Trwają przeszukania ws. zatrzymania Sławomira N. - zdjęcie
20.07.20, 11:06Fot. screenshot: YouTube - sejmometr (edytowane)

Trwają przeszukania ws. zatrzymania Sławomira N.

3

Trwają przeszukania m.in. w Kijowie i Lwowie. Wszystko w ramach prowadzonych czynności dotyczących przestępczej grupy. Czynności prowadzone są w biurach ze sfery zarządzania drogami.

Sprawa Sławomira N. jest prowadzona w ramach międzynarodowej grupy śledczej. Przeszukania prowadzone są m.in. przez ukraińską Specjalną Prokuraturę Antykorupcyjną oraz polskie CBA.

Przeszukania trwają w ramach sprawy dotyczącej m.in. prania brudnych pieniędzy oraz przyjmowania korzyści majątkowych i osobistej.  Czynności prowadzone będą nadal, a potem po doprowadzeniu do Prokuratury Okręgowej w Warszawie oskarżone osoby usłyszą zarzuty i będą przesłuchani jako podejrzani w sprawie.

Wiadomo, że już sporządzone zostały postanowienia o zarzutach.

Przypomnijmy, że zatrzymanie dotyczy byłego ministra transportu oraz byłego dowódcy "GROM" Dariusza Zawadki. Razem z nimi zatrzymany został gdański przedsiębiorca Jacek P. Wszyscy są podejrzewani są o korupcję oraz działanie w ramach zorganizowanej grupy przestępczej.

rr, niezalezna.pl

Komentarze (3):

Lena2020.07.20 12:27
Przeciez kazdy wie, ze to SLAWOMIR NOWAK!!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.20 11:19
obstawiam że dziś na flondrze ukaże się 15 "artykułów" na temat nitrasa! hieny mają wyżerkę...
Run, KKP, run2020.07.20 11:43
KKP, powinieneś się cieszyć - elektorat PO w zakładach karnych sie wzmacnia, może nawet powstanie tam "nowa solidarność" - taka tęczowa.