Żydowska firma dała Schetynie ,,dobrą radę''. PiS komentuje - zdjęcie
02.09.19, 18:37

Żydowska firma dała Schetynie ,,dobrą radę''. PiS komentuje

4

"Myślę, że polscy politycy powinni przede wszystkim słuchać polskich wyborców, a nie zagranicznych firm wizerunkowych. Jak będą słuchać polskich wyborców, to nie będą musieli znikać z mediów, żeby ludzi nie denerwować" - powiedział eurposeł PiS, Ryszard Czarnecki.

Dziś media obiegła wiadomośc, że szef PO Grzegorz Schetyna wynajął żydowską firmę wizerunkową. Spodziewał się dobrych rad - i taką dostał. Żydzi poradzili mu mianowicie, by usunął się w cień, bo przeszkadza swojej partii. 

Poseł PiS Arkadiusz Mularczyk uznał zresztą, że Żydzi doradzili Schetynie dobrze. Na szczęście dla Polski - nie posłuchał.

"To byłoby rzeczywiście dosyć zabawne, że lider formacji ma być schowany do cienia. Ja kibicuję, żeby Grzegorz Schetyna często był w mediach. Widać, że jego obecność raczej służy partii rządzącej, czyli naszej formacji" - powiedział polityk.

bsw/TVP Info

Komentarze (4):

Hanys672019.09.3 7:03
Dzięki schettino wiemy dokładnie ilu jest debili z polskimi paszportami (przez usta mi nie przejdzie że to Polacy): dokładnie tyle ile liczy elektorat Pe-łO, czyli jakieś 10% - 15% wyborców, czyli ok 3% społeczeństwa.
Dam2019.09.2 20:30
Żeby to raz Kaczyński na czas wyborów chował się do szafy. O Macierewiczu i Pawłowicz nie wspominając.
Tsza dać zarobić ..2019.09.2 19:20
Bo oczywiście innych firm nima nie widać są tylko żydowskie mongolskie somalijskie innych nie widać
Izak2019.09.2 18:42
Tu chodzi o azyl.