Terlikowski: Ile czasu po programie pracowałaby Gozdyra, gdyby zaprosiła Goebbelsa w jarmułce? - zdjęcie
08.03.15, 13:04

Terlikowski: Ile czasu po programie pracowałaby Gozdyra, gdyby zaprosiła Goebbelsa w jarmułce?

23

To, że Urban pluje na Kościół i księży, że zwalcza Jezusa Chrystusa w ogóle mnie nie zaskakuje i w zasadzie nie rusza. On całe życie służył temu, którego Kościół jest głównym wrogiem i teraz nie robi nic innego. Jego wola, jego wybór i on poniesie tego konsekwencje. Nic więc nowego w tym, że ten, który bronił morderców ks. Popiełuszki i atakował tego świętego, nadal robi to samo.

Jeśli jednak coś mnie oburza to, że ktoś w ogóle tego człowieka gdziekolwiek zaprasza do jakichkolwiek mediów i uznaje za autorytet, pozwalając mu się wypowiadać na temat ludzi, do których mordowanie i niszczenie przed laty pochwalał i bronił. Człowiek z minimalnym poczuciem moralności czy choćby dobrego smaku nie rozmawiałby z tym gościem, a już na pewno nie „wnosiłby go” do studia. Jeśli bowiem gdzieś ten pan powinien siedzieć, to nie w studiu telewizyjnym, ale w więzieniu za kłamstwa, usprawiedliwianie zbrodni itd.

Rozmowa, o której mowa doskonale pokazuje poziom dzisiejszych polskich mediów. Warto bowiem sobie zadać pytanie, czy gdyby w Niemczech ktokolwiek zaprosił do rozmowy o Żydach Josepha Goebbelsa? I co zrobiony by z redaktorką, która pozwoliłaby, aby do studia wszedł znany żydożerca w kippie czy stroju żydowskim, a potem przez dobry kwadrans siałby nienawiść do Żydów? Odpowiedź jest oczywista, ta pani przestałaby pracować w jakiejkolwiek telewizji już w pięć minut po zakończeniu tego programu. To, że Agnieszka Gozdyra wciąż pracuje wystawia najlgorsze świadectwo moralności i dobremu smakowi telewizji Polsat News. Ale w sumie czemu się dziwić, skoro to właśnie mainstreamowe telewizje od lat promują Urbana i budują jego autorytet?

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (23):

