Szok! Urząd Miasta st. Warszawy chce pomóc lewicowym bojówkarzom ... opłacając ich prawników - zdjęcie
09.08.20, 10:43Fot. Szczebrzeszyński via Wikipedia, domena publiczna, fot. pixabay license

Szok! Urząd Miasta st. Warszawy chce pomóc lewicowym bojówkarzom ... opłacając ich prawników

87

Karolina Gałecka  poinformowała, że warszawski ratusz może pomóc aktywistom LGBT. Mowa o dofinansowaniu pomocy prawnej oraz psychologicznej.  Tym samym warszawski ratusz ofiaruje pomoc dla bojówkarzy, co może szokować. Do informacji rzecznik prasowej Urzędu Miasta st. Warszawy odniósł się wiceminister sprawiedliwości. Sebastian Kaleta nawiązał do faktu, że Warszawa finansowała szkolenia dla anarchistycznych lewicowych bojówkarzy.

Środowiska związane z totalną opozycją nie raz już pokazały, że są solidarnie z aktywistami LGBT. Działacze LGBT są już nawet wściekli na to, że Rafał Trzaskowski za mało ich wspiera. Do ostatnich wydarzeń w Warszawie nawiązała rzecznik prasowa Urzędu Miasta st. Warszawy Karolina Gałecka i przekazała stanowisko Rarusza w tej sprawie.

Tym samym warszawski Ratusz oferuje pomoc prawną lewicowym bojownikom, co oznacza tym samym, że broni on agresywnych działaczy LGBT. 

Następujący wpis Karoliny Gałeckiej pojawił się na Twitterze:

- "W związku z wczorajszymi wydarzeniami, pamiętajcie, ze  @warszawa dofinansowuje poradnictwo prawne i psychologiczne dla osób zagrożonych dyskryminacją lub jej doświadczających. Wsparcie to jest bezpłatne dla mieszkanek i mieszkańców Warszawy”.

Do wpisu rzecznik Miasta st. Warszawy odniósł się na Twitterze wiceminister sprawiedliwości:

- ,,W związku z wczorajszymi wydarzeniami pamiętajcie, że  @warszawa opłacała szkolenia dla bojówek lewackich z „taktyk miejskich”, w ramach których Michał Sz był jednym z gości specjalnych. Dlatego nie dziwi, że i pomoc prawną dla przeszkolonych oferują”- zauważył Sebastian Kaleta.

Przy tej okazji warto zauważyć, że z podobną pomocą nie zwrócił się magistrat do poszkodowanych w aferze reprywatyzacji. O czym może świadczyć takie zachowanie władz Warszawy rządzonej przez Rafała Trzaskowskiego.

 

Rr, wpolityce.pl

Komentarze (87):

