Tomasz Jaskóła do działacza LGBT: Gdzie są teczki z operacji ''Hiacynt''? - zdjęcie
12.08.19, 10:51

Tomasz Jaskóła do działacza LGBT: Gdzie są teczki z operacji ''Hiacynt''?

6

Maciej Gdula to jeden z najbardziej promowanych "ekspertów" partii Wiosna. W ostatnim czasie w internecie pojawiło się zdjęcie socjologa, na którym to, widnieje z flagą LGBT przyczepioną do swojej marynarki.

Na zdjęcie zareagował poseł Kukiz'15 Tomasz Jaskóła, który postanowił zadać Gdule bardzo zaskakujące pytanie.

Mam prośbę do pana Macieja Gduli, czy mógłby pan - dla dobra gejów - zapytać swojego ojca, który był prawą ręką Kiszczaka i nadzorował służby w KC o to, gdzie są teczki z operacji „Hiacynt” ,czyli teczki szantażu seksualnego 30 tysięcy osób? Często później werbowanych. Może wie? - zapytał polityk.

Jak dotąd, Maciej Gdula nie odpowiedział na pytanie posła.

mor/Tysol.pl/Fronda.pl

Komentarze (6):

Andrzej Budzinski2019.08.15 0:27
Chiałbym dołączyć mój głos dotyczący idei LGBT i GENDER. Otóż w ostatnim czasie napisałem książkę, która rozpatruje ten problem: LESBIAN GAY BISEXUAL TRANS. BŁAZNY KRÓLA „Lesbian, gay, bisexual, Trans … błazny króla”, to próba odpowiedzi na definicję naukową homoseksualizmu, według której jest on naturalnym wariantem ludzkich zachowań, polegającym na sentymentalnym i/lub seksualnym przyciąganiu osób tej samej płci”. „Naturalny wariant”. Według tak sformułowanej definicji homoseksualizmu stawiam pytanie: Naturalny wariant, ale według jakiej matury? Tej przed grzechem pierworodnym zgodnej z wolą Bożą? Czy tej po grzechu pierworodnym skażonej przez grzech i manipulację szatana? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Piśmie Świętym, a w szczególności w Księdze Rodzaju w opisie stworzenia, który ukazuje w sposób jasny i niepodważalny prawdę o naturze człowieka, jako mężczyzny i kobiety, i ich seksualność stworzonych na obraz i podobieństwo Boga. Książkę można nabyć https://www.andrzejbudzinski.com/
Oloo2019.08.12 15:47
Ale wtopa na Frondzie.Czyli mieliśmy i mamy 30 000 zboczonych duchownych w Kościele katolickim.I oni mówią o zarazie tęczowej,skoro co drugi ksiądz jest tęczowy ?
skat2019.08.12 14:33
Gdzie są teczki z operacji ''Hiacynt'' zapytajcie Jarosława i Antoniego 1991 wynieśli z archiwum wszystko co było dla nich niewygodne i to co mogło im się przydać
edi2019.08.12 11:44
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!
Max Fiend2019.08.12 11:12
Mor nie może sam zapytać?
ardo2019.08.12 11:00
Gdzie są teczki z operacji ''Hiacynt''? -Stopczyk, co wy tam palicie? -Ja? Radomskie... ale jak pan major woli, to Franz ma Camele. -Co ty p...sz za uszami Stopczyk... na wysypisku, co palicie po nocach? -A... takie tam szpargały... budynek idzie do Służby Zdrowia, nie, no to się pali takie faktury za odzież, za środki czystości, za materiały ubiurowe. Haha. Co trzeba więcej dodać?