Tomasz Sakiewicz o finansowych związkach Bosaka z Rosją - zdjęcie
01.05.20, 08:43Fot. screenschot: Youtube - Telewizja Republika

Tomasz Sakiewicz o finansowych związkach Bosaka z Rosją

190

Rok temu gościem programu „W Punkt” na antenie Telewizji Republika był redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, Tomasz Sakiewicz.  Z red. Katarzyną Gójską rozmawiał na temat związków członków Konfederacji z Rosją. Poruszył też temat źródeł utrzymania dzisiejszego kandydata Konfederacji na prezydenta Krzysztofa Bosaka. Brat Bosaka, jak mówił, „jest utrzymywany przez jednego z najgroźniejszych rosyjskich oligarchów”.

Tomasz Sakiewicz był pytany o zapewnienia Bosaka, który twierdził, że nie kojarzy w swojej partii Lilii Moshechkovej. To kandydatka Konfederacji w wyborach do PE, która zasłynęła m.in. zdjęciami z bazy motocyklowego gangu „Nocne Wilki”, żalami po śmierci lidera donieckich separatystów „Giwiego” czy obroną w Polsce sowieckich pomników w rosyjskiej telewizji.

-„W przypadku wyborów samorządowych można by w to uwierzyć, mówimy wówczas o tysiącach kandydatów. Tutaj jest ich zaledwie garstka. Przyjaciółka szefa Nocnych Wilków, nazwisko o typowym rosyjskim brzmieniu. Chwaliła się tym, służby nie musiały się wysilać” – mówił Sakiewicz.

Dziennikarz zwrócił uwagę na związki rodziny Krzysztofa Bosaka z Rosją:

-„Pokazaliśmy dziś, że brat pana Bosaka ma bliskie związki rodzinno-finansowe z Rosją. Jest utrzymywany przez jednego z  najgroźniejszych rosyjskich oligarchów, kumpla Putina. Pani Moshechkova może się okazać drobiazgiem w porównaniu z powiązaniami brata pana Bosaka”.

Sakiewicz stwierdził w ubiegłorocznym wywiadzie, że „mamy do czynienia z potężnym lobby rosyjskim, który ma już wypustki w polskim wydaniu”:

-„Ruch Narodowy to nie byli zdrajcy czy rosyjscy szpiedzy… To byli patrioci. Pojawiały się propozycje współpracy. Nawoływano do walki z Ukraińcami. Ten wątek, w obecnych ruchach, jest bardzo silny. Nie wiedzą tego, ponieważ nie znają historii” – mówił redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, odnosząc się do członków Konfederacji.

kak/telewizjarepublika.pl

Komentarze (190):

Jan Radziszewski 2020.05.12 22:14
02.05.2020 NMP Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa.
Jan Radziszewski 2020.05.12 21:01
13.03 2020 Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
jan2020.05.3 15:42
a sam nie widzi powiazań i finansowania go przez obecnie rzadzacych
violencja2020.05.2 23:32
Szkalujący artykuł , obrzydliwy. Kiedyś Bosak się wypowiedział , że o tym od dawna wszyscy wiedzą!!Czy mam być odpowiedzialna za brata/siostrę ? Czy nie mam swojej indywidualnej drogi?W rodzinie rodzą się różne dzieci , nie zawsze udane . Mój brat był alkoholikiem i powiesił się , czy to ma wpłynąć na mój prestiż i na cokolwiek ? Fronda jest bardzo pisowska i promuje Dudusia na siłę , a nas już po prostu mdli. PIS NIE JEST ZA ZYCIE, MAJA KREW NA RĘKACH!!!KONFEDERACJA JEST ZA ZYCIEM-zatem przestańcie mówić cokolwiek o rodzinie kogokolwiek , bo i do Was można się przyczepić , bo w każdej rodzinie jest jakaś czarna owca pisarczyki! Moim naczelnym priorytetem podczas wyborów jest ŻYCIE
BieS2020.05.10 13:20
Jak c ię tak mdli to wypad z tej Frondy ik będziesz cieszyć się pełnią życia.
Kramer2020.05.2 18:57
KUNfederacja to twór utworzony i opłacany przez śmierdzące, ruskie onuce:):) Jak się na nich patrzę to śmiać mi się chce bo im już się grunt spod onuc osuwa:) Prawie wszyscy Polacy kojarzą już ich ze śmierdzącymi kacapami:)
violencja2020.05.2 23:34
Tylko na tyle Ciebie stać?A tak merytorycznie to już nie bardzo?Kotku.
BieS2020.05.10 13:16
Nie łaś się "kotku".
Patriota2020.05.2 17:36
Sakiewicz to pisowski lizus ktory nie nawidzi patriotow i chlapie jezorem jak pies sam nie wie co mowi. Powiedz o sobie kim ty jestes !!!!
grimm2020.05.2 9:30
Ale wrzutka propagandowa i do tego sprzed roku !!!!! Strach oblatuje na wzrost notowań Konfederacji, co?
leszczyna2020.05.2 0:49
Był dziadek z Wermachtu, teraz jest brat powiązany z Rosją. A PiS sprowadza masowo węgiel z Rosji.
John2020.05.2 0:06
Duda ma powiązania z lewactwem, skoro całą kadencję olewał ustawę antyaborcyjną.
Dell2020.05.2 0:11
Przeczytaj Konstytucję RP. Może następnym razem się nie skompromitujesz?
gośka2020.05.2 0:05
dlaczego wybijają się tacy dziwni faceci? gdzie są wszystkie mądre baby?!...co jeden to lepszy.....jakieś skaranie Boskie z tymi chłopami niedoborami...
stan2020.05.1 23:29
Nie zapomnę Sakiewiczowi nagonki na abp. Wielgusa. Gdyby nie on, mielibyśmy inną Warszawę i innego "Prymasa Polaka". Poza tym - zasługi dla Ukrainy i pilnowanie jej interesów w Polsce stawia pod znakiem zapytania jego wiarygodność jako polskiego patrioty. Jak nie sługusy Niemiec, to Mosadu, jak nie GRU, to SBU. Polacy, gdzie jesteście?
O TAK2020.05.1 22:37
Tomasz Sakiewicz o finansowych związkach Bosaka z Rosją---- O O znalazl sie Tomasz Sakiewicz porzadny czlowiek za ukrainskie medale i forse pius lapowki na gazete UKRAINSKO-BANDEROWSKO-pseldo-polske
swój2020.05.1 22:25
Czyli ruska onuca na pasku petro rubli!?
jokR2020.05.1 22:09
A taka Targowica - patriotyczny ruch polskich duchownych w tym biskupów. Powieszonych później przez rewolucjonistów polskich. Narodowa, czy antypolska?
Dell2020.05.2 0:08
"A taka Targowica - patriotyczny ruch". Patriotą NIE jest ten kto prosi obcych o interwencję we własnym kraju. Kimkolwiek jest.
anonim2020.05.1 22:08
Pan Bosak obiecał, że wyrzuci ideologię gender z wyższych uczelni w Polsce, więc czekam na spełnienie obietnicy. Problem w tym, że polityka nie jest działalnością dziennikarską i trzeba wykazać się umiejętnością przekuwania swoich poglądów w konkretne czyny.