Apateista2020.08.10 9:00
Tak powinna działać demokratyczna władza. Wspomagać słabszych uczyć silniejszych. Szukać kompromisów i tak sterować państwem ( w tym przypadku Stolica) by każdy czuł się zaopiekowany. To przecież po to płacimy podatki. Wykluczanie jakiś ludzi ze społeczeństwa jest czymś obrzydliwym. Niestety ci, którzy nazywają LGBT ideologia sami siedzą po uczy w ideologii chrześcijańskiej.
...2020.08.10 8:31
Warszawa stolico Polski jak ci nie Wstyd. Za to miasto po wojnie zniszczone odbudowane kosztem nas wszystkich jest teraz niszczone szaleństwem i obłudą .
Moly2020.08.9 22:14
Brawo Warszawa. Szacunek dla Warszawy!
prawy2020.08.9 14:03
koniec,koncow!!!!!!!!!!to sodoma i gomora bis!!!!!!!!!!!!dewianci to tylko przykrywka,tam ida za tymi przestepcami grobe pieniadze ,ale w Polsce,draniom to sie nie uda,zbankrutuja wszyscy uczestnicy i osganizatorzy i sorosso +POdobni sponsorzy,to ich marny koniec,karac POrządnie w Polsce jest duzo POtrzebujacych terrorystow nam nie POtrzeba!!!!!
Jest kilku wyjątkowych Żydów2020.08.9 13:14
w historii Polski, ale to są wyjątki. Można z przysłowiowa świeczką szukać aby coś krytycznego pod adresem żydów-Żydów napisał przyznający się do żydostwa np. któryś z Loży-Polin. Co by było jakby parch Jan Hertrich-Woleński napisał coś bluźnierczego, coś wulgarnego o żydowskich hokus-pokus, o ich idiotycznej kabale, o ich kretyńskich przesądach, tysiącu "10 przykazaniach", kazirodztwie, itd.? Nie ma obaw, parchy mają ten zakaz w DNA. Na swoich ani mru-mru, ale na katoli w Polsce - free ride.
za darmo też psycholog2020.08.9 12:54
a pobyt w Tworkach będzie dotowany 200 % średniej krajowej
Janusz Barwinek2020.08.9 12:45
Giertych czeka już pierwszy w kolejce, aby tym samym dołożyć rządowi oraz przyciąć niezły grosz..
Suweren2020.08.9 12:53
Ten to ma życie, eh...
Regina2020.08.9 12:44
Wystarczy owinąć się flagą przypominającą tęcze dokonać przestępstwa i można liczyć na ochronę ze strony UE i Prezydenta Warszawy. Brawo.
Suweren2020.08.9 12:56
Nikt oprócz was nie powtarza bzdur o bezkarności. Jak znam zycie, to odpowiedni pasek z instrukcją albo już był albo zaraz będzie w wiadomościach TVP. Już widzę Holecką czytającą: Lewicowi ekstremiści domagają się bezkarności. Póki co, to bezkarni pozostają Sasin, Ziobro, (ł)OTR, Kaczyński i wielu innych. Niebawem zobaczymy, jak Ziobbler zamiecie pod dywan sprawę Rysia Cz., oby kiedyś człowieka z paskiem na oczach.
Tak to wygląda.2020.08.9 14:38
W każdym regionalnym wydaniu GW wezwanie na manifestację "w obronie brutalnie zatrzymanych". Ani słowa o tym za co zostali zatrzymani. Poważnie zastanawiam się nad rezygnacją z subskrypcji, choć to w moim przypadku tylko 12,99 zł. Odjechali totalnie.
"mordechaj" to nowa "kretynizacja"!2020.08.9 12:33
to jest kołchoz hejterów. Każdy hejter jest kołchoźnikiem jak ich czołowy brudny żyd Keller-Krawczyk, jego ziomal równie parchaty Jan Hertrich-Woleński, jest tam hejter Albert wtórny analfabeta i zakomplesiony Stachu, itd.
Suweren2020.08.9 12:39
Cześć Rejtan! Widzę, że jesteś w formie.
Go fuck yourself Woleński,2020.08.9 12:45
jew piece of shit motherfucker!
Anuts2020.08.9 12:49
No ślicznie się bawisz. Ale wujek musi już uciekać. Narazka, brzdącu!
Tell me more about "przypadki"2020.08.9 14:19
in English grammar.
Hm2020.08.9 12:32
