25.05.20, 13:15

Trzaskowski chce wstrzymać przekop Mierzei Wiślanej

- Rafał Trzaskowski jako prezydent będzie dokonywał starań, by zatrzymać przekop Mierzei Wiślanej - powiedziała współprzewodnicząca Zielonych Małgorzata Tracz. Wcześniej partia oficjalnie zaakceptowała jego kandydaturę w wyborach.

W niedzielę po południu Trzaskowski odbył spotkanie online z Radą Krajową Zielonych. W trakcie spotkania odpowiadał na ich pytania, następnie zaś odbyła się dyskusja i głosowanie, w wyniku którego Zieloni poparli kandydaturę Trzaskowskiego na prezydenta Polski.

 

Poparcie Zielonych, ale nie za nic

 

Trzaskowski w zamian zgodził się poprzeć część postulatów Zielonych. Postulaty te to m. in. odejście od węgla do 2040 r., a w ogrzewaniu domów do 2030 r., powołanie Rady ds. Klimatu i Transformacji Energetycznej, zatrzymanie przekopu Mierzei Wiślanej, powiększenie i tworzenie nowych parków narodowych, powołanie rzecznika praw zwierząt, wprowadzenie zakazu hodowli na futra, chowu klatkowego i uboju rytualnego, wprowadzenie związków partnerskich, wetowanie ustaw dążących do zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej, wprowadzenie do szkół edukacji klimatycznej i legalizacja marihuany medycznej.

Szczególnie bulwersuje zobowiązanie Trzaskowskiego do wstrzymania przekopu Mierzei Wiślanej. Jest to bowiem inwestycja kluczowa ze względu uniezależnienie Polski od Rosji.

Przekop Mierzei Wiślanej ma strategiczny charakter, ponieważ powstały w ten sposób kanał ma zapewnić swobodną żeglugę nawet dużych statków morskich pomiędzy Zatoką Gdańską, a Zalewem Wiślanym i w ten sposób uniezależnić Polskę od Rosji w tym zakresie.

Zapewnienie swobodnego przepływu statków z Zatoki Gdańskiej do portu w Elblągu i uniezależnienie się od decyzji rosyjskich w tej sprawie (Rosja zarządza przepływem przez Cieśninę Piławską), leży bowiem w najlepiej pojętym polskim interesie.

Jak istotny z punktu widzenia polskich interesów jest przekop Mierzei, można przeczytać tutaj.

