Żydowskie roszczenia? Kopcińska: Polskie stanowisko jest jednoznaczne i stanowcze - zdjęcie
16.05.19, 09:28(fot.youtube)

Żydowskie roszczenia? Kopcińska: Polskie stanowisko jest jednoznaczne i stanowcze

9

- Nie chcemy, żeby sprawa relacji polsko-izraelskich, zwrotu mienia stała się tematem wyborczym. To są zbyt poważne sprawy. Polskie stanowisko jest stanowcze i jednoznaczne. Nie jesteśmy nikomu nic winni i nic nikomu zwracać nie będziemy, ale stosowne rozwiązania, które zapowiadał premier Morawiecki, zostaną podjęte zaraz po kampanii wyborczej – mówiła w radiowej Jedynce rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

- Liczymy na to, że w szybkim czasie zostanie wyjaśniona i przedstawiona prawdziwa wersja zdarzeń [napaści na ambasadora Magierowskiego]. Ta, która pojawia się w przestrzeni medialnej, to wersja, którą przedstawia sprawca. Policja ujęła osobnika, który zaatakował polskiej ambasadora i wyjaśnia wszystkie okoliczności. My, żeby nie podgrzewać emocji, nie nadawać znowu niepotrzebnych emocji temu zdarzeniu i relacjom polsko-izraelskim, apelujemy, żeby zachować się wobec siebie z należytym szacunkiem. Jest sprawą absolutnie niedopuszczalną, że dochodzi do napaści na polskiego dyplomatę w Izraelu” – stwierdziła

Rzeczniczka rządu odniosła się także do tzw. "testu przedsiębiorcy"

- Pragnę jako rzecznik rządu zdementować pojawiające się nieprawdziwe informacje w przestrzeni medialnej. Premier Mateusz Morawiecki dał jasny i czytelny sygnał dla wszystkich przedsiębiorców. Szanowni przedsiębiorcy, nie będzie żadnego testu przedsiębiorców. Chcę uspokoić polskich przedsiębiorców. Żadnego testu nie będzie. To, co pojawia się w dzisiejszej prasie, to informacje nieprawdziwe – mówiła 

bz/300polityka.pl/polskieradio24.pl

Komentarze (9):

Leon2019.05.16 17:18
Polacy nie chodzcie do sklepów niemieckich,typu,Lidl, Kaufman Castorama,Media market,itp.A towar w sklepach sprawdzajcie aplikacją POLA,zainstalowaną na telefonie, tablecie,smartfonie,najeżdzajac na kod kreskowy towaru.Wyświetli wam prawdziwego producenta danego towaru.
nie dla marksizmu2019.05.16 10:17
Stanowcze ? nie dość i nie dość precyzyjne ,że NIE BĘDZIEMY PLACIC ROSZCZEŃ ORGANIZACJI ŻYDOWSKICH. A poza tym wycofacie sie pełzająco po wyborach tak jak padliście skomrpomitowani na kolana po ustawie o IPN i oskarżenia Polakow o współudział nadal obecne i bezkarne w opinni publicznej światowej.Gowin je współfinansuje!https://www.youtube.com/watch?v=uds_7G-tG0Q
anonim2019.05.16 9:52
Myślę, że w Polsce mamy dobry obyczaj, gdy ktoś nas okrada krzyczymy głośno: łapać złodzieja!, Zawsze ktoś go złapie!
Konfederata2019.05.16 9:49
To czemu udupiliście planowaną ustawę?! Bezczelne świnie jesteście i banda zdrajców i tyle! Kopcińska jak możesz tak łgać?!
Mati2019.05.16 9:48
"Zachować się wobec siebie z należytym szacunkiem..." ? To zachowanie żydów wobec nas jest okazywaniem nam szacunku? No tak, bez szacunku to będzie zapewne, jak w Palestynie.
PiS=UWbis2019.05.16 9:47
"To są zbyt poważne sprawy.." i dlatego właśnie powinny być przedmiotem przedwyborczej debaty! Większe zaufanie mam do wściekłego psa niż do was!
Reys2019.05.16 9:44
Jeśli chcecie się uwiarygodnić i nie uchodzić za zdrajców, uchwalcie ustawę wg projektu Michalkiewicza - tu jest filmik o niej: https://www.youtube.com/watch?v=-WAmaqBoJ48
Reys2019.05.16 9:45
Samo dementowanie nie wystarczy, bo są poważne poszlaki do przypuszczeń że dokonano zdrady dyplomatycznej. Jeśli Rząd nie jest jej winien, powinien to zrobić, bo poszlaki są poważne.
Grizzly2019.05.16 10:57
Michalkiewicz to się już nie wytłumaczy z krytyki obcięcia emerytur UBekom!