Przecież to wszystko jest celowym działaniem. Prowokują, rozrabiają a potem krzyczą że ich prześladują. Ratusz oczywiście w obronie "uciśnionych" co za obłuda, nie liczą się fakty, liczy się poprawność polityczna. Gdyby na miejscu Margota był kibic albo narodowiec mieli by skrajnie odmienne stanowisko. Policja powinna robić swoje, stanowczo, nie zwracać uwagi na kolory zadymiarzy, na posłów osłów leżących na chodniku, nie szarpać się z gówniarzami tylko traktować wszystkich równo gazem, wodą, pałą jak we Francji. Zgromadzenie nielegalne, jeśli słowo nie pomaga, jedno! to walić po łbie i tyle.
mordechaj2020.08.9 12:20
Wydarzenia związane z LGBT były ubecką prowokacją. Chodziło o odwrócenie uwagi Polaków od realnych problemów, takich jak: wzrost bezrobocia, wysoka inflacja , kryzys gospodarczy i finansowy, przewały, zadłużanie kraju, ograniczanie wolności obywatelskich pod pozorem walki z pandemią. Drugim celem tej ubeckiej prowokacji było przekierowanie gniewu społecznego z PiS, na niezbyt lubiane w Polsce środowiska LGBT. Jak należy przypuszczać, cała akcja została przeprowadzona przy udziale konfidentów ubecji, uplasowanych w radykalnych środowiskach LGBT. To się własnie wydarzyło. Jeśli zostanie ocenione, że ta prowokacja ubecka przyniosła rządzącym korzyści, podobne prowokacje będą realizowane w przyszłości.
Fanatyk Unii i LGBT2020.08.9 12:12
Nowoczesna petycja do Brukseli. Tradycyjnie ubikacje dzieli się na Męskie (trójkąt) i Damskie (kółko), albo, w archaicznym języku: "Dla Panów" i "Dla Pań". W założeniu miało to na na celu m. in. uniemożliwienie lubieżnego podglądania przez osoby odmiennej płci. Obecnie, w dobie nowoczesnej nauki, wiadomo, że różnych płci jest (co najmniej) 77. Wobec tego powyższy podział toalet jest w oczywisty sposób przestarzały i homofobiczny. Zatem w każdej instytucji publicznej należy wydzielić 77 różnych ubikacji, właściwie oznakowanych, by nie narażać mniejszości seksualnych na stres i upokorzenia. Kształty muszli, sedesów i pisuarów powinny być odpowiednio zaprojektowane, najlepiej przez zawodowych stylistów, oraz wyraźnie oznakowane stosownymi emblematami. Zdaję sobie sprawę z kosztów tej modyfikacji, ale od czego są unijne środki?
stan2020.08.9 12:09
W czasie Powstania Warszawskiego, dzieci walczyły o godność, honor, Ojczyznę, śpiewając "Warszawskie dzieci, pójdziemy w boj...". Obecne warszawskie dzieci zachowują się jakby poszły w gnój... Utaplane, sponiewierały własną godność i ośmieszają Ojczyznę. A najbardziej zabolały mnie profanacje Zbawiciela, Matki Bożej, Mszy św., pomników naszych bohaterów narodowych. Co przez ten czas zrobiono z polskimi dziećmi? Jak ich ogłupiono. Co na to minister edukacji i minister szkolnictwa wyższego, co zrobiliście z polskimi dziećmi? Jak może minister, chrześcijanin (ponoć) mówić, że Rejtanem będzie bronił gender na uczelniach? Wasza odpowiedzialność będzie jeszcze większa, niż tej młodzieży, bo jesteście bardziej świadomi tego, co się dzieje w świecie. Dlaczego PiSu nie stać na wypowiedzenie konwencji stambulskiej? Pic dla wyborców - skierowanie do TK. Czy premier nie zna Konstytucji i nie wie, że jest ona sprzeczna z naszą Konstytucją? Potrzebuje konsultacji w oczywistej sprawie? Przecież to taka sama gra, jak w przypadku zakazu aborcji. Będziecie za to ponosić konsekwencje przed Bogiem Boicie się UE, a nie boicie się Boga? Co jest ważniejsze, mamona czy dusze ludzkie? Szkoda tych dzieci i młodzieży skazanej na deprawację. Któraś ze świętych widziała hordy szatanów hasających po świecie i "porywających młodzież, prawie dzieci", które zanim porwali je wysłannicy szatana narobiły wiele szkody wokół siebie.
