYM BŁĘDZIE !. Tam nie ma Hawajów, oceanów z lagunami, pięknych drzew i plaż, drinków i all inclusive. Tam jest wieczny HORROR ! GROZA ! STRACH ! CIERPIENIE ! BÓL ! ROZPACZ że to nigdy się nie skończy ! Tego chcecie ? Dopóki żyjecie macie czas na powrót do KRÓLA-STWORZYCIELA, który dam wam o wiele więcej niż możecie kupić tu na ziemi i wyobrazić sobie tu na ziemi ! Króluj nam Chryste ! Precz z antychrystem ! Pozdrawiam
Nesse2020.05.21 14:10
Ja osobiście wyobrażam sobie piekło w taki sposób: nieszczęsny człowiek ląduje wśród zewsząd plujących jadem hipokrytów-katolików (może, nawet na pewno tych z frondy), którzy uważają, że są wyrocznią w sprawach moralności i mogą rzucać epitetami i oskarżeniami na wszystkich, którzy nie zgadzają się z ich wąskim światopoglądem :)
JS2020.05.21 14:36
Twoje wyobrażenia na pewno się spełnią, bo niestety wielu jest wyznawców Jezusa nie widzących w sobie obłudy wiary. Jezus powiedział - obyć był zimny albo gorący, letniego wypluję z ust Moich. Ja też byłem takim letnim katolikiem ale po lekturze objawień tzw. prywatnych zacząłem nabierać WIARY. Pozdrawiam
Iwo2020.05.21 15:26
Każdy będzie w takim piekle na jakie sobie zasłużył.
obywatel_kaczysty_dona2020.05.21 13:49
Każda sprawa, która dotyczy krzywdzenia dzieci powinna być wyjaśniona a sprawcy powinni być osądzeni przez sąd. Dotyczy to KAŻDEGO, kto dopuścił się zbrodni na dziecku, bez względu, czy jest aktorem, dziennikarzem, księdzem, urzędnikiem, nauczycielem, muzykiem czy zwykłym człowiekiem. Żadnego przyzwolenia na zło!
matis892020.05.21 13:48
Lewactwo, celebrytctwo, LZPKNTB, hoolywood, lewacka polityka, mafijno-polityczny biznes, kasty.... dążą do legalizacji pedofili. To lewacka polityka jawnie dąży do zaniżania wieku legalnego seksu z dziećmi. To lewacka polityka wspiera i narzuca wspieranie homosodomi. To lewactwo wspiera pedofilskie gender, pedofilskie adoptowanie dzieci przez sodomitów, produkcję dzieci w laboratoriach invitro i rodzenie dzieci na sprzedaż dla sodomitów i pedofilów, aborcyjne mordowanie dzieci i pigułki po, aby pedofile mogli likwidować poczęte dzieci...... To wszystko wspierają także pedofile. Wielu z tych lewackich kast nie mając jeszcze legalnej możliwości w kraju musi się ukrywać po takich klubach, albo jeżdzą na pedofilię do biednych krajów gdzie są bezkarni i mają legal.
Maria Blaszczyk2020.05.21 13:48
No bronili. Ale gdzie dowody, że brali udział w działaniach przestępczych?
anonim2020.05.21 14:29
A któryś zawiadomił o przestępstwie? Nie? Czyli widzieli i bawili się szampańsko. Żaden biskup również nie widział żadnego księdza jak molestował ministranta. Oni też tylko wiedzieli.
Darek2020.05.21 14:52
A zawiadomiłeś o przestępstwie pedofilii w Kościele po swoim uczestnictwie we mszy? Jeśli nie to jesteś dokładnie w tej samej sytuacji co bywalcy klubu w którym dochodziło do przestępstw.
Dell2020.05.21 15:08
Widziałeś w kościele półnagiego ministranta huśtającego się nad głowami zgromadzonych na mszy? Gdybyś widział to bylibyśmy "dokładnie w tej samej sytuacji co bywalcy klubu w którym dochodziło do przestępstw", bo nad ich głowami huśtały się skąpo ubrane kilkunastoletnie dziewczynki.