Rut2020.05.1 21:47
Już pojawiły się pod tym artykułem wpisy ruskich trolli, stąd widać ze jest coś na rzeczy z tym finansowanie " konfederatów "
Tomek2020.05.1 19:44
Od początku nie ufałem tej partii
Polak2020.05.1 19:32
A brat Jacka Kurskiego jest naczelnym Gazety Wyborczej, I co ma piernik do wiatraka. Sakiewicz jesteś żałosny.
Dell2020.05.2 0:13
Różnica jest taka, że Jacka Kurskiego nie utrzymywał brat.
Leo2020.05.1 19:25
O tak , niech jeszcze Kamiński odpowiedniu przygotuje dowody, ma w tym przecież duże doświadczenie.
Reytan2020.05.1 18:52
Zdelegalizujemy partie onuc I walonek,antypolska Konfederacje.
Leo2020.05.1 19:14
I skoro Kaczyński obiecał wsparcie przemysłu holokaustu, to oddajmy jeszcze lasy i nieruchomości. Pewnie lepiej dla nas, żeby nas oczynszowali we własnym kraju.
anonim2020.05.1 18:50
TO MIERNOTA TYLKO DO BACY SIE NADAJE MOZE GO PRZYJMIE.
KOSTEK2020.05.1 18:43
Skąd pan Bosak bierze pieniądze, nie wiem. Ale najśmieszniejsze w tej nagonce na niego jest to, że naganiaczem jest pan redaktor Sakiewicz, który szczyci się medalem za zasługi dla służb specjalnych Ukrainy, czyli obcego państwa,, które nie jest nawet członkiem NATO, a ponadto oficjalnie czci liudobójców z UPA i domaga się tego samego od Polski.
Reytan2020.05.1 18:47
Sakiewicz w porownaniu z hitlerowska hajlujaca swinia Bosakiem jest prawdziwa dziewica orleanska/. Miej proporcje,Mocium Panie.
Reytan2020.05.1 18:40
Konfedracja to de facto lewicowa partia anarchistyczna,bo tylko lewacy zawsze daza do zniszczenia I likwidacji panstwa.
Leo2020.05.1 18:40
Policja, występując zgodnie z prawem i specustawą podpisaną przez PIS, interweniuje (co przeszkadza w sprawowaniu mszy św) w Poznaniu. Zakaz mszy św wprowadził PIS, zakazu aborcji nie udało się PIS-owi wprowadzić ...
Leo2020.05.1 18:41
https://www.youtube.com/watch?v=D5PIzG4t2-c&t=630s
Reytan2020.05.1 18:42
Konfederacja dazy do eksterminacji Narodu Polskiego I katolikow.
Leo2020.05.1 18:43
W jaki sposób ?
Reytan2020.05.1 18:45
Jest to TYLKO w interesie prawoslawnej Rosji I protestanckich Niemiec.
Reytan2020.05.1 18:49
Konfederacja prowadzi dywersje Wojny z Wirusem,zeby dokonac Holokaustu na Polakach w interesie Panstw Zaborczych.
Leo2020.05.1 19:11
To czemu Wirus atakuje również Rosjan Niemców i Austryjaków ?
Anna2020.05.1 17:18
Łże . Pamiętam jak zrobiono nagonkę na bp. Wielgusa. On i Terlikowski byli tymi którzy najbardziej bp atakowali w mediach. Ludzie pamiętają.
ja22020.05.1 17:06
Módlmy się o deszcz i dobre urodzaje
KATON STARSZY2020.05.1 17:04
Podobno Bosak to żydek,stąd tego rodzaju krętactwa.
KonfedeRosja? i wszystko jasne!2020.05.1 16:44
KonfedeRosja zarzuca min. Szumowskiemu, że jego brat zasiada z zarządzie firmy prowadzącej badania nad rakiem i że owa firma dostała dotacje od państwa. Nie wspominają jednak, że brat Szumowskiego w zarządzie tej firmy był jak jego brat nie był jeszcze ministrem, a poza tym nie jest właścicielem firmy. I JAK SIĘ DO CHOLERY MA KWESTIA DOTACJI NA BADANIA ONKOLOGICZNE, Z CZERPANIEM ZYSKÓW PRZEZ BRATA BOSAKA Z LICHWIARSKIEJ KACAPSKIEJ FIRMY, KTÓREJ KONEKSJE SIĘGAJĄ KREMLA
anonim2020.05.1 16:57
Firma Bosaka (brata) trudni się tzw. chwilówkami czyli po prostu lichwą. Wszyscy już dawno o tym wiedzą. Tuż przed wyborami warto o tym przypomnieć, żebyśmy mieli świadomość - na kogo oddajemy głos.
matematyk2020.05.2 0:22
Nic nie wiem o tym, aby brat Bosaka brał udział w wyborach.
Obajwienia z Quito 1610 2020.05.1 16:37
Wizja profanacji Sakramentów świętych 20 stycznia 1610 roku Matka Boża objawiła się jej znowu i powiedziała między innymi: „Wiedz, że od końca XIX, a szczególnie w XX wieku namiętności wybuchną i dojdzie do zupełnego zepsucia obyczajów, bo Szatan prawie całkowicie panował będzie przez masońskie sekty. Aby do tego doprowadzić, skupią się one szczególnie na dzieciach. Biada dzieciom w owych czasach! Trudno będzie przyjąć sakramenty chrztu i bierzmowania. Wykorzystując osoby posiadające władzę, diabeł starać się będzie zniszczyć sakrament spowiedzi (...) To samo będzie z Komunią świętą. Niestety! Jak bardzo zasmuca Mnie, że muszę ci wyjawić tak liczne i okropne świętokradztwa – tak publiczne jak i tajne – popełnione z powodu profanacji Najświętszej Eucharystii! W czasach tych wrogowie Chrystusa, zachęcani przez diabła, często kraść będą z kościołów konsekrowane Hostie, aby bezcześcić Postacie Eucharystyczne. Mój Najświętszy Syn widzi samego siebie rzuconego na ziemię i zdeptanego przez nieczyste nogi”. Dalej mówi Matka Najświętsza o lekceważeniu sakramentu ostatniego namaszczenia, przez co wiele dusz pozbawionych będzie pocieszenia i łask w decydującej chwili śmierci. „Sakrament małżeństwa, symbolizujący związek Chrystusa ze swoim Kościołem, będzie przedmiotem ataków i profanacji w najściślejszym znaczeniu tego słowa. Masoneria, która będzie wówczas sprawować rządy, zaprowadzi niesprawiedliwe prawa mające na celu zniszczenie tego sakramentu, a przez to ułatwi każdemu życie w stanie grzechu, oraz spowoduje wzrost liczby dzieci urodzonych w nielegalnych związkach, nie włączonych do Kościoła. Duch chrześcijański szybko upadnie, drogocenne światło Wiary zgaszone będzie do tego stopnia, że nastąpi prawie całkowite zepsucie obyczajów. Skutki zeświecczonego wychowania będą się nawarstwiać, powodując m. in. niedostatek powołań kapłańskich i zakonnych. Sakrament kapłaństwa będzie ośmieszany, lżony i wzgardzony. Diabeł prześladować będzie szafarzy Pana w każdy możliwy sposób. Będzie działać z okrutną i subtelną przebiegłością, odwodząc ich od ducha powołania i aby uwodząc wielu. Owi zdeprawowani kapłani, którzy zgorszą chrześcijański lud, wzbudzą nienawiść złych chrześcijan oraz wrogów Rzymskiego, Katolickiego i Apostolskiego Kościoła, którzy zwrócą się przeciwko wszystkim kapłanom. Ten pozorny tryumf Szatana przyniesie ogromne cierpienia dobrym pasterzom Kościoła. Poza tym, w owych nieszczęśliwych czasach, nastąpi niepohamowany zalew nieczystości, która popychając resztę ludzi do grzechu, pociągnie niezliczone lekkomyślne dusze na wieczne potępienie. Nie będzie można znaleźć niewinności w dzieciach, ani skromności u niewiast. W owych chwilach największej potrzeby Kościoła, ci, którzy mają mówić, będą milczeć!”. Na koniec Matka Boża ponownie nakazała wykonać figury ku Jej czci.