nikt2020.08.9 19:16
Warszawskie dzieci wyjechały,wymarły,zostały wymordowane.Warszawą rządzą słoiki,ktore przyjechały dla pieniędzy i w nosie maja patriotyzm.
Stary Krakus2020.08.9 12:04
Ten "prawdziwy Polak" co jest na przemian babą i chłopem gdyby postąpił tak we Francji toby od pałowania policji leczył rany prze 2- 4 tygodni.
Anonim2020.08.9 12:03
Co na takie wydatki powie Regionalna Izba Obrachunkowa i Wojewoda ?. Oj trzeba będzie szybciutko zwracać. No ale słoiki pokryją wszelkie koszta swojego pana .
NaziBarbi2020.08.9 11:51
Nie czuję wrogości do homo-lulków z wawy i do tęczowych glist. Nie myślałam nigdy o nich inaczej niż jak o błocie z butów. Do czegoś takiego nie można żywić emocji.
Suweren2020.08.9 11:59
Cóż, relifikacja wybranych grup społecznych jest dla nazi niezbędna. Jak inaczej mordować niewinny? Ludzie mają coś takiego jak empatia i trzeba ją najpierw zagłuszyć. Np tak jak dzisiaj robi to nasze państwo i ty sam.
Cool2020.08.9 12:06
Bronisz agresywnego chuligana i wandala .... a prawisz o uciszaniu sumień! .... Człowieku opamiętaj się!!!
Suweren2020.08.9 12:08
Bronię sprawiedliwości i wolności.
Cool2020.08.9 13:17
Bronisz przestępcę! ... chuligana i wandala!
Suweren2020.08.9 13:24
Nope, oskarżam prokuraturę i prokuratora generalnego o nadużycia, naginanie prawa, samowolkę i łamanie praw podstawowych. Morgot powinna odpowiedzieć przed sądem, a nie przed Ziobrą.
A co z sędzią który zgodził się na areszt?2020.08.9 14:41
Mam go bronić czy potępiać?
Suweren2020.08.10 8:03
Poczekajmy na uzasadnienie.
Cool2020.08.10 5:22
Areszt to jeszcze nie jest wyrok! .... osoby agresywne powinny być izolowane od społeczeństwa, chociaż moim zdaniem, powinni zamknąc go w psychiatryku!
Suweren2020.08.10 8:03
Dokładnie! A 2 mce aresztu to w opór dużo. Sama kara może być łagodniesza niż to. I co wtedy? Gratis?
Cool2020.08.10 14:34
Napaść z niebezpiecznym narzędziem, pobicie i niszczenie mienia .... Upss, chyba będzie więcej niż dwa miechy! :-))
stan2020.08.9 12:14
To właśnie zwolennicy lewactwa (jak na tym forum piszący pod różnymi nickami) zagłuszyli empatię w młodzieży, nieodpornej na propagandę.
Suweren2020.08.9 12:37
Jak? Ucząc szacunku dla każdego człowieka? Przepraszam, jaką masz definicję empatii?
Anonim2020.08.10 14:37
Lekcja szacunku z nożem w ręku! .... Brawo nauczycielu! "Pokój wam panowie .... pokój z kulą w głowie" ... :-))
Cool2020.08.9 11:46
W latach 30tych ubiegłego wieku w Niemczech ... Berlin też popierał przemoc i anarchię!
Uciskany Kryminalista2020.08.9 12:15
Gorzej: kryminalistów zamykali w obozach, gdzie nosili specjalny zielony trójkąt To była kryminofobia. Ale to już na szczęście przeszłość.
obywatel2020.08.9 11:46
Jaki szok? tam rządzą pedały!
Rezerwista2020.08.9 11:42
Jestem gotów pójść na wojnę i zabić tysiąc tęczowych wrogów Polski. Miłych snów.
Suweren2020.08.9 11:50
Widzisz... pamiętam, jak śmialiśmy się z kolegami, kiedy Lepper mówił, że w Polsce wylądowali Talibowie, a tym czasem widać, że jeden nawet tu został.
A jak stracisz na wojnie obie nogi2020.08.9 14:44
zanim kogokolwiek zdążysz zabić?
Jenny2020.08.9 11:41
Kto sieje wiatr,ten zbiera burze.PiS wyslal ZOMO na Polakow!
Nigdy Tęcza w PL2020.08.9 11:44
Tęczowi mają szmatę a nie polską flagę i nie są Polakami. Jestem gotów wykończyć tych z obcą "flagą"
Suweren2020.08.9 11:51