g/pap

Komentarze

𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀2020.05.31 17:38
straszne
maj2020.05.26 17:12
To ja już nie wiem. On jest Tschaskovski czy Czaskowskij?
malarz2020.05.26 0:17
Masoni nigdy nie dbaja o narod, o kraj tylko o swojej "kasty" masonskiej interesy. Trzeba o tym pamietac, nawet jak nie bardzo sie widzi czy wierzy w masonow. Im wlasnie o to chodzi. Ten ciemny typ trza... wyraznie jest na ich sluzbie.
Grizzly2020.05.25 19:39
Typowy matoł platformiany i POmiot UBecki!
Robert 2020.05.25 19:13
Co za szambo z tego Trzaśniętego !!!!! a wybrała go szumowina na prezydenta Warszawy zamiast Patryka Jakiego , o ludzie !!!!!
dz2020.05.25 18:52
Kto oddaje władze w ręce zdrajcy sam jest zdrajcą
NIECH SIĘ TOTALNI TŁUKĄ MIĘDZY SOBĄ...2020.05.25 18:07
Oczywiste jest, że cała ta "totalna" zgraja będzie się tłukła tylko pomiędzy sobą. Dudzie to zupełnie zwisa czy startuje dwóch Trzaskowskich, czterech Biedroniów, pięć Hołowni i ze trzy Kosiniaki. Na wyborczej arenie przepływy elektoratu dotyczą tylko ich, elektorat Dudy trwa i jest niewzruszony. Duda nie ma też ani procenta mniej niż wynoszą najbardziej aktualne notowania PIS-u, natomiast może mieć w tej sytuacji więcej niż wynoszą notowania PIS-u. To stanie się jeszcze bardziej wyraźne, gdyby jednak doszło do II-ej tury wyborów. Te części elektoratu, które dotąd przepływały głównie pomiędzy Biedroniem i Trzaskowskim prawdopodobnie w dużej mierze poprą jednego z nich, oczywiście gdyby znalazł się w drugiej turze. Przy czym pewna część z tego dotąd przepływającego ich elektoratu w ogóle nie będzie uczestniczyć w wyborach w II-ej turze, zawiedziona, zniesmaczona etc. Gdyby doszło do II-ej tury, Duda otrzyma na pewno głosy sporej części dotychczasowego elektoratu Kosiniaka, bowiem ten elektorat ani myśli popierać LGBT. Podobnie zachowa się część elektoratu Hołowni, dla której poparcie LGBT jest nie do pomyślenia. Spośród popierających dotąd Hołownię i Kosiniaka będzie rekrutowała się też największa część wyborców, którzy nie pójdą głosować w ewentualnej II-ej turze. Głosować w II-ej turze na pewno w całości będzie dotychczasowy elektorat PIS, który coraz bardziej zdaje sobie sprawę o jaką stawkę toczy się ta gra. Ale PIS i Duda raczej załatwią wszystko już w I-szej turze.
Antek2020.05.25 18:05
Zielonym podobało się szambo w Warszawie itd. Natomiast nie podobała im się (Zielonym) pomoc rządowa (wojska) i uratowanie doopy pana Trzaskowskiego. Dlatego będą go popierać...Arbuzy pieprzone
Grzegorz2020.05.25 17:02
Wstrzymać przekop to ty sobie możesz na swojej działce, zasrańcze.
Seks pokazy randki2020.05.25 16:47
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - www.paniedzis.pl Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
Eris442020.05.25 16:39
Trzaskowski swoim postępowaniem zdaje się być rzecznikiem interesów niemieckich i rosyjskich w Polsce. Jeśli wygrałby wybory prezydenckie, to już po nas. Najgorsze jest jednak to, że ciągle jest w naszym społeczeństwie liczna grupa chętna do zajęcia miejsca w czarnej d...dziurze...
ginger2020.05.25 16:38
ZIELONY czyli CZERWONY !!! precz z komuną !!!
edi2020.05.25 16:30
