Timmermans na ,,Domówce z Biedroniem'': Walczyłem z polskim rządem przez 3 lata - zdjęcie
22.05.19, 10:00Fot. euranet_plus via Flickr, CC BY-SA 2.0

Timmermans na ,,Domówce z Biedroniem'': Walczyłem z polskim rządem przez 3 lata

17

Wczoraj, o czym informowaliśmy, Frans Timmermans przyleciał specjalnie do Warszawy, aby wesprzeć Wiosnę Roberta Biedronia i wziąć udział między innymi w spotkaniu wyborczym partii. Z jego ust padły znamienne słowa:

Walczyłem z obecnym polskim rządem przez ostatnie trzy lata”.

Stwierdził, że robił to dlatego, że według niego Polska zasługuje na „[…] niezależny system sprawiedliwości, system sądownictwa; niezależny od politycznych wpływów”.

Gdyby ktoś miał wątpliwości – tak, to słowa wypowiedziane przez wiceszefa Komisji Europejskiej, który obecnie kandyduje na przewodniczącego KE!

W trakcie „Domówki z Robertem Biedroniem i Fransem Timmermansem” wiceszef KE stwierdził, że wziął udział w tym spotkaniu dlatego, że Polacy „są coraz bardziej za Europą”, a także dlatego, że Wiosna to partia „dla ludzi, którzy są otwarci, mają poglądy lewicowe”, w której „wreszcie poczuli się jak w domu”. Trzecim powodem, powiedział Timmermans, jest sam Robert Biedroń, który:

[…] W czasach, gdy to z całą pewnością nie było w Polsce łatwe, on stał mocno za tym, kim jest, w co wierzy, za swoją tożsamością, swoimi przekonaniami, za swymi politycznymi ideami”.

Po prostu przerażające...

dam/TVP Info,Fronda.pl

Komentarze (17):

