05.03.14, 19:55

Twierdził, że jest "trans", żeby napastować kobiety

W 2012 roku w Kanadzie uchwalono ustawę o tożsamości płciowej, zwaną przez krytyków „ustawą o łazience”. Dzięki niej mężczyźni twierdzący, że są kobietami, mogą korzystać np. z damskich toalet.

37-letni Christopher Hambrook pod imieniem „Jessica” dostawał się do miejsc, w których mogł łatwo napastować seksualnie kobiety. W roku 2012 zaatakował kilka kobiet, np. na basenie. Przykładowo jednej z nich znienacka ściągnął część ocieży.

Mężczyzna został skazany na karę pozbawienia wolności na czas „nieokreślony”. W przeszłości był już karany za przestępstwa na tle seksualnym. Napstował m.in. 5-letnią dziewczynkę.

Podobne przypadki wydarzały się w przeszłości już w USA. W 2012 roku w stanie Waszyngton 45-letni mężczyzna, zgodnie z prawem, mógł przebywać nago w przebieralni, do której chodziły nawet 6-letnie dziewczynki.

Jak podkreślają krytycy, prawo o tożsamości płciowej jest wielkim ułatwieniem dla rozmaitych dewiantów, a nawet dla gwałcicieli. Przynajmniej przez pewien czas będą mogli sycić swoje żądze zgodnie z prawem, utrzymując, że są przecież „kobietami”.

Pac/lsn

Komentarze

anonim2014.03.5 20:02
Ten zbok to efekt eksperymentalnego praktycznego dżenderowania na swej płci i pogubieniu się w ilości jej odmian. Dalej zboki !Do roboty! To wasz wzór-idea - do naśladowania.
anonim2014.03.5 20:05
Absurdalne przepisy prowadzą do kuriozalnych przypadków. Ideologia gender to skrajny kretynizm, ale jak głupi muszą być ludzie, którzy na jej podstawie tworzą obowiązujące wszystkich obywateli prawa nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić.
anonim2014.03.5 20:11
Według mnie większość napalonych amerykańskich nastolatków na długiej przerwie w szkole będzie stawała się kobietami, by chodzić do damskiej toalety w wiadomych celach. Ciekawe, kiedy to szaleństwo się skończy. I czy się skończy.
anonim2014.03.5 20:31
@Gaius Marius Pesymista Ciekawe ,trafne i celne spostrzeżenia !Warto żeby zapoznali sie nimi tacy "naukowcy"jak Środa,Płatek ,Jego Perfidność oraz inne Szczukowe dżenderowe napaleńcy!!
anonim2014.03.5 20:41
#Lumiel Dżender to i heterykom takim jak Środy i Płatki odbija!! A maca to się kury i kurwy!
anonim2014.03.5 21:14
"W wiadomym celu"? Patrzeć, jak dziewczyny sikają?
anonim2014.03.5 21:18
@Lumiel Oczywiście, że są takie osoby, ale problemami osób chorych czy upośledzonych powinni się zająć lekarze, biolodzy itd, a nie parlamenty. Nasza wiedza nt. ludzkiego organizmu jest ciągle niepełna, nt. procesów psychicznych jeszcze mniejsza, ale jeśli się ktoś podaje za Napoleona to trafia na oddział psychiatryczny, a jeśli mężczyzna podaje się za kobietę to trafia, na podstawie ustawy parlamentarnej, do damskiej łazienki - czysty surrealizm.
anonim2014.03.5 21:26
Im więcej różnorakich ateistycznych dewiacji wprowadzonych nachalnie do społeczeństwa to problemy dla normalnych ludzi z tym związane są nieuniknione.
anonim2014.03.5 22:25
Drodzy frondowicze. Nie gender tu winien tylko zboczenie. Przeciez kiedy ksiadz okazuje sie zboczencem (np.udaje ksiedza, zeby miec kontakt z dziecmi), to nie krzyczycie, ze wszystkiemu winien kosciol. tutaj ani dzender nie jest winne ani transseksualisci tylko heteroseksulany zbok.
anonim2014.03.6 7:42
@Lumiel, osia79, Vrok Straszny brak tolerancji z Waszej strony. Jakim prawem negujecie jego własną ocenę, że jest kobietą, jeśli on twierdzi, że jest kobietą, tylko dlatego, że on lubi kobiety? Czy w Waszych oczach nie ma prawa być lesbijką, tylko dlatego, że jest trans? ;-)