07.09.15, 12:49

Węgry: Imigranci zostawili pobojowisko!

Jak to jest z tymi nielegalnymi imigrantami? Czy "uchodźcy wojenni" zostawiają po sobie coś takiego? Na portalu społecznościowym węgierski muzyk i DJ Jason Mill zamieścił te szokujące zdjęcia! 

 

KZ/Facebook.com

Komentarze

anonim2015.09.7 13:00
Kleska pod Adrianopolem irzelamanie rzymskiej limes na zachodzi i poludniu imperium rzymskiego przez hordy Germanow tez wywolaly naplyw barbarzyncow do Europy. Rzymianie przez jeszcze przeszlo 100 lat nie zdawali sobie sprawy z rozmiarow kleski i tego, ze ich imperiumm przestalo istniec. Teraz nie przypomocy miecza, ale liczby muzulmanie podbijają Europę. Jest to tylko kwestia czasu, kiedy wprowadzą tu prawo szariatu.Lewactwo tego nie chce zrozumie, zaslepione nienawiscią do chrzescijanstwa i namietnoscią od wprowadzania wlasnych recept. Nestety zaplacimy za to wszyscy, i lewacy i prawica, chrzescijanie i bezbozni.
anonim2015.09.7 13:03
Łudstok?
anonim2015.09.7 13:06
rozumiem, ze wszyscy tu obecni uciekajac z jakiegos miejsca, wczesniej je wysprzataja i zabiora niepotrzebne sprzety.... Rozumiem obawy ludzi przed nieznanym, ale nie przesadzajmy. Popieralam chec wegier na rejestracje i uwazam, ze to skandal ze tego w koncu nie przeprowadzono, a inne kraje pozwolily masie ludzi bez dokumentow przemierzac Europe... ALE - ci ludzie potrzebowali tez pomocy, ktorej wladze wegierskie (nie mowie o Wegrach, wolontariuszach) nie udzielily... powiecie, ze nie mieli obowiazku, pewnie wprost nie mieli, ale jest jeszcze cos takiego jak przyzwoitosc... Mam nadzieje, ze jakas grupa uchodzcow (nie imigrantow ekonomicznych, na ktorych w tym momencie nie ma srodkow) przyjedzie do Polski i zostanie powitana dobrze (choc w polowie tak jak Niemczech). Mam nadzieje, ze Polacy otworza oczy i zrozumieja, ze nie kazdy muzulmanin to terrorysta (a nawet ine kazdy terrorysta to muzulmanin) i ze okaza troche milosierdzia... choc jednoczesnie uwazam, ze uchodzcow nalezy odpowiednio i doglebnie skontrolowac (aby nie przeslizgna sie rzeczywiscie terrorysta) i dac wedke a nie rybe, jak sie ladnie mowi. Wtedy mysle, ze ldzie sie odnajda w nowym kraju, a my bedziemy mogli czuc sie dumni, ze nie odwrocilismy wzroku na krzywde. Jak mowia "chytry dwa razy placi" i o tym tez nalezy pamietac.
anonim2015.09.7 13:16
Niech Klementyn napisze, przed czym, przed kim uciekali z Węgier, że musieli po sobie to zostawić?
anonim2015.09.7 13:19
@Acton Bitwa pod Adrianopolem istotnie była końcem Cesarstwa Rzymskiego. Dała jednak początek polskiej Solidarności. Według wiarygodnych źródeł, między innymi z Instytutu im Lecha Wałęsy, cesarz rzymski Walens bynajmniej nie zginął, lecz po wyleczeniu się z ciężkich ran, przedarł się na daleką północ. Tam w gęstych borach nad wielką rzeką poślubił słowiańską dziewkę i spłodził liczne potomstwo. Jego ostatni potomek, Lech Wałęsa (Walens), znany także pod ksywą Bolek, jednego dnia skoczył przez płot i jednoosobowo obalił komunę, co może potwierdzić Monika Olejnik.
anonim2015.09.7 13:25
@Klementyn Zacznij myśleć. Hegemon Europy żeby zachować palmę pierwszeństwa, czyli Niemcy potrzebują ludzi do pracy. Tak? Wszyscy pchają się do Niemiec. Tak? No to Niemcy - państwo poważne i mające poważne służby - odsieją tych, którzy się będą nadawać do roboty a resztę poupychają gdzie się da...O to chodzi. Jak tylko pójdzie sygnał, że Europa przyjmuje wszystkich to miliony imigrantów z tureckich obozów przyjadą w krótkim czasie. Po to była niemiecka destabilizacja Grecji, żeby Greków nie było stać na ochronę swoich, czyli naszych granic...