Zygmunt2020.05.1 16:19
Gdzie coś napiszą o KONIU MECENASA to zaraz wylewa się potok gówna o zapachu armii czerwonej z roku 1920. - A kto to jest Oleg Wiktorowicz Bojko, - A co to jest VIVUS, - A kto to jet Marek Bosak i gdzie pracuje, - A czyim bratem jest Marek Bosak, - A gdzie tak pięknie KOŃ uczył się tańca z gwiazdami, - A co ma wspólnego z sobą TVN i WSI - A Sputnik to rakieta czy Kremlowska propaganda, - A gdzie tak chętnie łażą i udzielają wywiadów KOŃ, Braun, Korwin i reszta towarzystwa Coś za dużo tych przypadków.
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.1 15:52
Hii Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: http://xlove.com.pl Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 kup vip i napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
oficer LWP2020.05.1 16:09
mogę zapłacić za Jarka?
"Zaletą"Bosaka-Konfederacji, lubią petro-kopiejki.2020.05.1 15:38
Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z NATO? - Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z UE? - Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni kiedykolwiek skrytykowali carat Putina za okupacje Krymu i wywołanie wojny na Ukrainie? - Nigdy, nawet słówkiem nie pisknęli! Pytanie: Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni nie udzielają wywiadów dla agencji Dmitry Pieskowa - Putina Hau Hau? - Ciągle! Zatem: Czyj oni interes Korwin reprezentuje? Wystąpienie Polski z NATO i EU oznacza kompletną katastrofę, a oficjalny antysemityzm kompletną izolacje Polski na forum międzynarodowym. Cuchnie cała ta Konfederacja i ich "leszki" kremlowską prowokacją aby wprowadzić chaos. A gdzie chaos tam tylko obcy interes robi swój interes.
anonim2020.05.1 16:50
Słusznie Waść prawisz. Ja dodałbym tutaj jeszcze jedno nazwisko - Pana Stanisława Michalkiewicza - oficera ideologicznego tej całej prokremlowskiej formacji.
BOJĄ SIĘ KONFEDERACJI PISOWSKIE ŚMIECIE2020.05.1 15:28
BOJĄ SIĘ. I DOBRZE. KRES RZĄDÓW MAŁEGO, MLASKAJĄCEGO SK.URWYSYNA Z ŻOLIBORZA JUŻ BLISKI.
Reytan2020.05.1 18:10
Ruskie scierwo ujada na PANSTWO polskie I rozbija dyscypline w w walce z wirusem,zeby eksterminowac Narod Polski.
violencja2020.05.3 0:04
Włącz myślenie
Głosuj na Bosaka a będziesz jak kacap, na bosaka.2020.05.1 15:09
Główną "zaletą" Konfederacji - Bosaka, lubią petro-kopiejki.
kgb2020.05.1 16:08
głosuj na Dudę to bez wahania odda Polskę żydom zgodnie z ustawą 447, jak Duda pomógł "frankowiczom" o czym bredził w 2015 roku, możesz napisać?
anonim2020.05.1 16:45
Zaleta z powstania KonfiedeRosji ? Chociażby taka, że dzisiaj nikt nie ma złudzeń, czym jest, ta pseudopatriotyczna zbieranina. Same kremlowskie błazny, które pitolą w koło Macieju te swoje sekciarskie mantry, te nudne do porzygu brałnizmy, korwinizmy i michałkizmy. Pogłupieli do reszty, tam na Łubiance.
Leo2020.05.2 9:02
A jak ma na nazwisko nasza 1 dama ? Chyba jakoś po szwabsku ?
shop now2020.05.1 15:05
ups. a zwiazki z rosja macierewicza was nie ruszaja!?
Reytan2020.05.1 18:12
Jak widac,jestes komunistyczna onuca,ty p[izdo grecka./
shop now2020.05.2 13:03
wow jak merytorycznie ;) lubie to.
Jan Radziszewski2020.05.1 14:44
EUROPA: Brat Sadhu był już w Niemczech dwa razy, chociaż generalnie on nie działa w Europie, ale Bóg pokazał jemu szatana – bestię, która krążyła nad Europą i poszukiwała miejsca, gdzie się ma zagnieździć. Długo krążyła i spoczęła, i wybrała Berlin!!! BERLIN BĘDZIE POLITYCZNO-MILITARNĄ STOLICĄ ANTYCHRYSTA !!! Sadhu objawił, że antychryst będzie miał 3 stolice: stolicę religijną – Jerozolimę, stolicę polityczną – Berlin oraz stolicę ekonomiczną*, która nie została jeszcze jemu objawiona. Krótko mówiąc: – smok (apokaliptyczny), ten z siedmioma głowami i 10 rogami wybrał Niemcy na kolejną swoją siedzibę z powodu tronu swojego (tronu szatana), który znajduje się w Berlińskim muzeum, a przywieziony został tam z Pergamonu. Niemcy ponownie staną się potęgą militarną Europy, bo Francja i inne kraje pchną Niemcy w tym kierunku. Berlin w przyszłości będzie militarną siedzibą Antychrysta. III wojna światowa odbędzie się szczególnie w Europie i na Środkowym Wschodzie (Izreal i państwa ościenne). Niemcy oraz Belgia naładowane są ogromnymi, ciemnymi siłami (szatańskimi) wewnętrznie panującymi w tych krajach. Belgia, tak jak i Niemcy będzie bardzo uwikłana w działania wojskowo-wojenne. ** Pomnik bogini Europy siedzącej na bestii przed parlamentem Europejskim jest żywym obrazem wypełniającej się na naszych oczach Apokalipsy św. Jana – twierdzi Sadhu – i pomimo, że kobieta na bestii reprezentuje de facto odrodzenie się w naszych czasach demonicznego ducha bogini pogańskiej Aszterod { bo to ten demon doszedł do głosu wyjątkowo tylko w obecnych ostatnich dziesięcioleciach, a mianowicie pod postacią jaką niosą w sobie zboczenia natury homoseksualnej, transgender i tym podobne } – to sam obraz nierządnicy jest tym przepowiedzianym przez Jana na 2000 lat temu tym właśnie obrazem.
