Wreszcie Raport Regnerusa po polsku. "Jak różne są dorosłe dzieci wychowywane przez rodziców żyjących z związkach homoseksualnych?" - zdjęcie
28.01.14, 22:18fot, archiwum frondy

Wreszcie Raport Regnerusa po polsku. "Jak różne są dorosłe dzieci wychowywane przez rodziców żyjących z związkach homoseksualnych?"

20

Raport Marka Regnerusa dotyczący dorosłych dzieci wychowywanych przez rodziców żyjących z związkach homoseksualnych wywołał prawdziwą burzę nie tylko wśród zadeklarowanych homoseksualistów, ale i w świecie naukowym. Jest on najczęściej pobieranym tekstem z dziedziny nauk społecznych na platformieScienceDirect. Pełna treść przełomowego raportu w języku polskim opublikowana została w Kwartalniku Naukowym Fides et Ratio, wydawanym przy UKSW. Znajdziesz go TUTAJ.

Raport Regnerusa wywołał prawdziwą panikę lobby homoseksualnego, ponieważ uzyskane przez amerykańskiego naukowca wyniki okazały się sprzeczne z dotychczasowymi ustaleniami dotyczącym homoseksualnego rodzicielstwa, promowanymi przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.

Wstęp do wersji polskiej przygotował dr Andrzej Margasiński, który pisze: "Muszą szokować kwestie związane z doświadczeniami seksualnymi: 31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25 % wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli. Największe wrażenie robią jednak dane o tożsamości seksualnej badanych - 61% respondentów wychowywanych przez matki - lesbijki, a 71% przez ojców – gejów określa siebie jako „ całkowicie heteroseksualnych”, innymi słowy w przypadku matek - lesbijek blisko 40%, a przypadku ojców - gejów blisko 30% wychowywanych przez nich dzieci to homo- lub biseksualiści. A jeszcze inaczej: średnio co trzecie dziecko wychowywane przez pary homoseksualne wyrosło na homo- lub biseksualistę ".

CZYTAJ RAPORT PROF. REGNERUSA

Philo/www.stowarzyszeniefidesetratio.pl

Komentarze (20):

