UWAGA! Islamiści pracują w obsłudze lotniska w Brukseli. Mogą wchodzić do kokpitów! - zdjęcie
02.04.16, 18:45

UWAGA! Islamiści pracują w obsłudze lotniska w Brukseli. Mogą wchodzić do kokpitów!

7

Policja odpowiedzialna za bezpieczeństwo w porcie lotniczym Zaventem w Brukseli, w otwartym liście do związków zawodowych, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i mediów, ostrzegła przed islamistami, którzy nadal pracują na lotnisku. I co najbardziej skandaliczne, islamiści mogą mieć dostęp do kokpitów samolotów.

O liście poinformowała belgijska prasa. Funkcjonariusze ostrzegają przed kilkudziesięcioma islamistami, którzy są wśród personelu Zaventem. Niektórzy z nich mieli nawet wiwatować po zamachu terrorystycznym jaki wydarzył się dwa tygodnie temu.
Jak wynika ze streszczenia listu opublikowanego przez belgijską gazetę „De Standaard”, policjanci oceniają, że wśród pracowników lotniska jest do 50 osób sympatyzujących z Państwem Islamskim. Mają pracować m.in. przy odprawie i transporcie bagażu, w sklepach i restauracjach oraz w służbach sprzątających. Według „De Standaard”, niektórzy sympatycy ISIS mają przepustki umożliwiające im wejście także… do kokpitów samolotów.

W liście zwrócono uwagę, że wiele z tych osób było notowanych w aktach policji. Na razie nie wiadomo, czy po liście policjantów podjęto jakiekolwiek działania sprawdzające, kto faktycznie pracuje na Zaventem

mko/niezalezna

Komentarze (7):

anonim2016.04.2 20:00
Papież Franciszek uważa, że ci alarmujący policjanci nie są chrześcijanami w przeciwieństwie do islamistów.
anonim2016.04.2 23:25
Na tym to polega, ze kiedy dojdzie do otwartego konfliktu-to bedzie ciezko sie bronic krajom zachodnim-bo potencjalny wrog moze byc wszedzie. To uderzenie moze sie stac od srodka, a wtedy bedzie fatalne.
anonim2016.04.3 7:27
@elf Celnie :) Lubię to! Jakkolwiek może się zdarzyć że papa franek to tylko przebieraniec udający papieża. A prawdziwy papież nadal jest na Watykanie
anonim2016.04.3 9:03
TomaszJ Lepiej na ten temat nie rozmawiać, ale papieża Franciszka materialnie trudno nazwać papieżem. Niemniej inne nazewnictwo wydaje się nieuprawnione. Benedykt XVI wszak otwarcie się swojej funkcji zrzekł i niczego nie dopowiedział.
anonim2016.04.3 11:32
No i co z tego? Pracują jak inni to mają dostęp.
anonim2016.04.3 13:10
Należy bez zaprzeczeń stwierdzić, że w Europie działa siła wewnętrzna, która jest wroga wolnym narodom Europy. Jest ona silnie rasistowska, a jednocześnie prożydowska, co idealnie określa współrzędne nienawistników. Początkiem ugruntowania tej siły było rozsianie mitu pt "antysemityzm". Dopóki ten mit nie zostanie obalony i obnażony dopóty zagłada wolnych narodów Europy będzie postępować, aż znikniemy. Źródłem "antysemityzmu" jest indoktrynacja i słabość naszych umysłów na oskarżenia - stąd fikcja staje się dla nas niezaprzeczalną rzeczywistością. Trzeba wyjść z tego getta akceptacji wrogości i nienawiści innych wobec nas.
anonim2016.04.3 13:45
http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/82466-w-niemczech-odbyl-sie-marsz-tureckiej-faszystowskiej-organizacji-szare-wilki#