To prawda! To judaizm jako pierwszy zakazał homoseksualizmu - zdjęcie
04.08.19, 16:03

To prawda! To judaizm jako pierwszy zakazał homoseksualizmu

25

Prof. Marek Chodakiewicz stwierdza to w zaskakująco wulgarnej, nieakceptowalnej formie, ale zgodnie z prawdą.

Bo jest prawdą, że ze wszystkich ludów starożytności tylko ŻYDZI stanowczo zakazywali męskiego homoseksualizmu. I tym zakazem dokonali rewolucji kulturowej, zamykając męski seksualizm w heteroseksualnym małżeństwie, umożliwiając tym samym powstanie RODZINY, podnosząc radykalnie status kobiet i stwarzając podstawy naszej, zachodniej cywilizacji. Cytat z portalu gazeta.pl: "Naukowiec przekonywał też, że "chrześcijaństwo odziedziczyło swoje uprzedzenia do sodomii od Żydów" - W antyczności jedynym ludem, który miał przykazania, że nie można się bzykać w kakao i nie można takiego grzechu popełniać, to byli Żydzi - stwierdził."

Nie jest, niestety, powszechną wiedzą, że to judaizm zapoczątkował w świecie Zachodu (a chrześcijaństwo rozpowszechniło na cały świat) ideał usankcjonowanego religijnie małżeństwa, jako związku kobiety i mężczyzny, jako instytucji najbardziej korzystnej (społecznie i w wymiarze indywidualnym) dla opanowania ludzkiego seksualizmu, który jest potężnym instynktem. Instynktem, który - gdy zostaje odpowiednio skanalizowany w twórczej formie (właśnie małżeństwo i rodzina) - może stanowić ogromną siłę w rozwoju ludzkości.

Ten model – małżeństwo mężczyzny i kobiety – wydaje się do dziś większości z nas naturalny właśnie dlatego, że jego wprowadzanie w świat zakończyło się wielkim sukcesem.

Seksualizm (szczególnie mężczyzny!) jest polimorficzny (to znaczy, że może być zaspokajany na wiele różnych sposobów, które nie są niezmienne i ulegają wpływom kulturowym). Jego podporządkowanie związkowi z kobietą i uczynienie jedynie tego związku uświęconym i legalnym, jest rewolucyjnym osiągnięciem.

W Torze znajdujemy nie tylko zakaz cudzołóstwa, ale także męskiego homoseksualizmu, kazirodztwa i zoofilii. Nie zabraniałaby tych zachowań, gdyby nie były powszechne. Co ciekawe, zakaz niemoralnych stosunków seksualnych (kazirodztwo, homoseksualizm, zoofilia - ogólnie 'giluj arajot'), jest na liście przykazań judaizmu skierowanych do _całej ludzkości_ (Szewa Micwot Bnei Noach). Sprzeciw wobec odstępstw od tego ideału był tak silny, że już w prawie dwutysìacletniej księdze Bereszit Rabba czytamy: "Rabi Huna powiedział w imieniu rabiego Josefa: Pokolenie Potopu nie zostału zniszczone do momentu, gdy ludzie zaczęli spisywać dokumenty małżeńskie dla związków mężczyzny z mężczyzną i mężczyzny ze zwierzęciem.

Judaizm zawsze zdawał sobie sprawę z tego, że dla mężczyzny nie jest wcale oczywistością pozostawanie w jakimkolwiek trwałym związku, w tym heteroseksualnym, który wymaga odpowiedzialności: przede wszystkim opieki nad dziećmi. „Bóg stworzył naturę kobiety tak, że jej potrzeba posiadania potomstwa jest silniejsza niż u mężczyzny” czytamy w "Meszech chochma"; komentarz do Bereszit 9, 1.

Mężczyzna musi zostać do świadomego posiadania potomstwa i opieki nad nim kulturowo "przymuszony", bo dąży on do zaspokojenia swojego popędu seksualnego bez zobowiązań. Judaizm a za nim chrześcijaństwo powiedziały mężczyźnie: "seks TYLKO w małżeństwie, a dzieciom zrodzonym z tego seksu musisz zapewniać utrzymanie". I to popchnęlo świat do przodu.

