Ziobro: prezydent zrobił z siebie małpę  - zdjęcie
04.03.15, 11:06

Ziobro: prezydent zrobił z siebie małpę

9

Zbigniew Ziobro w TVP Info komentował wizytę Prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego w Japoni. Powiedział: "Prezydent Bronisław Komorowski złożył solenną obietnicę, że nie będzie robił z siebie małpy w czasie kampanii. Niestety zrobił z siebie małpę, bo wskoczył na fotel spikera w japońskim parlamencie, co jest szczytem obciachu. Bardzo nad tym boleję (...)

Mówimy o naszym wizerunku na świecie i tym jak mamy być traktowani, a mamy prezydenta, który zachowuje się jakby przesadził z sake, bo wchodzi i depcze fotel spikera w japońskim parlamencie, w kraju, w którym przykłada się wagę do kindersztuby. Proszę sobie wyobrazić, że w polskim parlamencie szef obcego państwa wchodzi na fotel marszałka, robi sobie zdjęcia i woła „Szogunie!” do jakichś swoich współpracowników. Potrzebujemy profesjonalnych przedstawicieli, którzy dobrze będą dbali o Polskę. Bardzo nad tym boleję i mam nadzieję, że będzie nowy prezydent, Andrzej Duda, który jest człowiekiem poważnym".

CZYTAJ RÓWNIEŻ:  Prezydent Komorowski w Japonii, czyli gafa za gafą! ZOBACZ FILM!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: A jednak. Komorowski wlazł na fotel z buciorami!

seb/TVP Info

 

Komentarze (9):

anonim2015.03.4 11:17
@Heteronormatywny To oczywiste. Każdy najlepiej czuje się wśród swoich...
anonim2015.03.4 11:30
Zapomniał już jak swoim piskliwym głosikiem błagał Jarozbawa o powrót do partii , wtedy nawet nie był małpą ,ale pańszczyżnianym chłopem miętolącym czapkę przed swoim panem.
anonim2015.03.4 12:06
@existenZ Poważny człowiek twierdzi, że Putin jako dobry papa przez pięć lat nie oddaje nam wraku samolotu i czarnych skrzynek, ponieważ nas kocha i wie, że sami zrobilibyśmy sobie krzywdę takimi zabawkami...Że zapobiegliwie sprzedaje nam najdrożej w Europie gaz, gdyż wie lepiej od nas na co mamy wydawać własne pieniądze... I tak mógłbym w nieskończoność. Aha... Poważny człowiek sprzedaje na forum międzynarodowym nasz sekretny przepis na bigos! Toż to zdrada stanu!!!
anonim2015.03.4 12:17
@existenZ Absolutnie nie dam się nabrać na "ułomnego dziadka". To marionetka na krótkiej smyczy WSI. Sam nie podejmuje ŻADNYCH decyzji. Petelicki dość szybko po wizycie w TV Trwam i ujawnieniu bardzo niewielkiej cząstki swojej wiedzy, zakończył ziemskie pielgrzymowanie. To był bardzo czytelny sygnał dla pana Bronka...
anonim2015.03.4 12:47
@marekwu Jak myślisz, za ile sprzeda Putin gaz Kaczyńskiemu gdy wygrają? Chcę wiedzieć bo nie wiem jak głosować.
anonim2015.03.4 14:34
@Stefa60. Jak wygra Kaczyński z odpowiednią przewagą to gazoport zostanie skończony.Resztę jeśli jesteś inteligentna i nie jesteś płatnym trollem możesz sobie dopowiedzieć.
anonim2015.03.4 15:23
@marekwu Nie rzucaj pereł między wieprze... między małpy, chciałem powiedzieć. "Teoria spiskowa" dobra na wszystko... zwłaszcza jak lemingowi braknie argumentów. Co też leming by zrobił, gdyby nie ta szczęśliwa "teoria spiskowa", którą zawsze może przyłożyć: oszołomom, pisuarom i faszystom. I nie podyskutujesz :-) Pozdrawiam
anonim2015.03.4 18:58
@Solidarny2010 Sęk w tym, że teoria spiskowa jest faktem. Dotyczy to jednak spisku szatanów w walce o ludzkie dusze... Niemniej jednak zgodnie ze schematem - jest wojna, są ofiary... Pozdrawiam również :)
anonim2015.03.5 11:29
on nie musi robić z siebie małpy to tak pojeba...y człek że aż zal