anonim2015.03.8 13:21
1. "czy gdyby w Niemczech ktokolwiek zaprosił do rozmowy o Żydach Josepha Goebbelsa?" Nawet powinien, bo Goebbels miałby na pewno wiele do powiedzenia w tej kwestii. 2. "To, że Agnieszka Gozdyra wciąż pracuje wystawia najlgorsze świadectwo moralności i dobremu smakowi telewizji Polsat News." Wręcz przeciwnie, oznacza to, że Polsat umożliwia każdemu wyrażenie swoich poglądów nawet, jeśli są one kontrowersyjne. Zamykanie ust przeciwnikom politycznym/ideologicznym i przedstawianie poglądów tylko jednej strony jest rodzajem cenzury.
anonim2015.03.8 13:32
naos Mnie oburza, ze tobie nie zapewnia się w takim razie odpowiedniej opieki :D
anonim2015.03.8 13:38
@ Panta Rhei puknij się w czółko lemingu. czy ks. Oko namawiał go zabijania i zamykania kogoś do więzienia? boli was ten ks. Oko, bo obnaża wasze lewackie kłamstwa
anonim2015.03.8 13:38
Określanie Gozdyry dziennikarką to nadużycie jest gówniarą którą polecenia zwierzchników wykonuje, podlizuje się władzy bo dzięki temu ma zatrudnienie w rynsztokowej telewizji.
anonim2015.03.8 13:40
@ center Tak? Wobec tego chciałbym być świadkiem takiego eksperymentu. Pani Gozdyra zaprasza do studia jakiegoś słynnego antysemitę, ten przychodzi do studia przebrany za żyda i jedzie po Izraelitach ile wlezie, z kolei pani Gozdyra uroczo spogląda na rozmówcę, absolutnie nie zadając jakichkolwiek kłopotliwych pytań, tak jak ma to miejsce w przypadku osób lubianych przez mainstream,choćby nawet były pokroju świni Urbana.
anonim2015.03.8 13:52
Ten człowiek to synteza PRL i III RP. Jak widać żadnego cudownego przepoczwarzenia nie było...
anonim2015.03.8 14:06
Hitch Najpierw sam się zgłoś na leczenie, zamiast wysyłać zdrowego człowieka, ty ofermo ateistyczna.
anonim2015.03.8 14:25
@ Hitsch Widzę, że jesteś duchowym wychowankiem Związku Sowieckiego i III Rzeszy, tam też adwersarzy zamykano zakładach psychiatrycznych i innych znacznie gorszych ośrodkach odosobnienia
anonim2015.03.8 14:29
@Majestic, Winicjusz1964- Dajcie spokój z nim. Mnie też korciło, ale odpuściłem sobie.
anonim2015.03.8 14:40
Hitsch to polski transwestyta zyjacy w Toronto.
anonim2015.03.8 16:52
Generalnie wiekszosc zwraca uwage na bazczelnosc Terlikowskiego. A ja nie wiem jak wogole nazwac to, ze ten pan pozwala sobie juz wchodzic w role Boga i wysylac ludzi do piekla. Widac Boga sie nie boi.
anonim2015.03.8 17:07
@sct A to ci nowość z tym Hitchem...Tak daleko zwiał. Ja tak czułem, że z nim coś nie richtig, jak on napisał, że ateitą został w wieku czterech lat. Potwornie zgorzkniały. Ma "na pieńku", z Bogiem (ateista), z bliźnimi (porównaj jego nieustanne występy na Frondzie i co wypisuje), ale pewnie głównie sam z sobą.... Żal człowieka.
anonim2015.03.8 18:04
Hitch A Ty udzielasz rozgrzeszenia Bożego, czy bezbożnego... ;-) Bo nie wiem jak z tą pokutą..
anonim2015.03.8 18:35
Proponuję dodać Kodeks Boziewicza do spisu lektur obowiązkowych! Art. 8. Wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące: 1. osoby karane przez sąd państwowy za przestępstwo pochodzące z chciwości zysku lub inne, mogące danego osobnika poniżyć w opinii ogółu; 2. denuncjant i zdrajca; 3. tchórz w pojedynku lub na polu bitwy; 4. homoseksualista; 5. dezerter z armii polskiej; 6. nieżądający satysfakcji za ciężką zniewagę, wyrządzoną przez człowieka honorowego; 7. przekraczający zasady honorowe w czasie pojedynku lub pertraktacji honorowych; 8. odwołujący obrazę na miejscu starcia przed pierwszym złożeniem względnie pierwszą wymianą strzałów; 9. przyjmujący utrzymanie od kobiet nie będących jego najbliższymi krewnymi; 10. kompromitujący cześć kobiet niedyskrecją; 11. notorycznie łamiący słowo honoru; 12.zeznający fałsz przed sądem honorowym; 13. gospodarz łamiący prawa gościnności przez obrażanie gości we własnym mieszkaniu; 14. ten, kto nie broni czci kobiet pod jego opieką pozostających; 15. piszący anonimy; 16. oszczerca; 17. notoryczny alkoholik, o ile w stanie nietrzeźwym popełnia czyny poniżające go w opinii społecznej; 18. ten, kto nie płaci w terminie honorowych długów; 19. fałszywy gracz w hazardzie; 20. lichwiarz i paskarz; 21. paszkwilant i członek redakcji pisma paszkwilowego; 22. rozszerzający paszkwile; 23. szantażysta, 24. przywłaszczający sobie nieprawnie tytuły, godności lub odznaczenia; 25. obcujący ustawicznie z ludźmi notorycznie niehonorowymi; 26. podstępnie napadający (z tyłu, z ukrycia itp.); 27. sekundant, który naraził na szwank honor swego klienta; 28. stawiający zarzuty przeciw honorowi osoby drugiej i uchylający się od ich podtrzymania przed sądem honorowym.
anonim2015.03.8 19:00
@marekwu Czyli Hitch czy Maksym nie mają zdolności honorowej i w jakikolwiek sposób pojedynkować z nimi się nie wolno...
anonim2015.03.8 20:28
@campeador Internet sprawił, że wszyscy piszemy tutaj anonimy...Coś w tym jest. Jakieś stare normy odeszły do lamusa bezpowrotnie...
anonim2015.03.8 20:38
To był przykry program. Kabotynizm, mamlenie zdań, trudności wypowiadania się, obrzydliwy starzec i do tego Artur Zawisza, brakowało jeszcze Rafalali...
anonim2015.03.9 5:23
Pomysł Terlikowskiego całkiem niezły!U nas o Żydach albo dobrze albo wcale,Holocaust to pancerz ochronny i poprawność polityczna tego wymaga.Urban to kanalia ale program dotyczy skandalistów czyli "gwiazdy tańczą dla gawiedzi".....
anonim2015.03.9 7:55
@Pokuta Racja . Przecież mu bliżej ze względu na pochodzenie do stroju żydowskiego niż katolickiego. Dlaczego on przebiera się za biskupa? Bo mu pani prowadząca założyć "kazała? "... Antyizraelską robotę odstawia jak Hartmann...
anonim2015.03.9 8:06
@ Hitch To Ty z takim badziewiem intelektualnym się utożsamiasz?. Wyrazy współczucia. Już raz mi się żal zrobiło Ciebie jak gruchnęła wieść, że Ty biedaku , wiesz... te przebieranki... fatałaszki... A te Twoje rozgrzeszenia ( ateista małpuje Boga...?;-) i pokuty mnie nie chwytają, bo nie załuję...:-)
anonim2015.03.9 15:08
@Exi- Gdy Uran pisał paszkwile na bł ks Popiełuszkę przygotowując medialnie morderstwo też był genialny? Jak taka kanalia może być genialna?
anonim2015.03.10 1:56
@marekwu Dzięki za Boziewicza ... choć pewnie przed sejmem RP leżałyby i gniłyby zwały trupów. Ale z powodu braku honoru i ogólnego sqr***nia naszj klasy politycznej raczej nam to (niestety!) nie grozi.
anonim2015.03.10 1:59
Piłem szampana po śmierci Jaruzelskiego ... po śmierci Urbana chyba opróżnię wszelkie zapasy (trzymane od kilkudziesięciu lat!)