Żydzi z Kalifornii szkalują prezydenta Dudę za sprzeciw przeciwko bezpodstawnym roszczeniom - zdjęcie
10.08.20, 17:50fot. flickr.com/chabadlubatvich ccby20

Żydzi z Kalifornii szkalują prezydenta Dudę za sprzeciw przeciwko bezpodstawnym roszczeniom

71

Rozkręca się żydowska nagonka na prezydenta Andrzeja Dudę za to, że przed wyborami jednoznacznie odrzucił żydowskie roszczenia wobec Polski. Kolejnym tego przykładem jest zamieszczony na stronie jweekly.com (żydowskich wiadomości z północnej Kalifornii) tekst „Pieczęć aprobaty Trumpa pomogła ponownie wybrać zagorzałego prezydenta Polski” (autorstwa Freda Rosenbauma).

Według żydowskiego publicysty „Donald Trump zhańbił pamięć o Sześciu Milionach [ofiar holocaustu] i wyrządził niesprawiedliwość światowemu żydostwu, pochwalając niedawno prezydenta RP Andrzeja Dudę”.

Zdaniem żydowskiego publicysty wspólna konferencja prezydenta Polski i USA „była de facto poparciem dla reżimu skrajnie prawicowego populizmu, natywizmu i zaciemniania Holokaustu, na wzór Węgier Viktora Orbana”.

W opinii żydowskiego publicysty „kampania Dudy, oparta na najniższych instynktach [polskich antysemitów] ugodziła w zwolenników Dudy gradem antysemickich ataków”.

Żydowski portal z USA głosi, że „prezydent Polski odegrał znaczącą rolę w podważaniu demokracji swojego kraju. Od dojścia do władzy w 2015 roku jego partia Prawo i Sprawiedliwość, kierowana przez swojego potężnego szefa partii Jarosława Kaczyńskiego, drastycznie ograniczyła niezależność sądownictwa i wolność prasy, otwarcie złorzeczyła muzułmanom i wprowadziła przepisy zakazujące wszelkich aborcji i edukacji seksualnej”.

Z łamów żydowskiego portalu z USA czytelnicy dowiedzą się, że „Duda określił osoby ubiegające się o azyl »pasożytami i pierwotniakami« i demonizował społeczność LGBTQ jako »jeszcze bardziej destrukcyjną niż komunizm«”.

Według żydowskiego portalu „Polska jest jedynym krajem UE, który odmawia zwrotu mienia żydowskiego przejętego podczas Holokaustu. Gdy przeciwnik Dudy, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, poruszył tę kwestię, Duda stwierdził, że jego rywalowi brakuje „polskiej duszy, polskiego serca, polskiego umysłu”. Potężna polska telewizja publiczna, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, oskarżyła Trzaskowskiego o zaprzedawanie się żydowskim interesom, co było często stosowane przez polskich przywódców antysemickich w okresie międzywojennym”.

 Zdaniem żydowskiego portalu „pod rządami Dudy wybitni badacze Holokaustu byli oczerniani za »obrażanie narodu polskiego«. Żydowski portal stwierdził, że nowelizacja ustawy o IPN powalała na wysyłanie „ocalałych z Holokaustu do więzienia po prostu po to, by zeznawać”. Zydowski portal twierdzi, że „wyrażanie jednak przekonania, że Polacy w jakikolwiek sposób pomagali nazistom, pozostaje przestępstwem cywilnym”.

Z żydowskiego portalu czytelnicy dowiedzą się, że ofiarą antysemickich prześladowań w Polsce jest szef Muzeum Historii Żydów w Polsce, któremu Duda miał odebrać prace za wskazanie, że PiS kontynuuje antysemicką kampanię z marca 68.

Jak wynika z artykułu na portalu amerykańskich Żydów, odrodzenie społeczności żydowskiej w Polsce jest dziełem „utalentowanych, oddanych i hojnych amerykańskich Żydów i Izraelczyków”. Jednak PiS chce to odrodzenie żydowskie zniszczyć. I PiS według amerykańskich Żydów jest wspierany przez Trumpa, który ośmielił się już w „przemówieniu z okazji Międzynarodowego Dnia Holokaustu w 2017” nie wspomnieć „o żydowskich ofiarach” i nie pojawił się, będąc w Warszawie „pod Pomnikiem Powstania w Getcie, pomniejszając jeden z najwcześniejszych i najbardziej znanych pomników Holokaustu w Europie”.

Żydowski publicysta swój artykuł zakończył stwierdzeniem, że „obecny prezydent [Polski] podeptał ich” Żydów pomordowanych w czasie II wojny światowej, „wypaczył historię i podsycił polski strach i nienawiść do Żydów dla korzyści politycznych. To haniebne, że nasz prezydent pomógł mu wygrać kolejną kadencję”.

