Z powodu COVID-19 zmarła czeska piosenkarka. Koronawirusem zakaziła się… celowo  - zdjęcie
18.01.22, 13:01Fot. via Wikipedia, CC 0

Z powodu COVID-19 zmarła czeska piosenkarka. Koronawirusem zakaziła się… celowo

32

Z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19 w niedzielę zmarła czeska wokalistka Hana Horka. Media donoszą o przerażających okolicznościach, w jakich zakaziła się koronawirusem. Miała zrobić to celowo, aby uzyskać status ozdrowieńca i uniknąć restrykcji sanitarnych.

57-letnia piosenkarka od 1985 roku występowała z zespołem Asonance.

- „Nie chcemy wierzyć w to, co się stało. Ale będziemy musieli”

- napisali muzycy po śmierci artystki.

Czeskie media donoszą, że piosenkarka celowo zakaziła się koronawirusem, chcąc uzyskać status ozdrowieńca i uniknąć restrykcji bez konieczności przyjęcia szczepionki. Jej syn Jan Rek napisał w mediach społecznościowych, że kobieta źle się poczuła na spacerze i położyła się do łóżka. Potem „udusiła się w jakieś 10 minut”. O śmierć matki Rek obwinia antyszczepionkowców.

- „Gardzę wami”

- zwrócił się w stronę przeciwników szczepień dodając, że „mają krew na rękach”.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie
A światłość wiekuista niechaj Jej świeci
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym
Amen!

kak/tvp.info.pl

Komentarze (32):