Maria Blaszczyk2020.05.21 17:52
Były podpisane jako kilkunastoletnie? Nie mówiąc o tym, że mieszasz dwie rzeczy. Celebryci bronili "Zatoki Sztuki". Dziewczyny były w dyskotece "The Roof". To był ten sam budynek, ale jak nazwa dyskoteki wskazuje - na innych kondygnacjach. Czy mieszkając w bloku ze zbokiem musisz o nim wiedzieć? Za dnia w salach na parterzem w domu kultury zwanym "Zatoka Sztuki" odbywały się wernisaże i warsztaty dla reportażystów, a nocą na dachu wyokrzystywano tej dziewczyny...
Ramirez2020.05.21 22:38
Większość tzw pedofilów tłumaczy się, że dziecko nie było podpisane ile ma lat. To są niepoważne wykręty. Dorosły facet nie dobiera się do 16-stki, choć to "legalne". Każdy normalny ojciec, gdy widzi, że do jego córki dobiera się jakiś dorosły, nie będzie bawił się w płaczliwy metroseksualizm, tylko przetrąci mu kulasy. I to jest przejaw kultury i cywilizacji.
Maria Blaszczyk2020.06.8 18:39
Huśtały się. W klubie. W stroboskopach... Wiesz, te światła po to takie są. By nie bardzo było coś widać. Jak się dobierasz - to zauważysz. Jak się huśta - to małe masz szanse. Swoją drogą, kiedyś miałam 16 lat. A nawet mniej. Dorośli faceci dobierali się do mnie zupełnie bez zahamowań. Nie mam pojęcia, w jakim Ty żyjesz świecie, ale naprawdę, nastoletnia dziewczyna ma małe szanse przeżyć dzień, by jej jakiś gnój przynajmniej nie zaczepił, a jeden na kilku - pchał się z łapami. W końcu to nie kobieta jest dysponentką swojego ciała, więc czemu nie, prawda?
Dell2020.05.22 0:04
"Były podpisane jako kilkunastoletnie? Teoretycznie, pan T. pozwalał do tego lokalu wpuszczać tylko osoby, które ukończyły 21 lat. Chcesz powiedzieć, że nie jesteś w stanie ocenić czy ktoś ma lat naście czy dwadzieścia jeden?
Maria Blaszczyk2020.06.8 18:42
Po ciemku i z daleka - no nie... Nie jestem. A już z innego piętra i o innej porze - tym bardziej nie.
Dell2020.05.22 0:13
Napisałem: "Gdybyś widział to bylibyśmy "dokładnie w tej samej sytuacji co bywalcy klubu w którym dochodziło do przestępstw", bo nad ich głowami huśtały się skąpo ubrane kilkunastoletnie dziewczynki". Piszę o tym "klubie". Skąd wniosek, że go z czymś mylę?
Dell2020.05.22 0:38
Jeszcze jedno. Karnowski - prezydent Sopotu - mówi w filmie o "Zatoce Sztuki" (wybacz, że zacytuję): k***idołek. Nie mówi o "The Roof". "Wyborcza" zamieszcza kilka artykułów, w których to miejsce nazywane jest "Zatoką Świń". Nasuwa się wniosek, że wiedza o tym co tam się działo była powszechna.
Maria Blaszczyk2020.05.21 17:55
A gdzie dowód na to, że wiedzieli? Bo np. bp Przykucki to napisał - że wie, więc przeniósł do innej parafii. Abp Michalik wiedział, a wiedział także, że to była wina dziecka. Kard. Nycz wiedział, i obiecał, że przypilnuje. I tak pilnował, że zbok skazany za gwałcenie chłopców na wielu konsekrowanych oczach sprowadzał sobie chłopaczków. Itd.
