Wyciek danych milionów obywateli. Gigantyczna afera w Holandii  - zdjęcie
03.02.21, 15:55fot. shutterstock

Wyciek danych milionów obywateli. Gigantyczna afera w Holandii

4

W Holandii wybuchła ogromna afera po tym, jak na jaw wyszły informacje, że wyciekły dane milionów Holendrów, którzy zapisali się na szczepienia przeciw COVID-19. W sprawie zatrzymano już dwie osoby, a dziś w izbie niższej parlamentu odbywa się nadzwyczajna debata.

W ub. sobotę amsterdamska policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o handel danymi gromadzonymi przez Agencję Zdrowia Publicznego. Handel milionami danych ujawniła w ub. tygodniu telewizja RTL Nieuws.

W odpowiedzi na te informacje posłowie zażądali dodatkowych wyjaśnień. Ma ich udzielić na dzisiejszym posiedzeniu wicepremier i minister zdrowia Hugo de Jonge.

kak/PAP, niezależna.pl

Komentarze (4):

Świetnie !2021.02.3 19:21
Niech Holendrzy zajmą się teraz sobą a nie Polską !
kolo2021.02.3 18:26
A chcieli Polaków uczyć.
matis-Walter-Radziszewski chuj nie "katolik"2021.02.3 16:46
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące zycie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o USA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
matis892021.02.3 16:26
Przypominam że lewacki PIS wprowadza u nas cyfryzację Antychrysta i oficjalnie wspiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego Antychrysta do Znamienia Bestii. Cyfrowe prawo jazdy, e-recepty, e-skierowania, urzędy przez internet, bezgotówkowe bony turystyczne.....a wszystko z ochroną danych obywateli na poziomie zapory z patyków,słomy, kupy kamieni zlepionych błotem. Także każdy wywiad, haker, korporacje będą o nas wiedzieli wszystko.