Judaizm postanowił ograniczyć naturalne tendencje mężczyzn do zaspokajania popędu seksualnego, które nie wymagały założenia i posiadania rodziny. Było to zadanie bardzo trudne. Jednak stanowczy i jednoznaczny w judaizmie zakaz homoseksualizmu (męskiego!), radykalnie podnosił status kobiety z pozycji „maszynki do rodzenia” do poziomu jedynego i z czasem coraz bardziej równoprawnego partnera seksualnego mężczyzny (poprzednio partnerem o niższym statusie bywał w różnych kulturach często mężczyzna - zwłaszcza znacznie młodszy - lub chłopiec.)

Dzięki temu powstała religijnie usankcjonowana instytucja rodziny (która jest podstawą naszej cywilizacji), gdzie wzajemne relacje małżonków decydują o jej sukcesie. Dlatego nie powinno być zaskoczeniem, że po światowej klęsce komunizmu w końcu XX wieku, wrogowie cywilizacji zachodniej (kto zaprzeczy, że tacy istnieją?) obrali za cel rodzinę i dążą do jej zniszczenia poprzez zmianę definicji małżeństwa. Zmiana polega na rozciągnięciu tego pojęcia na związki homoseksualne.

Jest to próba COFNIĘCIA wskazówek zegara ludzkości o tysiące lat.

Źródło: Salon24.pl

Komentarze (25):