anonim2015.09.7 13:41
Głupota takich jak Klementyn i wcale nie jest pocieszające, że jej pierwszej urżną łeb wcześniej w kilkudziesięciu zgwałciwszy - podczas, gdy my będziemy zmuszeni dzięki takim zidiociałym jak ona, walczyć z bronią w ręku, broniąc się przed islamska zarazą...ale dla nas przynajmniej będą mieli respekt i szacunek.
anonim2015.09.7 13:54
@ marekwu - rozumiem, ze ow Hegemon potrafi odczytac przyszlosc w szklanej kuli; nie potrzebowal tez destabilizowac grecji w celu o jakim mowisz, gdyz wielu przybywa przez Wlochy, Balkany, Bulgarie itd. Natomiast w pelni zgodze sie, ze Niemcy jako nie-idioci wezma do siebie ludzi wyksztaconych i wykwalifikowanych, a reszta rzeczywiscie rozesla gdziekolwiek.... @nabi - z toba nie dyskusute, nie lubie wyzwisk ad personam tylko ze wzgledu na inne poglady na jakas sprawe
anonim2015.09.7 14:03
@klementym Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin!!! Dlatego nie chcemy tej zarazy u siebie żeby twoje albo moje dzieci nie zginęły od wybuchu bomby umieszczonej na muzułmańskim kamikadze!!! Skoro Niemcy ich tak chętnie witają, a oni tak bardzo chcą się tam znaleźć, to nie przeszkadzajmy, niech się tak stanie, a za parę lat jak się zorientują jakie tam mają koko dżambo, to Merkel wyślą w nagrodę na Marsa za wkład w rozwój narodu niemieckiego :)
anonim2015.09.7 14:51
Klementyn Tu nie trzeba szklanej kuli. W poważnych państwach tym zajmują się analitycy wywiadu i specjaliści od socjotechniki. Pewne operacje muszą być odpowiednio przygotowane, żeby ludzie uwierzyli na przykład, że 10-milionowa potężna Solidarność, po skoku Bolka-Wałka przez płot obaliła komunizm w Europie...Hip hip hurra.
anonim2015.09.7 15:20
Prawie jak po "Przystanku Woodstock"
anonim2015.09.7 20:21
To nic przy tym jak wygląda destrukcja kulturowa państw mających potężne grupy wrogo nastawionych muzułmanów.
anonim2015.09.8 1:11
Tutaj należało by mieć na uwadze, w jakich warunkach ewakuowali się uchodźcy. Czy mogli mieć pewność, że lada moment granica na powrót nie zostanie zamknięta? Sądzę, że wątpię. Proponuję zobaczyć jakie pobojowisko w Polsce pozostawiają po sobie kibice na stadionach lub bawiący się na pikniku. Jak wyglądają polskie lasy, po najeździe rodzimych wandali? Jak wyglądają polskie przystanki autobusowe? Jak zachowywali się polscy uciekinierzy podczas wojny - czy ładnie posprzątali miejsca, gdzie się czasowo zatrzymywali?
anonim2015.09.8 1:20
" miliony imigrantów z tureckich obozów przyjadą w krótkim czasie. " A czy można by się było temu dziwić? Turcja używa ISIS jako pretekstu, by zaatakować Kurdów http://www.listyznaszegosadu.pl/turcja-uzywa-isis-jako-pretekstu-by-zaatakowac-kurdow *** " brytyjscy dziennikarze przebywali w regionie, w którym jest niespokojnie od lipca, gdy Ankara wydała "wojnę terroryzmowi", mając na uwadze organizację Państwa Islamskiego, lecz przede wszystkim kurdyjskich bojowników z PKK." Od siebie dodam, że tam giną nie tylko bojownicy PKK, ale również kobiety i dzieci.
anonim2015.09.8 3:22
Przecież my mamy być u Islamistów niewolnikami, zatem przyzwyczajajmy się.
anonim2015.09.8 9:05
o matko! śmieci! armagedon! to koniec!
anonim2015.09.8 9:10
nie uchodźcy wojenni, nie śmiecą, nie wydalają, nie pierdzą uchodźcy wojenni nawet opuszczając strefę walki dokładnie ją sprzątają, jak również czyszczą broń tym, którzy do nich strzelają i dopiero po zebraniu ostatnie łuski ruszają dalej. ostro was powaliło :)
anonim2015.09.8 11:45
Niczym się ten widok praktycznie nie różni od widoku po imprezach masowych.