Bój to będzie ostatni.. 2020.05.1 14:25
Niech się święci 1 Maja , na barykady mendy! Wszystkim koorvom czerwonym na forum Frondy, wam wannabe ateistom, wam żydo-bolszewikom, wam PZPR-com, TPPR-com, wam kellerom, żydom wyklętnym, albertom, stachom, nowaczkom, maryśkom, etc. z okazji waszego koorevskiego święta życzę wam tego czego wy codziennie życzycie nam katolom... Szczepionki się nie doczekacie. Niewielu z was przeżyje jesienny powrót koronawirus. Wyklęty, powstań ludu ziemi! Powstańcie, których dręczy głód! Myśl nowa blaski promiennemi lalalalalala .... mendy
kgb2020.05.1 14:28
pisowski prymityw
Reytan2020.05.1 18:14
Subtelny kwiat lotosu albo Konfy sie odezwal,cuchnacy wojlokiem I onucami.
oficer LWP2020.05.1 14:03
Sakiewicz po ujawnieniu tajnych antypolskich knowań Partii Interesu Syjonu (PIS) został wysłany do USA aby przekonywać Polonię, że ujawnienie sprzedaży Polski żydom jest nieprawdą i wymysłem Konfederacji
BieS2020.05.10 13:13
Szkoda na ciebie nawet łapki w dół.
anonim2020.05.1 13:57
Jeżeli TO NIEPRAWDA TO DLACZEGO BOSAK NIE ŚCIGA SAKIEWICZA SĄDOWNIE ??????????????
smyk2020.05.1 13:40
Bosak to chyba jeszcze do strawienia ale pozostali to kandydaci pokroju tymińskiego i bolka'szkoda tylko ze konfederacja faktycznie jak mówił korwin jest pro ruska.
Reytan2020.05.1 18:16
Bosak to hitlerowiec od Giertycha,przy ktorym hajlowal jak sam Hitler.
m2020.05.1 13:10
Okazuje sie ze PiS nie jest taki prawicowy , w porownaniu do Konfederacji . Osobiscie uwazam ze PiS to klecho-komuna.
Reytan2020.05.1 18:38
Tylko ubeccy mordercy uzywaja terminu klechy. Zdradziles sie morderco ! Okazuje sie ,ze Konfederacja to Krypto-Komuna I takie same swinie jak Komuna,albo I gorsze !
m2020.05.2 12:33
A PiS to zadna prawica.
wierzący2020.05.1 12:58
Narodowcy sprzymierzyli się z liberałami co oznacza że prowadzą grę o stołki i sondaże. Z jednej strony wspominają katolicki Trydent a z drugiej lubią liberalizm konserwatywny czyli każdy wybiera co chce. Wpadka Sośnierza z roznegliżowaną panią mówi tez i liberalizmie moralnym. Zwykła walka do upadłego o kasę, władzę, pozycję. Przecież pan Krzysztof nie podjął się jeszcze żadnej poważnej pracy i żyje z gadania więc liczy że na gadaniu zarobi Ale to wszyscy politycy tak robią gdyż przejęto definicję polityki jako sztuki zdobycia władzy. A elektoraty, które im zapewniają dostatnie życie na kilka lat też od nich się psują co czytam w komentarzach.
Banda czworga musi odejść2020.05.1 12:53
niech się święci 1 maja krzyczą pomimo koronawirusa ruskie onu8ce nie tylko w Moskwie ale i w Unii. Bo przecież tam rządzą a pisiaki - kryptolewaki udają ,ze to nieprawda. https://www.youtube.com/watch?v=W8b7g0F-bHI
Reytan2020.05.1 18:20
Konfederacja to faktycznie lewicowa partia anarchistyczna,bo chce rozbic I zlkiwidowac panstwo,a to robia tylko lewacy.
oficer LWP2020.05.1 12:41
Sakiewicz - odznaczonym najwyższym wyróżnienie ukraińskiej służby bezpieczeństw SBU
Banda czworga musi odejść2020.05.1 12:36
Oto prawdziwe ruskie onuce wypromowal PiS w swojej TVpic i nadal promuje. Sprawdźcie ile razy byli w tvp info! https://www.youtube.com/watch?v=XXblIje5N1E
bogdanus2020.05.1 12:29
Po co Konfederacja pluje na swoich a chwali Rosję.
anonim2020.05.1 14:09
Po co Braun, Korwin i Michalkiewicz spotykają się z córką Jaruzela w willi dyktatora Stanu Wojennego ?
Michał Jan2020.05.1 17:41
Konfederacja krytykuje swoich (krytyka, to nie plucie oczadzonym przez manichejski PO-PiS przypominam), żeby się poprawili. Rosji nie chwali, ale pokazuje swoim, jak można wygrywać rozdanie z blotkami w ręce. A jeżeli nawet chwali, to słusznie - po co mają się poprawiać?
prawda2020.05.1 12:25
Sakiewicz buahahaha przecież to szkodnik i kłamca na zamówienie, nikt mu już nie wierzy!!!! Sakiewicz antypolak i kłamca!!!
Michał Jan2020.05.1 17:37
Brat Krzysztofa Bosaka jest utrzymywany przez Rosjanina, jego zdaniem. Ciekawe, że bycie dyrektorem w czyjejś firmie oznacza bycie na utrzymaniu właściciela. Ten cały Sakiewicz już taką dziennikarską prostytutką jest, że inaczej sobie nie wyobraża? Brat wieloletniego prezesa, a obecnie doradcy TVP jest na utrzymaniu p. Adama Michnika.
Reytan2020.05.1 18:22
Michal Jan to zawodowy prowok komunistyczny.
stan2020.05.1 23:47
Bardzo celna uwaga o Kurskich. Brawo!
anonim2020.05.1 12:14
Chcesz zmienić swój parszywy los? Na Bosaka oddaj głos!
Maciej Łagodny.2020.05.1 12:27
Szybciej na Marka Jakubiaka--Federacja dla Rzeczpospolitej ,która promuje program zbliżony do Narodowej Demokracji .A jak kto woli bliżej-mu do dawnego PAX B.Piaseckiego. Bo co to jest KONFEDERACJA ? To zlepek KORYTA Politycznego.
stan2020.05.1 23:46
PAX Piaseckiego, sterowany przez komunę? Daj spokój.
anonim2020.05.1 12:10
Resotowe dzieci w PiS? Tajemnice Sakiewicza wyszły na jaw? https://www.wiesci24.pl/2019/08/26/sakiewicz-przepros-za-ojca-ipn-ojciec-szefa-gazety-polskiej-nalezal-do-towarzystwa-przyjazni-polsko-radzieckiej-i-zms/
Dell2020.05.2 0:37
Założę się, że Tomasz Sakiewicz też był w TPPR. Jak każdy kto w PRL-u chodził do szkoły. Każdy. Twój ojciec albo dziadek także. Przykro to pisać ale "artykuł", do którego link podałeś jest przeznaczony dla nieuków albo idiotów.
anonim2020.05.2 8:19
Przykro mi, ale jesteś w błędzie, byli tacy Polacy, co nigdy nie należeli do TPPR, PZPR, i innych jaczejek. Powiem więcej, było ich wielu, anonimowych żołnierzy wyklętych niezgadzających się z komunistami, z PRL-em. Ale jak to zwykle w życiu jest, g*wno zawsze utrzymuje się na powierzchni, i tak jest i dziś. Stąd to określenie, resortowe dzieci?