Jacuś2022.01.19 8:06
A może krew na rękach mają ci co nie chcą leczyć, a jedynie szczepić.
Jarosławtusk2022.01.19 6:32
W kieleckim lekarz chorób wewnętrznych po przyjęciu trzeciej dawki szczepionki corona wirusa udusił się następnego dnia . !!!!????
Skrzypek na dachu2022.01.18 23:18
Kazdy kto jeszcze wierzy w kowid to dziwok .
Skrzypek na dachu2022.01.18 23:17
Czosnek to lekarstwo na kazde wirusy . Pan Jezus jest sprawiedliwy , ukara kowidodziwakow .
gumowa kaczka2022.01.18 18:40
no dziwne,folia nie pomogła ,co na to inżynierowie od wit C i Socha po biologii z podstawówki
A mogła kaku2022.01.18 17:04
skorzystać z "eksperymentalnej terapii genowej" i żyć normalnie dalej. Ty kaku lepiej się zaszczep zamiast wierzyć, że ty także wygrasz kumulację w Lotto tylko dlatego, że jakiś facet na Facebooku napisał że on wygrał.
Przecież to miał być lekki katar2022.01.18 17:03
skutecznie leczony "cynkiem organicznym" i "lewoskrętną witaminą C".
Jeśli czyta to ktoś z Konfederacji2022.01.18 16:01
i zna maila do Brauna, niech mu wyśle link do tego artykułu.
Jozek2022.01.18 14:52
kolejny nie myslacy baran... mam na mysli syna, bo co pisza media teraz trzeba dzielic przez sto
Anonim2022.01.18 14:47
Rozumiem, że o tych, którzy umierają na skutek szczepień milczymy.
Torchwood2022.01.18 16:15
Tak, bo takich osób nie ma.
Torchwood cymbale,2022.01.18 20:51
jak to nie ma - ty już jesteś trupem, tylko nie dociera to do ciebie ;-) Ja bym się nawrócił przed ta rychłą, poszczepienną śmiercią na twoim miejscu. Masz maks 2 lata, zdążysz chociaż?
Torchwood c y m b a le,2022.01.18 20:52
jak to nie ma - ty już jesteś trupem, tylko nie dociera to do ciebie ;-) Ja bym się nawrócił przed ta rychłą, poszczepienną śmiercią na twoim miejscu. Masz maks 2 lata, zdążysz chociaż?
Torchwood baranku,2022.01.18 20:54
jak to nie ma - ty już jesteś trupem, tylko nie dociera to do ciebie ;-) Ja bym się nawrócił przed ta rychłą, poszczepienną śmiercią na twoim miejscu. Masz maks 2 lata, zdążysz chociaż?
Lekarz2022.01.18 20:54
jak to nie ma - ty już jesteś trupem, tylko nie dociera to do ciebie ;-) Ja bym się nawrócił przed ta rychłą, poszczepienną śmiercią na twoim miejscu. Masz maks 2 lata, zdążysz chociaż?
Marek2022.01.18 13:56
Szkoda tej kobiety choć głupio zrobiła. Głównym winowajcą jest terror sanitarny i słudzy tego terroru. Do czegoś dobrego nie trzeba zmuszać a szczepionka jest dobra tylko w propagandzie. Wokół szczepionek za bardzo śmierdzi Wielkim Uciskiem.
mejza uzdrowiciel2022.01.18 18:42
głównym winowajcą jest raczej niedorozwój intelektualny
Anonim2022.01.18 13:38
"Proszę bardzo, zaczniemy wyliczać same podstawowe rzeczy z ostatnich 30 dni. CDC wycofuje testy jako standard stwierdzania kowida, bo te nie są w stanie rozróżnić koronawirusa od grypy. Pisałem o tym od dawna i wszyscy na mnie pluli, żem nieuk, a tu – proszę bardzo. A więc całe te fale zakażeń możecie sobie teraz wsadzić… patyczkiem do nosa. Okazało się, że w wielu przypadkach to była grypa. Potwierdziła to na dniach Wielka Brytania, która ogłosiła, ze będzie traktować kowida jak grypę, dołączyła zaraz Hiszpania, dodając, że przestaje testować testami PCR, bo to (fałszywie pozytywna) loteria. Kiedy EMA, ta sama, która dała zezwolenie na masowe szczepienie nieprzebadanym preparatem milionów ludzi stwierdziła, że dalsze zaszczepianie, powyżej dwóch dawek, prowadzi do obniżenia naturalnej odporności (piszę o tym od miesięcy, dane pokazują wysyp zakażeń wśród zaszczepionych krajów) to ultrasi mogli się poczuć nie tyle zaniepokojeni, ale… zdradzeni. A więc wyskoczyli z sań, zamiast czekać aż ich premier zrzuci na pożarcie płaskoziemskim wilkom. No i jeszcze wyszedł Pfizer i powiedział, że właściwie nie ma żadnej ochrony po dwóch szczepionkach. Wiadomo, oni to robią, by sprzedać następne dawki, ale gdzie są ci, którzy potwierdzali skuteczność (wieczną?) po dwóch zaszczepieniach, którzy dawali za to głowę a wątpiących wyśmiewali? I kiedy CDC potwierdziło znikomą