Jak wynika z amerykańskiej Wikipedii „Fred Rosenbaum jest amerykańskim pisarzem, historykiem i pedagogiem dorosłych, specjalizującym się w historii społeczności żydowskiej w San Francisco Bay Area. [...] Jest założycielem i dyrektorem Lehrhaus Judaica w Berkeley w Kalifornii, opisywanego jako „największe żydowskie centrum edukacji dorosłych w zachodnich Stanach Zjednoczonych””.

 

Jan Bodakowski

Komentarze (71):

Mejer2020.09.6 18:37
Niech beznapletkowcy zapłacą zaległe podatki których od średniowiecza na ziemiach rzeczypospolitej nie płacili.
Toni2020.09.3 12:56
Komorowski wraz z PO obiecali żydom sprzedaż lasów polskich i za nie dać im pieniądze, a PIS twierdzi,że żydom się nic od Polaków nie należy. Gdyby PO rządziło to by Polskę żydom oddali tak jak oni tego chcieli. PO to zło.
Andre Wyka.2020.08.15 16:30
Popieram z calego polskiego serca!!!
Jadwiga Anna2020.08.11 19:55
CZYTAM I ZASTANAWIAM SIĘ? ...CZY JEST JAKIŚ KRAJ, ....CZY NARODOWOŚĆ NA ŚWIECIE...... Z KTÓRYM ŻYDZI, IZRAEL, PRZJAŹNIŁBY SIĘ OT TAK, TAK POPROSTU! .....NIE SŁUŻBOWO..?? CHYBA NIE MA?......DLA NICH WSZYSCY NA ŚWIECIE SĄ ŹLI, TYLKO ONI UWAŻAJĄ SIEBIE ZA NAJLEPSZYCH!....... CZYŻBY ICH PYCHA JUŻ SIĘGAŁA ZENITU? .... CZY SIE MYLĘ.??? KASA ZASŁANIA IM WSZYSTKO, .......JEST ICH BOŻKIEM? A JAK COŚ, TO POTEM WIELKI KRZYK PODNOSZĄ AJ, WAJ...! JAK TO JEST I DLACZEGO?..... MOŻE KTOŚ JAKOŚ MI WYJAŚNI, BEZ OBELG!
Jan Radziszewski2020.08.18 13:34
na żydach ciąży nie tylko Grzech Pierworodny bo obrzezanie niestety nie unicestwia tego grzechu dalej trwa na żydzie ale dodatkowo Bogobójstwo grzech przeciwko samemu Bogu /J 19,15) stąd ta nacja służy bardzo gorliwie Lucyferowi tj swojemu cezarowi i dlatego żydzi PIEKŁO zapełniają dobrowolnie . tj z miłości do Złego tj Diabła Kłamcy Mordercy /J 8,44)
golonka2020.08.11 17:45
a inne państwa np. Niemcy oddali Żydom swoje majątki? bo Polska ma oddawać te odbudowane przez Polaków kamienice?
lwiak2020.08.11 16:55
Fred Rosenbaum- zakłamany faszysta piszący historię na nowo.
Słowiczku! Słowiczku!2020.08.11 16:38
Dlaczego nie skorygujesz bodakowskiego "ynglisza" ?
Anonim2020.08.11 15:50
Ilu Żydom POmogli Żydzi ze Stanów w czasie II WŚ ??.......Ilu Polaków uratowali ?.....
Polak Niemiec i Żyd ...2020.08.11 15:42
Byli sobie Polak, Niemiec i Żyd. Żyd mieszkał w kamienicy. Kupił ją za pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić bo Niemiec zabił Żyda.... i dodatkowo zburzył kamienicę. Polak ją odbudował za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi (lata 50-te), a jeszcze inny Żyd domaga się teraz zwrotu kamienicy od Polaka
Polka2020.08.11 20:06
"Polak..Niemiec...Żyd.."!... Takie jak opisałeś właśnie, mają Żydzi rozumowanie....! Niedoczekanie ich!.....Chcą kilka razy za to samo dostawać kasę!...... Niemcy w latach 50-tych za wszystkie straty w Wojnie zapłacili im! ... A teraz znów Żydzi chcą,.... tylko że od Polaków! Nie uda się wam nabrać..! Lepiej zapłaćcie nam za kilkaset lat mieszkania u nas, a tego wam przecież nie wymawialiśmy! A teraz tak dziękujecie?
ciiiiii2020.08.11 14:58
na jesien sami bedziecie przed nimi sie tlumaczyc ;] trumpek is out ;]
gość2020.08.11 16:14
To prawda,że Żydzi (z Kalifornii i nie tylko) są większym problemem dla Trumpa niż dla Dudy! Natomiast w USA i także w Izraelu obowiązuje prawo o przejściu mienia bez spadkowego na własność państwa!
PRAWDA2020.08.11 14:26