A co z flagą Watykanu? Księża nie są Polakami? A zakonnice? JPII miał nawet swój herb, więc tym bardziej nie Polak.
Anonim2020.08.9 12:21
Porównania na poziomie kilkuletniego Jasia. Nie tylko JP II mial swój herb, Twoje miasto też ma herb, a gdybyś był herbowym, też byś wiedział, że rodzina ma herb. Propagandzisto, doskonale wiesz, że nie masz racji.
Suweren2020.08.9 12:36
Tak, zauważyłem, że z herbem to trochę nie tak. Chodziło mi o godło. Nie ważne, skupmy się na tej fladze, unikając w ten sposób kontrowersji. To jak, ksiądz wieszający flagę Watykanu przy kościele w Zakurwidołku Małym, to nie Polak? Zwrócę twoją uwagę, że miasta, powiaty, województwa również mają swoje flagi. Nie są więc Polskie?
Są nie tylko Polakami2020.08.9 14:36
ale i w przytłaczającej większości katolikami. I co pan im zrobisz?
Cool2020.08.9 11:52
Nie siejcie więc wiatru, bo będzie burza! ...
stan2020.08.9 12:19
Człowieku pooglądaj filmy ze stanu wojennego, poczytaj opracowania historyczne o oprawcach opozycji demokratycznej (dzięki której teraz możesz wypisywać takie bzdury, bo jesteś człowiekiem wolnym), bedziesz wiedział wreszcie czym było ZOPMO, UB, SB. I nie bedziesz wypisywał takich bzdur, chyba że jesteś niereformowalnym i niedouczonym sędzią Tuleją z rodu prześladowców.
obywatel2020.08.9 11:31
Apeluję do Sejmu RP o stworzenie zasad rządzenia Stolicą Polski w oparciu o środowiska bezpartyjne, wybierane z całej Polski, o wysokim poziomie wykształcenia, a nie, jak obecnie zbieraninie politycznych ignorantów, glosujących jak im ich pawian każe. Stolica, odbudowana po wojnie przez cały Naród, o czym świadczy wykuty w kamieniu napis na domu przy Al. Jerozolimskie róg Nowego Światu "CAŁY NARÓD BUDUJE SWOJĄ STOLICĘ". Dość już rozkradania naszej Stolicy przez szajkę, mafię, która opanowała ośrodki decyzyjne! Po zaborze mienia Warszawy, w postaci domów, wysiedlaniu mieszkańców w astronomicznej liczbie ok. 50 tys. osób, przyszedł czas na demoralizację, gdzie prym wiodą prezydent i jego prawa ręka, wiceprezydent Rabiej, czynny homoseksualista. Sejmie RP! Obudź się, ratuj naszą STOLICĘ!
stan2020.08.9 12:29
Niby racja, ale czy wolałbyś np. prof. Hartmana, żydomasona i wroga Polaków, prof. Środę, która chce paszportów i obywatelstwa dla psów, prof. Płatek, która twierdzi, że w parach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w normalnych rodzinach, prof. Sadurskiego, antypolaka opluwającego Polaków i fałszującego historie Polski? Przykłady można mnożyć. Ci prof. są komunistycznego chowu! Dobrze wykształconych jest znacznie mniej. Jasne, że prezydenci miast nie powinni być związani z żadną partią. Może położyłoby to kres politycznym jatkom.
obywatel2020.08.9 19:42
Wymieniasz osoby psychicznie chore i pytasz czy bym ich chciał we władzach Stolicy... obracasz w żart mój poważny apel do Sejmu RP. Są organizacje obywatelskie, które mogły by proponować swoich przedstawicieli do Rady Stolicy. Z ich grona wybrany by był Prezydent Warszawy, którego obowiązywały by wysokie standardy moralne, naukowe itp. To nie było by latanie z kawą i ciastkami po stacji metro centrum, aby uzyskać głos wyborczy. Tu decydowała by merytoryka.
gumowa kaczka2020.08.9 11:29
wszystko co uderza w pis jest dobre,prawdą jest tez to, że geje nikogo nie obchodzą (temat zastępczy jak aborcja,smoleńsk,zenek m.,prawa emerytalne dla zamrożonych zarodków itd.)
Monia2020.08.9 11:24
