Uwaga! Policja poszukuje świadków zabójstwa 57-letniej kobiety - zdjęcie
02.07.21, 09:04Fot. via Pixabay - arembowski

Uwaga! Policja poszukuje świadków zabójstwa 57-letniej kobiety

5

Łódzka Policja poszukuje zabójcy 57-letniej kobiety i apeluje w tej sprawie o kontakt z KWP w Łodzi. Poniżej znajduje się komunikat Policji.

Jeśli jesteś osobą ,której wizerunek prezentujemy poniżej albo znasz tę osobę, skontaktuj się z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KWP w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 21 06 w godz. od 8.00 do.16.00 lub całodobowo z Dyżurnym KWP w Łodzi pod nr tel. 47 841 22 57 Osoby te 4 grudnia 2020 roku, w godzinach wieczornych, były na terenie lub w okolicy Parku Na Zdrowiu w Łodzi, w czasie kiedy doszło tam do zabójstwa 57-letniej kobiety . Mogą mieć istotne dla śledztwa informacje. Mimo wielu czynności tożsamości tych trzech mężczyzn do chwili obecnej nie ustaliliśmy. Zapewniamy anonimowość!!!!!


Opis 1
Mężczyzna poruszał się  04/12/2020 r. około godz. 19:00 ul. Krakowska, Krzemieniecka w kierunku ul. Retkińskiej.
Jest krępej budowy ciała, posiada zarost na twarzy, ubrany był w ciemną kurtkę oraz spodnie, buty typu sportowego oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Poruszał się w charakterystyczny sposób.


Opis 2
Mężczyzna 04/12/2020 r. w godz. 18:27-19:45 zaparkował pojazd marki Opel Astra II Combi koloru granatowego (nieczytelne numery rejestracyjne) na parkingu przy parku na Zdrowiu od strony ul. Srebrzyńskiej na wysokości bloków przy ul. Praussa a następnie wszedł na teren parku .Ma on wysportowaną sylwetkę, ubrany  był w ciemną kurtkę, jasne spodnie, buty z białą podeszwą oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Ma on krótkie włosy, częściowo wygolone.


Opis 3
Mężczyzna 04/12/2020 r. około godz. 19:30 szedł ul. Krakowską od ul. Michałowicza w kierunku ul. Biegunowej.
Był on ubrany w luźną, zimową kurtkę poprzecznie pikowaną z dużym kapturem, miał przewieszoną przez ramię saszetkę, na twarzy maseczką. Przemieszczał się dynamicznym krokiem.

Pod linkiem poniższym linkiem znajdują się udostępnione przez Policję nagrania z miejskiego monitoringu: https://policja.pl/pol/aktualnosci/205348,Policja-poszukuje-swiadkow-w-sprawie-zabojstwa.html

jkg/policja

Komentarze (5):

Z wyglądu typowy intelektualista2021.07.2 14:19
z "Galery".
TrzechKleruchówRuszyłoWMiastoSzukaćOfiar2021.07.2 11:33
I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM oferuje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Monika2021.07.2 10:53
Cześć panowie jestem chętna na spotkanko z miłym dyskretnym panem. Wiek nie gra roli, liczy sie dobre towarzystwo. Na studiach miałam tyle nauki że nie było czasu gdzieś wyjść a jednak trzeba się zabawić trochę w wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: https://cutt.ly/monika89profil
TrzechKleruchówRuszyłoWMiastoSzukaćOfiar2021.07.2 9:43
Czasy ostateczne zawitały pod złote dachy pięćsetmetrowych plebanii! Kleropedofile cierpią boleśnie od kulejącego naboru w szeregi ministrantury. Zawsze tak szeroki wybór ofiar gwałtów dramatycznie się skurczył. Zdesperowani kleruchacze wypełzają w miasto i grasują na skwerach, w zaułkach, przejściach podziemnych i na tyłach targowisk. Polują już nawet na kobiety po pięćdziesiątce, choć dotąd tylko je podglądali z obrzydzeniem przez okienka w drewnianym kiosku spowiedniczym. Z opisów wynika, ze ten pierwszy poszukiwany to krępy spaślak proboszcz z doklejonym zarostem z futra kochanki. Drugi, wygolony na łbie, w adikach i tanim kombi to kapelan lokalnych kibolców. Trzeci to wikary, pod kurtą na golasa, w saszetce piguły gwałtu i gaz obezwładniający. Dynamiczny w ruchu, bo przyzwyczajony do szybkich przenosin z parafii do parafii.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.2 9:19
szukać w seminariach i na plebaniach!!!