ŻYDOM zawsze ktoś zagraża. Zagrażali im Egipcjanie, których -zanim uciekli - ograbili do cna po podżeganiach ich boga- Jahwego, zagrażali im Persowie - a lud0b0jstwo na 70 tys Persach i zrobienie kariery na żopie Esterki- świętują dziś jako ckliwie i radosne święto purym. Przez całe setki lat zagrażały im w zasadzie wszystkie narody europy które miały niezwykłą przyjemność się z nimi zetknąć i z jakiegoś tajemniczego powodu wszędzie ich przepędzano- (wszędzie tylko nie w Polin - za co zresztą wspaniale się odwdzięczyli roszczeniami na 320 miliardów $ i słynną ustawą JUST 447)... A dziś żydom zagrażają palestyńskie kobiety i dzieci .
jude to SZMOKI2020.08.11 14:23
Rafał Ziemkiewicz:Żydzi pracują krok po kroku jeśli nie na kolejny holocaust, to na pewno na kolejna falę pogromów.
sum2020.08.11 14:22
Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
Glaudiusman2020.08.11 11:11
Precz z bezczelnymi, chorymi rozczeniami tej paskudnej bezczelnej nacji, na którą patrzeć nie można spokojnie. Precz z naszego kraju.
Anonim2020.08.11 11:01
Państwo judeo-polskie Patrząc na to, co się dzieje, można śmiało stwierdzić, że tworzenie Nowej Palestyny w Europie przybiera na sile. Cała globalna gra przebiega zgodnie z planem, jest logiczna, nic nie dzieje się tu przypadkowo. Napływ muzułmańskich uchodźców z Azji i Afryki Północnej ma osłabić narodowe państwa Europy Zachodniej – Niemcy, Francję, Włochy, Skandynawię i Wielką Brytanię – aby otworzyć drzwi do Nowego Izraela w Europie Środkowej. Mówi się również, że Polska i zachodnia Ukraina powinny zostać przekształcone w tak zwany „Judeopol”. Żydowskie lobby w Polsce i na Ukrainie od czasu Majdanu pracuje nad tym, aby zjednoczyć oba kraje. W rzeczywistości chcą utworzyć wspólne państwo polsko-ukraińskie, kontrolowane i zarządzane wyłącznie przez elitę żydowską. Ustanowienie państwa judeo-polskiego ma się odbyć pod strażą amerykańskich sił zbrojnych, które najpierw mają strzec rozwoju międzynarodowych korporacji na terytorium Polski, czyli wyzyskiwać polskiego obywatela, a w przyszłości zapewnić spokój i ochronę osiedlającym się Żydom. To wszystko służy zbudowaniu Nowego Izraela w Polsce i innych krajach Europy Środkowej. Ten plan został aktywowany już dawno, a teraz tylko przybiera na sile. Czas otworzyć oczy i spojrzeć na rzeczywistość z punktu widzenia innego niż nam przedstawiają rządzący
katolicka deratyzacja Polski2020.08.11 11:18
Jestes typowym kabotynem endeckim,a kompromitujac POLSKE,faktycznie popierasz roszczenia zydowskie.
Anonim2020.08.11 10:59
Czego chcą? Mienia pozostawionego przez żydów wymordowanych całymi rodzinami (mienie bezspadkowe) przez Niemców i żydów służących w armii niemieckiej w liczbie 150 tys. Rodziny te były pozbawione pomocy ze strony społeczności żydowskiej mimo, że doskonale wiedzieli o ich losie z raportów polskich przekazywanych aliantom. Greenberg wprost oświadczył, że jedna krowa jest więcej warta niż wszyscy żydzi w Europie a amerykańscy żydzi nie interweniowali nawet w sprawie uchodźców na statku St. Luis. Dla kogo? - Dla potomków 150 tys żydowskich rzeźników służących w SS, SA, Gestapo i wermachcie. - Dla potomków zbrodniarzy sowieckich mordujących miliony w tym milion Polaków, 12 milionów Ukraińców i 60 milionów Rosjan, - Dla potomków kolaborantów niemieckich, - Dla żydów, którzy nie chcieli ich ratować wiedząc o ich losie. Czy żydzi otrzymali już odszkodowanie za takie mienie? Tak, otrzymali od Niemców za wszystkie straty łącznie z mieniem bezspadkowym na terenach okupowanych. Czy żydzi są dłużni Polsce pieniądze? Tak, ponieważ nie zwrócili pożyczek udzielonych kahałom na kwotę 17,9 biliona dolarów. Nie wypłacili reparacji wojennych Polsce za mordy i grabieże na terenie Polski po 1945r. w czasie okupacji sowieckiej - kolaborowali z sowietami. Nie wypłacili odszkodowania za straty poniesione przez Polskę w wyniku działalności mafii żydowskich np. Unia wolności. Taki powinien iść komunikat w świat. Reasumując, ustawka NKWD 447 nie jest nawet złodziejstwem tylko żydowskim szmalcownictwem do potęgi n-tej - brali udział w mordach, kolaborowali i odmawiali pomocy a teraz chcą po raz kolejny kosztowności, które już raz dostali od szkopów.... Ohyda!
