USA. Nauczycielka podejrzana m. in. o zgwałcenie ucznia popełniła samobójstwo - zdjęcie
02.06.21, 08:18Fot. Edward Kimmel via Flickr, CC BY-SA 2.0

USA. Nauczycielka podejrzana m. in. o zgwałcenie ucznia popełniła samobójstwo

10

44-letnia Leslie Gillespie, nauczycielka z Alabamy, popełniła samobójstwo po tym, jak została oskarżona o zgwałcenie oraz współżycie ze swoimi nieletnimi uczniami.

Historia wydarzyła się w stanie Alabama i została opisana przez gazetę New York Post.

W 2019 roku Leslie Gillespie została wybrana "nauczycielką roku"  w liceum R.A. Hubbard w North Courtland. W czwartek doszło do jej zatrzymania pod zarzutem czynów pedofilskich.

Amerykańscy śledczy zarzucili Gillespie uprawianie seksu z nieletnimi uczniami w wieku 15-16 lat oraz zgwałcenie jednego z nich. Do zdarzeń miało dojść jesienią minionego roku w szkolnych pomieszczeniach.

Nauczycielka została wypuszczona z aresztu za kaucją w wysokości 60 tys. dolarów. Jej proces jednak się nie odbędzie. Kobietę odnaleziono martwą w jej domu w Hillsboro.

Policja wstępnie ustaliła, że nauczycielka śmiertelnie postrzeliła się z broni palnej.

jkg/nypost

Komentarze (10):

Duchowny2021.06.11 11:59
A więc co? Gułagi, obozy koncentracyjne, garnizony oddalone od skupisk ludzkich a może tylko żółta opaska na ramieniu? A może jak z trędowatymi w Starym Testamencie mamy wołać "trędowaty" - lub "nieszczepiony"?
Anonim2021.06.9 16:08
Ale poziom tej Frondy! Kiedy oni wreszcie zrozumieją, że gwałci jedynie ksiądz (nawet jeśli ofiary na oczy nie widział, albo w ogóle jej nie ma, bo to wszystko wymysł Wyborczej).
Böno2021.06.2 14:44
Może temu, że odmówiła, albo że była zbyt wymagająca od uczniów w szkole to ją oskarżyli, niszcząc jej dobre imię zniszczyli jej życie na zawsze.
rob2021.06.2 13:59
Widzialem jej fotke na google pix ,nie byla ladna to wyglada na gwalt.
Anonim2021.06.10 16:04
Tak długo do biła i zmuszała, aż mu stanął? Weź nie wciskaj kitu.
Anonim2021.06.2 11:37
Nikogo nie "zgwałciła". Tylko w mordach pato-lewaków wszystko właściwie co dotyczy współżycia bez notarialnie poświadczonej zgody jest "gwałtem". Normalny gwałt to poważna przemoc, a nie bzykanko po "ojojoj, boli mnie głowa, nie teraz piotrusiu". Albo "ojojoj, nie zadzwonił przez dwa dni, czyli zostałam zgwałcona". Albo "ojojoj, ta stówka to fałszywy banknot, czyli zostałam zgwałcona".
Przykro...2021.06.7 15:30
Strasznie się Ciebie czyta... To co piszesz to słowa niespełnionego, zakompleksionego, nieszanującego innych, pozbawionego empatii i pełnego nienawiści człowieka. Jeśli jesteś osobą wierzącą, to niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Zasługujesz na to, aby się za Ciebie modlić.
SzaryCzłowiek2021.06.9 9:20
Prawdę pisze. A prawda zawsze boli.
Anonim2021.06.10 16:11
Dla patolewaka nawet stwierdzenie "gwałt to poważna przemoc" jest dowodem na "brak empatii". To zrozumiałe, bo dla patolewaka gwałt nie jest przemocą. Gwałt to każdy kontakt inny niż homoseksualny, przemoc nie ma tu nic do rzeczy. Lesbijki się nie gwałcą, ale kobieta, gdy wychodzi za mąż, z definicji staje się ofiarą gwałtów. Szczególnym rodzajem zgwałcenia jest spowodowanie ciąży. Nawet gdy kobieta chce tego, to tak naprawdę nie chce, ponieważ została zindoktrynowana przez patriarchalną kulturę. To że ona chce zajść w ciążę, to tylko dowód na szczególnie bestialskie zgwałcenie. Tylko ciąża po in vitro nie jest zgwałceniem. Oczywiście, wg patolewaków. Niech im ziemia ciężką będzie.
Czarownice to śmieci do jebania2021.06.2 10:13
znowu pompujecie równość seksualną między płciami. Wszyscy wiedzą że ona nie zgwałciła i nie jest żadnym pedofilem a jedynie dziwką. Mężczyzna w tym wieku z uczennicami lub homoseksualny to byłby pedofil. Wasze córki to ścierwo do rypania pogódźcie się z tym.