Zbigniew Kuźmiuk: Oni zrobią WSZYSTKO żeby przypodobać się lewicy - zdjęcie
28.11.20, 16:00Fot. Adrian Grycuk via Wikipedia, CC 3.0 / Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0

Zbigniew Kuźmiuk: Oni zrobią WSZYSTKO żeby przypodobać się lewicy

26

W tym tygodniu w Parlamencie Europejskim odbyła się debata na temat sytuacji w Polsce po rozstrzygnięciu Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października zdecydował o wykreśleniu tzw. przesłanki eugenicznej z ustawy zezwalającej na dokonanie aborcji.

Trybunał dokonał tego rozstrzygnięcia na wniosek 119 posłów z różnych klubów i kół parlamentarnych (Prawa i Sprawiedliwości, Koalicji Polskiej i Konfederacji), bo blisko roku od daty jego wpłynięcia (w Trybunale obowiązuje zasada rozstrzygania spraw według kolejności ich wpływu).

Takie rozstrzygnięcie Trybunału było oczywistością, ponieważ taka jest jego linia orzecznicza pod rządami Konstytucji z 1997 roku (przeforsowanej przez Lewicę i podpisaną przez Aleksandra Kwaśniewskiego), podobnie w tych kwestiach, decydował Trybunał pod przewodnictwem prof. Zolla i prof. Rzeplińskiego.

Mimo tego, takie rozstrzygniecie Trybunału, spowodowało liczne protesty uliczne w różnych miastach w Polsce, czasami przybierające formy bardzo gwałtowne, wymagające interwencji policyjnych.

2. Europosłowie z Lewicy Robert Biedroń i Sylwia Spurek (teraz jest już we frakcji Zielonych), przeforsowali w swojej frakcji konieczność debaty w sprawie sytuacji w Polsce po rozstrzygnięciu Trybunału i przygotowali w tej sprawie rezolucję, której jedną z konkluzji jest domaganie się aborcji na żądanie bez żadnych ograniczeń.

Podpisy pod jej projektem złożyli europosłowie Lewicy, Zielonych, Komunistów i Liberałów, natomiast europosłowie europejskiej chadecji (Europejskiej Partii Ludowej), której członkami są europosłowie Platformy i PSL, przez kilka dni się wahali.

Jednak podczas debaty w PE w imieniu EPL wypowiedział się europoseł Andrzej Halicki, który poparł w pełni i bez żadnych zastrzeżeń projekt rezolucji Lewicy i zapowiedział, że wszyscy europosłowie Platformy go poprą.

Rzeczywiście tak się stało cała dwunastka europosłów Platformy poparła treść rezolucji, której zawartość jest skrajnie lewicowa i jest zaprzeczeniem wartości chrześcijańskich, które ponoć wyznają.

Widać, że presja Lewicy w kraju i zagranicą była tak ogromna, że Platforma zdecydowała się porzucić te wartości i głosować w Parlamencie Europejskim nie tylko z Lewicą ale i z Komunistami).

3. Zresztą widać to także po zaangażowaniu posłów i senatorów Platformy w przedsięwzięcia Strajku Kobiet, zarówno protesty uliczne jak inne akcje, politycy aktywnie w nich uczestniczą, obiecują wsparcie parlamentarne, ba organizują wsparcie prawne w swoich biurach parlamentarnych.

W tę pomoc dla tego środowiska zaangażował się także niedawny kandydat Platformy na prezydenta RP, urzędujący prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Nie tylko uczestniczył w protestach organizowanych przez Strajk Kobiet i maszerował z nim po ulicach Warszawy, mimo tego że miały one charakter nielegalnych zgromadzeń w czasie zagrożenia pandemicznego ale wczoraj na konferencji prasowej zażądał od warszawskiej policji wstrzymania się z interwencjami wobec tego środowiska.

Pozwolił sobie nawet na swoisty szantaż, że wstrzyma wsparcie finansowe dla warszawskiej policji, mimo tego, że od wielu lat samorząd tego miasta udziela dotacji policji w zamian za dodatkowe partole policyjne, kierowane w te rejony miasta, które samorząd na bieżąco wskazuje.