precz z tfu gejami2019.08.6 1:32
Ale Judaizm to "religia", która powstała po Chrystusie a nie przed NIM. Rabini sieją herezje bo nie mają już Bożego błogosławieństwa. A Pierwszym, Który potępił homoseksualizm był PAN BÓG patrz Sodoma i Gomora.
Marek2019.08.5 18:21
To ,że inni też kradną w niczym nie usprawiedliwia złodziei .
edi2019.08.5 12:25
PROTEST!!! Jestem ojcem czwórki dzieci i jako rodzic NIE WYRAŻAM ZGODY NA JAKIEKOLWIEK ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ KOGOKOLWIEK W DUCHU IDEOLOGII GENDER/LGBT - zbliżenie się do moich dzieci z przekazem ideologii gender, nauczania masturbacji oraz innych działań tego typu BĘDĘ TRAKTOWAŁ JAKO AKT PEDOFILSKI I BĘDĘ TEN FAKT ZGŁASZAŁ DO PROKURATURY !!!
Hanys672019.08.5 9:01
Pederastianizm dąży do wymarcia. To bardzo pozytywne i cieszy.
Nina2019.08.4 22:03
blahahahaha hahahaha no to dobre, tylko kto w to uwierzy ?rabini w szkolkach testuja mlode zwieracze zydowskie... ach ci zaklamani zydzi!
Kuszelas2019.08.4 19:51
No co teraz zrobi Nowak?
nikt2019.08.4 18:56
Żydzi byli narodem wybranym i mieli rację . Sodomia jest wbrew naturze a zatem wbrew Bożemu Planowi . Do głosu dochodzi czysto zwierzęcy popęd i niech mi nikt nie mówi o miłości wśród spółkujących w ten sposób ludzi . Takie jest tłumaczenie popędu seksualnego........spełnienie miłości . Seks bywa spełnieniem miłości , ale z reguły jest tylko popędem . A popęd płciowy jest tylko instynktem przedłużenia gatunku . Związki jednopłciowe tego warunku nie spełniają. Gatunku nie przedłużają . Nie potępiam tych ludzi , ale też ich nie cenię . Są mi obojętni .Raczej myślę o nich jako o upośledzonych przez naturę . Żydzi pewnie z jakichś ważnych dla Boga powodów zostali przez Niego wybrani jako naród szczególny . Ale nie sprawdzili się skoro wśród nich pojawił się Jezus by skierować ich na właściwą drogę . Nic z tego nie wyszło . Aż do naszych czasów Żydzi coraz bardziej schodzili z właściwej ścieżki . Nie piszę tu o Żydach wyznających Judaizm . Ci nie są zakłamani tak jak pozostały żydowski ( zwłaszcza ukryty ) naród pasożytujący na innych narodach .
Zbyszek2019.08.5 10:12
Ży dzi nie byli n rodem wybranym. Narodem wybranym byli Izraelici , a to zasadnicza różnica.
aspiring educationalist2019.08.4 17:20
Judaizm, podpalacze Rzymu, muzułmanie - doktrynalnie więcej was łączy niż dzieli. Skąd więc wśród was tyle wzajemnej niechęci?
nikt2019.08.4 19:00
To krew a nie ideologie . Krew się zawsze odzywa chociaż ludzie nie zdają sobie z tego sprawy .
Ja 2019.08.4 17:11
Dlaczego napędem zła na świecie, są między innymi, ci, co potwornego zła doświadczyli?
nikt2019.08.4 23:42
Też często nad tym się zastanawiam jeżeli chodzi o Żydów . Gdzie był początek tego błędnego , napędzającego się koła ? W przypadku jednego człowieka to prosta sprawa . W przypadku całego narodu trudna . Tym bardziej , że ich historia jest długa i odległa . Do ich mentalności nie pasują te pełne wewnętrznego cierpienia łagodne oczy skrzywdzonego dziecka .
Muzułmanin Ateista Dumny Gej Uchodźca z maczetą2019.08.4 17:08
Semati daj mi klucze od swojego mieszkania, nie bądź faszysta
anonim2019.08.4 17:01
Korzenie Europy to Hellada i Roma. Judeochrześcijańska rewolucja od ponad siedemnastu wieków usiłuje wykoleić ducha Europejczyków.
ekhm2019.08.5 14:41
Zapomniałeś, jak upadł rozwiązły starożytny Rzym?
KDJ2019.08.4 16:55
Do judaizmu i jego reguł należy podchodzić ostrożnie, a już w żadnym wypadku nie można używać tak jak prezydent Duda określeń typu: ,,Odbudowa Europy na jej prawdziwym, historycznym, judeo-chrześcijańskim fundamencie". Przykładem dotyczącym zboczeń jest nauczanie Talmudu, że seks z osobą nieletnią, tzn. chłopcem w wieku poniżej 9 lat i dziewczynką poniżej 3 lat nie liczy się jako cudzołóstwo, gdyż osoba nieletnia jest za młoda by “rzucić winę”.
anonim2019.08.4 17:09
Chrześcijanom trudno sobie uświadomić, że w istocie są duchowymi żydami. Szaweł z Tarsu napisał: Nie ten bowiem jest żydem, co jest nim widocznie; ani nie to jest obrzezanie, co jest widoczne na ciele, ale ten jest żydem, który jest nim w skrytości, i ma obrzezane serce w duchu, a nie w literze, którego chwała nie jest z ludzi lecz z Boga.
Witek2019.08.4 16:44
Pierwsi byli LECHICI .
Krokus2019.08.4 16:42
hmm.. a "shkotzim" co mowi Panu Chodakiewiczowi ?
Oloo2019.08.4 16:23
To prawda. Dobrze że homoseksualizm nie jest zakazany bo kto by odprawiał msze święte?
anonim2019.08.5 21:34
No popatrz jak ty się o to martwisz ,miłe to ale bez obaw miałby kto odprawiać . Nie musisz się tym przejmować .
stop tęczowej zarazie2019.08.4 16:17
Neopoganie w hitlerowskich mundurach, z których wielu było gejami, chcąc zniszczyć cywilizację wiedzieli co robią, uderzając w judaizm i chrześcijaństwo. Rewolucja jednak pożera własne dzieci i wkrótce geje z SA padli ofiarą smutasów z SS. Podobnie komunista gej Jeżow trafił na swoich homofobów.
Tomek2019.08.4 16:17
W sferze seksualności cugle są niezbędne, bo jeśli człowiek wpadnie w tą pogoń za zwiększaniem przyjemności, aby osiągnąć stały poziom satysfakcji, to musi podążać do coraz bardziej chorych zachowań i w końcu dochodzi do nekrofili.
Staszko t2019.08.5 7:38
chyba dlugo o tym myslales,,,, masz chcice na trupa ????
Reytan2019.08.5 14:15
Staszko,jestes typowym pedofilem komunistycznym.