Maciej Łagodny.2020.05.1 12:09
Ruch Narodowy vel Narodowi Demokracji.TO NIE ZDRAJCY.To Polacy pamiętający o Słowiańskich Korzeniach.Czyli promujący Idę fiks: Zjednoczenie Słowian jako Forma OPORU przeciwko tzw. Zachodu.Czyli Słowianofile.
precz z banksterami2020.05.1 11:40
Ta banderowska onuca podobnie jak Kaczyński kilkanaście lat temu o. Rydzyka i Radio Maryja nazywali ruska agentura. Ot rozumku tylko na tyle starcza. Posłuchać Polonii amer. Sakiewicz zastąpił Geremka w rozbijaniu Polaków.
Urszula2020.05.1 11:37
Bosak ani mi brat ani swat, ale o którego Bosaka chodzi. Sakiewicz twierdzi, że brat Bosaka ma jakieś powiązania z Rosją, ale Fronda w tytule twierdzi, że to ten Bosak ma powiązania z Rosją. No to który w końcu? Jeśli chodzi o brata tego Bosaka to kogo to obchodzi. Co ma piernik do wiatraka.
Dell2020.05.2 0:04
"Co ma piernik do wiatraka". Zakładam, że to pytanie choć nie kończy go pytajnik. Wiatrak to młyn. Młyn miele mąkę. Z mąki można zrobić piernik. Mniej więcej tak jest z Bosakami i Ruskimi. Ruski oligarcha zatrudniał brata kandydata na prezydenta. Brat ów ze swoich zarobków utrzymywał kandydata na prezydenta. Kandydat na prezydenta jest "piernikiem", który można upiec dla "Matuszki Rassiji" dzięki "młynowi" - przedsiębiorstwu ruskiego oligarchy.
Urszula2020.05.2 9:23
Źle zakładasz. To nie pytanie (przecież nie ma pytajnika) to stwierdzenie. Idąc tokiem twojego rozumowania: Ojciec Kaczyńskiego współpracował z komuną organizując skrócone studia dla wyższych rangą działaczy partyjnych i państwowych za co, w dowód wdzięczności, otrzymał willę. W tej willi teraz mieszka Jarosław Kaczyński, który jest owym "piernikiem" ku chwale komuny. To dlatego 13 grudnia 1981 roku spał do południa, komunista jeden.
precz z banksterami2020.05.1 11:34
Sakiewicz ty lepiej powiedz o swoich związkach z neobanderowską słuzba bezpieczeństwa...I przypomnij co mówił o Rosji s.p. Kornel Morawiecki, tatuś premiera - maniaka podatkowego! Co wyprawia Mateuszek pinokio :https://www.facebook.com/watch/live/?v=222011222435589&notif_id=1588322525473330&notif_t=live_video
utopijna konfa2020.05.1 11:11
Już nawet wcześniej noszony na sztandarach Konfidentracji Cejrowski stwierdził że są onucami i odlał się na tą śmieszną partyjkę idącą razem z POKO pod rękę.
anonim2020.05.1 13:51
" odlał się" na KonfiedeRosję bo to są oszuści. Jeden przykład podam : Pan Michalkiewicz do dzisiaj się nie wytłumaczył z tego, co robił oraz w jakim charakterze przebywał w obozie internowania na Warszawskiej Białołęce w czasie Stanu Wojennego. Kim jest ten człowiek ?
utopijna konfa2020.05.1 11:00
Konfidentracja ma przecież Wilkową (tefałenowską gwiazdeczkę)która tak chętnie chce bronić "uciemiężonych Polaków" którzy dostali mandaty za nieprzestrzeganie obostrzeń dlaczego Sakiewicz tak pisze skoro mogą Go pozwać,wygrać w sądzie i ośmieszyć ?
Władysław2020.05.1 11:00
Zadziwia nie tyle łatwość, z jaką Rosja organizuje i utrzymuje w europejskich krajach swoje partie polityczne - paradoksalnie zwane zawsze narodowymi - ile łatwowierność obywateli tych krajów. Przecież każdy widzi, jak taka Marie Le Pen, Gabor Vona czy Korwin-Mikke przy każdej okazji pieją z zachwytu do JKM Putina. Czy naprawdę nie przeszkadza im/nam dysonans poznawczy? Ja jestem polskim patriotą. Po prostu kocham Polskę i Polaków, szanuję inne narody i nie mogę się doczekać prawdziwej i polskiej, dla expressis verbis powtarzam - prawdziwej i polskiej Partii Narodowej. Nadzieją są dla mnie coroczne Marsze Niepodległości w Warszawie. Tam spotykam szerokie spectrum ludzi o podobnych poglądach na naszą ukochaną Polskę i świat. Te setki tysięcy ludzi to prawdziwy kapitał. Może da to komuś do myślenia.
Michał Jan2020.05.1 11:16
Pytanie, czy Twój patriotyzm, to miłość do ojczyzny, czy nienawiść do Rosji. Niektórzy to mylą. JKM posłował na przełomie upadku ZSRR i powstawania Rosji. Unia Polityki REALNEJ - tak się nazywała jego partia. Polityka realna, to zimna kalkulacja, a nie sentymenty i re-sentymenty.
Władysław2020.05.1 13:38
"kocham Polskę i Polaków, szanuję inne narody" - czyż nie tak napisałem? A co do Rosji... Nie mam złudzeń, znam historię i geopolitykę. Pozdrawiam, W.
Michał Jan2020.05.1 17:00
Dziękuję za odpowiedź. Z Rosją jest ten problem, że możemy jej nie lubić, nie zgadzać się na jej politykę, ale nie zmienimy faktu, że jest i jeszcze przez jakiś czas będzie. I pogodziwszy się z tym faktem, odpowiednio dostosować nasze do niej podejście. Na zimno. Tylko tego domaga się JKM, a kierujący się do Rosji nienawiścią mają go za agenta. Bo mają takie czarno-białe widzenie. Manichejczycy byli heretykami. Pozdrawiam również.
Reytan2020.05.1 18:06
Michal Jan to prowokator komunistyczny,i zydowsko-masonski klamca. Kurwin niedawno stwierdzil,ze Polakom niepodlegosc niepotrzebna,wystarczy autonomia w Rosji jak Dmowskiemu. Smierc Wrogom Ojczyzny.
Michał Jan2020.05.1 19:28
Nie męcz się. I tak ci nie stanie.
TakaPrawda2020.05.1 18:54
"Manichejczycy byli heretykami", bo tak orzekli katolicy, po tym jak ich po "chrześcijańsku" wymordowali. Jeżeli jeden człowiek bije drugiego, za jego wiarę, a ten nadstawia drugi policzek i umiera z imieniem Jezusa na ustach... to który z nich jest prawdziwym naśladowcą Chrystusa?
Michał Jan2020.05.1 19:27
Sami by się wymordowali (mam tu na myśli katarów), bo zachęcali do nie rozmnażania się, a nawet samobójstw. W dzisiejszych kryteriach byli wręcz sektą. I nie po, tylko wpierw.
