Wizja o. Klimuszki: Polsce będą się kłaniać narody - zdjęcie
17.03.20, 13:45

Wizja o. Klimuszki: Polsce będą się kłaniać narody

89

O. Czesław Klimuszko to zmarły w 1981 roku (w wieku 76 lat) jeden z najbardziej znanych polskich kapłanów (no i franciszkanów), zwany „jasnowidzem z Elbląga”, nieraz udowodnił trafność swoich przewidywań. Podajmy dwa tego przykłady: jak relacjonował o. Lucjusz (długoletni osobisty sekretarz o. Klimuszki), na wieść o wyborze kardynała Albina Lucianiego na Ojca Świętego Jana Pawła I, jasnowidz był smutny i wreszcie stwierdził: „Po co go wybrali, on będzie krótko żył i nic nie zrobi”. Oczywiście franciszkanie mu nie uwierzyli. A przecież ta przepowiednia się spełniła! W dniu zaś, kiedy Polak został papieżem, odpowiadając na pytanie współbraci „kto zostanie papieżem”, Klimuszko powiedział: „jeśli Włoch nie wyjdzie, wyjdzie Wojtyła”. Było to tak niewiarygodne, że słuchacze uznali ów pogląd po prostu za żart.

Dodajmy tu, że o. Czesław zasadniczo starał się ograniczać do wyjaśniania losów pojedynczych ludzi, czego przykłady wyżej podaliśmy. Jak bowiem sam kiedyś powiedział: „Nam nie są potrzebne żadne przepowiednie o tragicznej przyszłości, jaka niepowstrzymanie się zbliża. Wszystko wskazuje na to, żeśmy już wkroczyli w pierwszą fazę początku końca naszej cywilizacji”. I zaznaczmy, że wielu ostatnio, uznało za znak owego początku końca naszej cywilizacji, pożar i spowodowane nim zniszczenia Katedry Notre Dame. Czy ksiądz Klimuszko by się z nimi zgodził? Trudno powiedzieć. Jednak zauważmy, że mimo swej niechęci do formułowania przepowiedni dotyczących dziejów, kilka takich przepowiedni dla swoich przyjaciół ów franciszkanin wypowiedział.

Atak na Europę

Najważniejsza z nich pojawiła się w rozmowie ze znaną dziennikarką Wandą Konarzewską. A oto jak słowa te brzmiały (według Krzysztofa Kamińskiego – autora książki „O. Czesław Andrzej Klimuszko. Jasnowidz. Zielarz. Uzdrowiciel.”): „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne!”

W pierwszych trzech zdaniach tej wypowiedzi pojawia się wojna. I to wojna agresywna, prowadzona przez „niewiernych”. „Niewiernymi” muzułmanie nazywają chrześcijan. Jednak tutaj to określenie stosuje ksiądz katolicki, chrześcijanin. I to wobec tych, którzy przepływają morze, aby zaatakować Włochy, i na dodatek: nie wyglądają jak Europejczycy.

Wiadomo, że tacy ludzie zamieszkują południowe wybrzeże Morza Śródziemnego i stamtąd mają blisko do Włoch. Są oni przy tym „niewiernymi” z chrześcijańskiego punktu widzenia, gdyż jako muzułmanie nie wierzą w podstawowe prawdy chrześcijaństwa: boskość Jezusa i Trójcę Świętą. Pojawia się wniosek: ojciec Klimuszko widział atak muzułmanów na Włochy, a więc na Europę. Widział początek wojny!

