Trzaskowski atakuje Kaletę za ujawnienie szokującego raportu finasowania LGBT  - zdjęcie
10.12.19, 13:51(fot. screen)

Trzaskowski atakuje Kaletę za ujawnienie szokującego raportu finasowania LGBT

12

Sebastian Kaleta ujawnił szokujący raport na temat finansowania LGBT przez Warszawę. Do sprawy odniósł się prezydent Rafał Trzaskowski, oczywiście atakując polityka PiS.

- Pan minister (Sebastian Kaleta – przyp. red.) czyni olbrzymią szkodę wszystkim tym, którzy są uzależnieni od narkotyków. Wszystkim tym, którzy są po prostu chorzy na AIDS, albo którzy są w grupie ryzyka. Dlatego, że samorządy podejmują heroiczną walkę o to, żeby rozwijać programy profilaktyki – powiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski

 

- To niesłychane i przerażające, jeżeli radny formułuje jakieś zarzuty, które są czystą manipulacją, kłamstwem. Niestety się do tego przyzwyczailiśmy ze strony posłów czy radnych PiS. Jeżeli wiceminister sprawiedliwości formułuje zarzuty, które są czystą manipulacją i kłamstwem, to niestety kładzie się to cieniem na powadze urzędu, który sprawuje. Wszystkie zawarte informacje są po prostu czysto manipulacją – ocenił.

Wyjaśniał, że „my prowadzimy wraz z organizacjami pozarządowymi programy, które mają przede wszystkim przeciwdziałać zapadalności na bardzo ciężkie choroby – AIDS, działania profilaktyczne”.

– Natomiast wszystko to, co słyszycie państwo w przestrzeni medialnej z ust pana ministra, to są po prostu przeinaczenia i manipulacje. Jest już dokładne stanowisko ratusza na ten temat i zastanawiamy się również nad podjęciem kroków prawnych – mówił Trzaskowski.

Według niego, najsmutniejsze jest to, że „pan minister czyni olbrzymią szkodę wszystkim tym, którzy są uzależnieni od narkotyków”.

– Wszystkim tym, którzy są po prostu chorzy na AIDS albo którzy są w grupie ryzyka. Dlatego że samorządy podejmują heroiczną walkę o to, żeby rozwijać programy profilaktyki. O to, żeby otoczyć takiej osoby opieką, po to, żeby prowadzić akcje edukacyjne wśród młodzieży, która może zażywać narkotyki – mówił.

Jak dodawał, wiceminister Kaleta „tworzy taką atmosferę psychozy i czystej manipulacji”.

Sebastian Kaleta odniósł się do wypowiedzi prezydenta stolicy.

„Zamiast kontroli w organizacjach, które realizują milionowe projekty, Trzaskowski atakuje mnie za ujawnienie wątpliwości.W przyszły poniedziałek kontrola poselska tych wydatków” – napisał polityk PiS

 

 

 

bz/tvp info

Komentarze (12):

Jan Radziszewski2019.12.13 2:56
alberciku i tobie podobni. niedługo będziesz się bujał zboku bo Ukraińcy mord szykują Pan : Jeśli chodzi o Warszawę to jak wiemy jest tam już bardzo wielu muzułmanów ( przeważanie chyba spoza sowietów) i także wielu ukraińców. Pamiętajmy, że Sodoma nim spłonęła była plądrowana. Dlatego los Warszawy musi być taki, że ucierpi nim spotka ją los Sodomy. Jeden z księży, zbierał wizje i podzielił się za mną taką ( Nie wiem czy to publikował. Była to wizja jakiejś nieznanej osoby). Muzułmanie z dużymi nożami kuchennymi ( pamiętamy, że oni nimi dobrze władają bo zajmują się kuchnią, kebaby, itd. mięsem) na mieście szlachtowali nożami młode kobiety, tak żeby one się wykrwawiały. Mężczyźni (Polacy) biegali ale nic nie mogli zrobić. Rozumiem, że nie mogli im się przeciwstawić bo nawet tych noży nie mieli. Wizja może się sprawdzić, nie musi, ale jest bardzo prawdopodobna. A ukraińcy? W Warszawie pewnie będą współpracować z muzułmanami. Współpracować, potem może na siebie warczeć, może nawet okresowo się rzucą sobie do gardeł, jednak zawsze przeciw Polakom. - Niektórzy nie ucierpią. Ci co byli na Wolnej Elekcji nie ucierpią. Nie ucierpią Ci co są hojni dla tych Orędzi wedle swoich możliwości, a gdy ponad nie, zwłaszcza mają Łaskę. Ci co wypełniają Moje Słowo, moje bieżące słowo i kochają je są szczególnie chronieni. Wszyscy czytelnicy nie mogą być jednak całkowicie ochronieni. To zależy od serca, od ich serca jakie jest.
andrzejhahn32019.12.10 19:08
a gdzie raport o finansowaniu jeba..nego,zbrodniczego kosciola katolickiego i tego szmaciarza rydzyka
stan2019.12.10 17:22
Wprowadza kartę LGBT, a potem atakuje, jak się o tym przypomina? Głupota i nieporadność, poza tym całkowita ignorancja. On miał być kandydatem na prezydenta Polski? "my prowadzimy wraz z organizacjami pozarządowymi programy, które mają przede wszystkim przeciwdziałać zapadalności na bardzo ciężkie choroby – AIDS, działania profilaktyczne”. Przecież głównymi nosicielami i rozsadnikiem tej choroby są właśnie geje.
...2019.12.10 17:13
6 wpisów i wszystkie wskazują głupotę autorów ????
Michał Pasierb 2019.12.10 16:25
Selfie z p.Trzaskowskim, jakie to wzruszające; będzie miał czym zabłysnąć na fb...
Albert - Du bist ein Stück Scheiße.2019.12.10 15:35
"sutener" Bitte schreibt nur in Deutsch oder Englisch - Zeig, was du kannst!
ohydny staruch 2019.12.10 15:33
Żyd 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 ponad 70-letni samotny homosekualista, jak sam dumnie siebie określił jest w najnowszym wcieleniu 𝐞𝐥𝐞𝐤𝐭𝐨𝐫 - 𝐬𝐭𝐚𝐥𝐤𝐞𝐫. Z tym "𝐬𝐭𝐚𝐥𝐤𝐞𝐫" to i prawda; kręci się koło szkół 𝐬𝐭𝐚𝐥𝐤𝐢𝐧𝐠 chłopczyków,
Sutener z Krakowa Marian B. 2019.12.10 15:10
Kaleta to pisowska kurva i karierowicz.!!!!! W życiu dnia nie przepracował, zawsze na partyjnej posadce.!!! Niech hu-j zarobi 500 złotych w sektorze prywatnym, to powiem, ze jest kimś, a nie ciotą.!!!!
trzeźwo myślący2019.12.10 17:24
Menele mają dostęp do internetu?
wygląda na to, że2019.12.10 15:03
nieszczęśników wykorzystuje się do walki z rządem demokratycznie wybranym przez społeczeństwo
Pet2019.12.10 14:41
Frondelek, opanuj się. Gdzie tu jakiś atak? Ataki to raczej ze strony PiSdków na zasadzie a nuż coś się przyklei.
anonim2019.12.10 14:00
PiSzcie sobie te bzdury pisiorki - Banaś was wyzwoli!