Jako Polacy bardzo się pogubiliśmy. Zastanawiające kto z tego korzysta i jaki ma cel w wywoływaniu takich zamieszek.
nikt2020.08.9 11:48
a nie Żydzi?
Agnieszka2020.08.9 11:21
A na takie propagowanie przemocy z publicznych pieniędzy to nie ma paragrafu? To przecież wzywanie do stosowanie przemocy fizycznej wobec ludzi o odmiennych poglądach i wobec policji. To powinno być napiętnowane nawet gdyby osoby publiczne z własnego portfela wyjmowały kasę na taki cel.
Jahu2020.08.9 11:20
Nazwać to qrestwem to jakby powiedzieć komplement.. Jeśli władze miasta wspierają terroryzm to dokąd my zmierzamy?
nikt2020.08.9 11:50
Zmierzamy do efektu aby Polska stała się Polin. Obudźcie sie, Rodacy!
stop tęczowej zarazie2020.08.9 11:16
Skoro można popełnić każe przestępstwo i zasłonić się tęczową szmatą to może pan Trzaskowski udostępni mi swój samochód do demolki.
abcd2020.08.9 11:04
Ciekawe, że wyrzucani lokatorzy kamienic na żadne wsparcie nie mogli liczyć/
Wygląda na to, że nie tylko "Margot"2020.08.9 11:00
jest płci męskiej. "Julia" również: https://twitter.com/jakub_p_krol/status/1292069171937914881/photo/1
Ninel2020.08.9 10:58
Kolorowa zbieranina żąda jawnie prawa do atakowania, bicia i niszczenia mienia osób uznanych za transfobiczne. Miejmy na uwadze, że same słowa mama, tata, stereotypy "krzywdzące" kobiety z fujarką albo protest wobec "trans-sportowców" masakrujących normalne sportsmenki oznacza transfobię, czyli skazuje na pobicie i szykany przy pierwszej okazji. https://mma.pl/uszkodzona-czaszka-po-walce-z-transseksualna-rywalka-kiedy-polityczna-poprawnosc-idzie-za-daleko/ https://poptown.eu/daniel-radcliffe-odpowiada-na-transfobiczne-wpisy-j-k-rowling-transplciowe-kobiety-sa-kobietami/
Suweren2020.08.9 11:17
O biciu i atakowaniu "chyba jednak" częściej słyszy się na manifestacjach prawej strony sceny politycznej. A to chcą kogoś zamiast liści wieszać, a to znowu nawołują do zabaw sierpem i młotem z ludźmi o innych poglądach ("hołota"). Także nie wypisuj bzdur: nikt tam nie rząda prawa do bicia i atakowania. Nie mieszałbym sportu i polityki, ale rzeczywiście to o czym piszesz to kwestia kontrowersyjna. Ale powiedz mi, czy walka takiej osoby z mężczyznami byłaby uczciwa przy wszystkich zmianach hormonalnych? Może powinna więc zrezygnować ze sportu, siedzieć cicho w domu i najlepiej na ulicy się nie pokazywać? A może po prostu system binarny się tu nie sprawdza?
"A mogli spalić"2020.08.9 11:28
Czym różni się atak na samochód TVN od ataku na samochód antyaborcjonistów?
Ninel2020.08.9 11:32
W zasadzie niczym. I jednego i drugiego dokonali zwolennicy dzisiejszej "opozycji".
Tamten to przecież "ruskie onuce"2020.08.9 11:41
Dzisiejsza "opozycja" nie potrafi posługiwać się racami, ulubionym rekwizytem "onuc": https://www.fronda.pl/a/podpalili-woz-tvn-dwa-lata-wiezienia-i-po-750-tys-zl-grzywny,37721.html
Anonim2020.08.9 12:33
I cóż z tego? Polak, jak i ja.
Czyli Polakom wszystko wolno?2020.08.9 14:42
j.w.
Suweren2020.08.9 11:41
"Opozycji" czyli...(?). Fajną masz filozofię: my vs reszta (śmieci) w jednym worze. Nice! Dzięki temu możesz mówić, że opozycja to zarówno faszyści, jak i lewacy i wszystko prawda :) Nice!
Ninel2020.08.9 11:30
Żądanie bezkarności dla osoby aresztowanej za napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia jest żądaniem prawa do napadania z użyciem niebezpiecznego narzędzia. System binarny faktycznie się "nie sprawdza", gdy jakaś zgraja go neguje. Jeśli ktoś lubi defekować w parku miejskim, to faktycznie, system miejskich szaletów się "nie sprawdza".