A skoro wspomniany atak ma być skierowany na Półwysep Apeniński, to zauważmy, że najbliżej do niego jest z Libii. W niej zaś, już jest wojna, o której libijski wicepremier Ahmed Meitig stwierdził, że zatacza ona coraz szersze kręgi. W związku z czym, już wkrótce około ośmiuset tysięcy libijskich uciekinierów może starać się dotrzeć do wybrzeży na południu Europy. Przywołany polityk ostrzegł też, że władze w Trypolisie wkrótce mogą stracić kontrolę nad 400 więźniami z „Państwa Islamskiego”, przetrzymywani przez libijskie władze. Zacytujmy Meitiga: „Więźniowie ci są terrorystami. Do tej pory współpracowaliśmy ze społecznością międzynarodową w ich sprawie, ale obecnie widzimy, że kilku naszych zagranicznych partnerów wspiera armię Haftara”. Chodzi tu o prorosyjskiego generała Chalifę Haftara, który sam siebie ogłosił szefem rządu Libijskiej Armii Narodowej (ANL) i ma swoją siedzibę w Bengazi. Od czwartego kwietnia tego roku zaś, Libijska Armia Narodowa, dowodzona właśnie przez generała Haftarę, prowadzi ofensywę na Trypolis – siedzibę rządu jedności narodowej Mustafy as-Saradża, uznawanego przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Jeśli przy tym ANL, której wojska kontrolują już wschodnią i południową Libię z wszystkimi jej zasobami naftowymi, uda się zająć Trypolis, wtedy zdobędzie władzę nad całym krajem. No i na mapie świata pojawi się kolejny prorosyjski, nieobliczalny kraj. I być może to z niego, wyruszą na podbój Europy żołnierze, których widział o. Klimuszko. Żołnierze, którzy rozpętają przyszłą wojnę, do której – jak potem zobaczymy – ma przyłączyć się sojusznik generała Haftara, czyli… Rosja!

Wojna i kataklizm!

Ta wojna ma dopiero się zdarzyć. Jednak faktyczna wojna wyznawców Islamu (muzułmanów) z chrześcijanami już trwa. Trwa co najmniej od 11 września 2001 roku. I choć nie jest ona jeszcze prowadzona na tak wielką skalę, o której mówił polski franciszkanin, to przecież wciąż giną setki ludzi. Najnowszym aktem wspomnianej wojny wydają się być zamachy bombowe na Sri Lance, których ofiarami jest (według ostatnich danych) trzystu pięćdziesięciu dziewięciu zabitych i ponad pięciuset rannych.

Być może również pożar Notre Dame to kolejny fragment tej wojny. Tak przynajmniej sądzi wielu Francuzów. Mówią oni bowiem prywatnie lub komunikują w Internecie, że za tym smutnym wydarzeniem stoją muzułmanie. Muzułmanie, dla których atak na paryską katedrę to kolejny krok w podboju Europy. Takich poglądów jednak we francuskich mediach głównego nurtu po prostu nie ma!

A wracając do zaprezentowanego wyżej opisu wizji o. Klimuszki. Opis ten składa się z ośmiu zdań. W pierwszych trzech była mowa o wojnie. W następnych pięciu, o wielkim kataklizmie i jego następstwach. Kataklizm ten, byłby wywołany jednak też wojną!

A oto jak brzmi kolejna przestroga franciszkanina: „Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! …. Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone … Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. … Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”.… Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża …“

„Polsce będą się kłaniać narody Europy”!

Jak widać – według ojca Klimuszki – Polskę dotknie katastrofa przyrodnicza spowodowana przyszłą wojną. Wojną, która wybuchnie na Południu. Tymczasem, jak już czytaliśmy, z południowego wybrzeża Morza Śródziemnego, ma zacząć się atak muzułmanów. Można więc sądzić, że to właśnie oni uderzą z „Południa” Morza Śródziemnego i rozpętają wojnę, której skutkiem będzie straszny kataklizm. Oddziała on też na Polskę, co warto powtórzyć, ale sama wojna nie pojawi się w naszej Ojczyźnie. Tak o tym bowiem mówił niezwykły franciszkanin: „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. Będzie jakaś wojna w Europie, ale to nie przejdzie przez teren Polski. Polsce będą się kłaniać narody Europy… Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”.

I zauważmy tu, że prezentowane wyżej przepowiednie pozwalają nakreślić pewną sekwencję wydarzeń: wpierw atak muzułmanów na Europę (głównie Włochy) zapewne z Libii, potem – jako konsekwencja owego ataku - wojna, do której dołączy się Rosja; wreszcie - spowodowany tą wojną - niespotykany dotąd wodny kataklizm: ogromna fala tsunami, która zaleje dużą część Europy, w tym polskie Kaszuby. Ci jednak, co przetrwają tak wojnę, jak tsunami, zjednoczą się we wspólnej biedzie. I wynika z tych objawień przyszłych wydarzeń, że na czele resztek Europy stanie Polska – zapewne jako najmniej zniszczona, i w związku z tym, najpotężniejsza. I podkreślmy: być może znakiem i zapowiedzią tego wszystkiego są ostatnie nieszczęścia: pożar Katedry Notre Dame – serca chrześcijańskiej Europy, a w innej części świata (Sri Lanka), ataki na miejscowych chrześcijan i Europejczyków.

