Wyrzucą Zimocha z łódzkiej komunikacji. Ale dopiero po wyborach - zdjęcie
28.08.19, 10:09(fot. youtube)

Wyrzucą Zimocha z łódzkiej komunikacji. Ale dopiero po wyborach

4

Tomasz Zimoch to znany komentator sportowy, a aktualnie "jedynka" Koalicji Obywatelskiej z okręgu łódzkiego. To przez niego prezydent Łodzi Hanna Zdanowska ostentacyjnie odeszła z krajowego sztabu KO. 

Jak donosi "Super Express",  "MPK w Łodzi zmieni lektora zapowiadającego przystanki w swoich pojazdach." Głos dziennikarza można usłyszeć w Łodzi od dwóch lat.

- Do wyborów nie uda się zmienić głosu zapowiadającego przystanki w komunikacji miejskiej. Nie wiadomo, kto zastąpi komentatora sportowego. Zmiana lektora wymaga zorganizowania przetargu. W MPK nie podjęto decyzji, czy nowy głos zapowiadający przystanki będzie należał do kogoś znanego, czy np. zostanie użyty syntezator mowy. Cała operacja będzie kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. - pisze "SE"

- Pan Zimoch stał się wizytówką naszej komunikacji, ale postanowił zmienić swoją misję, prawdopodobnie zostanie posłem. Wydaje nam się nie na miejscu, aby poseł zapowiadał przystanki tramwajowe i autobusowe - mówi Bartosz Stępień z MPK 

bz/se.pl/radiolodz.pl

Komentarze (4):

zz2019.08.28 16:24
"prof." Senyszyn ma piękny głos, a i Aaron Michnik nie zgorszy
sorry2019.08.28 13:30
ale wieprzek masakra co z nim się stało?
kibic2019.08.28 11:26
Zimoch może zapowiadać w szaletach miejskich: Panowie na prawo , panie na lewo !!!
J.P2019.08.28 10:37
Krystyna odeszła z polityki. Dać głos Krystynie! - Słuchać mnie dziadostwo! Następny przystanek ulica Pilsudskiego wielkiego Polaka zaraz po Jarosławie. - Jeśli widzisz starszą osobę ustąp miejsca, najpierw sprawdź czy wierząca. - Następny przystanek ulica tfu,tfu, Gagarina, pamiętaj, obok Ciebie może stać ktoś nieprzychylny władzy, odsun się na bezpieczną odległość! - Trzymaj się poręczy, chroń się przed moralnym upadkiem.