'Wytrzymałem ze stalkerką, wytrzymam w więzieniu Ziobry'! Kazimierz M. kolejnym męczennikiem 'reżimu PiS' - zdjęcie
05.07.19, 13:40

'Wytrzymałem ze stalkerką, wytrzymam w więzieniu Ziobry'! Kazimierz M. kolejnym męczennikiem 'reżimu PiS'

20

Jak podaje "Super Express" były premier Kazimierz M. ma poważne kłopoty z prawem. W związku z niepłaceniem byłej żonie alimentów, polityk usłyszał od prokuratora zarzut.

Grozi mu do 2 lat więzienia. W rozmowie z Onetem skomentował medialne doniesienia.

"Dochodzenie jest w toku. Prokurator ogłosił podejrzanemu zarzut uchylania się od obowiązku alimentacyjnego (…) i narażenia przez to pokrzywdzonej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Podejrzany nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia"-powiedział w rozmowie z "SE" Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Łukasz Łapczyński.

W rozmowie z Onet.pl Kazimierz M. krótko skomentował postawione mu zarzuty.

"Chętnie pójdę do więzienia Ziobry. Wikt i opierunek i spokój, a dam radę, skoro wytrzymałem ze stalkerką trzy lata pod jednym dachem"-powiedział były premier.

Tysol.pl

Komentarze (20):