Anonim2020.08.11 10:58
Byli sobie Polak, Niemiec i Żyd. Żyd mieszkał w kamienicy. Kupił ją przez pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić bo Niemiec zabił Żyda.... i dodatkowo zburzył kamienicę. Polak ją odbudował za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi (lata 50-te), a jeszcze inny Żyd domaga się zwrotu kamienicy od Polaka.
Jan Radziszewski2020.08.11 10:54
żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. ++ Wasz czas w Moim Kraju kończy się. ++Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. +++ Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. +++ Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. +++ Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. +++ Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. ++ Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. +++ Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. +++0 Nie chcę was zgładzić. ++ Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.++
Katamaran2020.08.11 10:39
Mamy do oddania 4 m pod trawnikiem.
Józia2020.08.11 9:53
A czy u tych ortodoksyjnych Żydów ABORCJA i EDUKACJA SEKSUALNA JEST DOPUSZCZALNA? CZY TO DZIAŁA TYLKO WOBEC GOJÓW? SHALOM!
prawy2020.08.11 8:05
POLSKA POTĘGĄ JEST I BASTA I BĘDZIE JĄ ZAWSZE!!!!!!!!!!!!! DZIĘKI MĄDRYM POLAKOM ,,MAMY RZĄD DBAJĄCY O POLSKIE INTERESY STĄD ATAK ZYDOKOMUNY MIĘDZYNARODOWEJ I INNYCH WROGOW POLSKI ,takze wewnętrznych
Jan Radziszewski2020.08.18 13:26
nie dlatego tylko dlatego że Królem Polski oficjalnie nod 20 II 2020 r jest Jezus Chrystus ot cyt. NMP + 2 Maja, 2020 - 18:25 Maryja: Dzieci Moje Wiele modlitw zanosicie do Mnie i Mojego Syna, lecz niewielu pości i czyni wyrzeczenia. Tak dzisiaj w dniu Mojego Święta proszę was byście bardziej się starały, bo szatan działa ze zdwojoną siłą. Wiele dusz wcale się nie modli i żyje jakby Boga nie było, wiele dusz stało się letnimi i wiele smutek przygniata. Dlatego proszę was w tym ostatnim czasie byście nie ustawały, ani w gorliwości modlitwy, ani w postach i ofiarach. Czas jest krótki, gdy Mój Syn przyjdzie jako Sędzia Sprawiedliwy. I wiele dusz wróci do Mojego Syna lecz wciąż trzeba modlitwy, by każdy grzesznik najbardziej zapragnął Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie.
Toni2020.08.11 7:23
Komorowski z PO obiecali im sprzedaż polskich lasów i oddnie im z tej sprzedaży pieniędzy wcałości. Jak rzadzi polski rząd PIS to ani zydzi, ani Niemcy nie mogą Polskę ogołacać i stąd ich ataki na polskiego Prezydenta A.Dudę.
Lidia2020.08.11 7:17
Żydzi weźcie się wreszcie do roboty .Całe życie jak te pasozyty. Polska najokrutniej ucierpiała i najokrutniej została zniszczona .Czy któryś z was ją odbudowywał ? ,czy któryś z was uratował chociaż jednego Polaka? odczepcie się raz na zawsze nieroby od Polski
Portofino2020.08.11 6:01
Naprawdę bogatych żydów w Polsce bylo nie więcej jak 8%. Około 15% żyło na przyzwoitym poziomie. Pozostałe prawie 80% to była biedota której nie bylo stać na zapłacenie minimalnego rocznego podatku wynoszącego 35zl. Żydowskie gminy zadłużały się na pomoc socjalną dla tych ludzi tak w I RP jak też II RP. Długi te wraz z odsetkami są ogromne ale o ich zwrocie nikt nawet nie wspomina. Z tych żydowskich roszczen wynika że chyba wszystko w Polsce do nich należało. Wazne jest też to w jaki sposob te 8% doszlo do swego bogactwa a doszli do tego współpracując z zaborcami zagarniając za bezcen majatki Polaków poddanych represji za swoją patriotyczną postawę.