A ja UFAM PiS i Prezydentowi Dudzie - czytam historię polecam "DZIEJE POLSKI" prof Andrzeja Nowaka - SĄ SIŁY W EUROPIE I NA ŚWIECIE KTÓRE POLSKĘ CHCIAŁYBY W ŁYŻCE WODY UTOPIĆ ZA JEJ NIEUGIĘTOŚĆ W WIERZE KATOLICKIEJ, ZA JEJ WOLNOŚĆ I REPUBLIKAŃSKI SYSTEM OPARTY NA CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ - DLATEGO MUSIMY POSTĘPOWAĆ MĄDRZE I NIE DOPUŚCIĆ DO KOLEJNYCH ROZBIORÓW - TRZEBA SIĘ MODLIĆ OPATRZNOŚĆ CZUWA JEZUS JEST PANEM POLSKI A JEJ KRÓLOWĄ MARYJA - SURSUM CORDA !!
Adam S2020.05.25 16:23
Temu oszustowi to już zupełnie odbija. Widać co warte są platfonsy. Żeby móc kraść, to nawet z Putinem się gotowi dzielić. Takich szubrawców to won do ruskich!!!
ceramik2020.05.25 16:19
Mało, że on jest żydowskim dywersantem, to jeszcze wariatem. Hucpa ino, panie.
Tom Bombadil2020.05.25 16:02
Wstrzymać przekop Mierzei...? Trzaskowski się na tym zna? Prędzej by mu się udało zanieczyszczenie Zalewu Wiślanego. Pytanie: Kto płaci za takie wypowiedzi i ile? Cui bono? Wszystkie tropy wiodą do "bramkarza" w Cieśninie Pilawskiej.
Matka Polka2020.05.25 15:45
Jak Trzaskowski wygra to nie zostanie tu kamień na kamieniu...
j-322020.05.25 15:43
Syn wiatru i kurzu -TUMAN przemówił
Olej2020.05.25 15:14
A tu kiciulkowi z warsiawki dodamy innego ,,koteczka'' .....Były wiceszef Agencji Wywiadu zatrzymany za pedofilię..... No i podobnych koteczków do kompleciku politycznego tej przyszłej p-rezydentury. Wyobraźcie sobie państwo, firmę ot taką sporą, w której cały zarząd łącznie z pracownikami na różnych poziomach robi przekręty, kradnie, korumpuje, ćpa i przechodzi przez tę firmę wszelkie łajdactwo, firma funkcjonuje dzięki przestępczej działalności i układom. I teraz okradani akcjonariusze chcą zmiany zarządu i naprawy, dokonują w głosowaniu powszechnym akcjonariuszy zmiany zarządu, który przychodzi i zastaje bagno. Co robi ? Gdy zechce wszystkich na raz wywalić wymianą kadr, spowoduje zatrzymanie firmy, i stratay, niezadowolenie akcjonariuszy, którzy winą obarczą nową zmianę, podchwycą ochoczo krytykę starz wyjadacze i złodzieje. Dlatego też zmiany zaczyna się stopniowo od najbardziej newralgicznych stanowisk, i rozpoznaniem sposobów działania i funkcjonowania żeby móc przejąć całkowitą kontrolę i zmienić co się w aktualnym momencie da, nie narażając firmy na straty. Tak mniej więcej dzieje się z Polską i zmianą jaka zaszła od 2015 r. Nowa ekipa weszła w bagno, w znaczeniu dosłownym, i próbuje z różnym powodzeniem oczyszczać z tego bagna i gnoju cokolwiek się w danym momencie da oczyścić bez powodowania wstrząsów i strat państwa. Zaczęli zapowiedziami ostrych działań, jak weszli w zastaną rzeczywistość musieli spasować aby w tym g.....ie nie utonąć. Od tamtej pory bagno wciąż jest aktywne, wciąż bulgoce, wywalając wykwity jak ten powyżej gagatek z warsiawki. I co ? Demokracja ma swoje nieubłagane prawa, z którymi PiS się musi liczyć, a że robi to zbyt dosłownie to druga sprawa, że służby działają zbyt ślamazarnie to trzecia sprawa, że reforma sądownictwa została zablokowana prezydenckim vetem to czwarta sprawa. i tak można by mnożyć. Co dalej będzie ? Czort jeden wie, optymizmem nie napawa gdy spojrzeć na warcholące się komuchostwo, ściągające na państwo i legalnie wybraną władzę wszelkie przeciwności tak z zewnątrz jak i wewnątrz kraju.
skazał z dumą - POzdrwlaju2020.05.25 15:06
drodzy kałchożnicy i tawariszczy, aktywie partyjny PO - właśnie rozmawiałem z naszym człowiekiem w Moskwie drogim Putinem
ak2020.05.25 15:06
Trzaskowski chce wstrzymać Ziemię i ruszyć Słońce !!! Skandal !