zboczony kazirodek2019.06.22 17:17
holenderskie fekalia....
Icek2019.05.22 20:00
Szczególnie za rządów mafii PO-ZSL sądy były niezależne. Czy przyjaciele z mafii opowiadali mu o kolesiach w togach na telefon, na skinienie palcem, o tzw, rozgrzanych sądach (P. Komorowski), o naszych sędziach ( kochajacy młode ciałka Wajda)? PS Skoro tak bardzo się kochają, robią wspólne "domówki", czy nie budzi to podejrzenie, że obaj są pedałami?
Icek2019.05.22 19:58
Szczególnie za rządów mafii PO-ZSL sądy były niezależne. Czy przyjaciele z mafii opowiadali mu o kolesiach w togach na telefon, na skinienie palcem, o tzw, rozgrzanych sądach (P. Komorowski), o naszych sędziach ( kochajacy młode ciałka Wajda)?
Max Fiend2019.05.22 18:20
Zapomniał dodać, że ze skrajnie antyunijnym rządem. To go usprawiedliwia :-D
Ryszard Olejniczak2019.05.22 16:58
Naczytał się Cervantesa i walczy. Nawet Dulcynea mu zbędna bo znalazł sobie Sancho Pansę.
rybak2019.05.22 14:42
...I przegrałeś!!!
krzysztof2019.05.22 14:11
KOMUNISTYCZNY LEWAK MUSI BYĆ ODESŁANY Z TORBAMI BĘDZIESZ WYWALONY JAKO PRZESTEPCA POLITYCZNY SKOŃCZYŁY SIĘ CZASY JEWROPEJSKIEJ MAFII
anonim2019.05.22 13:05
„Walczyłem z obecnym polskim rządem przez ostatnie trzy lata”.; i padłem POd Biedroniem?......
joanna2019.05.22 12:28
Panie Timmermans, to że Pan bywa na "domówkach" u pana Biedronia, jest Pana całkowicie prywatną sprawą, która odzwierciedla zresztą Pańską wizję polityczną, a może również... orientację...? Ale już to, czym Pan się tak szczyci, czyli 3-letnie nękaniem suwerennego państwa oraz polskich legalnie wybranych władz i to bez żadnych dogłębnych analiz, a jedynie na podstawie donosów i wiecowych haseł totalnej opozycji, świadczy o Panu jak najgorzej. A jeszcze bardziej kompromitujące - i naruszające zarówno polskie, jak i unijne prawo! - jest czynne zaangażowanie się w kampanię wyborczą konkretnej partii jednego z krajów UE - Polski. Jest wręcz skandalem i łamaniem prawa! Powtarzam: może Pan prywatnie cenić i kochać pana Biedronia, ale jako urzędnik unijny nie może Pan uczestniczyć w krajowej kampanii. Nota bene podobnie "praworządny" jest pod tym względem inny urzędnik unijny Donald Tusk, ale na ten przypadek szkoda czasu, miejsca i nerwów... Zarzuty pod adresem Pańskiego zaangażowania w polską kampanię - to sprawa pierwsza. A druga - co BARDZO WAŻNE! - wypowiada się Pan i angażuje w sprawy kraju, którego Pan po prostu nie zna, nie rozumie i dlatego nie ceni, ani nie docenia! W swojej Holandii nie ma Pan już nic do zaoferowania, bo Pańska śmieszna partyjka nie osiągnęła nawet progu wyborczego. Z braku zajęcia "zaszczycił" Pan UE swoją osobą, by psychiczną i lewacką polityczną przemocą niszczyć kraje o tysiącletniej kulturze, o wybitnych dokonaniach w dziedzinie nauki, o bohaterskich dziejach! Już samo to, że Pan się na to poważył, świadczy o Pana "poziomie, poczuciu rzeczywistości i dobrej woli". Polacy przez całe swoje dzieje bronili niepodległości, niezależności państwowej, tożsamości kulturowej zakorzenionej w chrześcijaństwie, Kościoła i płacili za to wielotysięcznymi ofiarami, zsyłkami, katorgami, więzieniem, Katyniem, 123-letnią niewolą zaborów - dlatego nie ulegną lewackim mrzonkom jakiegoś pana Timmermansa czy innego D.Tuska. A więc - więcej taktu, a zwłaszcza REALIZMU!!! A przyjaźni z panem Biedroniem, udziału w domówkach i innych prywatnych kontaktów nikt Panu nie zabrania. "Pokaż mi z kim się przyjaźnisz, a powiem Ci, kim jesteś..."
biszkopt2019.05.22 12:12
Nie daj Boże zebym spotkał tego bydlaka sowieckiego na ulicy!!
Grizzly2019.05.22 10:43
... a jak się walczy to można dechą w łeb dostać, czerwony bucu!
Marek M\\\\\\\\305\\\\\\\\202ynarczyk2019.05.22 10:40
holenderski lewaku zapraszam cie do dyskusji . Marek mlynarczyk ul.łotewska 9b/8 42-612 tarnowskie góry tel 517 037 561.czekam
Alojzy Cedzidło2019.05.22 11:46
Ej panie Marku , panie Marku . Marzyciel z Pana Takie Tmmergnoje , Grossoicki .i im podobni , nie przyjeżdzają z własnej inicjatywy. ( przeważnie) Zawsze ich jawnie albo po cichu ktoś zaprosi . A na Pana zaproszenie , jak by do niego doszło , nawet by się . mu napluć nie chciało " My mamy tez dobrą ,,broń" w rękach . Nasze głosowanie . Tyle tylko ,że część Polaków za bardzo nie wie co z tym zrobić.
sn2019.05.22 10:34
Dzięki Timermmans o troskę, ale sami potrafimy zadbać o nasze sprawy.
Marek M\\\\305\\\\202ynarczyk2019.05.22 10:23
jeżeli ktos w holandi przedstawi albo cos wie na temat ...tego komunisty to 100pln jest jego.Ten komunista jest tym czym dla nas bierut ,dla innych trocki,,totalny lewak żyje za nasze pieniadze ............ale chce wprowadzac jakieś gówno o którym nie ma pojęcia. Nie on ma pojęcie on tym gównem będzie rządził. zadaje pytanie do pana tymermans czy jak masz na nazwisko. co robili twoi rodzice twoi krewni i znajomi w czasie wojny. i to nie czasie kiedy maczek was wyzwalał ale kiedy poddalisie się bez walki. teraz masz kolaborancie problem...Marek młynarczyk
anonim2019.05.22 10:22
Nie to jest przerażające co ten ćwok mówi, tylko to że rząd / PIS nic z tym nie potrafi zrobić. Jak dzieci w piaskownicy. Bezradne muły.
Alojzy Cedzidło2019.05.22 11:33
A co by Pan ,panie ,,dato " zrobił, albo radził zrobić.Timmermansa na taczki i do Brukseli ? . Toć cała PO , z Koalicją , Wiosna , Razem , Teraz , Zaraz . część PSL -u położyli by się na drodze . I dopiero by były jaja . Nic na to poradzić nie można , kiedy Bruksela pozwala na takie wygłupy swojego filara . Ba, maja pretensję ,że my zamiast obchodzić święto narodowe nie poszliśmy bić brawo Tuskowi , bez względu na to po kim lał pomyje .