Hanys GórnoŚląski2020.08.11 5:15
aszkenazyjskie psy szczekają - Polska nie oglądając się idzie dalej ...
Jan Radziszewski2020.08.11 0:05
Oj przewrotne żydy z USA i IZRAELA czeka was wkrótce radocha w słynnym raju Mahometa gdzie dziewicze hurysy tj diabły będą wam umilały wieczność . Powiedcie z czym przybyliście do Polski z małym tobołkiem na plecach a majątków dorobiliście oszukując Polaków czy zapomnieliście już jak współpracowały wasze domy BANKIERSKIE Z królem PRUSKIM fałszując złotego dukata na szkodę I RP tj królestwa Polskiego i Litwy za co Powinno się wam uciąć głowę toporem bo takie były kary za takie przestępstwo I co może Nie dosięgła was Sprawiedliwość Boża Bóg wydał was w ręce oprawców NIEMIECKICH "" tak powiedział wasz zasłużony żyd Świadectwo o ich losie składa wychowawca młodzieży żydowskiej, lekarz, działacz społeczny Henryk Goldszmit,, pisarz piszący pod pseudonimem; „– Janusz Korczak - +++ , jako naród mamy ciężkie winy wobec Polski. +++ Nie będę ci o tym mówił, tym bardziej że nie dotyczyły one biedoty żydowskiej (z nielicznymi wyjątkami), lecz planów żydostwa międzynarodowego, które jednak pragnęło realizacji ich na terenach Polski w oparciu o liczebność masy moich współziomków. +++ Te plany zostały obalone z wyroku Pana, bo realizować pewne miały cele nieprzyjaciela ludzkości, któremu, niestety, służą świadomie i świętokradczo nieliczne, lecz najbogatsze, bo władające pieniądzem, grupy Żydów w świecie zachodniej Europy, obu Ameryk i Izraela. +++ I te plany obali nadchodząca na ten świat — na ten, o którym ci powiedziałem, (czyli zachodni) — katastrofa, lecz nie dotyczy to Polski, mojej i twojej Ojczyzny. Tzn , że wasze plany zakończą się w PIEKLE waszego cezara /J 19,15) który wynagrodzi was za wszelkie machlojki na szkodę Polski.
ryszard2020.08.11 5:17
Takie zachowanie amerykańskich Żydów (deklarują, że są stroną w sprawie) otwiera nam drogę do wystąpienia o potężne odszkodowania od amerykańskiej diaspory żydowskiej za skutki zablokowania polskich starań o powstrzymanie Holokaustu. To Żydzi w USA w swojej pazerności, zablokowali polską inicjatywę przeciwstawienia się niemieckiej zbrodni na ich biedniejszych braciach w Europie i narodzie polskim. Chodzi o misję Karskiego. W reakcji na udokumentowane fakty niemieckiego barbarzyństwa w Polsce i konieczności przeciwdziałania, Karski usłyszał od Prezesa Sądu Najwyższego w USA: "Nie mówię, że pan kłamie, ale nie wolno mi panu uwierzyć." W rezultacie takiej postawy amerykańskich Żydów Polska utraciła miliony swoich obywateli. Wymordowano praktycznie całą polską inteligencję, tak polskiego jak i żydowskiego pochodzenia, wykształconą w polskich szkołach i uczelniach. Cofnęło to nasz kraj w rozwoju o ok. 50 lat powodując bilionowe straty. Kolejne biliony pociągnęły koszty, trwającego do dziś, nadrabiania skutków. Polski rząd ma więc obowiązek stanowczo zażądać od amerykańskich Żydów wysokich, idących w biliony dolarów, odszkodowań.
Żydofakty2020.08.10 23:35
Niestety część żydowskich elit w nachalnym kłamstwie nie ma sobie równych. Kłamią bez żenady. Nie mają wyrzutów sumienia bo odrzucili Torę a ukszatałtowani są od 1800 lat na Talmudzie. Dlatego im tak łatwo przychodzi kłamać. Trzeba pamiętać najwięksi i najniebezpieczniejsi kłamcy ludzkości to żydzi: Marks, Engels, Lenin, Hitler i ich pomocnicy. Niektórych to zaskoczyło, ale Hitler był żydem po matce Klarze, i po nielegalnym bardzo bogatym dziadku - Leopoldzie Frankenberger. Naukowcy również przebadali genotyp Hitlera. W jego genach znaleziono do 20% genów żydów askenazyjskich, do 30% genów żydów sefardyjskich, oraz sporo genów z Pł. Afryki tzw. plemion berberyjskich - Maroko, Algieria, Libia, Tunezja. Wszystko to było wzmocnione egoistycznie patologicznym wzorcem jego ojca, który to miał na niego bardzo wielki wpływ.