CaminoCanis2020.05.22 9:05
W procesie jakiego święcenia konsekruje się oczy ??? Natomiast oczy celebryckie widziały, bo jak powiedział Szyc na WP bo celebryty piły i ćpały
widz2020.05.21 15:46
Nie wiedzieli,nie znali ,to dlaczego bronili?
Nesse2020.05.21 13:40
Nie wiem, mam wrażenie, że w całej tej debacie zapomina się o ofiarach pedofilii. Towarzyszy mi tu raczej obrzydliwe poczucie, że wszystko to poszło w stronę przepychanek politycznych. Naprawdę nie obchodzi mnie, kto kim jest, ale jeżeli ma na sumieniu przemoc seksualną wobec dzieci, to jego miejscem jest więzienie. I jeżeli okaże się, że zarzuty przedstawione w filmie Latkowskiego są prawdziwe, to tak, ludzie biorący udział w tym procederze powinni ponieść karę. Najpierw jednak potrzebne są dowody. Sekielscy, ci "żydowscy prowokatorzy" jak chce nazywać ich społeczność i redakcja frondy, te dowody przedstawili. Dzięki ich ciężkiej pracy ofiary przemocy ze strony księży może wreszcie odetchną z ulgą, bo ich oprawcy zasłużenie skończą w więzieniu, a nie na kolejnej parafii z białą kartą. No właśnie o to też się rozchodzi. Osoby publiczne, cywilne, którym udowodni się pedofilię, wcześniej, czy później wylądują w więzieniu, natomiast osoby duchowne w tej samej sytuacji, zamiast kary, najczęściej dostają szansę na rozpoczęcie życia od nowa, głównie w małych wiejskich parafiach, gdzie ksiądz jest traktowany jak święty. Wtedy komu się wierzy, lokalnemu bóstwu, czy "nierozumnemu" dziecku?
hmm2020.05.21 16:37
Skąd takie informacje, że osoby duchowne są bezkarne. Jeżeli poszkodowany zgłasza sprawę do sądu, to duchowny dostaje karę a ze strony Kościoła zostaje wydalony ze stanu duchownego. Natomiast który celebryta poniósł karę? No bo najpierw "trzeba udowodnić", a że celebryci często mają powiązania z grubymi rybami biznesu (czasem to się równa także - świata przestępczego) więc jak przycisną taką ofiarę do muru albo jej rodziców, to nagle się okazuje, że nie ma świadków a dowody znikają z sądu. Czemu tyle lat bezkarnie molestowano w "poznańskich słowikach" albo w "tęczowym musik boxie"...? Niby "wszyscy wiedzieli" nawet rodzice, a siedzieli cicho albo sprawy wielokrotnie umarzano... I tak to jest z tym "udowadnianiem" jeżeli chodzi o celebrytów...
lucek2020.05.21 13:35
Co ciekawe, z jednym wyjątkiem, sami propisowscy celebryci... Przypadek?
Karol2020.05.21 14:37
" Nie ma bata ", ty jak juz cos powiesz, to powiesz !!!!!
lilu2020.05.22 9:25
Wojewódzki czy Szyc pro-PiS? W ciekawej rzeczywistości żyjesz.
JS2020.05.21 13:35
I znowu to napiszę. Uwielbiani przez gawiedź telewizyjną czy estradową, kinową ulubieńcy, to nie jednokrotnie DRAPIEŻNIKI seksualne ! Utrzymują jednak oni swój nienaganny wizerunek dla świata ale gdy przychodzi noc przemieniają się w agresywnych i wulgarnych seksoholików bez zahamowań, którzy chcą się wyżyć seksualnie a na swoje ofiary upatrują niewinne, nietknięte dzieci, osoby małoletnie. Oni chcę więcej od życia bo mają pieniądze a niech ich ktoś zaatakuje, oskarży to rzucą się swoimi adwokatami jak lwy do gardeł. Dotyczy to też polityków, bogaczy, ekscentryków ! Demaskujmy tych przestępców ! Najmroczniejsze miejsce na ziemi: Chateau des Amerois – Zamek Matki Ciemności https://killuminati.pl/najmroczniejsze-miejsce-na-ziemi-chateau-des-amerois-zamek-matki-ciemnosci/ Jezus Królem, nie budujmy w Polsce potęgi szatana ! Pozdrawiam
interia.pl i inne wyniki2020.05.21 13:39
No i też polityków gustujących w płatnym seksie z 14-latkami z Ukrainy.
