ŻENUJĄCE! Jachira robi z siebie męczenniczkę. 'Jeśli władza mnie zamknie...' - zdjęcie
27.09.19, 16:17zdj. screen Youtube/Radio zet

ŻENUJĄCE! Jachira robi z siebie męczenniczkę. 'Jeśli władza mnie zamknie...'

35

"Jedyne, co piętnuję w mojej satyrze to instrumentalne traktowanie tej katastrofy i wykorzystywanie bezwzględne przez obecną partię rządzącą. To PiS drwi z katastrofy smoleńskiej, wykorzystuje ją instrumentalnie"- stwierdziła kandydatka PO-KO do Sejmu w rozmowie z Elizą Michalik w programie "Onet Opinie". 

Redaktor Michalik zaczęła od przypomnienia słów, którymi Jachirę określił satyryk Jan Pietrzak w TVP Info. "Zapomniała" jednak dodać, że Pietrzak przeprosił. 

"Myślę, że będzie pozew. Pracuję teraz nad tym z moimi prawnikami. Prawnicy analizują tę wypowiedź. Było mi bardzo przykro. Od kilku dni trwa też dyskusja na temat wartości, jakie reprezentuje nasza strona, jakie reprezentuje przeciwna strona i szczególnie po tych słowach zastanowiłam się, co znaczą dla nich takie wartości, jak właśnie: Bóg, Honor, Ojczyzna, miłość bliźniego. Po tych słowach pana Pietrzaka to jest właśnie takie pytanie, właściwie już chyba retoryczne"-stwierdziła niespełniona aktorka (do tego stopnia niespełniona, że musi grać w rosyjskich, propagandowych produkcjach o armii czerwonej ratującej polskie dzieci). 

"Dla mnie to jest wielkie zaskoczenie, że nawet takie rzeczy są mi wyciągane, bo ja sama się dowiedziałam dopiero po tym artykule w czym wzięłam udział. Agent do mnie zadzwonił i zaproponował niemy epizod i zagrałam polską zakonnicę, która została rozstrzelana"-powiedziała Klaudia Jachira, odnosząc się do swojej roli w produkcji o "dobrych" czerwonoarmistach. 

"Aktor też z czegoś musi żyć, też jest do wynajęcia i ja tez przecież sama się utrzymuję, jestem freelancerem i każda taka propozycja jest dla mnie ważna"-przekonywała rozmówczyni Elizy Michalik. Jak dodała, nie znała scenariusza, podobnie jak jej agent, nie ma z tego powodu poczucia winy, mogłaby je mieć jedynie wtedy, gdyby zagrała w "Koronie Królów". Z katastrofy smoleńskiej oczywiście się nie naśmiewa, za to robi to, jej zdaniem PiS. To stare tłumaczenie polityków i sympatyków Koalicji Obywatelskiej oraz jej "autorytetów" ze świata artystycznego, typu Maciej Stuhr- każde chamstwo, każdy prostacki "żarcik" tłumaczyć tym, że to PiS rzekomo ośmiesza katastrofę, a oni, swoim "tupolewaniem" niby przywracają godność ofiarom. Ta postawa jest wyjątkowo bezczelna. 

"Podkreślam już któryś raz, że w mojej satyrze nigdy nie miałam na celu obrażać ani ofiar katastrofy, ani w ogóle samej katastrofy. To była dla nas wszystkich straszna tragedia. Sama pamiętam, że wtedy to mną wstrząsnęło, chodziłyśmy z przyjaciółką na demonstracje – czułyśmy solidarność narodu, niestety bardzo krótko. Jedyne co piętnuje w mojej satyrze to instrumentalne traktowanie tej katastrofy i wykorzystywanie bezwzględnie przez obecną partię rządzącą"- stwierdziła Jachira. 

"Cała satyra, którą uprawiałam, to było tez ku pokrzepieniu serc, żeby walczyć o tę wolność. Nie możemy się poddawać. Trzeba walczyć o zwycięstwo"-podkreśliła rozmówczyni redaktor Michalik. "Performerka" chwaliła również Koalicję Obywatelską, m.in. za związki partnerskie, ekologię i Zielonych w swoich szeregach. Cieszyła się również, że w skład Koalicji Obywatelskiej wchodzi ugrupowanie Barbary Nowackiej. Przypomnijmy, córki jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej. Mimo to Jachira zarzuciła obecnej władzy, że "nie ma żadnych skrupułów". W dodatku kandydatka PO-KO na posłankę zasugerowała, że PiS może chcieć ją "zamknąć".