Czy ojciec Klimuszko jest wiarygodny?

A niezależnie od związku tych dwóch wydarzeń z wizjami ojca Klimuszki, na pewno wielu z nas zadaje sobie teraz następujące pytanie: czy stanie się tak, jak przepowiadał cytowany tu jasnowidz?

Oczywiście nie wiadomo, ale warto zastanowić się nad jego wiarygodnością. Wiemy przecież, że Biblia mówi o fałszywych prorokach, którzy powiodą za sobą tłumy. Wspomina również o wilkach w owczej skórze, którzy są pośród nas, chrześcijan. Czy jednym z nich był właśnie ów polski franciszkanin, który do dziś budzi wśród katolików wiele sporów i kontrowersji, prowokując nawet oskarżenia o okultyzm?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, przypomnijmy sobie podstawową zasadę odróżniania ludzi i słów wiarygodnych, od tych, którym nie należy wierzyć. Wszystko zatem zależy od tego: kto przepowiada, w jaki sposób to czyni, oraz jaki stosunek ma do tego Kościół hierarchiczny.

Zacznijmy od końca: w przypadku księdza Klimuszki Kościół hierarchiczny nigdy nie zajął negatywnego stanowiska w sprawie jego wizji i innej działalności. A to jest „na plus” dla niego. Jeżeli chodzi o sposób przepowiadania, to zakonnik raczej niechętnie przepowiadał przyszłość dziejową. Jednak w przypadkach indywidualnych, widzimy trafność wielu tych wizji, które dotyczyły wydarzeń, z naszej perspektywy już dokonanych. Zresztą, jak wyżej wskazaliśmy, nasza teraźniejsza rzeczywistość dziejowa układa się we wzór, wskazujący na duże szanse spełnienia się omawianych wizji. Co do osoby przepowiadającego zaś, to pamiętajmy, że ojciec Klimuszko do końca życia pozostał katolickim księdzem i franciszkańskim zakonnikiem, szanowanym przez świeckich i swych współbraci zakonnych.

Jak widzimy, ojciec Klimuszko raczej z powodzeniem zdaje egzamin z wiarygodności. Nie lekceważmy więc jego wizji, choć oczywiście nie musimy w nie wierzyć. Jeżeli jednak zaczną się spełniać na naszych oczach, nie dziwmy się temu!

Eryk Łażewski

Komentarze (89):