Pat2020.05.25 15:01
I znowu Niemcy z Rosją przeciwko Polsce
nie dla idiotów 2020.05.25 14:55
Zieloni vel czerwoni. To ruska agentura w Polsce. W latach 70-tych ZSRR wspierało ruchy ekologów, pokojowe, ba, jak mówi Jurij Biezmienow, ex KGB, służby specjalne ZSRR- KGB i GRU, inspirowały i wspierały ruchy hipisowskie, które miały destabilizować i dezintegrować zachodnie społeczeństw. Inżynieria wyboru, leming zawsze wybierze anarchię, byleby tylko była modna, a że szkodzi Polsce, tym lepie, bo szkodzi też PiS. Pisał o tym między wierszami w "Pochwale lenistwa" Paul Lafargue, nota bene - zięć Karola Marksa, żeby obowiązek, pracowitość, sumienność i przestrzeganie norm, zastąpić anarchią, lenistwem, nihilizmem a całkowitym brakiem przestrzegania norm Wśród młodego pokolenia, jest dziś modne szablonowe hasło "mam na to wyje***ne". To dzięki właśnie marksistom -leninistom i Lafarguowi gówniarze, przede wszystkim te lewackie, są jacy są. Wspomniany Biezmienów mówi, że żeby zniszczyć i wziąć w niewolę państwo bez jednego wystrzału potrzeba 20-25 lat czyli jednego pokolenia. Wszyscy wiemy, a przynajmniej ci, którzy mają IQ wyższe od numera własnego buta, że Trzaskowski to wychowanek trockisty zydokoumnisty Geremka, a ten był bardziej czerwony i perfidny niż Gierek i inna chamokumona, a jak mówią - niedaleko pada jabłko od jabłoni... Tu linki do prelekcji Jurija Biezmienowa (stare, ale aktualne i jare) https://www.youtube.com/results?search_query=jurij+bezmienow+dywersja+ideologiczna+
Piotrek2020.05.25 19:42
Przestań kłamać - póki co to PiS propaguje lenistwo, rozdając pieniądze na prawo i lewo, kupując głosy tych, którym się nie chce uczciwie pracować, i to PiS gardzi ludźmi wykształconymi i przedsiębiorczymi. Nie potrzeba KGB, żeby wykończyć polskie państwo. Putin od dawna się cieszy i czeka, aż Polska sama wypisze się z EU i dobrowolnie wejdzie w jego ręce.
Bartek 2020.05.25 20:05
PiS nie rozdaje pieniędzy tylko wspiera miejsca pracy, te które może uratować. Jak PiS nie wspiera to źle, bo wypiął się na Polaków, jak wspiera, to rozdawnictwo. Za PiS było najmniejsze bezrobocie od 1989 r, mimo transferów społecznych, kto chciał/chce pracuje, nie pracuja juz tylko leserzy, Ja za PO u prywaciarza nowobogackeigoi prsoatak zarbiałem 12 zł/ na godzinę i przez 3 lata pracowałem z umową na czas określony. Za PiS mam 25 zł/godzine (ponad 2 razy więcej) umowę na czas nieokreślony i żaden prywaciarz mi nie mówi - jak ci nie pasuje, to wyp... mam dziesięciu na twoje miejsce
Piotrek2020.05.25 20:21
Bartku bardzo się cieszę, że twoja sytuacja materialna się poprawiła i że zarabiasz uczciwe pieniądze za wykonywaną pracę. PO bardzo wiele rzeczy zrobiła źle - ale PiS to wcale nie są uczciwsi ludzie. Program 500+ ma sporo zalet - m.in. zlikwidował znacząco ubóstwo wśród dzieci. Ma też jednak sporo wad - np. dawanie pieniędzy wszystkim jak leci, bez zastanowienia. Ponadto istnieją cale grupy społeczne, takie jak nauczyciele, lekarze czy pielęgniarki, które za rządów PiSu są źle wynagradzane za wykonywaną pracę. Ogłaszanie trzynastki dla emerytów - bo idą wybory, to zwykłe przekupstwo, a PiS na każde wybory ma tę samą strategię - rozdać kolejne pieniądze - to się nie może dobrze skończyć.
Bartek 2020.05.25 21:40
