Wygrana prezydenta Andrzeja Dudy strasznie zabolała nie tylko stare, samozwańcze elity III RP, ale również młodych celebrytów, którzy wspierali w kampanii Rafała Trzaskowskiego. Wśród załamanych wynikiem wyborów jest m.in. Julia Wieniawa i Jessika Mercedes.

Wczoraj odbyła się w Polsce II tura wyborów prezydenckich. Zwyciężył w niej urzędujący prezydent Andrzej Duda, który zgodnie z danymi z 99,98 proc. obwodów zdobył 51,12 proc. głosów. Wygrana prezydenta nie spodobała się dwóm młodym celebrytką: Julii Wieniawie i Jessice Mercedes.

Zwolenniczki Rafała Trzaskowskiego oglądały sondażowe wyniki wyborów u przyjaciół, a influencerka relację ze spotkania udostępniła na swoim profilu społecznościowym. Julia Wieniawa w pewnym momencie, wyraźnie załamana, położyła koleżance głowę na ramieniu, ze smutkiem patrząc w telewizor. „Ja mam łzy słuchajcie” – mówiła Jessica Mercedes, przybliżając kamerę na swoją smutną twarz.

Ewidentnie, wybór Polaków nie spodobał się „elitom”, które wolały tęczowego Rafała Trzaskowskiego zamiast biało-czerwonego Andrzeja Dudy.

Wobec porażki Rafała Trzaskowskiego pojawiło się wiele deklaracji o wyjeździe z kraju. Pytanie, czy znowu skończy się jedynie na obietnicach?

kak/pudelek.pl, 4mens.pl