Tommy Robinson skazany na 9 miesięcy więzienia! - zdjęcie
12.07.19, 14:47

Tommy Robinson skazany na 9 miesięcy więzienia!

16

Sąd w Londynie skazał Robinsona na 9 miesięcy bezwzględnego więzienia. Ostatni raz skazano obywatelskiego dziennikarza w latach czterdziestych XX wieku. Powodem skazania było relacjonowanie procesu gangu pakistańskich gwałcicieli.

„Tommy jest więźniem politycznym ukaranym za poruszenie niewygodnego dla brytyjskiego rządu tematu muzułmańskich gangów gwałcicieli, którego ofiarą padły brytyjskie dziewczynki. Niektóre miały jedenaście lat” – pisze zwolennik aktywisty Ezra Levant.

Dziś sąd odwiesił również poprzedni wyrok wydany w Canterbury w 2017 r. W poczet kary zaliczono czas, który Robinson spędził już za kratami. Ostatecznie w więzieniu spędzi 19 tygodni.

Pobyt w więzieniu stanowi dla Robinsona bezpośrednie zagrożenie dla jego życia. Wielokrotnie skarżył się publicznie na to, że kiedy przebywał za kratami, inni więźniowie grozili mu śmiercią i stosowali wobec niego przemoc.

Źródło: Euroislam.pl

Komentarze (16):