zjadliwość najnowszego modnisia, Omikrona, to już nie było się czego złapać. Dobił wszystko Gates, który stwierdził, że szczepionki (czyje, czyje, panie Gejtsu?) mają poważne wady, wirus w odwrocie, będzie grypa, a więc trzeba być szczepiennie ostrożnym. W końcu profesor Horban, szef Rady (ten zostaje na opuszczonym okręcie, któremu machają z szalupy ratunkowej koledzy) stwierdził w święta, że w styczniu będziemy mieli milion ludzi w szpitalach (czyli, żeby się wyrobić na koniec stycznie, to, łącznie z Sylwestrem powinniśmy przyjmować dziennie 32.258 pacjentów, dziennie, powtarzam. W kraju z 213.000 łóżek, czyli powyżej 4 pacjentów na jedno łóżko, jakoś to będzie). Wywalił się właśnie ostatni bastion, że w szpitalach to sami niezaszczepieni – właśnie w Polsce obie krzywe się minęły i w szpitalach mamy więcej zaszczepionych. Co nie powinno dziwić – mówiłem, że nie możemy odstawać od reszty świata. Oni tam mają taki trend od dawna, szybszy, bo się tam więcej zaszczepiło niż u nas." https://dziennikzarazy.pl/14-01-trudna-rada/
Anonim2022.01.18 13:28
"Opozycja wróży upadek i tsunami pandemii. Jesteśmy bowiem bez Rady bezbronni. Nawet pani Wielowiejska z Wyborczej się tym zamartwia – kto weźmie teraz odpowiedzialność za pandemię? Aha! To znaczy, że Rada do tej pory tę odpowiedzialność brała na siebie? To bardzo interesujące. A więc, wzorem premiera-ikony opozycji, bierzemy i robimy grubą kreskę i patrzymy się wstecz, od początku pandemii do dziś (patrzymy na licznik – 683. dzień pandemii). I jaki mamy bilans tej, jak się okazało – odpowiedzialności? Nie chcę się wywnętrzać nad subtelnościami, ale jeden wynik działań Rady świeci się na czerwono. Mistrzowie świata w ponadnormatywnych, niekowidowych zgonach. Mimo statystycznej ekwilibrystyki. A ta kategoria, panowie, to jest wynik WYŁĄCZNIE działań administracyjnych. Nie zjadliwego szczególnie w Polsce wirusa, tylko wcielonych w życie WASZYCH decyzji (przepraszam – sugestii). I teraz w bieżącą politykę wchodzi Rada, cała na biało. Jak się gibnęło z jej rekomendacjami to od razu zaludniła TVNy, czy TOKi, że rząd morduje Polaków. Wpisując się w narracje opozycji. Nie jest to tylko zbieg okoliczności, bo ja tam tych głównych ultrasów przebadałem wstecz na okoliczność poglądów politycznych. To opozycja totalna w postaci czystej. Nie wiem z jakiego klucza wybierał ich do Rady premier, bo tam albo lobbysta Big Farmy, albo zadeklarowany kodziarz, a czasami zbieg obu tych chorób współistniejących. I teraz Rada schodzi z boiska (myślę, że wrócą, bo jak inaczej Big Farma będzie dawała swoje „zdanie”) w glorii opozycyjnego męczennictwa w dziele ratowania substancji narodowej i może się przenieść na stałe do opozycyjnych mediów. Ruszą już w sobotę, skoro negocjacji nie będzie i nie trzeba już czekać do poniedziałku." https://dziennikzarazy.pl/14-01-trudna-rada/
Anonim2022.01.18 13:26
"Na początku myślałem, że to taki szantażyk, że zgłosili gremialnie rezygnację, by dać sobie wspólnie z rządem weekend na dogadanie się. Nawet zadeklarowano w mediach, że się odchodzący powstrzymają od komentarzy do poniedziałku. W weekend myślano, że przyjdzie rządowa koza do eksperckiego woza. Ale KPRM sprawdził bluff i oświadczył już w dniu „owym”, że bardzo dziękuje za wkład, i że, rzeczywiście, jak uważa Rada, formuła współpracy wyczerpała się. Minister Niedzielski dostał zadanie opracowania nowej formuły, choć był podobno wściekły (Niedzielski? emocje?) z powodu tego ruchu Rady. Wielu uważa, że ta „nowa formuła” to będzie tak, że i tak większość z byłych ekspertów znowu ujrzymy, tylko, że w innych ciałach, o czym nie omieszkał napomknąć sam minister w deklaracji (nadziei?), że „się jeszcze zobaczymy”. A więc Rada zagrała va banque, bo postawiła się w sytuacji zero-jedynkowej. A gdyby rząd przyszedł do Rady jak do eksperckiej Canossy, to już wtedy gralibyśmy na nową, jeszcze bardziej kowidową nutę. To znaczy rząd by musiał przycisnąć obostrzeniowo, bo na brak takich