anonim2014.01.28 22:47
Pobieramy !
anonim2014.01.28 23:42
Lyszczynski68 - w sensie że aby zrekompensować dzieciom dyskryminację, homoseksualni rodzicie zmuszają je do seksu wbrew ich woli? No tak, w sumie byłaby w tym pewna logika, bo przecież cała logika mentalności antykoncepcyjnej (i pod tą mentalność można spokojnie dopisać homoseksualizm) jest taka że seks to wyłącznie przyjemność bez konsekwencji, więc czemu rodzice myślący w ten sposób nie mieliby zmuszać swoich dzieci do owej "przyjemności", dla ich własnego "dobra"?
anonim2014.01.28 23:43
Czytałem.... i jest faktycznie druzgocący ale nie tylko dla związków les i gejowskich ale także dla wszelkiej maści konkubinatów i rekonstrukcji i rodzin rozwiedzionych...
anonim2014.01.28 23:47
Tylko bez takiego entuzjazmu drodzy moi. Zboczeńcy już raz przegłosowali co trzeba, więc i teraz przegłosuja drugi raz, że prof. Regnerus się myli, no chyba że go wcześniej poprostu zlikwiduja. Takie życie:-(
anonim2014.01.28 23:48
@Lyszczynski68 dyskryminacja, o której piszesz istnieje tylko w chorych umysłach homoseksualistów i ich propagandzie. Zatem w tym kontekście na problemy tych dzieci ta dyskryminacja jako jeden z czynników obok gwałtów, czy molestowania wpływała w 100% - przecież pochodzi od tych, którzy te dzieci wychowywali - od homoseksualistów. Na drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć z całą pewnością w tej chwili - każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie - ale postępowanie powinno być jak w sytuacji przemocy domowej. Wychowywanie dzieci przez homoseksualistów to jedna z form przemocy wobec dzieci.
anonim2014.01.29 0:00
Lyszczynski. Czy czujesz sie dyskryminowany przez swoja glupote? Arbitrze, znowu na bana pracujesz.
anonim2014.01.29 0:06
http://mcadams.posc.mu.edu/blog/gay_parenting.pdf no to jeszcze powyzsze na Polski przetlumaczyc i pozamiatane... duze badanie na podstawie censusu (2mln badanych) Dzieci, które mieszkają w normalnej rodzinie mają największe szanse skończyć liceum. Gorzej od nich radzą sobie uczniowie mieszkający z rodzicami żyjącymi bez ślubu, z jednym rodzicem lub z rodzicami homoseksualnymi. Wskazują tak wyniki badań opublikowane w Review of the Economics of Households. Powyższe badanie zostało przeprowadzone w Kanadzie. Jest szczególnie ważne, bo wykorzystuje wystarczająco dużo danych, by wyciągać wiążące wnioski. Jak dotąd tylko cztery badania przeprowadzone w USA były oparte o podobnie obszerną dokumentację. W Kanadzie już od 1997 roku pary jednopłciowe moą korzystać z rozmaitych przywilejów zarezerowowanych wcześniej dla normalnych małżeństw. Samo „małżeństwo” homoseksualne jest w tym kraju legalne od 2005 roku. Badanie wzięło pod uwagę sześć typów rodziców: poślubionych mężczyznę i kobietę; mężczyznę i kobietę w związku cywilnym; dwóch mężczyzn; dwie kobiety; samotną matkę; samotnego ojca. Wyniki badania wykazały, że dzieci żyjące z dwójką mężczyzn lub dwójką kobiet miały 65% szans zakończenia szkoły w porównaniu do dzieci z normalnych rodzin. Największa różnica zachodzi między dziewczynkami wychowywanymi przez dwie kobiety a dziewczynkami z normalnych rodzin. Te miały o 45% mniejszą szansę na ukończenie szkoły. W przypadku dziewcząt żyjących z dwójką mężczyzn różnica wynosiła 15%.
anonim2014.01.29 0:09
Jeszcze potrzebne tłumaczenie tego: http://tiny.pl/q1wkb I pozycji obowiązkowej: http://tiny.pl/qmj9b Pod koniec lutego będę miał więcej wolnego czasu, więc może sam się za to zabiorę.
anonim2014.01.29 0:18
Smerf - mocne. zapisane.
anonim2014.01.29 7:00
Za promowanie patologii homoseksualnej należy karać. To poważnie szkodzi zdrowiu psychicznemu społeczeństwa.
anonim2014.01.29 9:01
@arbiter - wyraznie napisalem ze pracujesz na bana. @karcostam "zmanipulowany raport, zamowiony przez katolicka organizacje walczaca z homoseksualistami" Nie, byla proba kompromitacji przez pozytecznych idiotow jak ty. http://www.lifesitenews.com/news/media-still-lying-about-mark-regnerus-report
anonim2014.01.29 9:38
@arbiter: Ale Ty możesz się już zacząć martwić ;) Pozdrawiam, P.s. robię sobie wolne od komentowania frondy do poniedziałku, więc baw się dobrze manipulacjami. Chociaż widzę, że zostawiam Cię w bardzo dobrych rękach ;)
anonim2014.01.29 9:39
@Arbiter - niewazne ze "tutaj" nie piszesz. Piszesz na frondzie, twoja wymowa jest stala. Przez nia jestes banowany. Tyle...
anonim2014.01.29 11:49