Nesse2020.05.1 10:32
Nie wiem, Andrzej traci sondażach na rzecz Pana Krzysztofa, że nagle znajdują się "wielcy" dziennikarze, i jakże "wielcy" historycy w postaci Sakiewicza? "Nie wiedzą tego, ponieważ nie znają historii” :> Proszę Was, Gazeta Polska (którą również miałam nieprzyjemność mieć w rękach, ba nawet poczytać z ciekawości) to zbiór artykulików tworzonych przez fanów teorii spiskowych, którzy jadą tylko na kontrowersji i taniej sensacji. Osoby, które są fanami tego czytadła chyba muszą być ograniczeni umysłowo, ale za to mają wielkie ego, tak jak pan naczelny GP, dlatego uważają się za "znawców historii".
chachacha2020.05.1 11:00
"Pana Krzysztofa" - z pryszczami na buźce, glutem pod nosem i miodem w uszach, ale bez matury !
Nesse2020.05.1 11:07
Akurat Pan Krzysztof Bosak ma maturę, ale nie ukończył żadnych studiów. W sumie i co z tego, skoro ma więcej rozumu niż obecny prezydent? I chyba to Was tak boli.
Michał Jan2020.05.1 17:43
Na dodatek jest tylko parę lat młodszy od Pana Prezydenta, jak ten został wybrany. Ale głupki pisowskie mają już wdrukowane, jak ci, którzy uważali A. Kwaśniewskiego za wyższego od A. Olechowskiego.
Reytan2020.05.1 18:01
Bosak to jest rosyjski wypierdek mamuta I antypolski kretyn.
Nesse2020.05.1 18:52
Żeby Ci żyłka od tej nienawiści nie pękła. Ps. Fajne te wyzwiska, takie przypominające czasy podstawówki, na których niewątpliwie się zatrzymałeś.
czekista2020.05.1 10:29
@ Agnieszka - Sakiewicz caly czas daje o sobie znac.
anonim2020.05.1 12:13
wyciągają Sakiewicza, jak Wałęsę, jak Korwina, w zależności o tego, kogo oczernić, komu przylać, to nie jest dziennikarstwo, to jaczejka
Agnieszka2020.05.1 10:26
A przypominanie tego Sakiewiczowi przez frondę tuż przed wyborami, gdzie Bosak kandydatem, to co ma na celu? W ruskie onuce Bosaka nikt nie uwierzy rozsądny po tym jak PiS nas podłożył amerykańsko-żydowskiej z (ręka w rękę) żydobolszwickią gangsterce, to rozumiem, że chodzi o zaszczucie Sakiewicza.
Reytan2020.05.1 17:56
Jak widac komuchy juz otawarcie popieraja farbowane lisy z Konfederacji.
Agnieszka2020.05.1 22:06
A ty się jak rozumiem farbujesz się na patriotę czy kpisz z Reytana?
NARODOWO - KONSERWATYWNY2020.05.1 10:25
REDAKTOR NACZELNY ROZPOCZĄŁ DODAWANIE ŁAPEK W DÓŁ, BO OKAZUJE SIĘ, ŻE NA PISOFILSKIM PORTALU FRONDA.PL ZACZYNAJĄ PRZEWAŻAĆ PRZECIWNICY SOCJALIZMU W PISOWSKIM WYDANIU. NIECH ŻYJE WIELKA POLSKA, NIECH ŻYJE WOLNY RYNEK, PRECZ Z PODATKIEM DOCHODOWYM, PRECZ Z SOCJALIZMEM - NA POHYBEL PISOKOMUNIE !!!
Reytan2020.05.1 17:53
Prostytutki hiiterowskie robiace z przedsiebiorcow swiete krowy to wrogowie panstwa polskiego. Te swinie sa zrzeszone w masonskich Klubach Rotary,sprawdz na wikipedii. Kurwin jest masonem szkockiej lozy Windsor,ostatnio atakowal Jezusa Chrystusa. Ci niedorozwinieci kretyni nazywaja moralnosc katolicka socjalizmem,bo ona opiera sie na milosierdziu ,I solidarnosci z bliznimi,a nie tylko z koncernami miedzynarodowymi I z masonami,jak w zydowsko-protestanckiej Konfederacji.
Nesse2020.05.1 19:10
Przepraszam, nie mam w zwyczaju obrażać ludzi, ale Reytanie jesteś najzwyczajniej w świecie zdebilałym ignorantem. Zapraszam najpierw do książek, bo jak widać nie masz pojęcia czym jest masoneria i na jakich fundamentach ona powstała. Jeżeli Twoim jedynym źródłem wiedzy jest wikipedia to tym bardziej współczuję. Kolejna sprawa, a z kogo innego w Polsce możnaby było zrobić świętą krowę? Z pińcsetplusów?! Przedsiębiorcy i osoby pracujące są w tej chwili jedynym fundamentem jakiejkolwiek stabilności, ale socjalistyczny PiS i tak chce im to odebrać w podatkach i dać takim januszom, jakim zapewne jesteś ty. Twoje wypowiedzi pobrzmiewają straszną komuną, a moralność katolicka i miłosierdzie to pojęcia Tobie zupełnie obce. Proszę więc, nie ośmieszaj się bardziej.
PiS - żydowskie onuce.2020.05.1 9:41
Sakiewicz przebija Goebbelsa i Stalina. Spóźnił się z narodzinami.
Reytan2020.05.1 17:44
Antypolska Konfederacja zostanie zdelegalizowana.
Bobik2020.05.1 9:31
Tomasz Sakiewicz ? z Gazety Polskiej? Nie ma co się chłopinie dziwić. Każdy kolejny rok PiS-u u władzy to miliony z rządowych reklam dla Gazety Polskiej (czyli w Sakiewicza kieszeni).
Marian2020.05.1 9:13
Pokazcie jakies dowody ze Sakiewicz kłamie.Rusofilstwo obecnego RN czy Korwina sa powszechnie znane.Zreszta oni wcale sie z tym nie kryją.Zmarly przed kilku laty ich ideolog prof Wolniewicz, nawet publicznie twierdził że tylko Rosja jest gwarantem niepodleglosci Polski.
TOBI2020.05.1 9:17
Czy w takim razie portal Fronda.pl ma związki z USA i Izraelem?
Marian2020.05.1 9:22
A jak ma to co w tym zlego?Czy to Amerykanie dopuszczali sie masowych mordow na Polakach?Czy wywozili nas na "biale niedzwiedzie" na Alaskę?Czy napadali na nas i zagarniali nasze ziemię?
Michał Jan2020.05.1 9:45
Nie wspomniałeś o tym drugim kraju. A jego przedstawiciele wspierają roszczenia terytorialno-majątkowe wobec naszego kraju. Pokaż dowody, a nie że czyjś brat coś tam. JKM zawsze twierdził, że kocha Rosję im dalej jest od Polski. Taki z niego "rusofil".
Marian2020.05.1 10:00
Pomimo blskich związków miedzy tymi państwami to chyba roznica jest.
Michał Jan2020.05.1 10:58
No właśnie. Oba należą do innych niż nasza kultur. Trzymać na odległość trzeba obie. I tak obecny rząd romansuje z jednym, a drugim nie utrudnia przejęcia kraju z Polską graniczącego.
Marian2020.05.1 11:09
Ta niby "słowiańska"Rosja jest kulturowo jeszcze bardziej odległa.Dla mnie to zwykli barbarzyńcy.