Jan Radziszewski2020.08.10 23:29
Ap 19:19-21 19. I ujrzałem Bestię i królów ziemi, i wojska ich zebrane po to, by stoczyć bój z Siedzącym na koniu i z Jego wojskiem. 20. I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką. 21. A inni zostali zabici mieczem Siedzącego na koniu, [mieczem], który wyszedł z ust Jego. Wszystkie zaś ptaki najadły się ciał ich do syta. ++Ap 20:10-15 10. A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków. 11. Potem ujrzałem wielki biały tron i na nim Zasiadającego, od którego oblicza uciekła ziemia i niebo, a miejsca dla nich nie znaleziono. 12. I ujrzałem umarłych - wielkich i małych - stojących przed tronem, a otwarto księgi. I inną księgę otwarto, która jest księgą życia. I osądzono zmarłych z tego, co w księgach zapisano, według ich czynów. 13. I morze wydało zmarłych, co w nim byli, i Śmierć, i Otchłań wydały zmarłych, co w nich byli, i każdy został osądzony według swoich czynów. 14. A Śmierć i Otchłań wrzucono do jeziora ognia. To jest śmierć druga - jezioro ognia. 15. Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia.
Jan Radziszewski2020.08.10 23:23
Biedne oj bardzo biedne są żydy Amerykańskie i nie tylko Europejskie również bo nie dalej jak 3 lata i 2 mc- e diabły cezara żydów /J 19,15) zw Czerwonym Smokiem (Ap 12,3 nn) zabiorą ich w ogniu oczyszczenia POTOPU /Łk 17,26-30) do słynnego Raju Mahometa przygotowanego dla żydów i muzułmanów i nie tylko bo także dla wszystkich czcicieli bogów- demonów tego świata : a więc rozstaną rozliczeni z swoich wszelkich czynów i dzieł jakie wypełnili na tym marnym doczesnym świecie. wyznania O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie.
Anonim2020.08.10 23:10
ziemie i domy wasze byly? zlodzieje polskie oddadza, bo musza. mamy na to sposoby i sile. wojsk juz jest na miejscu.
Jan Radziszewski2020.08.10 23:49
żydzie jakie wasze jeżeli ulice nasze co mieliście jak przybyliście do Polski tobołek z zawiniątkiem a w nim kromka chleba . dorobiliście się na oszustwach i Lichwie przecież wasze bankierskie domy współpracowały z królem Pruskim na szkodę I RP fałszując złote Talary Polskie a jest to zbrodnia stanu należało wam toporem głowy odciąć Stąd " Sprawiedliwość Boża was dosięgła ! dlatego złodziej żydowski został ukarany przez złodzieja Niemieckiego !!! Świadectwo o ich losie żydów składa wychowawca młodzieży żydowskiej, lekarz, działacz społeczny Henryk Goldszmit,, pisarz piszący pod pseudonimem; „– Janusz Korczak - mówiąc o Wielkiej winie żydowskiej +++ ", jako naród mamy ciężkie winy wobec Polski. Nie będę ci o tym mówił, tym bardziej że nie dotyczyły one biedoty żydowskiej (z nielicznymi wyjątkami), lecz planów żydostwa międzynarodowego, które jednak pragnęło realizacji ich na terenach Polski w oparciu o liczebność masy moich współziomków. +++ Te plany zostały obalone z wyroku Pana, bo realizować pewne miały cele nieprzyjaciela ludzkości, któremu, niestety, służą świadomie i świętokradczo nieliczne, lecz najbogatsze, bo władające pieniądzem, grupy Żydów w świecie zachodniej Europy, obu Ameryk i Izraela. +++ I te plany obali nadchodząca na ten świat — na ten, o którym ci powiedziałem, (czyli zachodni) — katastrofa, lecz nie dotyczy to Polski, mojej i twojej Ojczyzny." +++ a więc przewrotne żydki z Ameryki i Izraela szykujcie się na bliską waszą gehenne tj radości PIEKIELNE w raju waszego cezara /J 19,15) i to nie dalej jak za 3 lata z małym hakiem