Mieczysław2019.07.7 11:45
Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur... Takie są losy chorągiewek politycznych. Byłeś w PiS-sie Kaczyński otworzył ci drogę do kariery a ty poszedłeś drogą zdrady. Oczywiście w twoim mały rozumku Kaczyński jest winien tego że masz kłopoty z b. żoną. Powinien za ciebie płacić alimenty.
Thomas2019.07.6 23:23
Naiwna kobieta,że dała się nabrać na urojenia starego kozła
Mieczysław2019.07.7 12:09
Nie naiwna, Marcinkiewicz w tamtej chwili był KIMŚ ! I miał dużo kasy !
Durczykiewicz2019.07.6 16:22
Czy ktoś wie jak wysokie były alimenty skoro nie mógł ich płacić? Nie rozumiem skąd taka sytuacja się wzięła. Gdyby nie miał pracy, to inna historia, ale o ile wiadomo pan Marcinkiewicz miał dobrą pracę w Anglii. Cokolwiek złego zrobił w przeszłości, to nie życzę nikomu więzienia.
Gostek z Berlina2019.07.6 12:43
alimenciarza trzeba złapać za ryło i do ciupy z gnojem Marcinkiewiczem....
Es2019.07.6 11:31
Wszak to dorosły facet. Chyba wiedział co robi. Pewnie zamiast głową myślał łbem.
Mieczysław2019.07.7 12:04
To że myślał łbem to naturalne dla mężczyzny . Każdy mężczyzna z natury jest zdobywcą niewieścich serc i nie tylko... . Ale okazał się chłystkiem nie mężczyzną. Upublicznił romans z Izabel. Prawdziwy mężczyzna sprawy intymne ujawnia w gronie najbliższych kumpli albo w ogóle o nich nie mówi.
anonim2019.07.6 5:42
Oczywiście PiS kazał mu cudzołożyć!
joanna2019.07.5 21:40
K. Marcinkiewicz jest zepsutym moralnie człowiekiem, egoistą, zachwyconym tylko sobą, nie liczącym się z nikim. Kilka lat temu poniosły go namiętności i zakochał się w Izabel, porzucił żonę i dzieci, a o swoich amorach z młodszą o 20 (?) lat Izabel wypisywał na portalach głupoty, opowiadając najintymniejsze rzeczy o swoim związku i tajemnicach alkowy. Całkiem jak 16-letni sztubak, który nie panuje nad hormonami, a potem opowiada kolegom ze szczegółami... Wielka "miłość" szybko się skończyła i dzisiaj ten erotoman (bo nazywajmy rzecz po imieniu) nazywa Izabel stalkerką. Oczywiście, o Izabel też mam krytyczne zdanie, bo była głupia kozą, która nabrała się na te amory starego, żonatego adoratora. Ale Marcinkiewicz nie ma ano krzty honoru, że o swojej byłej partnerce, z którą rzekomo przeżywał największą z możliwych rozkoszy, dziś publicznie mówi stalkerka, poniżając i ją, i siebie zarazem, sprowadzając na dno ową "wielką miłość". Co więcej, nie wywiązuje się z płacenia alimentów, łamiąc prawo, a dla poprawienia sobie samopoczucia, rzuca chamskie uwagi pd adresem prokuratora generalnego. Panie Marcinkiewicz, i Pan był nauczycielem?; i Pan był ojcem rodziny?; i Pan był znanym politykiem? W sumie, żal mi Pana, bo wpadł Pan we własne sidła. Tak kończą zdrajcy!
Klara2019.07.6 7:06
Bredzisz kochana....wspolamalzonek może dostać alimenty od ex w momecie kiedy w danej chwili znajduje się w niedostatku, przez okres max 5-lat.Wszystkie sprawy, rozwod,wypadek wszystko wydrazylo się po ustaniu związku młodej, silnej zdrowej w ,,dziobie,, kobiety ze starszym mezczyzna,ktory na pewno jest zobowiązany do utrzymywania swojej tej,prawdziwej rodziny,eks zony,dzieci,wnuki. a nie kochanicy z która był rok i napewn problemy psychiczne miała jeszcze przed slubem co skrzętnie ukrywala.Dostala odszkodowanie za wypadek, dostala cokolwiek od ex wiec czego jeszcze chce. To jest jawna zemsta na to , ze się zostało porzuconym jak smiec i czy prokurator tego nie widzi, ze ta ex malzonka kpi ze wszystkiego i ze wszystkich.Dojdzie do tego, ze Dzieci Marcinkiewicza będą na nia placic i caly jego majatek pojdzie do podzialu dla niej również. Dlaczego u nas w Polsce nie tepi i karze cwaniarek, zerujących na bogatych mezach!!!Nawet za krotko bylo pozycia aby wystepowaly miedzy nimi jakies zobowiązania finansowe.Jestem po rozwodzie, bylam meztaka przez 5 lat i co? nic mi się ze strony ex nie należy, nawet w podziale majątku bo weszłam w tzw dom rodzinny...Żaden Sad nie przyznal mi alimentów ani podzialu majątku...Bronie Marcinkiewicza bo stal się ofiara przez cyniczna,zachlanna Izabell...
Juszi2019.07.6 10:31
Biedny mały Kaziu co go kobieta skrzywdziła. To on powinien dostać alimenty od niej...a dodatkowo rentę od państwa za ułomność umysłu, że nie ta głowa co trzeba podjęła decyzje o kopnięciu żony i rodziny...
Cela+2019.07.5 20:02
Czas ucieka pie*del czeka ...
Toni2019.07.5 16:43
Kto kazał staremu zbezeźnikowi zostawić żonę i brać się za młodszą.Teraz niech płaci Izabeli jak stary i głupi.
Pokręć2019.07.5 15:35
Tak sobie myślę, że Kazimierz M. jest kompletnie niedojrzałym człowiekiem. Ma pewnie ponad 50-tkę na karku a zachowuje się jak nie przymierzając w najlepszym razie student studiujący w Wyższej Szkole Wszystkiego Najlepszego i Wesołych Świąt kierunek "gotowanie na gazie" za pieniądze tatusia. Tak to sobie może żyć, ale kawaler, bez dzieci i bez zobowiązań.
Grzegorz2019.07.5 15:32
Tak kończą głupki które nie trzymają z Jarkiem
Waldemar2019.07.6 10:58
Niestety-- takie sa nastepstwa niekontrolowanego popedu sexualnego I wlasnej glupoty
Cogito ergo sum2019.07.5 14:29
Spektakularny i smutny przykład upadku. Przejdzie do historii. Pokazuje jak łatwo ze szczytów spaść na dno. W sumie współczuję. Powinien pójść do więzienia aby zamanifestować idiotyzm wyroków sądowych bo była to zemsta sądowa. Rozumiem alimenty na dzieci albo na żonę, która latami prowadziła dom i wychowała dzieci. Ale na taką cizię
Magda2019.07.5 20:47
Od groźby do egzekucji kary daleka droga. Dwa lata pozbawienia wolności jest prawdopodobnie najwyższą z możliwych, w jego przypadku, kar. Nie mniej pokazuje obraz nędzy życia Kazimierza. Władza, sex i pieniądze, a po chwili ruina. Smutne ... Szczęśliwy ten, kto jest wierny wartościom i dotrzymuje słowa.
gość2019.07.6 16:29
Cwaniara , uchyla sie od pracy , woli pasożytniczy tryb życia na cudzy koszt. Udaje niedowład. Kalecy bęz rąk pracują, a ta wyrafinowana młoda silna osoba nie ma wstydu ani krzty godności - godna pożałowania.
polak2019.07.5 14:22
to kaczyński winien że ten ""prawy ""człowiek nie wypełnia wyroku sądu