Michał Jan2020.05.1 12:03
Ale przynajmniej przyjmują "nieswoich" do swoich (Karl-Gustaw Mannerheim, Romuald Traugutt, Mamert Stankiewicz). Ilu Palestyńczyków zrobiło karierę wojskową lub polityczną w Izraelu?
Marian2020.05.1 13:08
Ale ze my nie rozmawiamy o Izraelu.
Michał Jan2020.05.1 17:07
Ciągniemy ten wątek od Tobiego, a Ty piszesz "jeszcze", więc jednak rozmawiamy. Ale możemy skończyć. Rosja nie zniknie od tego, że będziemy jej nienawidzić. Jej podłości nie przesłonią też tego, że ma tyle do zaoferowania, że wszyscy nasi potencjalni sojusznicy będą chcieli z nią robić interesy, nawet naszym kosztem. To trzeba wziąć pod uwagę, jak chce się kogoś krytykować za postulaty polityki z Rosją.
Reytan2020.05.1 17:58
Michal Janm to stara komunistyczna swinia I prowokator.
Michał Jan2020.05.1 19:22
To twój brat? Bo tak wychodzi z kontekstu.
Michał Jan2020.05.1 9:46
Ilu masowych mordów na Polakach dokonali Rosjanie?
Marian2020.05.1 9:58
Czy Ty qu-r-wa wczoraj sie urodziłeś i ma m Ci tłumaczyć coś o czym powinien wiedzieć kazdy Polak.
Michał Jan2020.05.1 11:00
Powtarzam pytanie: ilu Polaków zamordowali w sposób masowy Rosjanie (w sensie funkcjonariusze Państwa Rosyjskiego; imperialnego lub republikańskiego)? To że każdy Polak, o czymś powinien wiedzieć, to jeszcze nie dowód, że jest to zgodne z prawdą.
Marian2020.05.1 11:17
Katyń,Starobielsk,Miednoje i kilka innych miejsc masowych kazni.Masowe wywozki na Syberię ok.2 mln.Polaków z których tylko trzecia cześć przeżyła.Antypolska operacja NKWD z lat '37-'38 która pochłonęła ok.150tys.ofiar to co to jest? to tylko tak szybko bo mozna jeszcze duzo wiecej znaleźć.
Michał Jan2020.05.1 12:05
Nic z tych rzeczy nie zrobiła Rosja. Na tej samej zasadzie można Polakom przypisywać zbrodnie rządu Generalnej Guberni.
Marian2020.05.1 13:18
Obecna Rosja uznała siebie za prawną spadkobierczynię sowieckiego sajuza czyli potwierdziła legalnosc wladz komunistycznych.Byla to wiec tez Rosja i ci ktorzy mordowali byli przedstawicielami rosyjskego państwa.Carska Rosja tez dopuscila sie wielu zbrodni na Polakach.Nie byly one tak krwawe jak sowieckie ale były i nie swiadczy to dobrze o tych co nie chca o tym pamiętać.
Michał Jan2020.05.1 16:53
Masz oczywiście tu rację, ale Rosja przejęła spadek po Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich (ani słowa o Rosji), po którym przejęła sporą część terytorium i majątku. Powinna również zbrodnie, ale nie da się też ukryć, że w tych zbrodniach na Polakach głównego udziału nie brali Rosjanie. Co do carskich czasów, to jak na tamte standardy, wyrokami śmierci nie szafowano. Nieźle trzeba było podpaść, żeby zarobić katorgę (zesłanie znacznie łatwiej, ale oznaczało ono przesiedlenie z zapewnieniem zamieszkania i pensji), a co dopiero na szafot. To moje zdanie w kwestii prowadzenia polityki z Rosją z resentymentami zbrodni sowietów.
stan2020.05.1 23:36
Oj, synku, ucz się historii. Nie czytaj Korwinowskiejpropagandy.
Michał Jan2020.05.2 10:25
Wystarczyło mi przeczytać wspomnienia księdza zesłanego z oskarżenia o sprzyjanie Powstańcom Styczniowym, dziadu.
Michał Jan2020.05.2 10:27
Wspomnę tylko, że RFN jest prawną spadkobierczynią III Rzeszy...
Japa2020.05.1 15:12
Ej panie ,,Misiu " podejrzewłem ,że nie jesteś Polakiem. .Pracodawcy powinni Ciebie wycofać zPolski .Co to zaszpion ,który tak się odkrywa i kompromituje.
Michał Jan2020.05.1 16:42
Możesz spadać, bo z pisarczykami nie dyskutuję.
Michał Jan2020.05.1 17:26
Psiarczykami, oczywiście.
Reytan2020.05.1 18:26
Michal Jan to swinia rosyjska na smyczy Putina. Antypoolska Konfederacje zdelegalizujemy,a prowodyrow powiesimy. Smierc Wrogom Ojczyzny,
Michał Jan2020.05.1 19:29
Mniej metylu, bo w klawiaturę nie trafiasz.
TOBI2020.05.1 10:19
Zarażali indiańskie plemiona ospą, zamykali w rezerwatach i zagarniali ich ziemię. Metody działania podobne do rosyjskich, tylko w innym przedziale czasowym. Gdyby byli naszymi sąsiadami jak Niemcy i Rosja, postępowaliby zapewne tak samo.
oficer LWP2020.05.1 12:48
czy to ci twoi amerykanie (czasami wychylasz głowę z żopy?) sprzedali Polskę "ruskim" w Teheranie i Jałcie?
Marian2020.05.1 13:20
Tak ci sami, ale nie mordowali jak ci twoi bracia stalinowcy.
anonim2020.05.1 13:30
Oficerem ideologicznym KonfiedeRosji jest Pan Stanisław Michalkiewicz, który za swoją antypolską działalność wyleciał 10 miesięcy temu z Radia Maryja, gdzie miał cotygodniową pogadankę pt. Myśląc Ojczyzna, a właściwie - Myśląc Ojczyzna Proletariatu.
Ciekawy2020.05.1 9:10
Czy to prawda, że Sakiewicz pojechał do USA żeby torpedować wysiłki Polonii mające na celu zablokowanie ustawy anty447? Czy to prawda, że Sakiewicz dostał order od ukraińskiej bezpieki?
Franciszek2020.05.1 12:12
Czy to prawda, że jesteś ruskim trolem ? Czy to prawda, ze płaca ci 1000 zl za kazdy fejk ?
Ciekawy2020.05.1 12:46
Nie oceniaj innych w/g swojej miary trollu za srebrniki. Wpisz sobie na wyszukiwarkę a okaże się czy to fejki.
Kazimierz zPodk.2020.05.1 12:41
Tak prawda. ma medal od Ukrainy bo jest jej wielkim wielbicielem, i w jego tzw,Gazecie Polskiej krytykuje swiadków mordów UPA.!!!!! Pozbył sie z redakcji ks.Isakowicza,który domagał się prawdy o Rzezi Wołyńskiej.
Arek2020.05.1 17:32
tak dostal order bezpeki ukrainy.
Reytan2020.05.1 17:40
Rosyjska Konfederacja bedzie niedlugo zdelegalizowana.
Reytan2020.05.1 17:42
Grzechy Sakiewicza nie usprawiedliwiaja zdrady Konfederacji.