"Przez cztery lata ani razu nie przystali się do błędu. Tak są pewni, że model ograniczania demokracji i model dyktatury – może autorytaryzmu – jest fajny i że Polacy to kupią, że mnie to przeraża. Nakręca mnie to do dalszego działania(...) Jeśli władza będzie chciała mnie zamknąć, to będę się bronić na ile będę umiała. Będę robiła swoje. Mnie się nie da zastraszyć"-przekonywała "artystka".

Cóż, musimy rozczarować panią Jachirę, gdyż "pisowski reżim" nie zamyka nikogo w więzieniu za głupie i chamskie żarty czy też za obrażanie inteligencji swoich wyborców. 

yenn/Onet.pl, Fronda.pl

Komentarze (35):

stan2019.09.28 14:15
Postępuje tak jak bandzior który pobił kogoś,ale krzyczy ratunku bo mnie biją.
jani2019.09.27 23:52
TA jachira,CZY JAK JEJ TAM,TO COŚ PASKUDNEGO,OBRZYDLIWEGO<COŚ ZARZYGANEGO itd.......nazwanie tego czegoś zdzirą, było naprawdę wielkim kompromisem , naprawdę,pan JAN jest mistrzem kompromisów !!!!.......ja bym tak nie potrafił !!
violencja2019.09.27 23:04
Radio zet to radio żyd, to nie jest polskie radio, jest pod kuratelą żydowską, niestety.Wyłączamy i nie słuchamy, za każdym razem.
anonim2019.09.27 21:44
Męczenniczkę? Chyba "męczennicę", wy katolicy letni wy hehehe
asia2019.09.27 21:44
No i wychodzi małość tej prymitywnej osoby. już się asekuruje . Odwaga u niej tylko , kiedy ma za sobą swoich prowadzących. a może tak wykaże się odwagą i wypowie się w podobny sposób o islamie a może po prostu zacznie się zachowywać normalnie wg ogólnych norm jakimi się kierują normalni ludzie nie łamiąc prawa , nie ubliżać innym.i nie będzie na pewno potrzeby fatygować prawników My też nie damy się zastraszyć przez taką wulgarną babę. Co do satyry jest beznadziejna ( nawet pomijając istotę chamskiej treści która jest żenująca)
Cierpliwy.2019.09.27 21:05
Po to prowokuje by zostać męczenniczką. I wtedy mówi, jaka to na nią spada "mowa nienawiści". I o to jej cały czas chodzi. Olewać ją. A do tego ma reklamę wyborczą. Przestać o nie pisać.
prima2019.09.27 20:24
Ona i tak jest męczenniczką własnej głupoty. Nie potrafi odróżnić satyry, kabaretu od żałosnych szkalujących wypocin.
anonim2019.09.27 19:49
I tak zabawniejsza i bardziej reprezentatywna jest Olejnik, która jeszcze nie zauważyła, że połowa narodu już z błota wylazła i pluszcze się pod prysznicem, tak że jeżeli coś kogoś oblepia to ją i jej kumpli bagienko, które sami stworzyli!
zdumiony głupotą blondyny2019.09.27 19:33
to głupawe babsko bełkocze coś o swojej satyrze -paranoja
Maria Blaszczyk2019.09.27 19:45
A jak pan Pietrzak uprawia satyrę, w której ponad jedną czwartą rodaków łaskaw jest, na wzór, lecz w wersji odpimpowanej, słynnego Radia Tysiąca Wzgórz, nazwać "wszami, mendami, gnidami, pluskwami, muchami plujkami oraz żukami gnojnikami" - to wtedy można boki zrywać ze śmiechu, co? Gdyby nie to, że zaraz może się znaleźć jakiś kolejny człowiek, który postanowi osobę znienawidzoną przez PiS wysłać na tamten świat - byłoby to aż śmieszne... Wróg narodu numer 1 - youtuberka satyryczka, która wytyka władzy świństwa.
ja2019.09.27 19:30
Za ośmieszanie się nikogo do tej pory nie zamykano.... ale dobrze by było gdyby ta Pani sama się już zam....
M.2019.09.27 19:30
Boli was prawda o was wyrazana przez Pania Jachire, frondowskie scierwa? To bedzie jeszcze bardziej bolec. I prosze o troche szacunku dla przyszlej poslanki. O ile sie zalozymy, ze zdobedzie wiecej glosów niz ta idiotka na uslugach Putina Pawlowicz?
rozbawiony głupotą lewaka2019.09.27 21:05
o jakiej prawdzie bełkoczesz głupawy śmieciu? Śmieć zawsze będzie ciągnął do śmiecia - więc nawet ci się nie dziwię
Jan2019.09.28 6:28