Irek2020.08.11 0:08
" Anonim"...hahaha...Aż się zdziwisz, jak dostaniesz chociaż okruszek ziemi od nas...! Niedoczekanie wasze!
romak2020.08.10 22:41
Siedzcie na tupie i nie denerwujcie Polaków bo przygody chodzą po wszystkich.
Hanna2020.08.10 21:38
Żydzi z Kalifornii nie mają nic wspólnego z Żydami, ofiarami Holokaustu, obywatelami polskimi, może tylko to , że nie pomogli swoim braciom w Polsce w ratowaniu życia.
Słowiczku!2020.08.10 21:24
Nie skorygujesz "ynglysza" w bodakowskim wydaniu?!?!?
Hrabia Potocki2020.08.10 21:24
nie wiem czy plakac czy smiac sie, idiotyczny tekst tego pana, zadnych reparacji ,jak chca to maja placic niemcy, choc mam wielu przyjaciol zydow , nigdy cos takiego by nie zadali od Polski
Olej2020.08.10 21:07
Jak tu się do tego odnieść ? Kim wy jesteście ? Kim wy będziecie gdy historia zatoczy nad wami koło i przyjdzie wam zapłacić za waszą ''prawdę''' To jest wszystko tak ordynarnie bezczelne i łajdackie, że człowiek popada w zdumienie, że coś takiego może istnieć w ludziach. Takie zło !!!!! O ile człowiek może być obojętny, o tyle po przeczytaniu takich tekstów, które są masową i potworną manipulacją, narasta w nim nienawiść, w reakcji na krzywdę.
Jadwiga Anna2020.08.10 23:07
Olej"..! Widzimy tu zapłatę dla naszych Polaków, którzy ginęli całymi rodzinami , kryjąc Żydów w całej Polsce ! Opowiadała mi mama i dziadek, jak chowali ich na wsi w stodołach!... Robili też dla nich różne maskowane kryjówki... Dzielili się nawet suchym chlebem ! Wielu przeżyło, wielu się nie udało! .... I CO TERAZ?...Przykro mi to czytać ! Tym Żydom widać....ŻE PIENIĄDZ TERAZ WSZYSTKO ZASŁONIŁ! ... Polska, jest najbardziej poszkodowanym zniszczonym Krajem!.. NIKOMU ...NIE... MUSI... PŁACIĆ,... TO POLSCE JESZCZE NIE ZAPŁACILI!.... A W 50 LATACH ub. wieku NARÓD ŻYDOWSKI.... DOSTAŁ.... CAŁOŚĆ..... ODSZKODOWANIA,.... ZA WSZYSTKO! .....CZYLI ŻYDZI ....ZA TO SAMO CHCĄ JESZCZE RAZ, .....TYM RAZEM OD OFIARY WOJNY, .... CZYLI OD POLSKI!... NIEMCY WYWOŁALI WOJNĘ, WIĘC NIECH PLACĄ WSZYSTKIM ODSZKODOWANIA !
pat2020.08.10 21:04
Oni nadal myślą, że tak, jak tysiące lat temu, Bóg odda im nową ziemię obiecaną, no i chyba sobie ją już upatrzyli, między Odrą i Wisłą. Tylko, że talmud, to księga diabelska i prowadzi to bezrefleksyjne plemię raczej do krainy siarki i ognia. Polska to ziemia obiecana Polakom, nie bogobójcom.
stan2020.08.10 20:49
Jakoś żydzi nie przyznawali się do swoich, gdy Hitler zażądał pieniędzy za ich życie, a teraz w dodatku sięgają po mienie tych nieszczęśników? Niech upomną się u niemieckich hitlerowców, co to jeszcze dzisiaj z przyjemnością rozstrzeliwaliby Polaków, jak ten z Gdańska. Mam pytanie do tych żydów z Ameryki: Nie wstyd wam, że odsyłaliście swoich rodaków do obozów koncentracyjnych? Przypłynęli do was, jak do swojaków, błagać i z nadzieją na ratunek, a wy poskąpiliście grosza za ich życie, nie przyjęliście statku i wydaliście na śmierć. Teraz wyciągacie ręce po ich mienie? Zwróćcie się z tym do Hitlera. On kazał zabierać najcenniejsze rzeczy, by w obozach odebrać i wysłać do Niemiec, Szwajcarii. Jesteście zwyczajne hieny cmentarne!!!
Anonim2020.08.10 20:37
Jak wynika z amerykańskiej Wikipedii „Fred Rosenbaum jest amerykańskim pisarzem, historykiem i pedagogiem dorosłych, specjalizującym się w historii społeczności żydowskiej w San Francisco Bay Area. [...] Jest założycielem i dyrektorem Lehrhaus Judaica w Berkeley w Kalifornii, opisywanego jako „największe żydowskie centrum edukacji dorosłych w zachodnich Stanach Zjednoczonych””. Widać, że nie tylko. Mianował się również pedagogiem Polaków. Taki specjalista od wszystkiego? A zwłaszcza mafii, bo jak nazwać wymuszanie na narodzie ofiar najokrutniejszej wojny nienależnego haraczu? Widzicie, kto był przeciwko prezydentowi Dudzie i jakie środowiska popierały Trzaskowskiego i popierają opozycję? Czy Polacy wybierają prezydenta w Izraelu? Teraz wszelkie żydowskie trolle z Frondy odstosunkujcie się od naszego Prezydenta.