Wróbelek2020.05.1 18:43
Nie masz większej zdrady narodowej od zdrady pisiaków. Przebili nawet spodloną platformę i resztę sprzedajnych antypolskich i lewicowych partyjek.
stan2020.05.1 23:25
Konfederacja? A nie zdradzieckie targowickie PO i lewactwo, które pogrążyło Polskę w zapaści gospodarczej PRLu i ręka w rękę z targowicą staje przeciwko Polsce?
Kazimierz zPodk.2020.05.2 9:16
Niedoczekanie twoje trolllu Sakiewicza!!!!!
Jery2020.05.1 9:02
Pan Sakiewka mówi o dukatach. Jego ulubiony temat :)
"Traktujecie nas jak prostytutki". Kukiz ujawnił t2020.05.1 9:01
Od kilku dni media donoszą o tym, że Prawo i Sprawiedliwość szuka wśród posłów opozycji sojuszników w sprawie ustawy o głosowaniu korespondencyjnym, która za kilka dni ma wrócić do Sejmu z Senatu. Przedwczoraj działania te potwierdził kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak, który przyznał, że "telefony się rozdzwoniły". W czwartek późnym wieczorem wpis w tej samej sprawie zamieścił w mediach społecznościowych Paweł Kukiz. "Nie odzywałem się przez ostatnie 2 dni na Facebooku... Byłem w Warszawie i uczestniczyłem w wielu politycznych rozmowach. W międzyczasie partia władzy prowadziła specyficzną 'agitację' posłów K'15. O tym opowiem w kolejnym poście. Teraz jedynie sms z wczoraj, jaki wysłałem do Michała Dworczyka (harcerza)" – napisał na Facebooku lider Kukiz'15. W dalszej części wpisu opublikował treść wspomnianej wcześniej wiadomości: "Grasia w podłości przebijasz. Metodami UBeków i burdelmam zaprowadzicie samych siebie na szafot. A tak po ludzku - jest mi przykro, że Ty i Mateusz traktujecie mnie jak idiotę a posłów K'15 jak prostytutki.Nigdy nie mierzcie nikogo swoją miarą. Dno".
PIS TO POLSKA POZOSTALI TO ROSJA NIEMCY I ZYDKI2020.05.1 9:20
ZOBACZYMY W TYCH WYBORACH KTO BEDZIE GLOSOWAL ZA POLSKA RACJA STANU.
Reytan2020.05.1 17:38
Prostytutki obrazily sie za nazwe. Przeciez Kukiz I Bosak to sa pracownice spoleczne !
BieS2020.05.10 12:33
Dno to ty Kukiz. Straciłeś wszystko i plątasz się przy ZSL-u z garstką już nie swoich jak jakieś popychadło. Po prostu roztrwoniłeś szansę jaką dali ci nawet tacy PiS-owcy jak to piszący, którzy głosowali na ciebie w pierwszej turze wyborów prezydenckich aby ci pomóc w innych wyborach. Twoje warcholstwo cię zgubiło. Niedługo zostaniesz kopnięty i odesłany w niebyt..
ROZCZAROWANY WYBORCA PIS2020.05.1 8:57
Widać wzrost poparcia w sondażach dla p. Bosaka, więc naczelny propagandysta dostał rozkaz ataku. Okazało się, że cała ta Zjednoczona Prawica to banda zdemoralizowanych, sprzedajnych k...ew, gotowych na każdą podłość w zamian za stanowiska i możliwość żerowania przy korycie. Szli do władzy krytykując PO, a sami stali się tacy sami (tylko nie chcą tego przyjąć do wiadomości). Już lepiej głosować na KONFEDERACJĘ.
NIEdla POKO,PSL,SLD,KONFEDER.itp lewizny2020.05.1 11:08
hihihi... POwiedział "rozczarowany" Czaruś!
ASTOM2020.05.1 13:56
Wzrost poparcia bo przejmuje elektorat jednocyfrowej kichawy, więc nie POdniecaj się jakością tego elektoratu, bo za chwilę może przejść do biedronki.
Reytan2020.05.1 17:34
Konfederacja to najbardziej antypolska partia w Sejmie. To oni daza do bojkotu wojny z wirusem,czyli do eksterminacji Narodu Polskiego w imie Putina I Rosji
Elektor2020.05.1 8:55
Boli kreatury, że p. Krzysiu młody chłopak a co rusz punktuje pisowskie przekręty, złodziejstwa, manipulacje pisowskich szumowin?
PIS TO POLSKA POZOSTALI TO ROSJA NIEMCY I ZYDKI2020.05.1 9:18
icek to jeszce dzieciak do piaskownicy
Iza2020.05.1 11:54
Długo bedziesz kre ty nku te bzdety wypisywaL??jak tam wasz Sputnik??Juz byliscie udzielac wywiadu??
Maciej Łagodny.2020.05.1 12:31
[email protected] --Krzysiu to Młody ,,NIEUK" .Już raz polska miała za Prezydenta Nieuka.WYSTARCZY.Konfederacja to ZLEPEK ODPADÓW Politycznych ---KORYTO.
Bogdan2020.05.1 8:48
Sakiewicz - jedna z najobrzydliwszych twarzy tzw. "dobrej zmiany".
Elektor2020.05.1 8:56
Zgadzam się z opinią p. Bogdanie. To wyjątkowy typ jest nawet jak na pisowskie standardy.
Japa2020.05.1 14:54
A to drań ten Sakiewicz . Tylko dlaczego toto chodzi na wolności . Zlapać na kłamstwie i do Tuley .Prywatnie , bo służbowo to Ziobro obroni.Nooo .... Chyba ,ze prawdę pisze . .
PIS TO POLSKA POZOSTALI TO ROSJA NIEMCY I ZYDKI2020.05.1 9:17
icki kiedy staniecie w prawdzie
Lupaszko2020.05.1 9:21
prawda zabolała walonkarza
hahaha2020.05.1 11:20
Przynajmniej nie jest sierotą po Giertychu. Cała ta konfederacja to szury.
precz z banksterami2020.05.1 11:36
Upasiony kłamca i lizus - takich lubi Kaczyński -za pieniądze podatników od PiS...
jaje2020.05.1 13:12
Sakowicz to ten nieczysty, co doradzał Bogusiowi Radziwiłłowi
niki2020.05.1 14:06
Bogdanowi, elektorowi, innym robotom i trollom. podczas pandemii każdy orze jak może, ale wysililibyście się odrobinę, chyba was stać? za takie bzdety przestaną wam płacić. wtedy możecie zatrudnić się jako kurierzy, można ładnie to powiązać z pracą donosiciela
enre2020.05.1 16:44
trzeba przyznać, że sowieci są skuteczni w pozyskiwaniu i tworzeniu agentury; nawet ja przez pewien czas uważałem Bosaka za patriotę, a się okazał zwykłą sowiecką onucą
Reytan2020.05.1 17:26
W porownaniu z takim gownem smierdzacym I zdrajca jak Bosakow,to Sakiewicz jest prawie swiety.
pistoleto2020.05.1 17:45
,,Bogdan,, najobrzydlyszy ruski troll cała konfederacja to sowiecka partia wpływu korwin oficjalnie twierdzi że tylko matuszka rosija da gwarancję Polsce