Wielki sukces. Piotr Żyła zwycięzcą w Kulm - zdjęcie
15.02.20, 12:00

Wielki sukces. Piotr Żyła zwycięzcą w Kulm

21

Wielki sukces Piotra Żyły. Polski skoczek zwyciężył w konkursie lotów narciarskich Pucharu Świata w austriackim Kulm. Pozostali Polacy byli w pierwszej dziesiątce. Dawid Kubacki zajął lokatę piątą, a Kamil Stoch - siódmą.

Żyła w pierwszej serii skoczył na odległość 225,5 metra i zajął trzecie miejsce. Drugi skok na odległość 219,5 zapewnił mu zwycięstwo.

Drugie miejsce zajął Słoweniec Timi Zajc, trzecie - Austriak Stefan Kraft. Dawid Kubacki uplasował się na miejscu piątym, a Kamil Stoch na siódmym. Dodatkowo w pierwszej trzydziestce zmieścili się jeszcze 24 Jakub Wolny i 30 Aleksander Zniszczoł.

bsw/skokinarciarskie.pl

Komentarze (21):

WZSk2020.02.15 21:41
..."KRETYNIZACJO..." ! Lechu Keller ! Twój nick mówi za ciebie! To ty jesteś tym kretynem! Zazdrościsz im, że oni mają ...ch.., a ty pewnie już go nie masz? !! Dlatego często piszesz tu o wazelinie, którą stosujesz ! Rozumiem, że jesteś już " cio....cią" Tak? Ulżyj sobie! Ale zawsze będziesz miał od nas tego typu odpowiedzi, tylko mocniejsze !
Leszek 2020.02.15 16:14
Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie 5G w związku z potencjalnym ryzykiem BY REDAKCJA · 14 LUTEGO 2020 Szwajcarska agencja ochrony środowiska Bundesamt für Umwelt (Bafu ) wstrzymała bezterminowo wdrażanie sieci 5G w związku z potencjalnymi zagrożeniami dla zdrowia mieszkańców. Decyzja zapadła po tym, jak kilka kantonów wprowadziło własne zakazy z tych samych powodów. Pod koniec stycznia Bafu wysłał pisma do władz kantonów, informując że wdrożenie 5G nie nastąpi. Zgodnie ze strukturą administracyjną kantony udzielają licencji na infrastrukturę telekomunikacyjną ale rząd federalny w Bernie odpowiada za jej ramy. Szwajcaria wstrzymała wdrażanie 5G w związku z potencjalnymi zagrożeniami Agencja ochrony środowiska uzasadnia decyzję koniecznością dalszych badań pod kątem potencjalnego wpływu promieniowania sieci 5G na zdrowie i środowisko. Jak dotąd – uzasadnia- nie ma żadnej opinii eksperckiej ani kryteriów na świecie w oparciu o jakiekolwiek wiarygodne badania by można było ustanowić punkt odniesienia. Największa w kraju firma telekomunikacyjna Swisscom, oświadczyła, że ​​będzie nadal rozwijać swoją infrastrukturę 5G, nawet jeśli będzie działać z ograniczoną przepustowością. Obiecała klientom, że prędkości przesyłu 2 Gb/s jest możliwa do osiągnięcia osiągnąć bez nowych masztów. Swisscom zaznaczył, że rozumie „obawy związane z wdrażaniem technologii 5G i dodał, że „nie ma dowodów na to, że promieniowanie z masztów antenowych w granicach wartości granicznych niekorzystnie wpływa na zdrowie ludzi”. Rzekomo technologia 5G wykorzystuje częstotliwości podobne do 4G, które już poddano „kilku tysiącom badań”, a limity norm szwajcarskich są „10 razy surowsze niż zalecane przez Światową Organizację Zdrowia” Szwajcaria bez technologii 5G? Szwajcarska opinia publiczna jest podzielona, większość jednak obawia się skutków. Liczne protesty przeciwko wdrażaniu nowej technologii odbyły się m.in w Bernie, Zurychu i Genewie. W tej chwili dwa kantony zbierają 100 000 podpisów. Jeżeli uda się je zebrać, co nie powinno być trudne odbędzie się krajowe referendum w sprawie wdrożenia 5 G. Gdy obywatele w referendum opowiedzą się za niewykorzystywaniem 5G zapis znajdzie się w konstytucji tego kraju. Źródło: Financial Times [1]