JS2020.05.21 15:38
Nawet gdyby pochodzili z PIS, POKO, Konfederacji, SLD, PSL itepe. Pozdrawiam
jank2020.05.21 13:29
Niezadowolenie na frondzie - nie znaleźli nic na Trzaskowskiego i Tuska
Tusk czyli TW Oskar2020.05.21 13:46
Nie zapominajmy , że Tusk Donald to przecież TW Oskar .
jank2020.05.21 15:36
i żyd! I Niemiec! i cyklista! I mason ! Bo kazdy mason to żyd i Niemiec! czegoś jeszcze nie uwględniłem? :-)
stan2020.05.21 20:56
Próbujesz sztuczek stosowanych przez żydokomucha i masona Michnika? To on zawsze wyśmiewał tych, co się z nim nie zgadzali. Stosował to, gdy nie miał innych argumentów. Co tu jest nieprawdą? Tusk ma korzenie niemieckie - dwóch dziadków służyło w armii Hitlera, sam Donald dostał pieniądze z Niemiec na założenie w Polsce partii (Kongres Liberalno_Demokratyczny), który przekształcił się w PO. TW "Oskar" to Donald Tusk. Co z tego, co ktoś napisał powyżej jest nieprawdą? jest nieprawdą?
Maria Blaszczyk2020.05.21 13:51
Nie znaleźli? Ale przecież oni nie potrzebują nic znaleźć. Napiszą po prostu ze znakiem zapytania: "Zezwierzęcenie totalnych. Ciotka szwagra sąsiada Trzaskowskiego napluła do zupy nadprezesowi?" Z artykułu dowiemy się, że owa ciotka chodziła z panami Kaczyńskimi do podstawówki i kiedyś na stołówce dostała ataku kaszlu...
Karol2020.05.21 14:35
Marysiu, co jest , euro ci sie po nocnych numerkach nie zgadza ?!
Maria Blaszczyk2020.05.21 14:38
To nie byłam ja. Jak komuś nie zapłaciłeś, to bardzo brzydko, ale to nic straconego. Po prostu zapłać później.
Ryszard ....2020.05.21 18:00
jank / Lechu/, po co ci te nicki? O co pytasz? Piszemy o pedziach teraz! Czaskowski i Tusk też nimi są?? Do tego zmierzasz?
ladychapel2020.05.21 13:12
Sylwester Latkowski pod koniec lat dziewięćdziesiątych został skazany na karę dwóch lat i trzech miesięcy pozbawienia wolności za wymuszenie rozbójnicze (był wtedy prezesem firmy brokerskiej). W więzieniu spędził w sumie 19 miesięcy. Wcześnie jposzukiwany był w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa w Szczecinie. W latach 1993-1998 ukrywał się w Federacji Rosyjskiej.