Wprawdzie budżet warszawskiego garnizonu wynosi około 1 mld zł i jest w całości finansowany z budżetu państwa, więc dodatkowe wsparcie w wysokości 6 mln zł pochodzące z budżetu Warszawy ma charakter cokolwiek symboliczny ale takie zapowiedzi prezydenta Trzaskowskiego, który jest przecież wiceprzewodniczącym Platformy, świadczą o tym, że politycy tej partii, są gotowi zrobić wszystko żeby przypodobać środowiskom lewicowym.

Zbigniew Kuźmiuk

Komentarze (26):

prawy2020.11.29 11:39
to lewaki z krwi i kosci marzy im sie tylko władza i drenowanie POLSKI I POLAKOW NA ROZNE SPOSOBY POkazali prawdziwa mordke kolaburujacy z wrogami odwiecznymi jak za czasow 2 wojny Swiatowej,zeby oskarrzac pozniejPiS i POLAKOW jacy są "nierozumni"wybierając rząd ktory jest PIERWSZYM dbający o POLSKE I POLAKOW w miarę możliwości,za ich pracę ciezka w takim neomarksistowskim terrorze,pandemi i przeszkadzaniem na wszystkie mozliwe sposoby miedzynarodowki,tak jak przed wiekiem!!!!!POLACY WŁĄCZCIE MYSLENIE ,ODPOWIEDZIALNOSC ZA WIARE,DOBRO ITD dla wszystkich!!!!
Olo2020.11.29 10:09
Dla folksdojczy i zdrajców tylko Kedyw.
najbystrzejszy Karakan PE2020.11.29 7:26
to jak, Halicki, nie mówcie na mnie kretyn
ala2020.11.28 21:18
Politycy z Polski głosują za przyjęciem rezolucji oczerniających Polskę. Europosłowie PO, SLD i Wiosny opowiedzieli się za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie aborcji w Polsce: Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Jerzy Buzek, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Huebner, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Radosław Sikorski, Róża Thun, Marek Balt, Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Leszek Miller, Sylwia Spurek. Żenada!!! Zdrajcy!!! Polacy zapamiętajcie te nazwiska!
Anonim2020.11.28 19:12
Z. Kuźmiuk : najpierw w ZSL, potem PSL i w końcu po skutecznym przypodobaniu się prezesowi jedynie słusznej partii , dołączył do PiS.
tuwylew2020.11.28 18:10
To gnidy Niemieckie
Elektor2020.11.28 17:22
Jest jak mówi. Z jednej strony Platforma wspiera bolszewickie ruchy kulturowe , tylko zapomniał dodac że PiS wspiera bolszewickie idee gospodarcze okładając nas wspólnie z lewakami podatkami. PiS PO jedno zło to jedna banda zbójów jest.
Radical sXe2020.11.28 17:10
Zobaczcie ten filmik – oto ilustracja bezdusznego liberalno kapitalistycznego horroru w którym żyjemy. Aborcja, egoizm, mord i narkotykowy szał w klubowych rytmach: https://www.youtube.com/watch?v=pIDlkn-aTh8 parafrazując znaną wypowiedź Alaina de Benoist: Ktokolwiek krytykuje obyczajowy liberalizm (aborcję, narkotyki, pornografię), jednocześnie milcząc na temat kapitalizmu, powinien się lepiej zamknąć. Ktokolwiek krytykuje kapitalizm, jednocześnie aprobując liberalne obyczaje, powinien zrobić to samo. Liberalne lewactwo jest sponsorowane przez globalny kapitał spekulacyjny. Krytykę Polityczną i inne grupki tego typu wspiera Soros – wielki giełdowy finansista. Lewactwo to awangarda najbardziej zdegenerowanych i agresywnych form spekulacyjnego kapitału finansowego. Liberalizm to „wolność” > konkretnie> „wolność gospodarcza” > czytaj wolność pieniędzy > a dokładnie > wolny jest ten kto dysponuje pieniędzmi ten kto ich nie ma jest niczym, jest śmieciem. Liczy się zdanie posiadacza, dzieci nie mają pieniędzy, więc liberalny System skazuje je na śmierć w trakcie aborcji. Co więcej: obecnie zalegalizowano już handel ludźmi – instytucję tzw. „surogacji” w trakcie której dzieci są „hodowane” w brzuchu i sprzedawane. Dodajmy „hodują” je ubogie kobiety z Ukrainy lub krajów Trzeciego Świata – kupują bogate pary na zachodzie (hetero ale coraz częściej lgbt). Kto płaci ten rządzi, a dziecko – żywa istota jest tylko towarem do zaspokojenia egoistycznych „pragnień”. Dziecko – jego życie i rozwój przestaje być celem a staje się jedynie środkiem do zaspokojenia potrzeb egoistycznych zombie. Lub przeszkodą. Stąd w zależności od chwili można je abortować – albo kupić u surogatki. Tak samo współczesne lewactwo promuje prostytucję w postaci tzw. “sex workingu”. Ciało kobiet staje się towarem pod pozorem “wolności”. Współczesne lewactwo nie ma nic wspólnego z walką o prawa socjalne, z ruchem robotników (takim jak była Solidarność, ale też XIX wiecznymi). Zawodowi lewaccy aktywiści to mieszkańcy wielkich miast, dzieci bogatych rodziców – rozwydrzone i zdemoralizowane. A kasę na to dają wielcy spekulanci giełdowi Soros i inni. Zwycięstwo lewactwa = zyski dla kapitału (rozwój przemysłu aborcyjnego, legalny obrót narkotykami, prostytucja). Przejrzyjcie listę sponsorów parad równości = same wielkie firmy. KRÓTKO MÓWIĄC Kapitaliści inwestują pieniądze we wspieranie ruchu feministycznego po to by później po legalizacji zacząć na tym zarabiać, tworzyć kliniki aborcyjne. Finansują promocję “sex workingu” jako normalnego zawodu by zarabiać na sutenerstwie. Promują macierzyństwo zastępcze – surogację by zarabiać na handlu dziećmi Itd. Itp. Współczesne lewactwo to nie jest żaden ruch robotników i biednych tylko zawodowi aktywiści z bogatych domów a kasę dają na to liberalni finansiści traktując to jako zyskowną inwestycję na przyszłość
Christian Straight Edge2020.11.28 17:10
Jakby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości Kapitaliści – banksterzy ZA aborterami: https://superbiz.se.pl/wiadomosci/mbank-poparl-strajk-kobiet-niektorzy-klienci-chca-zrezygnowac-z-uslug-banku-aa-PdCL-BBRz-PhAx.html Tkanki abortowanych dzieci używa się przy produkcji kosztownych kosmetyków, leków, a nawet… napojów gazowanych https://www.ekologia.pl/srodowisko/specjalne/kosmetyki-z-ludzkich-plodow-sprawa-firmy-neocutis-oraz-ludzki-kolagen-z-chin,15469.html https://www.sosrodzice.pl/komorki-plodow-poddanych-aborcji-zywnosci-kosmetykach-szczepionkach/ https://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/382144,bojkot-napojow-pepsi-pepsi-next-ze-slodzikiem-z-komorkami-z-nerek-abortowanych-plodow.html ___ Co więcej: obecnie zalegalizowano już handel ludźmi – instytucję tzw. „surogacji” w trakcie której dzieci są „hodowane” w brzuchu i sprzedawane. https://pl.wikipedia.org/wiki/Matka_zast%C4%99pcza Dodajmy „hodują” je ubogie kobiety z Ukrainy lub krajów Trzeciego Świata – kupują bogate pary na zachodzie (hetero ale coraz częściej lgbt). Kto płaci ten rządzi, a dziecko – żywa istota jest tylko towarem do zaspokojenia egoistycznych „pragnień”. Dziecko – jego życie i rozwój przestaje być celem a staje się jedynie środkiem do zaspokojenia potrzeb egoistycznych zombie. Lub przeszkodą. Stąd w zależności od chwili można je abortować – albo kupić u surogatki. Teraz wyszła sprawa filmu Patryka Vegi "Oczy diabła" ukazującego sprzedawanie małych dzieci do burdeli dla pedofilów - wszystko w imię zyzku wszystko w imię żądzy... https://www.youtube.com/watch?v=nZEJ2HTtQlc ___ Następnym krokiem, zresztą bardzo logicznym z punktu widzenia liberalizmu będzie również legalizacja zabijania dzieci po