ruchów żaliła się w liście pożegnalnym ustępująca Rada. Bo ta ma podobno sprawdzone, acz nie stosowane przez rząd środki zbawienne dla czasów pandemii. Tak, wiemy. Widzimy te sprawdzanie się strategii szczepiennych w innych krajach, których zażądałaby Rada, gdyby wróciła. Mamy największą od początków pandemii fale zakażeń, wyraźnie zwyżkującej w krajach o zaszczepieniu po kokardę. Chcemy powtórzyć tę ścieżkę? Tak, wiemy, u nich tam umierają rzadziej, ale u nas liczymy tak śmierci kowidowe, że w innych krajach podobne przypadki stanowiłyby ledwie 1/3 zgonów klasyfikowanych jako kowidowe. U nas manipulowano przy statystykach, tak by wykazać skuteczność szczepionek, zaś winę, że nie idzie zrzucić na wciąż dużą grupę niezaszczepionych, która będzie rosła, bo będą z niej odpadać z definicji ci, którym się zaraz skończy ważność drugiej dawki. Ciekawe jaki model nam tu groził? Australijski zamordyzm? Francuski sanitaryzm? Czy od razu hop do Austrii z maseczkami noszonymi w mieszkaniach?" https://dziennikzarazy.pl/14-01-trudna-rada/
(...)2022.01.18 13:25
Cytat z Interii : "Australia: Rekord zgonów na-covid-19-stan-alarmowy-w-szpitalach.Spośród rekordowej liczby zgonów, niemal wszystkie, bo 74, odnotowano w trzech najludniejszych stanach: 36 w Nowej Południowej Walii, 22 w Wiktorii i 16 w Queenslandzie. Tylko czterech z 36 zmarłych w Nowej Południowej Walii przyjęło dawkę przypominającą szczepionki, 33 z nich zaszczepiło się dwoma dawkami - zaznaczyły stanowe władze medyczne, apelując o zapisywanie się na szczepienie przypominające." Pomijając błąd rachunkowy, bo 33+4 #36, to z informacji wynika, że wszyscy zmarli w Nowej Południowej Walii byli ZASZCZEPIENI przynajmniej dwoma dawkami.
Aśka2022.01.18 13:24
Dlaczego pretensje do antyszczepionkowców, a może do zaprowadzających restrykcje i zmuszających do przyjęcia eksperymentalnego preparatu, który jak życie pokazuje, nie chroni ani przed zarażeniem, ani przed transmisją. Artystka jest ofiarą sanitaryzmu i braku wolności wyboru!
nie dotrze2022.01.18 16:03
Ale chroni przed śmiercią.
...2022.01.18 17:59
Na pewno? ....może tak chroni jak w Australii??
Jerzy2022.01.18 13:24
starsza kobieta (57 lat to nie w kij dmuchał), otyła (jak widać na zdjęciach), pewnie wiele, wiele, wiele różnych chorób określanych obecnie "współistniejącymi, a synek bredzi coś o "antyszczepionkowcach", gardzę tobą knedlu Rek, gardzę...
Anonim2022.01.18 13:20
Ten chloptas stara sie udowodnic ze mial glupia jak but matke, ktora zmanipulowali antyszczepionkowcy. W ogole kuriozalne okolicznosci smierci. Trudne do wyjasnienia ale pewne jest jedno - to byla wina Tuska.
Bzdura2022.01.18 13:19
Nie ma żadnych antyszczepionkowców. Są tylko ludzie trzeźwo oceniający sytuację i wyciągający logiczne wnioski z tego co się dzieje. A winę za śmierć takich ludzi jak ta pani ponoszą rządzący przez zmuszanie ludzi do przyjmowania niewiadomych preparatów. Nie odbyła się do tej pory żadna debata na temat tych preparatów i leczenia COVIDa. Jest tylko jedyna słuszna mysl płynąca z ekranów a kto mysli i zadaje pytania z obawy o swoje zdrowie jest nazywany foliarzem, szurem i antyszczepionkowcem. Jeżeli panowie "eksperci" nie macie nic do ukrycia to przystąpcie do debaty i rozwiejecie wszelkie wątpliwości. No chyba że jest inaczej.
Europa2022.01.18 13:16
Niedługo wyzdychaja parcholce walą szczepionkami w nich juz 10238936292 dawka wiec świat chce sie pozbyć juz izraelka największego bandyty i złodzieja świata
­2022.01.18 13:16
Zpěvačka Horká podlehla covidu. Máte na rukou krev, spílá její syn antivaxerům. —————————————————————————————————————————————————————————— https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-zpevacka-horka-podlehla-covidu-mate-na-rukou-krev-spila-jeji-syn-antivaxerum-185991
Anonim2022.01.18 13:14
Nagroda Darwina gwarantowana, foliarze - naśladujcie!!! 😁😁😁
spadaj2022.01.18 13:41
chazar razem ze swoim darwinem.
Hana Horká miała celowo się zarazić2022.01.18 13:13
^_^