Kto do Ciebie dzwonił? Jak znaleźć numer telefonu - zdjęcie
25.07.20, 16:47fot. pixabay license via Pexels

Kto do Ciebie dzwonił? Jak znaleźć numer telefonu

8

Bardzo często zdarzają się sytuacje, że dzwoni do nas ktoś kogo numer wydaje się podejrzany. Często oszuści na samym rozpoczęciu połączenia zarabiają duże pieniądze. W takiej sytuacji warto się upewnić kto do nas dzwoni.

Jak namierzyć numer telefonu? To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Bardzo często nie chcemy odebrać telefon z nieznanego nam numeru. Istnieje kilka metod, które pozwolą sprawdzić kto do nas zadzwonił.

W sieci jest wiele polskich serwisów, na których znajduje się wiele numerów z podejrzanymi numerami. Po wpisaniu konkretnego numeru można uzyskać odpowiedź kto próbował do nas zadzwonić. Można znaleźć tam np. numery firm windykacyjnych. Serwisy takie to np.  nieznany-numer.pl, ktoto.info czy numerytelefonu.com.

Te serwisy pozwolą nam sprawdzić polskie numery. Warto znać także strony, które dysponują podejrzanymi numerami spoza granic Polski. Bardzo popularny jest serwis  www.truecaller.com oraz a Sync.me

Rr, dobreprogramy.pl

Komentarze (8):

Albert2020.07.26 8:02
Wystarczy wkleić podejrzany nr do google
Ada2020.07.25 22:31
Jeśli chodzi o oszustów to też warto to zgłaszać np. na www.stop-oszustom.pl aby ostrzec innych.
Szybka Randka2020.07.25 19:47
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! www.exslove.com.pl
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.25 17:32
Ten ,,żont,, te prymitywne skürwysyny pod wodzą szczerbatego niechluja i chama , czyli bolszewicy spod znaku PiS są genetycznie niezdolni do uczciwości ,prawdy , szczerości i otwartości w kontaktach z ludźmi. To genetyczni kłamcy i socjopaci. Taki gnom Kałczyński czy Morawicek czy PADofil są tego najlepszym przykładem. Co zdanie to kłamstwo lub manipulacja. Kadry PiS to nieudacznicy , malwersanci , cynicy , złodzieje , chamy i prostacy. Przecież nie mogą zarządzać krajem tacy osobnicy jak: Terlecki , Bielan , Ziobro , Kaleta ,Święczkowski, Wójcik , Jaki , Szydło , Kempa , Błaszczak , Mucha , Kopcińska , Karczewski , Gowin , Kurski (Jacek) , Piotrowicz , Pawłowicz , Kuchciński , Ozdoba , Witek , Sasin czy Suski.... A to tylko wierchuszka. Im niżej tym gorsze indywidua , a konkretnie to debile i półmózgi. Tyle że bezkrytycznie wierni Nienawistnemu Karłowi. Z takimi kadrami ten kraj musi upaść.
kazirodku kretynie2020.07.25 18:01
dymales dzis siostre i mamusie ..
Kkp2020.07.25 18:20
Co to za patologia tu pisze. Czy to sok z buraka
ole2020.07.25 19:16
Kellerowi się pogorszyło, a mówiłem : idź do egzorcysty, bo twoje opętanie jest bardzo głębokie.
Shrek2020.07.26 0:38
Z taką głupią opozycją na pewno upadnie.