Fronda.pl: Na koszulkach reprezentacji Polski w piłce nożnej do lat 19 zabraknie godła. Zbigniew Boniek nie przeciwstawia się temu. Dlaczego?

Jan Tomaszewski (były pilkarz): Niestety jest to pokłosie decyzji mojego przyjaciela z boiska – Grzegorza Larty i Franciszka Smudy, którzy zgodzili się w pewnym momencie na to, aby pierwsza drużyna grała bez orzełka. Niestety ma to swoje konsekwencje, ponieważ wspomniani dżentelmeni podpisali umowę z pewną firmą, zgodnie z którą, właśnie w takich koszulkach mają grać nasi piłkarze.

W tym miejscu apeluję do prokuratorów, którzy zamiatają wszystko pod dywan, aby wreszcie udowodnili, że pracują za pieniądze podatników i zabrali się do tego z pełną odpowiedzialnością. Jeżeli mamy teraz w magazynach PZPN-u kilkaset tysięcy koszulek, to co z tym zrobić? Przecież doszło do marnotrawstwa pieniędzy! Co teraz zrobić z tymi koszulkami? Wykorzystać jako ścierki do podłogi? W końcu, to koszulki dla reprezentacji Polski!

Po raz kolejny współczuję Bońkowi i Sawickiemu, którzy znowu muszą tuszować pewne sprawy. Wspomniana dwójka, a do tego Kosecki z Koźmińskim, mają tyle trupów w szafie, że – jak Boga kocham – im współczuję.

Apeluję do nich, aby w nowej siedzibie PZPN przeznaczyli jedno pomieszczenie dla prokuratorów, którzy wreszcie wyjaśnią te przekręty.

Not. Aleksander Majewski