taka uwaga2020.05.21 13:40
Za mlodu zostal ukarany , zrozumial swoja wine, teraz robi wiele dobrego robiac filmy takie jak "Nic sie nie stalo", walczac o prawde i spawiedliwosc. Dobrze by bylo, zeby pedofile tez zostali ukarani a celebryci zamiast ich bronic zaczeli mowic prawde. Skad my to znamy... - Sw Pawel, Sw Augustyn, Kmicic Babinicz.. Od grzesznika do swietego, zawsze mozna sie odrodzic moralnie i duchowo. Ale do zlych czynow trzeba sie przyznac, poniesc kare, odpokutowac
Nesse2020.05.21 14:04
Mam nadzieję, że jesteście świadomi swojej podwójnej moralności? Jak tak, to Latkowski zrozumiał, zaczął czynić dobro i nieść światu pokój, ale jak na informatora Sekielskich padło oskarżonie, to hurr durr, "tan film to kłamstwo i prowokacja, a Sekielscy to kłamliwi oszczercy plujący na księży i Pana Jezusa". Zastanówcie się nad tym, naprawdę :>
anonim2020.05.21 14:34
Informator Sekielskich przestępstwo popełnił w ścisłym związku z tą aferą.
anonim2020.05.21 14:36
I co z tego wynika ? Ma to coś wspólnego ze sprawą Zatoki Sztuki i pedofili?
Iwo2020.05.21 15:21
A to co? To znaczy, że nie wolno mu robić reportażu o pedofilach celebrytach?
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 13:09
Na podstawie filmu Latkowskiego mogę bezsprzecznie stwierdzić że każdy kto chodzi do kościoła to potencjalny zbok i gwałciciel bo przecież o kościelnej pedofilii już od dawna jest głośno i są na to setki dowodów a więc "pobożni" katolicy im częściej zachodzicie do tego burdelu tym grzechów więcej bo popieracie te dziania- dosłownie jak ci celebryci, którzy odwiedzali "Zatokę Sztuki".
Michał Jan2020.05.21 13:19
Jeżeli tak uważasz, to swój nick zawdzięczasz swoistej manii prześladowczej związanej z KK. Ergo, nieustanne myślenie o KK w Polsce doprowadził do Twojego skretynienia.
Iwo2020.05.21 13:20
Głośno bo się o tym wydzieracie, ale tylko o tym.Jakoś nie było słychach takiego samego wrzasku o pedofilach celebrytach. Ciekawe dlaczego?
jle_ffm2020.05.21 15:03
Myśląc kategoriami Latkowskiego i pisuaru to tak można by załozyć - to jest analogiczna sytuacja z obrzucaniem wszystkich zaangażowanych g...
Iwo2020.05.21 15:17
Czy naprawdę nie da się wypowiadać bez obrażania innych?
Jan2020.05.21 17:23
a moze sie ujawnisz, to bedde wiedzial kogo pozwac do sadu cwaniak jestes boi sie kryjesz za nickiem bohater bez jaj
cap z kibucu kretyn2020.05.21 22:02
ty tak icek myslisz ze kazdy zyd mieszkajacy w polsce to zlodziej i oszust ja jako polak tak nie mysle
AAAtomek2020.05.21 13:06
Film na zamówienie żeby przykryć sprawę wszechobecnej pedofilii w kościele katolickim. Rządzącym nie zależy na dobru dzieci, gdyby było inaczej to wszyscy by już siedzieli dawno w celach.
Iwo2020.05.21 13:17
Ale wszyscy, łącznie z tymi 'celebrytami'.
interia.pl i inne wyniki2020.05.21 13:38
Ano wszyscy bez wyjątku, Iweczku.
AAAtomek2020.05.21 13:40
Pedofil to pedofil.
Iwo2020.05.21 14:02
No to jak wszyscy zgadzamy się co do tego, że pedofil to pedofil to o co tyle krzyku. Czy na zmówienie czy nie, chodzi o dzieci, o to jak są strasznie krzywdzone i jak o tym się milczy zarówno w kościele jak i w środowisku artystycznym. A czy to Sekielski ujawnił czy Latkowski i czy na zmówienie nie ma żadnego znaczenia. Ważne, że ten temat jest nagłośniony.
Michał Jan2020.05.21 13:17
Przykryć pedofilii w kościele się nie da, ale może pomału uda się obalić mit wszechobecności. Nie tym filmem, oczywiście, bo on co najwyżej może wykazać, że pedofilia jest zjawiskiem występującym powszechnie, a nie charakteryzującym wyłącznie osób duchownych.