anonim2020.03.22 15:25
Jak jest coś niekorzystne dla ludzi to zaraz atakują, że fałszywy prorok, wilk w owczej skórze itd. Jak się zastanowić to jest przestroga namacalna. Kosciół jest atakowany jak nigdy , dobrobyt wszystko przesłania. Zło się tłumaczy na różne sposoby aby go obronić.Dobro sie podważa,Poprawność zapanowała we wszystkich dziedzinach. Kolory się zamazują , Rozwiązłość prowadzi do nowych chorób, rodziny rozbite,wyścig za dobrobytem brak czasu dla rodziny, tu pstryk zaatakował koronawirus i świat bezradny czy to przypadek?
lulka2020.03.20 9:40
przeciez on mowi o Koronawirusie wlochy juz sa z tysiacami zgonow
antoni.s2020.03.20 8:41
Trzeba z całą nabożnością przyznać i nie można się tego wstydzić ,że ojciec klimuszko na zdjęciu nie ma zbyt przytomnej miny,należy przyjąć,że był właśnie w trakcie kolejnej wizji podczas której maryja ofiarowała mu tajemnicę działania cudownych kierpców znanych dzisiaj na całym świecie jako cudowne kierpce ojca klimuszki.Kierpce są do nabycia u ojców franciszkanów po wpłacie na konto,cena co łaska,ale nie mniej niż 150zł.
Batta Chan2020.03.20 4:09
My, Ingusze już się kłaniamy nisko aż po piździsko
Moly2020.03.20 1:01
NAPRAWDE nie sadze... Z wolnymi strefami, traktowaniem kobiet jak krowy rozrodowe...? ( dla jasnosci: krowy tez powinny byc traktowne lepiej Nie. Swiat juz tego nie potrzebuje. Ludzie ( wielu ludzi) maja dosyc terroru nienawisci. Budzi sie nowa swiadomosc.
kat02020.03.19 22:57
większośc wpisów to zdaje się ateiści.Ludzie niewierzący w nic. Ktokolwiek jest polakiem [takim z czasów I Rzeczpospolitej] tzn. mogłes byc rusinem,ba,Tatarem,Litwinem ,niemcem,Wlochem ale mieszkaj.ac tu byłes obywatelem Rzeczypospolitej. Tzn. Gdy europa Zachodnia spływala krwią.stosami palona ,wojnami religijneym to Polska oznajmiala swiatu.Jesli muzułmaninie ,innowierco,Tatarze ,przekroczyłes granice Rzeczypospolitej....wolnym jesteś!. Czy to do Was glupki dociera czym była Polska ? bylismy państwem kochająctym boga ale królowie mówili ze nie sa sędziami naszych sumien. byliśmy I wszym krajem wolnosci wyznań. to ameryka wzorowala się na Rzeczpospolitej Unii. Ten kto zna nasza wspaniala historię. Ten nie będzie pisal takich bzdur jak większość tutaj piszacych. Macie gnojki komplwksy wy! Tak powinni się klaniać Polsce bo my nie jestesmy narodem mściwym,nie palilismy w obozach i łagrach ludzi. nie stalismy u boku hitlera czy Stalina. To u nas żyli 800 lat Żydzi! wypędzani z całego świata i Europy...to mało? To my jedyni w obozie faszysmu Niemieckiego i Radzieckiego Komunizmu nie wyparlismy sie wiary ojców. To Bogurodzica była naszym pierwszym hymnem śpiewanym w bitwie pod Grunwaldem. Dlatego kłaniajac się Polsce narody poklonią się Bogu w Trójcy Jedynego i Matce Chrystusa Królowej Polski Maryji.
Lennon2020.03.19 19:04
Kłaniać chyba w mowie pożegnalnej.
Stulecie2020.03.19 18:47
Czy ktoś mi może powiedzieć czemu na portalu katolickim komentarze nie odstają poziomem od tych na Onecie? Nie widzę tu kultury, tylko same swady.
Goń bolszewika2020.03.19 18:12
A o. Klimuszko coś wspominał o koronawirusie??? A może Nostradamus bądz Jackowski...
Oglada - Psy 3 w imie zasad (2020) 2020.03.19 15:18
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem za jedyne 19,99zł . Polecam jak najbardziej!
Zarabiaj nawet 500zl dziennie2020.03.19 10:20
Nowy projekt Zarabiaj nawet 500zł w dzień! Zarabiaj w domu po pracy lub na stałe od 500 do 1000 dziennie! Nowy system z ograniczona liczbą miejsc! Wejdź w demo a jak będziesz już gotowy wpłać pierwszy depozyt który zwróci się już po 24h Nie czekaj system tylko dla pierwszych 20 osób https://inwestcrypto.com.pl