Nie uważam tego za rozdawnictwo tylko za sprawiedliwość społeczną. Jak za PO-PSL przez lata mafie vatowskie wyłudzały po 40-50 miliardów rocznie 'nadpłaconego' vat, to jakoś się uczciwością nie przejmowałeś. Druga sprawa, jak wg ciebie miało wyglądać 500 + ? ten dostanie a ten nie? już widzę te protesty pod hasłami "moje dziecko jest gorsze niż twoje". Wystarczy wspomnieć co się działo jak 500 + było na drugie dziecko, jaka to była dyskryminacja wg PO,PSL, N. Mój kuzyn ma firmę i bardzo dobrze zarabia ma troje dzieci i z 500+ zrezygnował choć należy do elektoratu PiS Jeżeli chodzi ci o uczciwość PiS to pełna zgoda, na pewno jest w jego szeregach wielu karierowiczów i oszustów, ale proporcjonalnie do innych partii w PiS złodziei jest najmniej. Jak masz jakąś alternatywę, kogoś nieskazitelnie uczciwego, ze wspaniałym pomysłem na gospodarkę, obecny kryzys i zażegnanie podziałów, to podaj proszę nazwę tej formacji! PS Moja żona jest pielęgniarką, tak samo jak moja teściowa, żona za PiS dostała 1100 zł podwyżki, a teściowa będąc juz na emeryturze dorabia sobie biorąc dyżury w przychodni w labolatorium. Za PO-PSL było to niemożliwe, więc nie opowiadaj głupstw bo takie argumenty przypominają mi skargi pewnego załamanego celebryty który nie może zjeść sushi na mieście
był, jest i będzie drugim BUL lewatywą2020.05.25 14:51
ma tam założyć legowiska dla KORNIKÓW oraz Oazy Kultury dla aktywu partyjnego
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY2020.05.25 14:51
Wstrzymał przekop, wykopie Dudę. Polskie wydało go plemię.
drop dead kike2020.05.25 14:57
In case you missed it. As usual, this jew fuck motherfucker OBOJETNY piece of shit works for the scumbag, Putin.
Hoddi2020.05.25 16:54
Czy może jednak ruskie ?
Glaudiusman2020.05.25 14:45
Jak to dobrze, że mason nie zostanie jednak prezydentem. Dość tej niekompetencji i lenistwa w Warszawie już było. Precz masonie do reichu.
Piotr Nowak2020.05.25 14:41
No skandal. I pewnie jeszcze chce zburzyć CPK Idiotów? Przepraszam "baranów" oczywiście :)
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2020.05.26 3:10
Jestem Pietrek alem siem naszukał! Dawaj tich baranuf milion i bęndziemy rzyć jak rzymie. Hihihihi
Kazik2020.05.25 14:40
Trzaskowski, to lobbysta rosyjskich i niemieckich interesów. Po co nam prezydent skoro jest prezydent Niemiec.
Ja2020.05.25 14:36
Likwidacje przekopu - PO, likwidacja górnictwa - PO, PiS, likwidacja elektrowni węglowych - PO, PiS, likwidacja węglowego ogrzewania domostw - PO, PiS, likwidacja samochodów - PO, PiS, likwidacja Kościoła - PO, PiS, przymus szczepień i przymus leczenia - PO, PiS, przymus znamienia Bestii na rękę i czoło - PO, PiS, likwidacja pieniądza - PO, PiS, likwidacja rodziców - PO, PiS, likwidacja Puszczy Białowieskiej - PO, PiS, wspieranie kornika - PO, PiS, wspieranie zboczeńców - PO, PiS, wspieranie agresywnych mniejszości etnicznych - PO, PiS, wspieranie eksterytorialnego statusu banksterstwa - PO, PiS, wspieranie 5G i internetu rzeczy (zdalne zarządzenie przez Gatesa i Sorosa: lodówką, odkurzaczem, czajnikiem, lampą, radiem, pralką itd.) - PO, PiS, .....
Tor2020.05.25 14:34
Dewiacje razem!
kibic2020.05.25 14:34
Szambuś osiagnął niebotyczny sukces. "Zieloni" reprezentowani przez rudą poparli go mimo zrzutu gówien do Wisły. Majstersztyk !!!
tukan2020.05.25 14:33
Zielone ludziki Putina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Antoni2020.05.25 14:28
