Wywiad USA: Do inwazji Rosji na Ukrainę pozostało kilka tygodni - zdjęcie
22.11.21, 15:50fot. jagiellonia.org

Wywiad USA: Do inwazji Rosji na Ukrainę pozostało kilka tygodni

70

Amerykański wywiad ostrzega europejskich sojuszników o rosnącym prawdopodobieństwie rosyjskiej inwazji na Ukrainę, donosi CBS News, powołując się na amerykańskich urzędników zaznajomionych z sytuacją.

Według amerykańskiego wywiadu początek rosyjskiej operacji wojskowej jest związany z pogodą i z wysokim prawdopodobieństwem może rozpocząć się w ciągu kilku tygodni, kiedy zrobi się zimno. Na granicy z Ukrainą są skoncentrowane dziesiątki tysięcy rosyjskich żołnierzy i w odróżnieniu od kwietniowego kryzysu, Waszyngton wątpi, że to blef.

Dyrektor Wywiadu Narodowego USA Avril Haynes kilka dni temu spotkała się z kierownictwem NATO i premierem Polski Mateuszem Morawieckim, ostrzegając ich przed możliwą inwazją Rosji na Ukrainę.

Haynes udała się do Europy po tym, jak szef CIA William Burns odwiedził Moskwę z dwudniową wizytą. Rzadka wizyta dla praktyki stosunków dwustronnych, zakończyła się niepowodzeniem, podają źródła CBS. Burns próbował ostrzec Kreml o konsekwencjach ewentualnej rosyjskiej agresji na Ukrainę, ale negocjacje, wbrew oczekiwaniom USA, przerodziły się w narastający spór podniesionym głosem, podają źródła.

W tej chwili w pobliżu granicy z Ukrainą skoncentrowane jest 92-tysięczne zgrupowanie wojsk rosyjskich – powiedział w wywiadzie dla „Military Times” Kyryło Budanow, szef Głównego Zarządu Wywiadu (GUR) Ministerstwa Obrony Ukrainy.

Według niego rosyjska operacja mogłaby rozpocząć się w styczniu lub lutym 2022 roku i stać się o wiele bardziej destrukcyjna niż konflikt z 2014 roku, w którym zginęło 14 tys. osób.

Ćwiczenia Zapad-2021, które Rosja przeprowadziła wspólnie z Białorusią, wykazały zdolność do szybkiego przerzutu dużych formacji wojskowych – do 3 500 żołnierzy wojsk powietrznodesantowych i sił specjalnych jednocześnie – powiedział Budanow.

Powiedział, że ofensywa rosyjskich sił zbrojnych prawdopodobnie obejmie naloty bombowe, ostrzały artyleryjskie, ataki czołgów, pojazdów opancerzonych, piechoty i wojsk powietrznodesantowych oraz ataki sił desantowo-szturmowych z morza na Odessę i Mariupol. Zakrojona na dużą skalę inwazja może nastąpić zarówno z kierunku południowo-wschodniego, jak i z terytorium Białorusi.

Zdaniem Budanowa oczywiste jest, że potencjał sił zbrojnych Rosji skoncentrowany na granicy z Ukrainą pozwala na przeprowadzenie takiej operacji: liczba kontyngentu wzrosła, pojawiło się więcej sprzętu i zaawansowanej broni, w tym systemów rakietowych Iskander, które mogą strzelać zarówno zwykłymi, jak i nuklearnymi głowicami.

Operacji wojskowej, zdaniem Budanowa, będzie towarzyszyć próba destabilizacji sytuacji wewnętrznej na Ukrainie. Od końca października Rosja zawiesiła dostawy węgla do kraju, zaostrzając kryzys energetyczny. „Chcą sprowokować zamieszki poprzez protesty i wiece, aby pokazać, że ludzie są przeciwko rządowi” – ​​powiedział Budanow.

Celem jest doprowadzenie do zmiany rządu – przekonuje: jeśli Ukraińcy tego nie zrobią, pomogą im rosyjscy żołnierze. Moskwa potrzebuje prorosyjskiego reżimu marionetkowego w Kijowie.

Jak informowaliśmy wcześniej, służby wywiadowcze państw zachodnich dysponują danymi o „wysokim prawdopodobieństwie” prób destabilizacji sytuacji na Ukrainie w nadchodzącej zimie przez Rosję, w tym metodami wojskowymi. Poinformowała o tym brytyjska gazeta Financial Times.