Nic nie pomija, czytać trzeba http://www.lifesitenews.com/mobile/news/what-you-need-to-know-about-the-mark-regnerus-study-of-homosexual-parents http://www.lifesitenews.com/mobile/news/mark-regnerus-and-the-storm-over-his-controversial-gay-parenting-studd
anonim2014.01.29 11:53
Fascination. Z regnerusa wynika jednoznacznie, że wszystko poza norma jaką jest para hetero wychowująca dziecko, źle na dziecko wpływa. Kropka.
anonim2014.01.29 13:28
@Fascination ";_; bubuububu nieprawda!" To ze nie trafiaja do ciebie proste wnioski to nie moja wina. A wnioski sa JEDNOZNACZNE. Jezeli nie potrafisz powiazac stabilnosci w zwiazku razem z orientacja rodzicow (i iloscia partnerow z tym zwiazana, jak i rowniez inne pojmowanie "wiernosci") - to bardzo mi przykro @radzimil "Niestety badania Regnerusa nie da się obronić." Nikt go nie musi bronic - jego wlasny uniwerek obronil jego prace.
anonim2014.01.29 14:49
@radzimil Niestety TAK. a petycję to może sobie podpisać każdy. Nawet przeciwko UDOWODNIONYM FAKTOM. Na dodatek zerknij na linki w komentarzach do badań censusowych - POTWIERDZAJA wnioski regnerusa. @fascination "bububu" jest twoja reakcja na przedstawienie wniosków płynących z pracy reg. Praca reg dotyczy min rodzin rozbitych. Niepełnych, jak i rodzin w których są homo. Innymi słowy, rodziny o złym wpływie na rozwój dzieci są w JEDNYM ZLYM worze.
anonim2014.01.29 17:53
Kolego. Te granty zostały wyjaśnione w linkach które dałem. Gdyby było jak mówisz, uczelnia by go nie obroniła. Tak samo mogę napisać o grantach bruce bagemihla, z tym że tam to dopiero były granty "kierowane"... Co do petycji - proszę cię. W polandii "naukowcy" też wysyłają petycję w obronie gender, i co? Z czym do ludzi. Niektóre fakty bolą, a naukowcy mogą sobie fikac. A gdzie petycją przeciw badaniom potwierdzajacym wnioski regnerusa? No? Gdzie ten wielki sprzeciw?
anonim2014.01.29 20:41
Wreszcie luknelem w linki ktore podales: http://www.rolereboot.org/ - lewa stronka dla pederastow. tu juz sie lapie za glowe, co bedzie dalej. http://familyscholars.org/2012/07/30/journal-audit-finds-severe-flaws-in-regnerus-study/ tu juz troche lepiej, ale co sie okazalo.... University of Texas-Austin, June 2012: Dr. Mark Regnerus leads a team of researchers on another peer-reviewed homosexual “parenting” study labeled: “How different are the adult children of parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study.” The study was published in the journal Social Science Research. Its website FAQ page summarizes the findings: “[T]he data show rather clearly that children raised by gay or lesbian parents on average are at a significant disadvantage when compared to children raised by the intact family of their married, biological mother and father.” Focus on the Family’s Citizenlink distills the research: “According to [Regnerus’] findings, children raised by homosexual parents are more likely than those raised by married heterosexual parents to suffer from poor impulse control, depression and suicidal thoughts, require mental health therapy; identify themselves as homosexual; choose cohabitation; be unfaithful to partners; contract sexually transmitted diseases; be sexually molested; have lower income levels; drink to get drunk; and smoke tobacco and marijuana.” Again, you could’ve set your watch to the liberal response. They went ballistic. Notorious homosexual activist Scott Rosensweig (aka, Scott Rose. Warning: link to Rosenweig’s extremist history is profane and offensive) filed a formal complaint, demanding that the University of Texas both investigate and, ultimately, fire Dr. Regnerus for his findings. A gaggle of homosexualist academics and liberal activists pounced, bewailing the study as “homophobic” and “methodologically flawed.” Darren E. Sherkat, a professor of sociology at Southern Illinois University at Carbondale, conducted an “audit” of the already peer-reviewed study and arrived at the unassailable, scholarly and poignantly worded conclusion: “It’s bulls–t.” Except that it wasn’t. On Wednesday, the University of Texas – no bastion of conservatism – released a highly anticipated report on its findings, summarily dismissing Rosensweig, Sherkat and the dozens of “progressive” critics who couldn’t stomach the study’s game-changing implications. This painstaking inquiry was spearheaded by an independent consultant who formerly ran the Office of Research Integrity at the U.S. Department of Health and Human Services. Noted UT-Austin: “As with much university research, Regnerus’ New Family Structures