czy czasem podważa internetowy system kształcenia dzieci, i uznania prac i sprawdzianów internetowych dzieci ? To byłby jeden rok w plecy dla wszystkich dzieciaków .
OSTRY CIEŃ MGŁY2020.05.25 14:26
Trolle Pereiry już kwiczą, pełne gacie mają
M.a2020.05.25 14:25
Pan to sobie mogłeś powstrzymać szambo, którym zalałeś pół Polski.
Boholt2020.05.25 14:24
I ma chłop rację - ten przekop to PiSowska wieś potiomkinowska, my tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom. Zadam konkretne pytanie - gdzie są polskie promy z polskich stoczni zapowiedziane przez PiS cztery lata temu (rzecz się zaczęła w VI 2016)? Kto odpowie? Konkrety proszę.
Boholt2020.05.25 17:20
Zadałem konkretne pytanie. Konkretnych odpowiedzi zero. Gdzie są wszystkie najmądrzejsze osoby z frondy? Bo do pisania głupot to chętnych mnóstwo.
Ja2020.05.25 19:22
Polskie promy są tam gdzie polski przemysł stoczniowy. Po stoczni Gdańskiej zostały trawiaste sawanny, teraz zapełniane feudalnymi apartamentowcami. Cegielski zamknął produkcję silników statkowych, fabryka łańcuchów kotwicznych w Słupsku nie isrtnieje, itd. Dziękuj Tuskowi i komisarz Neli Kroes z Holandii. Ale w jej kraju na dniach (maj 2020) rząd dofinansowuje własną stocznię.
Boholt2020.05.26 15:22
To kolejny slogan typu "Polska w ruinie", "Wina Tuska", który słyszeliśmy już tysiąc razy. To nie jest odpowiedź na konkretne pytanie: "Gdzie są polskie promy z polskich stoczni ZAPOWIEDZIANE PRZEZ PIS cztery lata temu".
diagnosta2020.05.25 14:22
I dlatego Trzaskowski cieszy się poparciem Moskwy .
PO to samo zło !2020.05.25 14:20
Jeśli przypomnimy sobie z jakiej rodziny pochodzi Trzaskowski to wszystko staje się jasne .
ruiny2020.05.25 14:19
Nawet wcskrajnym scenariuszu, Trzasku jest tak nieudolny, że zanim podejmie decyzję to mierzeja już będzie.
100 % racji2020.05.25 14:15
.....jak to jest z czasKOVSKIM ? tow. pełłowcy czy dobrze szczeka ? czy dobrze z CzekA ???
katolicka kretynizacja polski2020.05.25 14:14
Jeszcze trzeba skończyć z następnym poronionym pomysłem PiSdziaków czyli wybudowaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego!
AS2020.05.25 20:40
Oj, wieśniaku biedny!
Polak Ateista Dumny Gej 2020.05.25 14:12
Obciągnę lachę każdemu kto zagłosuje na Trzaskowskiego, z moją Biedrońcią sprawa przegrana. Nastawię kakałko, nawet na parę PLN-ow załatwię chłopczyka 12-letniego.
Ksiądz dr Czekoladowe Oko2020.05.25 14:27
Zgłaszam się.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.05.25 14:55
Żydzi-przechrzty, sierpem obrzezane odpadają!
AS2020.05.25 20:39
Żaden Polak, zwykły pedał.
drop dead kike2020.05.25 14:04
@Klapafuckyousz As usual, this jew fuck motherfucker OBOJETNY piece of shit works for the scumbag Putin.
gracz2020.05.25 14:02
Poznać śmiecia kacapskiego,po takich zapowiedziach.
enigma2020.05.25 14:01
Ja mam propozycję, niech Czaskowski wybuduje sobie dom, a wejście do niego niech ma przez korytarz wrednego sąsiada. Czaskowski nie dość, że lewak piewca LGBT, badziewiarski gospodarz≤ a raczej wyłącznie cieć, to jeszcze kacapski sługus Putina, ręce i piersi opadają.
ryszard2020.05.25 14:00
Od kiedy to kolorem szpicli jest zielony.
Klapaucjusz2020.05.25 13:57
Mierzeja Wiślana musi być przekopana! To jedyna droga, którą nasza flota atomowych łodzi podwodnych może wypłynąć na Bałtyk ze swojej bazy pod Radomiem!
Dell2020.05.25 14:36