urodzeniu. Przewidział to już pisarz Philip K Dick w opowiadaniu „Przedludzie”. Dziś ten postulat na poważnie rozważają liberalni myśliciele https://pl.wikipedia.org/wiki/Przedludzie Tekst opowiadania po angielsku https://prolife.org.nz/the-pre-persons-phillip-k-dick/?fbclid=IwAR22_kOQk_8lip1m1n4a36TaIBCma8FHKhhYQ0rjj6SosEhDVNOgNGTyXkM tekst po polsku łatwo do ściągnięcia z chomika i innych stronek ___ Egoistyczne silinkonowo-botoksowe żywe wykorzystujące najniewinniejsze, bezbronne istoty - dzieci – a zarabia na tym wielki kapitał. To nie literacka fikcja. To piekło już istnieje. To jest dystopia horror liberalnego, plastikowego świata. Liberalny kapitalizm to jest zorganizowany System śmierci… – lewactwo to jego polityczna awangarda. Na poziomie społecznym – to jest kult złotego cielca Na poziomie poszczególnego człowieka – to jest kult własnego ego – skrajny egoizm – czyli w głębokim sensie tego słowa: satanizm. Ten system to zamiana jakości w ilość. Życia w pieniądz. Ten System to Śmierć. I ten System trzeba zniszczyć!
Panie Kuźmiuk (ex-ZSL)2020.11.28 17:04
PiS ginie, ginie, ginie i zostaje po nim smród.
Grizzly2020.11.28 17:02
lubię w papu
Grizzly2020.11.28 17:12
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Grizzly2020.11.28 16:49
Chciałby się onanizować, ale mu nie stoi bo rabin przy okazji jaja wyciął.
Grizzly2020.11.28 17:12
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Grizzly2020.11.28 16:47
Ponieważ jest bez jaj to ma dobry głos i śpiewa w synagodze pod wezwaniem Nożykdokütasa.
Grizzly2020.11.28 17:13
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Grizzly2020.11.28 16:46
Się "wychował" w kibucu im. Yitzhak Shamir a jego mame miało małe cycki więc pił mleko od krów rasy ... tak zgadłeś "Yitzhak Shamir".
Grizzly2020.11.28 17:13
Odp.. się bydle od mojego nicka! Wyp... na GWniane forum bo tam jest rezerwat dla pedałów!
Grizzly2020.11.28 16:43
Zanućmy: Kreonie Wspaniały, Kreonie Wspaniały gdzie są twoje pedały!
Anonim2020.11.28 16:43
Zbigniew Kuźmiuk: Oni zrobią WSZYSTKO żeby przypodobać się lewicy. Dlaczego robisz za wszelką cenę, za PiSdzielskiego przygłupa ??????
tukan2020.11.28 16:39
SLD-PSL-PO to wszystko BOLSZEWIZM .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szaradzista2020.11.28 16:32
Biuro Polityczne KC PO i reszta około-tęczowego towarzystwa, jak ich protoplaści z PZPR pchają się bez wazeliny w ciemne miejsca prominentnym lewakom europejskim. Zero poczucia godności osobistej, zero dbałości o wizerunek Polaka. Neobolszewia w klasycznym wydaniu.
Anonim2020.11.28 16:26
Dziś poprzez "praworządność" lewactwo chce obalić rząd PiS w Polsce, jutro lewactwo będzie obalać każdy rząd w Polsce, w tym też i lewacki, jeśli Polacy tak wybiorą, a który ośmieli się upomnieć o podmiotowość Polaków w UE. Lewactwo starej UE egoistycznie kieruje się tylko swoim insertem gospodarczym i politycznym, zobacz niemiecki projekt Nord Stream 2. Żal mi tych wściekłych z opozycji, co tego nie widzą.
Tomasz2020.11.28 16:15
PISiory rozkradli Polskę teraz zawieszają wypłaty nagród rocznych i premii w budżetówce, zaraz zawieszą 13 i 14 emerytury, potem się okaże że nawet na 500+ nie ma. Polska w ruinie.
Anonim2020.11.28 16:07
Po nich też przyjdzie lewactwo.
Artur2020.11.28 16:05
Nie da się ukryć, że wierchuszka PO traci grunt pod nogami co nie dziwi gdy weźmie się pod uwagę że całe to PO z bagna korupcji i złodziejstwa. Panowie, krok w kierunku lewicy to krok w jeszcze gorsze bagno!