Przypomnjmy, pierwszy raport o nowym wzroście rosyjskich wojsk w pobliżu granicy z Ukrainą podał 30 października The Washington Post. Już następnego dnia Politico opublikowało zdjęcia satelitarne ze zgromadzenia wojsk rosyjskich w obwodzie smoleńskim w pobliżu miasta Jelnia. Stamtąd do granicy z Ukrainą – około 260 kilometrów.

Niemal w tym samym czasie eksperci i dziennikarze zauważyli znaczny wzrost poziomu antyukraińskiej histerii w rosyjskich mediach.

Brytyjscy przywódcy wojskowi ostrzegają, że ryzyko konfliktu zbrojnego jest teraz większe niż podczas zimnej wojny.

Wiceminister obrony Ukrainy Hanna Maliar powiedziała Financial Times, że zachodni wywiad ostrzegał przed wysokim prawdopodobieństwem destabilizacji przez Rosję już zimą. Według niej potwierdzają to również dane ukraińskich służb specjalnych.

Partnerzy Ukrainy wyciągnęli takie wnioski nie tylko na podstawie informacji o liczebności wojsk rosyjskich na granicy z Ukrainą, twierdzi Maliar. Oznacza to, że Waszyngton ma dodatkowe informacje o intencjach Władimira Putina.

Jak informowaliśmy wcześniej, na początku listopada szef amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) William Burns odwiedził Moskwę, gdzie spotkał z dyrektorem Rady Bezpieczeństwa Rosji Nikołajem Patruszewem, w celu ostrzeżenia Kremla przed konsekwencjami nowej ofensywy przeciwko Ukrainie.

Jagiellonia.org

Komentarze (70):