qba2020.03.19 10:07
Śmiać się czy płakać? Wszedłem na tą waszą frondę i żal mi tych co to ówno czytają... nawet fakt ma mądrzejsze teksty od was.
MG2020.07.27 6:43
To znaczy, że jesteś masochistą skoro masz potrzebę włażenia tam, gdzie wg ciebie g...o jest. Współczuję ci twojego zboczenia, bo sadomasochizm to jednak dewiacja.
anonim2020.03.19 7:29
I tak się boję Polskiej wiary i patriotyzmu. Wykładnią jest aktywność takiej dużej ilości ,, trolli " na forach społecznościowych.
Śmiechu warte 2020.03.18 21:45
Hahaha no tak bo Polska to jest militarna, naukowa, technologiczna i ekonomiczna potęga światowa. To w Polsce wyznacza się trendy oraz kierunek w którym podąża świat. To od nas wychodzą najnowsze innowacje. To my eksplorujemy kosmos i dokonujemy przełomowych odkryć naukowych. To polskie uczelnie przodują w światowych rankingach. A nie sorry, pomyliło mi się. Przecież wg katoli wyznacznikiem potęgi jest to ile kto ma krzyży i kościołów w kraju. To czy aborcja jest legalna. To czy słucha się nauk Jana Pawła 2. Czy ludzie modlą się codziennie do figurki i obrazków matki boskiej a w niedziele aktywnie uczestniczą w mszy i przyjmują najświętszy wafelek oraz czy wierzą w piekło i niebo xD
Czesc kotku2020.03.18 21:16
Cześć kotku, Szukasz seks przygody online? A moze w realu? Nie czekaj tylko dolącz do nas! www.paniedzis.pl -- Miliony kobiet czekają aż wreszcie ktoś napisze do nich! Pokazy online chat skype i seks tel!
Borys2020.03.20 4:14
To też robota ojca Klimuszki?
Insider2020.03.18 19:38
Najbardziej lubię na Frondzie teksty, w których peron już kompletnie wam odjeżdża. Więcej takich!
ktoś tam2020.03.18 17:08
Swoją drogą to się tu nazbierało trolli, z takich różnych "ras panów". Uj jak to się boi o własną pozycję, co to się wali aktualnie.
Art2020.03.18 16:03
Co Wy ludzie macie za kompleksy z ta Polska? Dlaczego Polska musi byc najwieksza i dlaczego wszyscy musza sie nam klaniac? O co tu chodzi? Jestesmy stosunkowo maly krajem na peryferiach cywilizacji europejskiej. Nie, inne kraje nie chca nas najechac ani nami rzadzic. Ba! Tak naprawde malo kogo obchodzimy. Czytajac Fronde mozna odniesc wrazenie jest jestesmy w centrum zainteresowania Rosji, USA i niemal wszystkich wiekszych krajow swiata. A jaka jest prawda? Wystarczy poczytac gazety z paru krajow, zeby sie dopwiedziec, ze nikogo na dobra sprawe nie obchodzimy. Nawet Rosja ma nas w glebokim powazaniu. Fronda zyje w jakiejs przedziwnej bance. To nasze wielkie mocarstwo ledwo dorownuje malenkiemu Singapurowi. I jeszcze jedno - wojny prowadzi sie dzis gospodarczo a nie militarnie.
Polak2020.03.18 11:08
Klimuszko miał wizje jak się pokładali ze śmiechu na widok wolskich wygłupów, a że nie wiele rozumiał to i zinterpretował jak potrafił.
wujek dobra rada2020.03.18 10:51
Sr.m na te uklony. Zreszta byliby glupcami, gdyby klaniali sie Polsce. Bo niby dlaczego? Czym Polacy sa lepsi od innych nacji? Chyba jedynie glupota, co potwierdzaja nawet ludowe przyslowia: glupi Polak przed i po szkodzie.
Wujciu2020.03.18 18:45
ano choćby dlatego.
makryna2020.03.22 19:42
Za robienie roz ....ch wiekowych w Europie i Swiecie. OdXVI wieku do dziś.
anonim2020.03.18 9:42
Mieliśmy jeszcze prośbę Jana Pawła II, która została wysłuchana. Tak, że będą pewne modyfikacje.
anonim2020.03.18 7:47
Mam nadzieję, że nikt u nas nie marzy, aby mu się ktokolwiek kłaniał, to próżność, Bogu niech się kłaniają, nie ludziom.
jj2020.03.17 22:45