AAAtomek2020.05.21 13:23
Jest rejestr pedofilów. Kiedy dołączą do niej księża katoliccy?
Michał Jan2020.05.21 13:41
Oby jak najszybciej. Pani posłanka JSch-W wraz z tym oszczercą robiła pedofilską mapę Polski (księży). Wyszło im coś ponad 80, w tym niektóre podwojone, czasami byli to kościelni. W Polsce służy ok. 30 000 księży. Miejmy ten rejestr i zobaczmy tę powszechność. A co do "krycia", to zarzut jest słuszny, ale rozważmy nasze osobiste stanowisko, gdybyśmy mieli poważne podejrzenia wobec kolegi z pracy.
anonim2020.05.21 14:32
45000 księży, zakonników itp.
Ryszard ....2020.05.21 17:36
Michał Jan /Lech/ Nie spłaszczaj tematu! Każdy pedał jest pedałem! Żadnego nie wolno kryć! Tylko jeżeli piszecie że wszystkich księzy u nas jest 30.000 u nas, to wszystkich mężczyzn jest przynajmniej z 15 milionów! Więc jest szalona różnica porównań!
Ramirez2020.05.21 22:31
Czy ktoś ci nakazuje pokrywać jakiegoś pedała?
Mark III2020.05.21 13:32
Oto walczymy z wymiarem sprawiedliwości. Pod wodzą Gersdorf tylu uniewinnili że wspomnę tylko dziennikarza który potrącił staruszkę na pasach jadąc z zabranym prawem jazdy. Koszmar!!!!
anonim2020.05.21 14:33
@ Iwo, odpowiedz mi na takie pytanie Dlaczego takie sprawy ujawniają dziennikarze, publicyści a nie policja i prokuratura? Zgodnie ustaliliśmy, że pedofil, to pedofil i trzeba go ukarać.
Iwo2020.05.21 14:46
A jak mają to ujawniać jak każdy każdego kryje? Kiedy się da to ujawniają ale jak widać współpraca oprawców i brak reakcji świadków robi swoje. Właśnie dlatego potrzebne są takie reportarze żeby pokrzywdzeni przestali się bać.
widz2020.05.21 15:44
Tak znasz temat jak jasnowidz,albo uczestnik
Ryszard ....2020.05.21 17:11
Atomku! /LECHU ?/ O JAKIM ZAMÓWIENIU PISZESZ? CZUJESZ SIĘ WINNY!? BRONISZ PEDZIÓW ! NO CÓŻ:" NIC SIĘ NIE STAŁO"...? Co byłoby z zamówienia, gdyby nie było OCZYWISTYCH FAKTÓW! A ŚMIERĆ TEJ 14LATKI TO TEŻ NA ZAMÓWIENIE? Z RADOŚCI TO ZROBIŁA?
RA2020.05.21 13:05
Celebryci bez ustanku pouczają ludzi, co jest dobre, co jest złe, jak żyć, co kupować, jak się lansować. Przy tym nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, nawet moralnej. Mówią co im ślina na jęzor przyniesie, albo sponsor opłaci. Księża natomiast nie pouczają, tylko mówią, co pisze w Ewangelii. Sami nie mogą dużo dodać, bo będą heretykami.
anonim2020.05.21 14:30
Naprawdę? Księża nie pouczają? W Ewangelii jest napisane: "Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza." Mam nadzieję, że każdego za to spotka kara również księdza, zgodnie z Ewangelią. Dla mnie aktor, celebryta nie jest wzorcem moralnym, a ksiądz być powinien. Dlatego nie oczekuję od celebryty wysokiej moralności - jego sprawa i jego wolna wola. Ale ksiądz przy każdej spowiedzi wytyka mi moje słabości. U aktora się nie spowiadam.