Stanislaw2019.07.12 22:14
Co to za prawo obowiazuje w tej popier...angli,Bochatera skazuja za kratki, jak za komuny rujnuja zdrowie a moze nawet i zycie .lewack sprawiedliwosc.moj wielki zal i wspolczucie dla Pana .Robinsona.....
Tadeusz 2019.07.12 21:49
Teraz wiecie jak pilnym jest wprowadzenie w Unii LGBT,czyli pełnej legalizacji pedofilii. Gdy ten papier im dadzą do łap. Strach się bać.
z Księżyca.2019.07.12 17:16
Debil ZerrO dyskuje z imbecylem ZerrO
Zerr02019.07.13 0:13
Swędza cię gały? TO JE WYCHLASTAJ
zatroskany2019.07.12 16:42
Strach patrzeć na to zepsucie w Anglii, Francji, Niemczech. Na przyzwalanie zboczeńcom na zastraszanie społeczeństwa, porywanie dzieci prze Hitamty. To jest wojna regularna wojna. Pomyślał ktoś o swoich wnukach, głupki myślą że jak czegoś nie widać to tego nie ma. Głosują na platformę ... nie będą przecież widzieć jak ich wnuki, a być może dzieci będą rabowane przez takie policje i oddawane pedofilom, homoseksualistom, lub muzułmanom. Są ślepi
Franek2019.07.12 16:01
Tommy Robinson nie przestrzega żadnych zasad ‘protestowania w cywilizowany sposób’. On nie protestuje tylko chuligani. Po prostu nienawidzi ludzi z poza swojego podwórka, i tyle. Wybrał sobie muzułmanów za łatwy cel, bo na nich jest teraz ‘sezon’, tak jak kiedyś był sezon na Japończyków. Gdyby nie było pod jego ręką muzułmanów to rzygałby na Polaków. Niech siedzi ten obrzydliwy typ w kiciu aż do usranej śmierci.
asd2019.07.12 16:16
Ciekawe co byś powiedział ofiarom tzn grooming gangs czy krzywdy których doznały te dziewczyny też są wymyślone? Jak masz napisać coś głupiego to szkoda twojego czasu i energii.
Franek2019.07.12 16:26
asd, Nie pleć głupot. On został skazany za obrazę sądu (contempt of court), a nie za protest przeciwko przestępcom.
Zerr02019.07.13 0:12
Nie bredź. Został skazany za ujawnianie przemilczanej prawdy, że władze UK sa zamieszane w ukrywanie i ochranianie pedofili na niespotykaną skalę. łobraza ońdu to tylko pretext.
2019.07.13 1:15
Tak, i jest jeszcze ciąg dalszy jego historii: Po wepchnięciu Tommy Robinsona do celi przez strażnika więziennego, współwięzień (recydywista) pyta: Jesteś Git, czy Frajer? (pyta recydywista). Tommy, trochę przestraszony, nie odpowiada. Recydywista pyta: Tommy, ile masz do garowania? 10 lat (odpowiada Tommy). 10 lat? Za co? (pyta recydywista) Oburzony Tommy mówi: Jak to za co? Za nic. Oburzony recydywista odpowiada: świeżak, ty mi tu nie p i e r d o l, w naszym kraju ‘za nic’ do odsiadki dają tylko 5 lat.
Franek2019.07.13 9:56
Czy ty jesteś jednym z tych, co wierzą, że ludzie nie byli na księżycu?
Tommy.2019.07.13 20:14
Chyba Cie pogielo, ogladales jakies jego streamy? ogladales jego reportaze? Wszystkie sprawy tego typu sa zamiatane pod dywan dlatego relacjonowal tamta sprawę i jak dla mnie w bardzo cywilizowany sposób. A jeżeli chodzi o Polakow to wielokrotnie mowil ze nas podziwia za nasza niezlomnosc do obrony wartości w jakie wierzymy. relacjonowal tez obchody 11 listopada z 2017r. Nie widziałem 1 filmu w którym by się zachowywal nieodpowiednio. Przestan ogladac BBC może pomoze...
Zerr02019.07.12 15:23
A wlewacy jak zawsze będa szczekać, że "kościół ochrania pedofili" Podczas gdy wyraźnie widać, że to nie żaden 'kościół", tylko władze państwowe wszystkich szczebli, łącznie z Policją, Sądami, Opieką Społeczną i Szkołami ochraniały, tuszowały i odmawiały ścigania zorganizowanych band pedofilskich przez wiele długich lat. Dokładnie tak samo było w Polsce. To władze PRL zapewniały bezkarność pedofilom grającym role księży katolickich - co wyraźnie pokazał film Sekielskiego. To władze 3RP w niejawny sposób przez lata blokowały film Latkowskiego o pedofilach w warszawie. Żeby ochrona roztaczana nad pedofilami była pełna, trzeba zwalic na kogoś winę. Przypomnę tylko że gdy za pierwszego Pisu, ówczesny rzecznik praw dziecka, pani Sowińska z LPR zapowiedziała zwalczenie mafii pedofilskiej, natychmiast dziennikarskie hieny zrobiły z niej wariata i ochroniły pedofilski biznes. Dziwnym przypadkiem nazwiska hien powtarzają się i teraz, ale już w togach "łowców pedofilów ale TYLKO w kościele". Pozwoliliśmy sobie przeanalizowac powiązania personalne tzw organizacji antypedofilskich, i - co za przypadek - nitki powiązań wiodą wprost do NAMBLA, czyli wpływowej organizacji gejów-pedofilów. Wychodzi na to, że pedofile pouczają was co do walki z pedofilią (ale TYLKO w kościele) a wy łykacie wszystko bez popitki.
Zerr02019.07.12 15:40
A teraz spróbujcie zrozumieć sens mądrości: Gdzie mądry człowiek ukryje liść? W lesie. A jeżeli nie ma lasu? Wtedy mądry człowiek zasadzi las. Gdzie mądry człowiek ukryje pedofila? niee... nie w lesie. W "Lolita Ekspress" Wolno juz pisać. Epstein w pierdIu.
polak2019.07.12 14:59
tak się chroni pedalskie sprawy --krzywda dzieci -nic nie znaczy ,nie wolno ani pisać ani mówić o zbokach---- to jest ''praworządność""
Jerzy K.2019.07.12 19:29
No bez przesady, coś się jednak w kościele ruszyło. Powstają raporty i o temacie zaczyna się mówić otwarcie. Powoli dojdzie i do innych środowisk...