Leszek ty Żydzie, antysemicki kretynie2020.02.15 16:08
Leszek Ty antysemicki kretynie, nie powołuj się na FT jak słowa po angielsku nie znasz.
Leszek 2020.02.15 16:01
Aw Polsce....sa eksperci debile, ale wyksztalceni i osly w sejmie co wiedza. Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie 5G w związku z potencjalnym ryzykiem BY REDAKCJA · 14 LUTEGO 2020 Szwajcarska agencja ochrony środowiska Bundesamt für Umwelt (Bafu ) wstrzymała bezterminowo wdrażanie sieci 5G w związku z potencjalnymi zagrożeniami dla zdrowia mieszkańców. Decyzja zapadła po tym, jak kilka kantonów wprowadziło własne zakazy z tych samych powodów. Pod koniec stycznia Bafu wysłał pisma do władz kantonów, informując że wdrożenie 5G nie nastąpi. Zgodnie ze strukturą administracyjną kantony udzielają licencji na infrastrukturę telekomunikacyjną ale rząd federalny w Bernie odpowiada za jej ramy. Szwajcaria wstrzymała wdrażanie 5G w związku z potencjalnymi zagrożeniami Agencja ochrony środowiska uzasadnia decyzję koniecznością dalszych badań pod kątem potencjalnego wpływu promieniowania sieci 5G na zdrowie i środowisko. Jak dotąd – uzasadnia- nie ma żadnej opinii eksperckiej ani kryteriów na świecie w oparciu o jakiekolwiek wiarygodne badania by można było ustanowić punkt odniesienia. Największa w kraju firma telekomunikacyjna Swisscom, oświadczyła, że ​​będzie nadal rozwijać swoją infrastrukturę 5G, nawet jeśli będzie działać z ograniczoną przepustowością. Obiecała klientom, że prędkości przesyłu 2 Gb/s jest możliwa do osiągnięcia osiągnąć bez nowych masztów. Swisscom zaznaczył, że rozumie „obawy związane z wdrażaniem technologii 5G i dodał, że „nie ma dowodów na to, że promieniowanie z masztów antenowych w granicach wartości granicznych niekorzystnie wpływa na zdrowie ludzi”. Rzekomo technologia 5G wykorzystuje częstotliwości podobne do 4G, które już poddano „kilku tysiącom badań”, a limity norm szwajcarskich są „10 razy surowsze niż zalecane przez Światową Organizację Zdrowia” Szwajcaria bez technologii 5G? Szwajcarska opinia publiczna jest podzielona, większość jednak obawia się skutków. Liczne protesty przeciwko wdrażaniu nowej technologii odbyły się m.in w Bernie, Zurychu i Genewie. W tej chwili dwa kantony zbierają 100 000 podpisów. Jeżeli uda się je zebrać, co nie powinno być trudne odbędzie się krajowe referendum w sprawie wdrożenia 5 G. Gdy obywatele w referendum opowiedzą się za niewykorzystywaniem 5G zapis znajdzie się w konstytucji tego kraju. Źródło: Financial Times
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.15 15:59
sram na żyłę jak i na rydzyka bo są c h u j a m i!
Aga2020.02.15 17:52
