Wybudziła się ze śpiączki, by dowiedzieć się, że jest już mamą - zdjęcie
11.04.15, 19:12fot. za: Life News

Wybudziła się ze śpiączki, by dowiedzieć się, że jest już mamą

2

Sharista Giles będąc w ciąży miała wypadek motocyklowy. Wkrótce, w piątym miesiącu, zapadła w śpiączkę. Kobieta obudziła się w tym tygodniu, by odkryć, że… już urodziła. To się nazywa piękna niespodzianka!

Giles wybudziła się ze śpiączki zaledwie kilka dni temu. Dowiedziała się wtedy, że już urodziła – swoje własne dziecko po raz pierwszy zobaczyła na zdjęciu.

Lekarzom udało się wywołać i szczęśliwie odebrać poród, gdy kobieta była w śpiączce. Chłopiec tuż po narodzinach ważył niespełna kilogram. Dziś waży już jednak trzy i rozwija się świetnie. Dziecko nie ma jeszcze imienia, bo rodzina nie chciała decydować za mamę – wszyscy czekali, aż kobieta wybudzi się ze śpiączki. I tak się dzięki Bogu stało – krewni Sharisty przekonują, że to prawdziwy cud, bo matka przebywała w śpiączce bardzo krótko. Jej stan nie jest jednak jeszcze dobry – kobieta, choć otwiera już oczy, wciąż nie może się z nikim komunikować. I choć Bóg pozwolił jej zobaczyć jej własne dziecko, to wciąż nie wiadomo, czy Giles dojdzie w pełni do zdrowia.

bjad/lifenews

Komentarze (2):

anonim2015.04.11 21:30
Motywację do walki o życie Sharista ma potężną. Polecamy matkę i synka Bogu przez ręce Maryi.
anonim2015.04.12 13:21
Skoro kobieta nie komunikuje się z otoczeniem, czyli nie można zweryfikować poziomu jej świadomości, to rodzi się pytanie. Jak odkryła fakt narodzin dziecka? Zobaczyła zdjęcie dziecka a może coś mowi jej kobieca intuicja? Readakcjo więcej szacunku dla czytelników!