Zaprawde powiadam wam: Grzeszycie, grzeszycie, grzeszycie grze, grze grzechem śmiertelnym. I róbta tak dalej: jedzta, pijta, macajta, lulki palta, pornole oglądajta w te i nazad samogwałcąc siebie i jestestwo swoje. Ale zaprawde powiadam wam: Przyjdzie sąd, dzień sądu należnego. Karwasz wasza wasz wać wana. Bezeczność wszeteczna, obskurantyzm i degrengologia całkowita. Rozpasanie, rozchełstanie i nierządnica babilońska na obcasach besti - okrakiem dosiada i spożywa trunki alkoholowe. Mhaaa, Mdli mnie na samą myśl o cuchnącej woni rozkładu społecznego. Pijacy, lenie i nieroby smierdzące - strzeżta się! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Uważaj wieprzu opojny, bo policzone są dni knurostwa twego. Albowiem jest zapisane: Ziemia sie zatrzęsie, drzewa wylecą do góry nogami, szambo wybije i piorun pierdyknie na was! Tak wiec zróbta se rachunek sumienia póki czas. Korduple jedne! Amen.
ladychapel2020.03.17 21:35
Działacz i katolicki ksiądz w jednej osobie - Stanisław Staszic - o polskich chłopach pisał: Pięć części narodu polskiego stoi przed mymi oczyma. Widzę miliony stworzeń, z których jedne wpół nago chodzą, drugie skórą albo ostrą siermięgą okryte; wszystkie wyschłe, znędzniałe, obrosłe, zakopciałe; mając oczy głęboko w głowie zapadłe, dychawicznemi piersiami i bezustannie robią. Posępne, zadurzałe i głupie, mało czują i mało myślą — to ich największą szczęśliwością. Ledwie w nich dostrzec można duszę rozumną. Ich zwierzchnia postać z pierwszego wejrzenia więcej podobieństwa okazuje do zwierza, niźli do człowieka.
vivi2020.03.17 21:29
Teraz to już nikt nikomu się nie kłania. Mały kraj potrafi pokazać fucka dużemu i tyle. No Wolska jest wyraznym lokajczykiem USA, ale normalnie inne kraje nie kłąniają się nikomu.Jakieś archaiczne bzdety.
Zarabiaj w domu na kryptowalutach2020.03.17 20:43
Zarabiaj na Bitcoinach, Kryptowalutach oraz akcjach tak jak lubisz i ile chcesz! Nic nie ogranicza Cię w zyskaniu swoich pierwszych bitcoinów za tak niewielką kwotę. Rejestracja w programie jest darmowa. Do rozpoczęcia inwestycji i zarabiania potrzebne jest 250$ czyli ok. 1000zł. Doświadczeni eksperci pomogą Ci wielokrotnie pomnożyć tą kwotę odpowiednio inwestując w kryptowaluty. Wiele osób już na tym skorzystało, nie czekaj dłużej i dołącz do nich Wejdź na: https://inwestcrypto.com.pl
antrax2020.03.17 20:32
Krytycy, co wy tak naprawdę wiecie o wierze?
MARKIZ 2020.03.17 19:44
TU SAME TROLE CUCHNĄCY JAD SIEJĄ ANTYPOLACY I I LEWACKIE NIEWIERZĄCE HIENY SZKODA ALE WY JUŻ JESTESCIE DENEM TYLKO JESZCZE O TYM NIE WIECIE ,JUŻ JESTEŚCIE PRZEKLĘCI I SZYBKO TO DO WAS DOTRZE .TROL TO ZŁO
Reytan2020.03.17 19:34
Komunisci nienawidza wizji Wielkiej Wolnej Polski,ale to chyba oczywiste.
antoni.s2020.03.17 15:59
Ale najsampierw musimy wstanąć z kolan,musimy wstanąć!.
tygrys2020.03.17 16:57
a tobie edukację co przerwało?
antoni.s2020.03.17 15:56
Cudowne kierpce ojca klimuszki to od niego?
witek2020.03.17 15:51
A powiedział za którego rządu będą się nam kłaniali .
tygrys2020.03.17 16:59
a jaki ci się marzy?
gumowa kaczka2020.03.17 15:44
a co na to Nawrócona Wiedźma ? -jeden nie może przepowiadać przyszłości a drugi tyle ,że w sutannie, jak najbardziej Zgrabna ambiwalencja.
POLSKIEJ CEBULI2020.03.17 15:30
BEDO SIE KŁANIAĆ INO KARTOFLE
Jarek2020.03.17 15:08
Polacy mają jednak wielkie kompleksy. No i syndrom narodu wybranego. To chyba pycha - jeden z siedmiu grzechów głównych. Ale za PIS i obecnych polskich hierarchów KK został pominięty. Tak jak kłamstwo.
tygrys2020.03.17 16:55
a Wy Jarek nie macie kompleksy?
T2020.03.17 14:59
Jeśli ludzie na swiecie nie odwrócą się od swego grzesznego żywota to jest to pewne na 1000%
Klejnot Nilu2020.03.17 14:57
xD
robaczek 2020.03.17 14:54