Rozumu Rozumu i jeszcze Rozumu bo są są straszne braki dużo klepek brakuje jak byś ty był na skoczni i miał skoczyć to by nic z tego nie było bo byś się zesrał i za ciężko by było!!!!!!!!!!ze strachu oczywiście !!!!!!!
Tadek2020.02.15 21:52
Lechu K. ty naprawdę jesteś kretynem! Takie bzdury wypisujesz ! A wogóle, to tak piszesz, bo zazdrościsz im? Tak? Oni mają tego "ch.....," a ty nie ? Wydałes się! To dlatego używasz tych smarowań? Aha ! Często o tym piszesz! To już jesteś "nią", a nie "nim" !? Ale jaja !!!
Władek2020.02.16 3:12
Jesteś chory
JaKi2020.02.15 13:12
Brawa dla cudzołożnika i ciężkiego grzesznika na portalu katolickim? Czy wyście całkiem zdurnieli,to portal KATOLICKI!
mar2192020.02.15 17:28
"...idź i nie grzesz więcej..." Pan Jezus do cudzołożnicy pozdr
YourFavoriteFutureArsewipe2020.02.15 18:38
Ale on "grzeszy" nadal. I co teraz?
Kinga2020.02.15 20:43
Your .Fovorite...! / ale masz śmierdzący nick! / w tłumaczeniu: " twoje ulubione czyszczenie tyłka"! Powiedz! No i jak ciebie szanować, skoro sam się nie szanujesz?! Tak tylko " durny gej" mógł napisać ! Nikt inny! Jesteś żałosny "chłopie"? ! A poza tym wracając do meritum! Przeczytaj sobie. co mówi Pismo św. na ten temat! Nie nam jest osądzać i potępiać ! Pan Jezus powiedział : " Nie sądźcie, byście nie byli sądzeni" .....Jaką miarą sądzicie, taką będziecie osądzeni..."! Rozumiesz?
YourFavoriteFutureArsewipe2020.02.16 13:26
Obok "Kingi" to ty pisowski dziadziu w życiu nawet nie stałeś.
guess who2020.02.15 12:43
Sukces? Timi Zajc skoczył dalej, a mimo to nie on wygrał. Chory sport, absurdalne zasady. Wyobrażacie sobie, by przy ustalaniu rezultatu biegu na sto metrów uwzględniano siłę i kierunek wiatru? Kilkadziesiąt lat temu nie brano w ogóle wiatru pod uwagę.
Albert2020.02.15 12:58
Wszyscy biegną jednocześnie, więc mają równe szanse. Nie widzisz różnicy? Przy rekordach uwzględnia się.
guess who2020.02.15 12:31
Gdyby wygrał Niemiec nie byłoby ani słowa, prawda?
Mejer2020.02.15 13:28
A jaki sens ma poszukiwanie stolców w szambie ?
Monika2020.02.15 20:29
guess who ? / tzn. zgadnij kto to?/ Ja wiem ! Co ty pleciesz?? Byłoby nie jedno zdanie, ale od ciebie, tak, jak poprzednio ! Zły jesteś, że nasz Polak wygrał! Rozumiem ! Jak masz się cieszyc ze zwyciestwa Piotra Żyły, skoro nie jesteś Polakiem, tylko Żydem i nas nienawidzisz!? Naśmiewałes się ostatnio z naszych skoczków, jak nie zajęli I miejsca ! Zapomniałeś? Wiem, czytałam ! Tak, wiem, to twój nick, Lechu Keller ! Nie dziwi mnie twoja reakcja, pisałeś wcześniej we wpisie, że: /cytuję/ "....nienawidzę katoli, wszystkich ich bym zlikwidował "! Zdaję sobie sprawę z tego co piszę! Mam twój wpis, nie kłamę! Widać to w twoich wpisach, jak ziejesz straszną nienawiścią do nas ! Tylko dziwne, że uznajesz Niemców, którzy twoich Rodaków gazowali "Cyklonem B" w obozach!?? Niepojęte wręcz! Czyżby z przekory???
yo! 2020.02.16 18:47
Obok "Moniki" to ty dziadku w życiu nawet nie spacerowałeś.
Jan Radziszewski2020.02.15 22:22
pochwal się swoim żydem w skokach narciarskich
kubeusz2020.02.16 13:48
Niepoważne pytanie co obchodzą Polskich kibiców Niemcy Austriacy jak POLAK wygrał mówić głośno, czy masz z tym jakiś problem ????