Realista2021.11.23 9:22
Ukraina nie jest w NATO ani w UE dlatego zachód nic nie zrobi tak jak w przypadku Krymu.
Detonator2021.11.23 8:57
Ukraina ma być nowym Izraelem, tam kolebkę lucyferyczna sekta Chabad Lubawicz - kabalistów. Dlatego USA akurat o Ukrainę będzie dbało, bo to ich ziemia.
Filip2021.11.23 7:58
W 2014 roku armia rosyjska zajęła Krym i rejon Donbasu, ale nie odważyła się na zajęcie całej Ukrainy. W okresie tym armia ukraińska była bardzo słaba i skoro wtedy się Rosjanie nie zdecydowali, to teraz tym bardziej. Od 2014 roku Ukraina bardzo wzmocniła swoją armię dzięki wydatnej pomocy Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jednak Władimir Putin chce systematycznie osłabiać i destabilizować Ukrainę. Stara się nie dopuścić do wstąpienia tego kraju do NATO i UE. Ukraina i Białoruś to są państwa buforowe, a zajęcie ich przez Rosję zwiększyłoby zagrożenie dla naszego kraju. Mielibyśmy armię rosyjską przy granicy nie tylko w rejonie obwodu kaliningradzkiego.
migg2021.11.23 8:59
Ukraina, sama tego nie chcąc, wszystko odda! Regiony rosyjskojęzyczne, była Noworosija, nigdy nie podporządkują się totalnej ukrainizacji i zakazowi języka rosyjskiego i sami, w taki czy inny sposób, odpadną od Ukrainy!
migg2021.11.23 7:31
Głupkowate zachodni politycy, tacy jak Biden, Ursula von der Leyen, Duda, Morawiecki itp. w swoich próbach ostatecznego demonizowania Putina, celowo fałszywie oskarżając go o zamiar ataku na Ukrainę, doprowadzą świat do faktycznego rozpoczęcia wojny światowej!
wania2021.11.23 8:04
i cyk -1 rubel
tak to ja, "katolik" matis89 - HERTRICH-WOLEŃSKI2021.11.23 2:09
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
x2021.11.22 22:35
14 tysięcy ofiar to PiS przez dwa tygodnie miał bez jakiejkolwiek wojny.
katolik2021.11.22 22:29
Pewnie słyszycie, że są ciągłe groźby ze strony tych dzikich polityków i przywódców Polski: zamkną granicę, zamkną kolejowe przejście graniczne” - powiedział Łukaszenka cytowany przez państwową agencję BiełTA i dodał: „Powinni się dwa razy zastanowić”. ---------TO SĄ BARDZO MĄDRE SŁOwA ŁUKaSZENKI, natomiast padalce z SSPIS chcą otwartej wojny !!!!!!--- dlaczego, bo już dawno sprzedali Polskę i teraz chcą zakamuflować sprzedaz i wyprzedaż
Grizzly2021.11.22 23:10
Won ruska k.!
gorka2021.11.22 22:11
My powinniśmy pilnować przesmyku suwalskiego niczym oka w głowie!
witia2021.11.23 1:33
z Litwinami powinni smy miec nakierowane mozdzierze na siebie jako wieczny poligon, zapore ogniowa dla zabawy i dla strachu-cwiczyc tam w nieskonczonosc.
tak to ja, "katolik" matis89 - JERZY URBAN2021.11.22 21:49
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
,,,,2021.11.22 22:28
lecz się
katolik2021.11.22 21:45
Thomas Bareiss, niemiecki komisarz ds. turystyki stwierdził, że jego zdaniem szczepienia na COVID-19 staną się obowiązkowe w Niemczech--- JAK nazisci mogą wmówic wyszczepienie chemią genetyczna ludziom - profesorom -- którzy wiedzą, ze masoni chcą podać zastrzyk śmierci, że pseudopandemia to kłamstwo, ze wyszczepienie to celowe wywoływanie choroby, to rozwój częsci wirusa w organizmie !!! Jak moga zmusić osoby swiadome celowej śmierci- podania zastrzyku śmierci !
A CO NA TO śW. JAN PEDAŁ 2?2021.11.22 21:45
CZY NAS OBRONI CZY ZNOWU WYR,UCHA?
twój tłok2021.11.22 21:51
masz dylemat? ty tylko szczepionki przyjmujesz doodbytniczo
Mirek2021.11.22 21:43
Podczas inwazji Rosji na Ukrainę Chiny uderzą z mocą na Rosję, totalnie zniszczą jej potencjał militarny i zajmą Syberię ze wszystkimi zasobami potrzebnymi do dalszego wzrostu potęgi Chin.
Antoni2021.11.22 23:06
potem się obudziłeś cały osr***any
Anna2021.11.23 11:31
To jest możliwe, zgodne z objawieniami i charakterem Chin
sl_ko2021.11.22 20:52
Dozbroić społeczeństwo. == https://pl1.tv/title/dozbroic-spoleczenstwo/
katolik2021.11.22 21:46
trzeba dać broń wyszcvzepionym, ciekawe kogo będą ubijać
1232021.11.22 20:31
i po banderowcach nareszcie
co zrobi Duda2021.11.22 21:44
to komu Duda będzie w zębach zanosił 4 mld zł jak już to robił jak nie będzie już jego ulubionego banderostanu
do PIS2021.11.22 20:26