HAHAHAHA tak bedzie!!!!!! jam to widzial w dymie koscielnym!!!! ;] oj kudzie ludzie. kosciol polski pada na ryj ;] brawo wy!!! zabobony ;] NO PIEKNE!!!!
dex2020.03.17 23:08
przecież on na zabobonach wyrósł
L.2020.03.17 14:52
Polsce nie muszą się kłaniać narody, wystarczy że zostawią ją w spokoju (UE, Niemcy, Rosja...)
ktoś tam2020.03.18 17:06
A poza tym lepiej nie koncentrować się na tym "kłanianiu" bo jak mówi powiedzenie: "Pycha kroczy przed upadkiem".
znaki2020.03.22 19:39
Wystarczy ,że stanie z syjonem i kłaniac się muszą.
Happy St. Paddy's Day, all you Micks!2020.03.17 14:50
Dzisiaj jest obchodzony, głównie przez Irlandczyków więrzących i nie, St. Patrick Day, połączonych miłością do c2h5oh, doroczne grzanie na trupa. Byłem świadkiem jak wygląda wielomilionowa metropolia cała niemal zarzygana.
Adam2020.03.17 14:39
To jakieś bałwochwalcze przepowiednie, może Bogu by się kłaniali a nie Polsce? Z całej miłości do mojego kraju, na sztandarze jest najpierw BÓG, potem Honor a na trzecim miejscu Ojczyzna. Bo to co chce Bóg jest najważniejsze, potem Honor a dopiero jeśli z tymi dwoma nie koliduje to Ojczyzna - co w wypadku jak było w ZSRR czy Faszystowskich Niemczech sprawia że katolik nie jest dłużej im winny posłuszeństwo, a wręcz przeciwnie.
tygrys2020.03.17 16:52
jak będziesz tonął, to brzytwy się chwycisz
Adam2020.03.18 14:19
@ tygrys - a jaki to ma związek z tym co napisałem? umiesz czytać ze zrozumieniem czy wypisujesz jakieś losowe rzeczy pod postami?
dramat Żyda - rozdają szynkę i boczek2020.03.17 14:27
@NIE BADZ OBOJETNY Żydzie wyklęty ...aaa_ ... ty Klapafuckyousz tak pisze: - "A teraz … głośno pierdzę, aby zagłuszyć kaszlnięcie." - I kto takich wpuścil do chrześcijańskiej Europy i Polski?! To wszystko od tego koszernego szajsu. Jude, warum bist du hier?
Heim Novak2020.03.17 15:52
Jude, warum bist du hier? Weil es mir hier gut geht .... So LaLa
Ich habe genug.2020.03.17 16:24
Möchte etwas Zyklon haben, für mehr Spaß?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.17 14:19
Polsce będą się kłaniać narody? Aż takie mamy kompleksy, że pragniemy aby nam się inne narody kłaniali? Muszę dodać podobną wizję, którą miałem dziś rano. Zaprawdę Wam powiadam, przyjdą takie czasy, że nam Polakom, młode kobiety całego świata, laskę robić będą z połykiem, przez podziw i szacunek dla nas, potomków husarów i żołnierzy wyklętych.
tygrys2020.03.17 17:00
"sok z buraka"?
Hanna2020.03.18 6:31
Ale kultura 😡
Adam2020.03.18 7:44
a ty napewno jesteś polakiem
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.19 7:56
Ja tak. A z cienie taki Polak, że nawet nie wiesz, że w Polsce, "Polak" piszemy z dużej litery. Widzisz jak wpadłeś ruski trollu?
helena2020.03.18 20:58
To jest symbolizm,nie należy tego czytać wprost.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.19 7:53
O, jedna inteligentna :)
Brutus442020.03.20 3:12
glupia ciota jestes
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.03.17 14:19
Klimuszko zdecydowanie przesadził z zażywaniem tych narkotycznych ziół. Rozp.ierdoliły mu one mózg.
qba2020.03.19 10:09
ćpał widać na potęgę
Atheisten sind dumm - A. Einstein.2020.03.17 14:12
- "𝐈𝐦𝐢𝐭𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐬𝐢𝐧𝐜𝐞𝐫𝐞𝐬𝐭 𝐟𝐨𝐫𝐦 𝐨𝐟 𝐟𝐥𝐚𝐭𝐭𝐞𝐫𝐲 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐦𝐞𝐝𝐢𝐨𝐜𝐫𝐢𝐭𝐲 𝐜𝐚𝐧 𝐩𝐚𝐲 𝐭𝐨 𝐠𝐫𝐞𝐚𝐭𝐧𝐞𝐬𝐬.”- O. Wilde
Justyna S2020.03.17 14:08
Czy to nie jest czasem przejaw jakieś megalomanii? Pycha kroczy przed upadkiem, czyż nie to zdanie się czesto orzewija na tym portalu? Nie rozumiem czemu jakiś kraj miałby być lepszy lub gorszy, albo ktoś miałby się mu kłaniać