jan2020.08.10 20:15
Jeśli ktoś ma płacić, to Niemcy
eryk2020.08.10 19:57
Panie Michalkiewicz, czekam na pański komentarz...
...2020.08.10 19:45
Ale pazerne to towarzystwo. Na świecie jest 200 państw i wszędzie mieszkają Żydzi, to Polski nie starczyłoby im na jedno śniadanie.
Anonim2020.08.10 20:39
Jak widać, ratlerki ujadają najgłośniej.
Q.2020.08.10 19:29
Wyjątkowa menda. A morze nie taka znowu wyjątkowa?
Anonim2020.08.10 20:39
Typowa dla swojego środowiska
Słowiczku! Słowiczkuuuuu! Gdzie ty?!2020.08.10 19:29
"Zagorzałego" :D jprdl
A w pośredniaku byłeś?2020.08.10 19:22
j.w.
Seraf2020.08.10 19:17
Żydzi z Kalifornii bezwzględnymi oszczercami, a to więcej niż kłamcy, to oszuści!
Anonim2020.08.10 23:11
ale maja USA za soba. kogo ty masz?
Anonim2020.08.10 18:54
NO ...oni nie dadzą się polubić. Nieroby, wzieliby sie do pracy , a nie kombinują.
Banda czworga2020.08.10 18:52
Pasożyty chcą więcej.
Nowy Testament mówi o nich :2020.08.10 18:42
plemię żmijowe .
abcd2020.08.10 18:30
Żydów w USA jest ok. 2%, ale prezydent jest ICH.
ASTOM2020.08.10 20:59
I u nas cos takiego chciały elgiebety zrobić
Monia2020.08.10 18:29
Uszczypnijcie mnie bo czytając codziennie wiadomości wydaje mi się, że śnię. To wszystko nie dzieje się naprawdę.
Po 11...2020.08.10 18:21
"Trump’s stamp of approval helped re-elect Poland’s bigoted president" Taki jest tytuł. A tłumaczenie Bodakowskiego:"Pieczęć aprobaty Trumpa pomogła ponownie wybrać zagorzałego prezydenta Polski" Zagorzałego :))))) Ale jaja. "Bigoted" to bigoteryjny, sfanatyzowany, zajadły. https://www.jweekly.com/2020/07/17/trumps-stamp-of-approval-helped-re-elect-polands-bigoted-president/ (ciekawe czemu w art. odnoszących się do konkretnego tekstu ... brak linka? Aż tak kłamiecie. Nie mam czasu na czytanie, ale sam przekręcony tytuł wystarczy)
Po 11....2020.08.10 18:24
Słownik Cambridge Dictionary: Bigoted - having strong, unreasonable beliefs and disliking other people who have different beliefs or a different way of life.
Aleks.2020.08.10 23:15
PO...11....! LECHU K..... MY NIE KŁAMIEMY! TO TY NIE MYSLISZ!... MY TEŻ TAK SAMO JAK TY CZYTAMY!... PONIAŁ? Czepiłeś się słowa? No to przeczytaj cały artykuł! Przysłowiowy "nóż", sam się w kieszeni otwiera, czytając te kłamstwa!
Anonim2020.08.10 18:21
Niezależnie od tego, że państwo polskie lub polscy liderzy w Kalafiorni powinni zareagować, warto zauważyć, że cytowana publikacja to przede wszystkim akcja Żydów lewackich przeciw Trumpowi. Polska jest tu raczej pretekstem.
Beno2020.08.10 18:03
Zydzi, zwróćcie i zapłaćcie Palestyńczykom za ich mienie, za wyrządzoną im krzywdą, za ofiary waszych zbrodni. Zapłaćcie Polsce i Polakom za krzywdy waszych komunistycznych pobratyńców, a jak chcecie to wystawimy wam jeszcze rachunek za setki lat gościnności na naszych ziemiach. Lista może byś bardzo długa. A od Was nie otrzymaliśmy nic, oprócz wzgardy i krzywd.
ASTOM2020.08.10 17:55
A co na to koalicyja i pan Michalkiewicz straszący od 1,5 roku Polaków, że dudeks i jaro już za chwilkę podporządkują się 447?
Lilly2020.08.10 20:51
Tylko na tym jada i dzieki temu sie wybili. A tu sie okazuje ze nie ma w tym nic prawdy. Ale mimo wszystko trzeba to naglasniac i tez patrzec rzadowi na rece.....
ASTOM2020.08.10 20:57
Nie mówię nie, kontrol jest zawsze wskazana ;-) ale bez histerii