dlaczego jak na Majdanie Ukraińcy krzyczeli "śmierć Lachom" to Kaczyński bił i za to brawo?
teoria2021.11.22 21:34
bo to ukraiński żyd zapewne
żydojankesom już odjechał peron2021.11.22 20:18
i Putin poczeka sobie kilka tygodni aby Ukraina przerzuciła swoje wojska na wschód, aby USA i Unia dostarczyły tam tony uzbrojenia i wszystko po to aby było mu trudniej, wy w tym frondo-pisie będący na usługach amerykańskiego żydostwa traktujecie swoich tępych wyznawców jak skończonych idiotów i słusznie bo wasi wyborcy i zawodowi przygłupy z tego forum to są idioci
ku normalności2021.11.22 20:15
Rosja zaatakuje Ukrainę a to pozwoli armii ChRL zająć Syberię z jej bogactwami i surowcami .
twój lekarz2021.11.22 21:35
Antoni ty dalej te brednie opowiadasz? prozak już nie działa?
Skrzypek na dachu2021.11.22 20:11
Smutne moskale pije denaturat do nieprzytomnosci bo nie wystarczy 10 million km 2 bezkresow nieludzkiej ziemi dla poststalinowskich sierot z imperium zla , to wchodza kacapy na podworko sasiada aby zajumac co tylko sie da .
Jarosław K.2021.11.22 21:49
już mi tak nie wchodź w żopę bo nie mam już przez ciebie tam miejsca na guano a wypada i pos...ać trochę na ciebie bo wiem, że tylko tak przyjmujesz nagrody
Viking2021.11.22 20:03
I dobrze upadlina majdanowska zdechnie
katolik2021.11.22 19:52
SSPIS PO PSL SLD , USA , masoni celowo rozpoewszecniaja wrogość do Rosji, po to, aby sami mogli rozpoczac wojnę !
Anonim2021.11.22 20:04
Po kiego grzyba ktoś chciałby zaczynać wojnę z Rosją? - niech się tam kiszą w tym swoim kołchozie.
obłąkaniec smoleński2021.11.22 20:22
przecież twój boski Morawiecki, któremu liżesz zachłannie żopę już ogłosił rozpoczęcie III wojny światowej (ty byłeś tak zajęty lizaniem pisowskich żop i żarciem ich guana więc nie słyszałeś bo ci uszy ugrzęzły między pośladkami), to jest skandal aby najwierniejszy pisowski sługus nie wiedział, że od 2 tygodni PIS uczestniczy w III wojnie światowej, całe szczęście bierze udział tylko PIS
RWE2021.11.22 20:16
Katolik z Moskwy ? Chyba prawosławny troll .
katolik2021.11.22 19:51
Wojna będzie wg przepowiedni które przekazuje Siostra Łucja. Możemy patrzeć jak świadomie świat SSPIS PO PSL SLD masoni dąża do wojny, wodzimy, ze Kosciół zezwala na działanie szatana-- wiezry masonom mordujacym chemia genetyczną i nie modli się o upadek masonskiego kłamstwa !!
Anonim2021.11.22 18:09
Francuskie MSZ: Putin obiecał Macronowi docisnąć Białoruś /Łukaszenka: Rozpocznę dialog z opozycją, jeśli Putin zacznie rozmawiać z Nawalnym /kresy pl
Styki2021.11.22 18:07
Wg Nieba dojdzie tam do eskalacji wojny, jednak Rosja w końcu się wycofa, za dużo będzie na tym tracić pieniędzy, nie dojdzie do podziału Ukrainy. Wbrew wszystkiemu wojna na Ukrainie jest przeciwko Rosji, to ją osłabi, Putin nie przewidział tego
gość2021.11.22 22:05
prorok jaki czy cuś?
qwert2021.11.22 17:50
Rosja zaatakuje Ukrainę, Chiny zaatakują Tajwan bo prezydentem USA jest niedołężny dziadek, który nic nie zrobi.
matis892021.11.22 18:07
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
odp2021.11.22 17:42
Patrzę na zdjęcie powyżej i nucę: "Czy te oczy mogą kłamać, chyba tak ..."
tak to ja matis89 - Wojciech Olszański.2021.11.22 17:39
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
matis892021.11.22 17:13
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
jerzy2021.11.22 17:10
Czy ktoś może mi wskazać powód planowanego napadu Rosji na Ukrainę. Czy to jest normalne, że sąsiedni kraj napada zbrojnie na swojego sąsiada bez podania przyczyny ?Jeśli tak, to jest barbarzyństwo w najgorszym wydaniu. Pan Bóg nie zostawi tego bez konsekwencji dla najeźdźcy.
442021.11.22 17:41
Jerzy, co Pan Bóg zrobi, nikt nie wie. Mamy jednak świadomość, że barbarzyńska Rosja napada kiedy chce, kogo chce i nie podaje przyczyn. Dla uspokojenia opinii publicznej coś nakłamie ... Ławrow jest w tym niezrównany.
rzekłem2021.11.22 21:41
a jaki był powód napaści sąsiada przez Polskę jak tymi sąsiadami był Irak i Afganistan? i tak za rządów zażydzonych komucho-solidaruchów Polska pod żydowskim przywództwem stała bandyckim krajem