Study touches on a controversial and highly personal issue that is currently being debated by society at large. The university expects the scholarly community will continue to evaluate and report on the findings of the Regnerus article and supports such discussion.” Still, observed the report, the research was properly conducted and “no formal investigation is warranted into the allegations of scientific misconduct lodged against associate professor Mark Regnerus.” http://www.lifesitenews.com/news/the-gay-activist-science-deniers potem dales: http://www.splcenter.org/get-informed/intelligence-report/browse-all-issues/2013/summer/suspect-science Kolejna stronke walczaca o prawa dla pederastow. Ponownie sie pytam - Z CZYM DO LUDZI??? A mowiac ze na uniwerku regnerusa sa w wiekszosci jego kolesie - to dopiero pieprznales kula w plot... Kolego - doczytaj historie regnerusa do konca bo nie dosc ze opowiadasz bajki, to twoje zrodla sa delikatnie mowiac - sterowane ideologicznie. Btw - skad info o 200 naukowcach przeciwko regnerusowi? :D Jeeezu... :D
anonim2014.01.29 21:54
@fascination "Ja podaję proste fakty. Regnerus najpierw wybrał sobie dzieci w najlepszej sytuacji - żyjące przez 18 lat z obydwojgiem rodziców, następnie z pozostałej grupy wybrał te, które pozytywnie odpowiedziały na pytanie o jednopłciowy romans któregoś z rodziców i na tej podstawie wrzucił je w grupy "matka-lesbijka" i "ojciec-gej". Dziecko nie musiało się nawet widywać tego "homoseksualnego" rodzica, a jego orientacja nigdy nie była badana. Wyciąganie z tego wniosków o rodzicielstwie jednopłciowych jest kompletnie absurdalne." Po pierwsze - niczego sobie nie "wybieral" Po drugie - proste fakty - W jakiej grupie znalazy sie wszystkie homo i inne fikolki? Czekam na odpowiedz... Po trzecie: Jak wiem ze ty nie potrafisz z tych prostych wnioskow regnerusa wyciagnac prostych informacji typu: Zwiazki niepelne, pokrecone, itd itp odmienne od "zwyklych hetero" sa zwiazkami GORSZYMI. Ponownie podkreslam: - wnioski regnerusa juz zostaly potwierdzone. Zreszta - bozeeeee, przeciez to widac w spoleczenstwie i wychowywaniu dzieci. Czy wiesz co to jest komplementarnosc plci? zapewnie nie. A propo "normalnosci" homozwiazkow: "Wierność w związkach homoseksualnych może być jednak rozumiana odmiennie, niż w relacjach heteroseksualnych. Deklarując pozostawanie w związku z jednym partnerem, geje mogą utrzymywać kontakty seksualne z innymi mężczyznami[132]. W ciągu 5 lat poprzedzających badanie statystyczny homoseksualista posiadał 10 partnerów, natomiast heteroseksualista – 2 (analiza zachowań 5168 mężczyzn)[133]. Badanie 819 mężczyzn homoseksualnych i biseksualnych pokazało, że większość z nich deklaruje się jako singel (n=503). Pozostali żyli w związkach, które określono jako monogamiczne (n=182), otwarte (n=71) i w języku angielskim monogamish (n=63). Związek monogamish oznacza parę, w której obaj partnerzy zgodzili się, że przypadkowy seks jest dopuszczalny, gdy są w niego zaangażowani obaj partnerzy." Fajne srodowisko dla dziecka nie? Pelna stabilizacja rodzinna :D "Pewnie, choćby samo rozstanie rodziców jest dużą traumą, a do tego dochodzą takie praktyczne kwestie jak przeprowadzka czy problemy finansowe. Czy to oznacza, że jest tylko "jeden dobry wzorzec"? Oczywiście, że nie!" Patrz powyzej. OCZYWISCIE ZE TAK, normalny wzorzec heteroseksualny jest NALEPSZY. Ale nieeeeeee, u fascination wszyscy sa jak najbardziej ok. I na dodatek tatusiowie beda uczyc coreczki kobiecosci.. "I jeszcze raz powtórzę - sam autor badań nie zgadza się z tym co o nich wypisujesz!" Podaj link do wywiadu, i KTO z nim ten wywiad przeprowadzil... :D "Nie wiem, czy pisanie o "błędnej metodologii" jest tu zasadne, jego metodologia w badanej dziedzinie mogła być w pełni poprawna. Rzecz w tym, że ta dziedzina nie tyczy się "dzieci wychowywanych przez rodziców żyjących z związkach homoseksualnych"!" Metodologie mial poprawna - to przyznal nawet glowny krytykant - dlatego tez, praca zostala opublikowana. Tematyka nie dotyczy BEZPOSREDNIO homorodzinek - a jedynie posrednio. Co nie oznacza ze wyciagane wnioski sa bledne... :D "Regnerus nie badał dzieci wychowywanych przez homoseksualnych rodziców, jakikolwiek tekst powtarzający tę bzdurę - od której odcina się sam autor badań! - jest pozbawiony jakiejkolwiek wiarygodności." albo u ciebie kiepsko z angielskim, albo lubisz manipilowac, jak zwykle. Zauwazylas ze wyrwalas to zdanie z kontekstu? Pewnie tak.... :D