Trump o sprowadzeniu imigrantów przez Merkel: To szaleństwo! - zdjęcie
12.10.15, 12:40

Trump o sprowadzeniu imigrantów przez Merkel: To szaleństwo!

5

Donald Trump, republikański kandydat do fotela prezydenckiego w USA w mocnych słowach odniósł się do europejskiego problemu z nielegalnymi imigrantami. Swoją krytykę Trump skierował w stronę Angeli Merkel – niemieckiej kanclerz. W telewizji CBS Trump powiedział o sprowadzeniu przez Merkel islamskich imigrantów do Europy: „Jestem za powstawaniem stref bezpieczeństwa dla ludzi. Nie popieram jednak migracji. Nie podoba mi się napływ osób. Szczerze powiedziawszy, spójrzcie, Europa zamierza to wszystko wytrzymać, jednakże należy spodziewać się zamieszek w Niemczech. Co dzieje się w Niemczech, zawsze uważałem Merkel za wspaniałego przywódcę, jednakże to, co dzieje się w Niemczech, to szaleństwo. To jest obłęd – powiedział Trump odnosząc się do liczby sprowadzanych imigrantów.

Republikański polityk nie tylko obwinia Merkel za bałagan i chaos ws imigrantów. Uważa również, że za współczesny kryzys migracyjny odpowiada Barack Obama.

W sierpniu tego roku Donald Trump, oświadczył w wywiadzie dla telewizji NBC, że gdyby został prezydentem deportowałby wszystkich "nieudokumentowanych", czyli nielegalnych, imigrantów z USA. „Nie będziemy rozdzielać rodzin, ale oni muszą odejść” – mówił. 

mark/Bloomberg

Komentarze (5):

anonim2015.10.12 12:50
jak to się dzieje że przed wyborami wielcy tego świata mówią ludzkim głosem , a po pi...ą bez sensu ?
anonim2015.10.12 12:51
Słusznie prawi.
anonim2015.10.12 12:54
Piano Bo przed wyborami muszą podlizać się wyborcom, aby pozwolili im umoczyć pysk w melasie, a po wyborach muszą się słuchać masonerii i swoich oficerów prowadzących, aby ci w kolejnych wyborach umieścili ich na liście (w miarę na dobrej pozycji).
anonim2015.10.12 13:08
ehe..to było retorycznie..;)
anonim2015.10.12 21:32
Merkel to były sowiecki agent tak samo jak Tusk. Takim posunięciem destabilizuje Europę i polaryzuje narody. Unia do rozwałki a Niemcy niech giną od dżihadystów.