Proszę Pana „Trzeba co najwięcej wina pić: oleum, jako lżejsze, zawsze będzie na wierzchu, wino zaś, które i bez tego idzie do głowy, poniesie ze sobą każdą cnotliwą substancję”
celnik2019.09.27 19:27
Czy najlepszym miejscem dla idiotów nie jest zamknięty zakład psychiatryczny?Kolesie z mafii tytanów intelektu pokokoko winni trzymać to indywiduum aż do wyborów, wtedy zobaczy ilu w Polsce jest idiotów głosujących ma idiotów?
Eryk2019.09.27 19:18
Nazwać tę szmatę ździrą to komplement. Ona to pospolite żydowskie qu.wiszcze
Alojzy Cedzidło 2019.09.27 19:17
I bądz tu mądry, Jak rozstrzygnąć kto jest głupszy pani Jachira , czy ci co ją podpierają , a nawet na poślicę proponują . Wybory na karku a POKO co chwila strzela sobie w kolano. Odnoszę wrażenie ,że ,,totalnej " wcale o wygranie wyborów nie chodzi . No to o co?, . Pomóżcie zrozumieć ,bo fluchcenie na panią Jachirę i tak nic nie da .
anonim2019.09.27 18:59
...a Lublin widziałeś tylko na pocztówkach z lat 70.
Lublinianka2019.09.27 18:51
jestem za komunią zwykłych ludzi jestem za tym ptakiem co mnie budzi jestem za!
o, yenny2019.09.27 18:47
yenn, edytujesz te swoje teksty w LibreOffice na Linuksie?
Zenon2019.09.27 18:46
Internet jest pamiętliwy i myślę, że znajdą się dowody na znieważenie przez nią narodu polskiego.
Ja2019.09.27 18:42
Nie darować jej!!!!! To rozzuchwali inne śmieci.
anonim2019.09.27 17:57
...zresztą nie tylko ona, doktorku. Cytując klasyka "z męskich rzeczy zostało już ci tylko golenie".
Lublinianka2019.09.27 17:56
Równie żenująca okazała się ostatnio wybitna intelektualistka i madonna piosenki Parszywej Opozycji - Joanna Mucha. Pojechała do Kazimierza Dolnego nakręcić filmik na TT, w którym nawrzucała PIS, że nie dotrzymują obietnic wyborczych, bo obiecali most przez Wisłę z Kazimierza do Janowca i odbudowę zamku w Janowcu. Ta myśląca inaczej doktora zapomniała dodać, że to BURMISTRZ Kazimierza i wójt Janowca nie chcą budować mostu, bo ich zdaniem uniemożliwi on pływanie statków turystycznych na trasie Kazimierz-Janowiec i odstraszy turystów. Podobnie sprawa wygląda z zamkiem w Janowcu, którego właścicielem jest Muzeum Nadwiślańskie zarządzane przez lokalnych SAMORZADOWCOW, którzy nie widzą potrzeby złożenia wniosku do Ministerstwa Kultury na odbudowę zamku. Doktora Mucha nie powiedziała również o tym, że w Radzie Miasta Kazimierz Dolny NIE MA ani jednego radnego z PIS!!! Platfusy lubią rzucać błotem licząc że coś z ich kłamstw i obelg przyczepi się do PIS-u 😀😀😀😀😀
anonim2019.09.27 17:56
Takie laski jak Jachira są poza twoim zasięgiem, muchos dineros.
von2019.09.27 18:14
kijem bym jej nie tknął. nie wiadomo jakie choroby roznosi ta dziewka.
qwerty2019.09.27 18:18
Syfilis kiłe gruzlice takie choroby jak Armia Czerwona
aldek2019.09.27 17:53
Po co w ogóle promujecie na tym portalu tą zero-rachelkę.
dzielnicowy2019.09.27 17:53
ta żdzira to Q--rwa ,szmata, ściera, zbok, suka --taką tylko maja jedna mafia PełO
killpedryll2019.09.27 17:29
Jachira to tandetna szmira i zdzira.
Jachira, she sucked my dick2019.09.27 17:28
She is cock sucking bitch, for free. Bigger dick the better, black dicks are most desirable.
marek2019.09.27 17:26
Żałosna baba. Jej rodzice pewnie nie mają lekko z tym co wyprawia ta kapiszonka.
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.09.27 18:14
Już - nie ciapaci, już nie mośki, już nie czarnuchy - teraz prezes poszczuł na realnego, groźnego wroga - Jachirę. A kochający bliźniego swego "lud boży" - posłusznie kamienuje!!!! Tylko pamiętajcie - wyprowadźcie za obóz.
qwerty2019.09.27 18:17
jura bura ura siura jestem idiota
zdumiony głupotą lewaka2019.09.27 21:02
a o co ci przygłupie - obrońco ludzkich śmieci - chodzi?