Wybory prezydenckie: Dwa sztaby Andrzeja Dudy. Znamy nazwiska... - zdjęcie
23.01.20, 13:15Fot. PiS via Flickr

Wybory prezydenckie: Dwa sztaby Andrzeja Dudy. Znamy nazwiska...

7

Prezydentowi Andrzejowi Dudzie w jego kampanii wyborczej pomagać będą dwa sztaby – informuje portal niezalezna.pl, któremu udało się nieoficjalnie zasięgnąć informacji w tej sprawie.

Źródło portalu informuje, że jeden ze sztabów ma być „sztabem koncepcyjnym”. Pokierować ma nim była premier, europoseł Beata Szydło.

Drugi sztab ma z kolei odpowiadać za organizację. Na jego czele stanie europoseł Joachim Brudziński – informuje portal niezalezna.pl.

Wspomniane źródło potwierdziło także nieoficjalnie, że wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.

dam/niezalezna.pl,Fronda.pl

Komentarze (7):

ateusz2020.01.23 13:37
Becia "Nam Się Te Nagrody Należały" Szydło? xD Przecież to jest dno intelektulne. Chociaż w sumie pasuje do budynia.
orgi2020.01.23 14:00
poszczekaj azorku zza płota , poszczekaj ......
man.of.Stagira2020.01.23 13:31
„Kto się nie modli do Boga, modli się do diabła” P a p i e ż Franciszek, w swojej pierwszej homilii inaugurującej po wybraniu
ateusz2020.01.23 13:38
A co to ma wspólnego ze sztabem wyborczym budynia?
Damian2020.01.23 20:52
A co to jest "budyń" ? Nie przesadzasz !? UWAŻAJ ! Tobie marzy sie Cela +" za obrazę osób publicznych !
TAK Z INNEJ BECZKI.....2020.01.23 13:25
Brudzimski wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Brudziński okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu. W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę.
Damian2020.01.23 20:48
Ej, ty Beczko ......! Napisz, ile miał wtedy lat......? Czy za to co zrobił jako nastoletni gówniarz, ma odpowiadać teraz ! Ma być dlatego skreślony? Nie masz innych kart na niego ! Super ! To poszukaj u innych, aby tylko inni takie mieli przewinienia na karku jak on wtedy !!