03.12.19, 19:13zdj. screen Facebook

Uff, wydusił to z siebie! Trzaskowski dziękuje rządowi za pomoc w opanowaniu awarii 'Czajki'

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podsumował dziś działania dot. awarii kolektorów doprowadzających ścieki do „Czajki”. Podziękował przy tej okazji rządowi, Michałowi Dworczykowi, a także służbom za pomoc w opanowaniu awarii.

We wtorek, 3 grudnia, w stołecznym ratuszu odbyło się specjalne posiedzenie sztabu kryzysowego w sprawie kolektorów doprowadzających ścieki do Oczyszczalni „Czajka”.

Podczas spotkania podsumowano dotychczas przeprowadzone prace i wspólne działania podjęte dla zminimalizowania skutków awarii.

"Dziś podsumowaliśmy działania dot. awarii kolektorów doprowadzających ścieki do „Czajki”. Dziękuję Rządowi i Michałowi Dworczykowi za pomoc w opanowaniu awarii, a PGW Wody Polskie, Wojsku, Policji, wszystkim służbom oraz MPWiK za współdziałanie i dotrzymanie terminów"-napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

yenn/Tysol.pl

Komentarze

Max Fiend2019.12.4 11:51
Ależ to był obowiązek rządu pomóc w takim przypadku. Podziękowania się jak najbardziej należą. W czym problem? Przecież nikt go do tych podziękowań nie zmuszał. :-D
Jan2019.12.3 20:46
A co z Rabiejem, wstał wreszcie z łóżka?
Bizon2019.12.3 20:10
Sprawy prezydenta Warszawy zaszły za daleko ! LGBT, oczyszczalnia Czajka, zrzut fekalii i ścieków przemysłowych do Wisły, od listopada 2018 awaria spalarni a smród wywożony jest m. in. do Rembertowa i gminy Jezior Wielkich, zstrudnienie w ratuszu szefa mafii burakowej, koleś z dzielnicy Włochy kasuje 200 tys. zł łapówki, smog nie ruszony ...... itd.....itp ! Panie Czaskowski pana czas się już zakończył – teraz czas na dymisję ! WON z Warszawy za Don !!! „Zarząd komisaryczny ustanawiany jest w razie nierokującego nadziei na szybką poprawę i przedłużającego się braku skuteczności w wykonywaniu zadań publicznych przez gminę, powiat, czy województwo”. Na zarządcę komisarycznego proponuję Antoniego Macierewicza, który powinien zrobić tam porządek w krótkim czasie ! Jeśli chodzi o awarię w „Czajce” to Czaskowski mówi: „Polacy nic się nie stało” ! Płynne ścieki zrzucono do Wisły, a stałe czy półstałe wywożą dwie firmy prywatne, uwaga : do Rembertowa na wojskowy poligon. To jakiś cud, że oni jeszcze nie siedzą ! A dlaczegoż to te dwie prywatne firmy nie składują tych smrodów na podwórka tych warszawiaków, którzy głosowali na Czaskowskiego ?!! IPN - dla ciekawostki ! Matka Rafała Trzaskowskiego, obecnego prezydenta Warszawy, była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Głównie meldowała SB o kontaktach muzyków polskich z dyplomatami USA Jej pierwsza teściowa była kapitanem UB, teść płk LWP, a inni z bliskich działali na wyższych szczeblach PZPR.
ak2019.12.3 20:38
Oooo - sygnalista się znalazł ! Taki z poprzedniej epoki. To jeszcze tacy są ? Co w ludziach siedzi !