tygrys2020.03.17 16:47
bo jak przepowiadał to, aczkolwiek niechętnie, to wtedy nie było jeszcze takich ideologii jak lewacka gender której ty się kłaniasz
Teresa2020.03.18 18:40
Tak też przepowiadała niemiecka mistyczka Neuman,prawie te same słowa.
Czlek2020.03.18 20:42
Mam wrażenie, że Pani nie tylko tego, ale jeszcze wiele innych rzeczy nie rozumie.
ert52020.03.19 17:48
Wam rusku nikt sie nie bedzie klanial , was sie boja bo jestescie jak rak niszczycie i zatruwacie dookola
Atheisten sind dumm - besagt Einstein.2020.03.17 14:03
Ostatnio pastowaliście ten crap przy okazji pożaru paryskiego kościoła. Klimuszkowy okultyzm dobry na wszystko?
Helga2020.03.17 20:03
Einstein też był ateistą.
Czlek2020.03.18 20:41
A Kopernik była kobietą :) Akurat Einstein wielokrotnie wypowiadał się na ten temat i nie był ateistą tylko deistą - wierzył w istnienie Boga, choć nie był to Bóg żadnej religii.
gonia2020.03.24 11:15
Jackowski ma rowniez wizje na kazda okazje zwlaszcza lewakow
Pleban2020.03.17 13:58
Pismo Święte surowo potępia wróżbitów i przepowiadaczy!
tygrys2020.03.17 16:40
a plebanów z przychówkiem nie?
ktoś tam2020.03.18 17:01
No to mamy pewien problem bo w zasadzie należało by odrzucić np. pastuszków z Fatimy. W KK o ile pamiętam jest trochę takich osób, których wizje zostały uznane za wiarygodne. Pytanie czy Urząd Nauczycielski KK (do czasu Bergoglio) potępił o. Klimuszkę? Czy może jest to tylko opinia prywatna?
Japa2020.03.18 22:11
Takiś Ty Pleban , jak ja kosmita .Wrożbitów potępia . Zgoda . Ale katolików myślacch nie . A Wy ich nie uznajecie .Tylko jest feler .My katolicy nie myslimy jak zejśc na psy (wiesz co to oznacza ?)A Wy nie zdając sobie sprawy wlicie w tym kierunku.Aaaa ... jak to pisze katolik , PRZEPRASZAM .
qba2020.03.19 10:07
pismo święte jest tyle samo warte co ta durna przepowiednia
Krzysztof2020.03.17 13:53
Droga redakcjo Proszę nie popularyzować postaci okultystów i ich wizji na łamach katolickiego portalu!!!
Upadła Madonna - z wielkim cycem..2020.03.17 14:40
OSZUŚCI - przepowiednie publikują zawsze po zaistnieniu przepowiadanych wydarzeń. Wiedzą co robią -bo zawsze znajdują głupich, którzy w to wierzą.
ASTOM2020.03.17 15:00
Jużeś znowusz się Renemu wymkła? Paszła won do kiełbasy nad sekwane
Upadła Madonna - z wielkim cycem..2020.03.17 15:27
No to ja polubiam twój komentarz - mimo, że mnie przepędzasz - za to, że wiesz o co chodzi.
ktoś tam2020.03.18 17:04
Pomijając inne względy to akurat o. Klimuszko od dawna już nie żyje.
tygrys2020.03.17 16:43
gdzie jest napisane, że O. Klimuszko był okultystą- tylko ty piszesz i takie same onuce
Alojzy Cedzidło2020.03.18 22:01
Fajne , panie ,,Krzysztofie . Fajny wpis . Tyle tylko ,że na moj chłopski rozum do końca nie przemyślany..O Klimuszko . okultyzm , katolicki portal ... Wszyskie trzy sprawy, to osobny problem do dyskusji O. Klimuszko ,prorok , okultysta cz y inny wrożbita .. A czemu nie zwykly człowiek, majacy wybitne zdolności do przewidywania spraw oczywistych. . Przykład : otwarcie bram Unii E. dla ,,uchodzców " bez jakiejkolwiek kontroli . Mieszanie kultur NIGDY nie jest bez kłopotów ( mówiąc delikatnie) A bramy otwarto .Nie trzeba o. Klimuszki aby ,,przepowiedzieć : klopoty . Wystarczy myślec.Okultyzm A co to jest ? A moze jest to czasem wybitna zdolnośźć do logicznego myślenia ? Tego .teraz brakuje .I w końcu . Fronda katolicka . Może . Tyle że ja , w tym moim chłopskim rozumowaniu mam małe wątpliwości .Tu się wyrzygują ( przepraszam ) najgorsi wrogowie kościoła .I to by było na tyle . Bom nie pisarz .
qba2020.03.19 10:08
jaki portal takie teksty