Kuba2021.11.22 17:05
Bez paniki.Od setek lat Rosja lypie krzywym okien na ziemie wszystkich sasiadow i ich narody.Oni inaczej nie potrafia...Trzeba urzadzic im ponownie Afganistan,to sie im odechce .
marko2021.11.22 20:25
ty polski pajacu sp**łeś przed pasterzami kóz z Afganistanu wraz z koniokradami jak ich wierny pies
alloolp2021.11.22 17:02
Dobrze , że sąsiedzi Ukrainy i nie tylko oni dostarczają temu państwu uzbrojenie , które powinno utrudnić , spowolnić kacapom agresję .
man.of.Stagira2021.11.22 17:01
"Celem jest doprowadzenie do zmiany rządu – przekonuje: jeśli Ukraińcy tego nie zrobią, pomogą im rosyjscy żołnierze. Moskwa potrzebuje prorosyjskiego reżimu marionetkowego w Kijowie." // Skąd my to znamy? -WCZORAJ Moskwa dziś ... Bruksela. //
prosty2021.11.22 17:00
"Moskwa potrzebuje prorosyjskiego reżimu marionetkowego w Kijowie" - tak jak Niemcy rządów swoich marionetek w Polsce. Może metody mniej krwawe, ale mentalność ta sama.
tak to ja matis89 - Wojciech Olszański.2021.11.22 17:00
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
Anonim2021.11.22 16:55
Jeżeli Rosja odbije 3 mil ha ziemi rolnej która jest obecnie użytkowana przez USA a przed pomarańczową rewolucją była na mocy porozumienia Ukraina -Chiny przekazana Chinom i Rosja przekaże tę ziemię Chinom, USA będą musiały wówczas samodzielnie poradzić sobie z Chinami i Rosją. Przedłużenie spokoju na granicy Chińsko- Rosyjskim odbędzie się dzięki znacznym terenom Ukrainy oddanym w chińskie łapy.
Ak2021.11.22 16:41
To koniec sowietów jak zaczną , totalna blokada zerwanie stosunków umów zamknięcie granic embargo na wszystko itd ....
Anonim2021.11.22 17:04
Nie po to Niemcy zbudowali rury z gazem, żeby się teraz na ruskich obrazić. Nikt nie kiwnie palcem, bo Europa Zach ma w de nasz region, wystarczy, że rosja pozwoli im dalej handlować i czerpać (po inwazji rosyjskiej z jeszcze tańszej) siły roboczej, a biden to ciota bez jaj.
matis892021.11.22 16:40
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
matis892021.11.22 17:01
A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.11.22 17:11
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Jarosław K.2021.11.22 20:27
już przestań mi wchodzić w żopę,
Ukasz2021.11.22 17:23
Wiesz, że te bezbożne orędzia są sprzeczne z Pismem Świętym?!!
To "efekt Bidena"2021.11.22 16:33
...przy pełnej zgodzie Merkel.
Po 11 ...chateau.respawned ... DANIEL PASSENT2021.11.22 16:32
"A najważniejsze - tego bandytę jako sąsiada trzeba będzie jeszcze chwilę ścierpieć. Jak odejdzie PiS to będzie można wrócić do tematu." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Po pierwsze żydku, kibuc to NIE jest chateau. Temat kiedy "powróci" ty będziesz na łonie Abrahama!
Po 11 ... czarna_zoska...JERZY URBAN2021.11.22 16:27
"Swietnie. Zaciagi WOT kibolskie." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tak! To Kwintet Żydków PATO-HEJTERÓW w składzie: DANIEL PASSENT, HERTRICH-WOLEŃSKI, KRAMSZTYK-HARTMAN, A. MICHNIK i obywatel ZSRR JERZY URBAN. Ich PATOLOGICZNA nienawiść do KK, Polski, Polaków czeka na opis medyczny. Po prostu zgraja CHORYCH SKÖRWYSYNÓW!
Po 11 ... geraldine2015... HERTRICH-WOLENSKI2021.11.22 16:25
"Niewykształcone, bezrobotne, mięso armatnie nareszcie znalazło swoje miejsce." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tak! To Kwintet Żydków PATO-HEJTERÓW w składzie: DANIEL PASSENT, HERTRICH-WOLEŃSKI, KRAMSZTYK-HARTMAN, A. MICHNIK i obywatel ZSRR JERZY URBAN. Ich PATOLOGICZNA nienawiść do KK, Polski, Polaków czeka na opis medyczny. Po prostu zgraja CHORYCH SKÖRWYSYNÓW!
katolicka deratyzacja Polski2021.11.22 16:13
Merkel kolaboruje z najezdzcami.
Po 11 ...2021.11.22 16:09
Teraz widać dlaczego PiS pokłócił się z UE i USA. Kaczyński osłabia Polskę, aby łatwiej zdobyć Ukrainę, a potem samą Polskę. Osamotnieni będziemy mogli tylko liczyć na pomoc Czech.
derwan2021.11.22 16:24
Z nikim nie jesteśmy pokłóceni, to realpolityk oparta na kalkulacji siły i interesów narodowych.
DO BRACI UKRAIŃCÓW2021.11.22 16:05
Schowajcie się razem z nami pod płaszczem Maryi!