Suweren2020.08.9 11:43
Czasami sama natura płata nam niezłe figle i czasem po prostu trudno jest coś zaszufladkować. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale do dziś nie mamy dobrej definicji gatunku, gdyż ciagle pojawiają się jakieś wyjątki.
Sugerujesz, że ataku na antyaborcjonistów2020.08.9 11:48
dokonały osoby o nieokreślonej płci biologicznej, wynikłej z wrodzonego zaburzenia? Moim zdaniem nie, to zwykli sfrustrowani zadymiarze, dla których "LGBT" to pretekst do rozróby. To ten sam rodzaj wypaczonej osobowości co podpalacze tamtego wozu transmisyjnego.
Suweren2020.08.9 11:57
"Zaburzenie" to już twoja interpretacja, ja powiedziałem "wyjątki", a to co innego. Mam na myśli to, że może nie mamy do czynienia ze stuprocentowo binarnym zjawiskiem, być może (być może, podkreślam) jest to bardziej spektrum. Kara oczywiście się należy, jednakże widać jak na dłoni, że prokuratura jest w tym przypadku (i nie tylko tym) bardzo stronnicza, naużywa władzy i wpływa na postanowienia sądów.
Zaburzenie to nie wyjątek od normy?2020.08.9 14:33
j.w.
Suweren2020.08.10 8:05
To nie są stwierdzenia równoważne. Tak jak bycie leworęcznym to nie zaburzenie.
Suweren2020.08.9 11:47
Ale bajerujesz. Nóż został użyty do pocięcia opon! Ale rozumiem, wszak, jak powiedział Zbigrich Ziobbler: "Nóż, którym cięto opony, może służyć do cięcia ludzi". W tej sytuacji zostaje mi upomnieć się o moje pińćset plus, bo też mam odpowiednie narzędzie do spłodzenia dziecka. Nikt nie rząda bezkarności, a proporcjonalności działań państwa do popełnionego czynu.
Żeby tylko nóż2020.08.9 11:53
Michałowi Sz. pseudonim "Margot" zarzucono zniszczenie mienia poprzez przecięcie opon, pocięcie plandeki, urwanie lusterka, oderwanie tablicy rejestracyjnej, uszkodzenie kamery cofania, pobrudzenie auta farba (łączna wartość 6123 zł, art. 288 kk). Drugi zarzut dotyczy przewrócenia kierowcy i spowodowanie obrażeń tzw lekkich (poniżej 7 dni, art. 157 par 2). Zarzut obejmuje tez stosowanie przemocy w celu zmuszenia do zaprzestania nagrywania (art. 191 par 1). Dodano do tego jeszcze czynny udział w zbiegowisku (art. 254).
Suweren2020.08.9 12:05
Wiem o tym, dziękuję. Żaden z tych zarzutów nie uzasadnia zastosowania szczególnych środków, co zrobiono. Nie ma powodu by zatrzymywać tu kogoś, nawet w celu złożenia wyjaśnień. Sześć tysi i lekkie uszkodzenie ciała? Dzieciaki z podstawówki potrwafia narobić większych szkód, dr Pawłowicz za propozycję Owsiaka rządała chyba z 10 czy 20 kPLN.
A mógł wrzucić zapaloną racę do środka2020.08.9 14:35
j.w.
Cool2020.08.9 11:57
Naprawdę tak uważasz? .... czy nie przeczytałeś komentarza przed wklejeniem?
Toni2020.08.9 10:57
Soros wróg Polski kaze, to sługa jego Trzaskowski musi wykonywać rozkazy. Warszawiacy i słoiki wybrali sobie antypolską zarazę na prezydenta miasta tęczowego Rafałka, który też paraduje w butach na koturnie jak baba. W-wa wstyd przynosi Polsce i Polakom.Lepiej stolicę przenieśc do Krakowa z tęczowej W-wy.
NaziBarbi2020.08.9 10:50
Mieć za chłopaka tęczową larwę pseudo-męską, to jak mieć miesiączkę z zaśminkowanych ust.
TVN w kościele2020.08.9 10:47
Dlaczego głowa polskiego kościoła nie złoży skargi do Papieża Franciszka? To jest ATAK na kościół, jego wiernych i zasady!
widz2020.08.9 11:54
Głowa kościoła polskiego zmarła jakiś czas temu.
Suweren2020.08.9 12:07
Rydzyk nie żyje? Od kiedy?