Z drugiej strony "Klapaucjuszu": "gdyby natura chciała, żeby ten przekop tam był to ten przekop by tam był" - jak powiedziała, zbyt uczciwa dla swojego Elekoratu, kandydatka.
malarz2020.05.26 0:17
Ale kawal ! Ha, ha ha
AAAA2020.05.25 13:56
Mam nadzieję, że Polacy jednak nie wybiorą antypolskiego tęczowego lalusia, syna wieloletniej donosicielki SB. I trzeba pilnować wyborów, bo niewątpliwie on ma za sobą dawne służby.
Wicio ruska onuca-na konto wpłynęły "świnki"2020.05.25 13:51
informuję, że wszelkie sugerowanie że PO nie ma pieniędzy na kampanię jest nieuprawnione
XYZ2020.05.25 13:50
Najważniejsze że zdobędzie głosy zielonych,a to może przeważyć szale zwycięstwa.
Trzaskowski Anty Polak2020.05.25 15:49
PO z Czaskowskim tylko może zdobyć głosy "zielonych umysłowo" reszta jego bredni nie kupi.
Hila2020.05.26 7:43
No i wyjdzie na jaw w jakim kraju żyjemy. Jak tepe i chore mamy społeczeństwo. Właściwie dlaczego maja nie wygrać jesli społeczeństwo tak chce to niech utopi sie w tym szambie. No bo jak inaczej mozna nauczyć się rozumu.
ja2020.05.25 13:46
Trzaskowski pieniądza z przekopu chce skierować na naukę seksualizacji i masturbacji dzieci w szkołach
Jana2020.05.25 15:04
Niech wpierw trenuje we własnym domu.
Lewackie psy szczekają, a karawana idzie dalej2020.05.25 13:40
Trzaskowski - jakby się urwał z choinki. Nie dociera do gościa, że od czasów nieszczęsnej prezydentury Komorowskiego Polacy sporo zrozumieli i pewnych błędów nie powtórzą, a na lewacką demagogię się już nie nabiorą. Zobaczymy jego kwaśną minę po 28 VI. Wróci do swej Warszawki, a będzie go wspierać niezawodna Wyborcza.
Jana2020.05.25 15:03
Może nabierze rozumu i będzie mu wstyd za to,że go GW popiera.
OSTRY CIEŃ MGŁY2020.05.25 13:39
Fronda i jej wyznanwcy maja stracha. Zaczyna się obrzucanie gównem. Mam nadzieje, że gdy Trzaskowski wygra zlikwiduje ten kłamliwy służalczy portalik.
Lewackie psy szczekają, a karawana idzie dalej2020.05.25 13:41
Nadzieję zawsze można mieć. Ale warto też liczyć się z faktami.
Roman2020.05.25 13:47
Rozumiem, że nie będzie to niezgodne z Konstytucją i ogólnie będzie to w porządku ?
Dell2020.05.25 14:29
Oczywiście, że nie będzie niezgodne. Zgodne z konstytucją jest to co, w danej chwili, jest zgodne z interesem marksistów.
M.a2020.05.25 14:27
Trzaskowski chętnie wprowadzi cenzurę na niewygodne dla niego tematy.
Piotrek2020.05.25 19:34
To jest gdybanie - a cenzura w TVP, która aktualnie istnieje, ci nie przeszkadza? Czy po prostu popierasz relatywizm moralny?
Maria2020.05.25 15:40
Nas nie zlikwiduje -jeszcze Polska nie zginęła
orgii2020.05.25 16:39
jak na razie to ten kretynek- tęczowy rafałek obrzucił gównem Polskę .....
B522020.05.25 18:03
wygra coś ale na fujarce
Jan2020.05.25 20:07
Na fujarce wygra...TY, ruski spadaj stąd do matuszki rosiji
Myśl, nie powielaj2020.05.25 13:39
Tak panie Rafale, polskie interesy gryzą po oczach.. Najlepiej to by było gdyby ruscy jak z czasów pańskich kolesi dyktowali kto i jak ma wypływać na Bałtyk z Elbląga. To jest właśnie jeden z elementów najbardziej drażniących masonerię - rozkwit polskiej gospodarki i pan Rafał właśnie ten rozwój chce zatrzymać.
Karol2020.05.25 23:13
Zgadzam sie z wszystkim co napisales, tylko nie pisz "pan " przy nazwisku tego pajaca !
budka bula bula2020.05.25 13:35
On chce jakoś to szambo z Warszawy przekierowywać chyba.