Szczepan Twardoch skomentował ostatnie wystąpienie Daniela Olbrychskiego w TVN24. Właściwie ograniczył się jedynie do stwierdzenia, że mimo chęci, jednak tego wystąpienia nie będzie komentował, bo jak słusznie zauważa, „leżącego się nie kopie”.

- „Znaczna część mojego ukochanego narodu jest bezdennie głupia” – mówił w wywiadzie udzielonym Monice Olejnik dla TVN24 Daniel Olbrychski.

Do słów aktora nawiązał w swoich mediach społecznościowych popularny pisarz, Szczepan Twardoch.

- „Przez chwilę nosiłem się z zamiarem aby trochę tutaj pożartować z pana Daniela Olbrychskiego, który w przebrzmiałym już kontekście wyszczepionych jaśniepaństwa martwił się, że należę do ciemnego ludu, który wszystko kupi…” – rozpoczyna swój wpis.

- „… uznałem jednak, że leżących się nie kopie, nawet kiedy głupio zaczepiają, a  przyzwyczajeni do nieustającego uwielbienia aktorki i aktorzy są w tej sytuacji tak rozczulająco  nieporadni, że skutecznie pogrążają się sami” – dodaje.

Pisarz już wcześniej komentował w mediach społecznościowych aferę związaną z zaszczepieniem na WUM grupy celebrytów poza kolejnością.

- „Nie chciałem komentować wiadomych szczepień, bo trzeba by się urodzić wczoraj, aby się dziwić, iż jaśniepaństwo w kolejce czekać nie będą, bo nie muszą. Tak tu jest od wieków i już, czy chodzi o znanych artystów, czy starostę z PiS” – pisał w ub. tygodniu.

kak/Facebook