13.06.19, 10:40

Znikająca sekstaśma, pomówienia... Gargas o służbach

Znikająca sekstaśma, pomówienia i nieistniejące dowody, czyli kuriozalna gra byłego funkcjonariusza służb specjalnych.

W tle oskarżenia, groźby, niszczenie ludzi iautoplagiat. Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” zadają pytania o wiarygodność człowieka, który z szukania haków i produkowania donosów uczynił styl życia.

Jak politycy Platformy Obywatelskiej wykorzystują skompromitowanego agenta?

Czy autor dziesiątek pomówień, w kolejnych miejscach pracy rzucający bezpodstawneoskarżenia wobec osób, które mu podpadły, mógł być sterowany przez walczących o wpływy w służbach polityków i funkcjonariuszy?

Jak doszło do tego, że został onzatrudniony w CBA? Próba zdyskredytowania służb specjalnych i prominentnego polityka partii rządzącej, czyli prawdziwe oblicze porucznika Wojciecha J. „Magazynśledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:50 w TVP1.

Komentarze

Nie jestem robotem2019.06.13 12:45
Ciekawe czy jesienią gdy taśma wypłynie, odszczekacie te kalumnie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 11:22
Ojjeeeej coś się stało z homofobicznym teledyskiem Noceti-Klepackiej🤣 ----> https://www.youtube.com/watch?v=mkczC_ay03M "Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących szerzenia nienawiści. Dowiedz się więcej o zwalczaniu mowy nienawiści w Twoim kraju. Przepraszamy za usterki." smuteczek!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.13 11:08
Gorąca prośba do frondokatoli! Zwracam się z pytaniem na których stronach biblii figurują obrzydliwe homofobiczne cytaty przeciwko społeczności LGBT? Planuję podetrzeć sobie nimi pupę, a mój egzemplarz biblii 🔥spalić🔥 z góry dziękuję za pomoc!❤️