anonim2020.05.21 15:58
Celebryta twoim zdaniem może robić co mu się podoba ,może robić komuś krzywdę ,nikt nie ma prawa nikogo krzywdzić .Może na ciebie działanie celebrytów nie wpływa i dobrze ,ale ile ludzi zwłaszcza młodych bierze z nich przykład i sa to dla nich wzorce ,tak ,że nie mów ,ze celebryci mogą sobie robić co chcą ,bo mają ogromny niestety wpływ na ludzi , Ksiadz oczywiście powinien być moralnym autorytetem i będzie odpowiadał za swoje czyny przed Bogiem i jezeli kogoś zgorszył to czeka go sroga kara ,ale nie wybielaj celebrytów ,bo oni też są winni zgorszenia,nawet jak sa niewierzący to jakieś normy moralne też ich obowiązują .
anonim2020.05.21 18:08
Każdy powinien być równy wobec prawa. Źle interpretujesz moją wypowiedź. Pisząc, że nie oczekuję od celebrytów bycia przykładem moralności, nie mam myśli dokonywania przestępstw. Co innego mnie irytuje - czy wcześniej tego nikt nie widział? Policjanci, prokuratorzy, Brudziński, Ziobro? Teraz naraz komisje, wielkie śledztwa. Sorry, ale to wygląda na odwet.
M.a2020.05.21 13:02
Wyszło ich zamiłowanie do LTBG i Parad Równości,w obronie tych pseudo wartości zawsze staną, a to, że dzieci cierpią i mają traumę na resztę życia tego nie ma kto bronić.
.2020.05.21 12:58
Wielki szacunek Panie Latkowski
anonim2020.05.21 14:25
Szacunek - za co? Jeśli ma dowody, dlaczego nie zrobił doniesienia do prokuratury? Jak na razie to pomówienia, takie same jak Śpiewaka. Poczekajmy na akty oskarżenia, procesy i wyroki. Ale dla Was to wystarczy. Kaczyland - każdy może innego oczernić bez konsekwencji, jeśli oczernia wrogów PIS. Ksiądz może być pedofilem znaczy się? No tak - swój człowiek.
anonim2020.05.21 14:53
A dla was każdy inny może być pedofilem celebryta ,nauczyciel ,trener ,o tym nie wspominacie,nie przeszkadza wam ,że w każdym środowisku jest ten problem ,tylko widzicie go w kościele ,hipokryci .Teraz też nie widzicie tego ,dowodów nie ma ,ale jak sprawa jakiegoś księdza i nie ma dowodów tylko pomówienia to jedziecie po nim i już z góry jest winny ,hipoktyci .
[email protected]2020.05.21 15:51
Daj spokój... od lat wiadomo, że towarzystwo celebryckie, biznesowe itd. dobrze się bawi. To jest tylko wierzchołek góry lodowej - tam miały miejsce tak brutalne rzeczy, że ludziom się nawet nie śniło. Mam nadzieję, że tę sprawę ktoś pociągnie dalej. Widziałem tylko mały ułamek tego syfu.
Ryszard ....2020.05.21 17:26
BRAWO! BRAWO! P. LATKOWSKI! WIELKI SZACUNEK! ZA UJAWNIENIE NAZWISK, TWARZY ITD..... NIE JESTEŚ NA BIEŻĄCO! FILM JEST DONIESIENIEM! POWOŁANA JEST JUŻ DZIŚ KOMISJA, KTÓRA ZBADA FAKTY Z FILMU! POZA TYM MINISTER / PROKURATOR/, ZLECIŁ TĘ SPRAWĘ DLA PROKURATURY! Powiedział, że nie będzie dla nikogo żadnych pobłażań! Nie będzie liczyło się ani nazwisko, ani stanowisko! KONIEC Z TYM! Mają być zmiany w Prawie Karnym! To przestępstwo ma nie ulec przedawnieniu, a poza tym ma być karalne nawet dożywotnio! Nareszcie urwie się wam przy samym "pysku"!