Teoria gender prowadzi do samobójstwa. Zobacz FILM! - zdjęcie
26.03.14, 12:10Ofiara ideologii gender (fot.YouTube)

Teoria gender prowadzi do samobójstwa. Zobacz FILM!

22

Ten film, zrealizowany przez BBC należy puszczać w szkołach, głośno o nim mówić. To obraz pokazujący, że ideolgia gender niesie ze sobą śmierć. Wielu może się śmiać, że takie przypadki zdarzają się dosyć rzadko, ale jednak wychowanie dziecka według teorii Money`a powoduje groźne dla zdrowia psychicznego człowieka skutki. Obejrzyj film i zastanów się głęboko, jak możesz pomóc w swoim środowisku tym, którzy nie widzą żadnego problemu w ideologii gender.

Philo/YouTube

Komentarze (22):

anonim2014.03.26 12:33
@AirWolf, myślę, że ilość śmierci z pobudek hedonistycznych jest jeszcze większa. A ze starości bije wszelkie rekordy. I co z tego?
anonim2014.03.26 12:48
#AirWolf "Obawiam się, że ilość śmierci z pobudek religijnych jest nieporównywalnie większa." Nie masz się czego martwić .Tysiące umierających na świecie z pobudek religijnych przyjmuje sakrament chorych..
anonim2014.03.26 13:18
Ten film pokazuje raczej, że to wychowywanie niezgodne z płcią psychologiczną jest niebezpieczne. Swoją drogą czy metody dr Moneya nie przypominają wam metod, które stosują ośrodki do "leczenia" homoseksualizmu?
anonim2014.03.26 13:31
@AirWolf, no właśnie. Twój wniosek prowadzi do tego, że nie należy przeciwdziałać wypadkom lotniczym, bo więcej ludzi ginie na drogach. Pozdrawiam „myślących inaczej”.
anonim2014.03.26 13:54
gender to dziadostwo z którym trzeba walczyć
anonim2014.03.26 14:43
No właśnie, ten film to bardzo dobry przykład tego, że to dziecko powinno określać swoja płeć, bo to ono w swoim mózgu doznaje swojej tożsamości płciowej, bez względu na to jak wygląda jego ciało i jak chcą wychowywać je rodzice. Ten przypadek obrazuje jaką psychiczna krzywdę można wyrządzić dziecku próbując je na silę wychować jako kogoś kim się nie czuje. O pomyłkę natury nie trudno, czego przykładem są hermafrodyci, bo to hormony decydują o dalszym rozwoju płodu w kierunku męskim lub żeńskim, a na początku rozwój wygląda tak samo.
anonim2014.03.26 15:22
Trochę dziwne, że tak sobie strzelacie w kolano tym filmem, bo pokazuje właśnie dramat osób transseksualnych, jak Anna Grodzka, które starano się wychowywać wbrew temu jaka była ich tożsamość płciowa. I że osoby które nazywają transseksualistów zboczonymi i każą wychowywać na silę takie dzieci zgodnie z wyglądem ciała, a nie psychiką, stają właśnie na stanowisku tego szalonego naukowca, na którego eksperymenty i poglądy nie ma już miejsca we współczesnej psychologii. Dziś już wiemy, że te próby wychowania, przebieranie i wmawianie dziecku, ze nie jest tym kim się czuje, nie przynosi żadnych efektów, toteż należy dostosować do psychiki ciało, jeśli dziecko tego pragnie.
anonim2014.03.26 15:55
"gender" to tylko kulturowy komponent tożsamości płciowej - dotyczy ról płciowych, sposobów zachowania, ubierania itp. Np. że dziewczynki lubią gotować, a chłopcy grać w siatkówkę. Nie odnosi się stricte do tożsamości płciowej, bo dając łopatologiczny przykład, chłopiec może się czuć chłopcem, ale marzyć o tym by zostać kucharzem albo pielęgniarzem (w naszej kulturze wciąż "niemęski" zawód). Ten film nie dotyczy tożsamości kulturowej tylko tożsamości płciowej, mówi o czymś innym.
anonim2014.03.26 16:28
osoby transseksualne nie stwierdzają nagle, że zmieniła się ich tożsamość płciowa, one odczuwają swoja płeć od momentu kiedy tylko dziecko jest wstanie określić swoją tożsamość płciową - stąd ten dramat, próbują się przystosować do tego jak traktuje je społeczeństwo, ale to się nie ma prawa powieść, bo tożsamość płciowa to nie wychowanie, ani zabawki, ani ciuszki. Każda osoba transseksualna najpierw odbywa wiele spotkań z psychologami i seksuologami zanim dostanie pozwolenie na taką pewnie bolesną operację. Żaden naukowiec ani psycholog nie potrafi zmienić nikomu tożsamości płciowej, natomiast przy kryteriach choroby psychicznej obserwuje się najróżniejszego rodzaju zniekształcenia w postrzeganiu rzeczywistości. To czy ktoś ma penis, czy go nie ma o niczym nie świadczy. Może mieć wykształcony penis, a jednocześnie jajniki i każdą inną konfigurację, może nawet ta osoba sama o tym nie wiedzieć do czasu http://sport.wp.pl/kat,16072,title,Semenya-jednak-hermafrodyta,wid,11482129,wiadomosc.html?ticaid=112701&_ticrsn=3 może mieć dodatkowy X albo Y, nie w pełni rozwinięte narządy co jest przyczyną pomyłek, i nikt tu nie powinien rzucać monetą kim jest dziecko, tylko dokładnie tak samo, dziecko wie to lepiej, bez względu na to jak wyglądają jego narządy i czy ma jakieś przykrości ze strony społeczeństwa przez to, że jest inne, nieładne itp. Ja jako katoliczka nie mogę się pogodzić, że część katolików dodatkowo wyklucza już i tak skrzywdzonych przez pomyłki natury. A błędów w rozwoju płodu jest mnóstwo, nadmiar jakiegoś hormonu w czasie ciąży - odpowiedzialnego za ukierunkowanie na rozwój fizjologiczny w kierunku jakiejś płci - to pikuś w porównaniu do innych nieszczęść, wraz z mutacjami genetycznymi. Gdyby tylko nie to jak się potem traktuje te osoby...
anonim2014.03.26 16:28
@AirWolf Ależ skąd! Należy dzieci idące się kąpać, namawiać do korzystania z suszarki w wannie. Czy to zgodne z twoją logiką, głupku?
anonim2014.03.26 21:05
Polacy rocznie są okradani na wysokie emerytury bandytów komunistycznych z UB,SB,WSI,sędziów,prokuratorów,ZOMO,aparatczyków z PZPR czy na LWP,którzy nigdy nie płacili składki ZUS.Rocznie z kieszeni polski podatników idzie na bardzo wysokie emerytury,na komunistycznych przestępców ponad 60 miliardów złotych.Ale jest zmowa milczenia,żeby Polacy się nie dowiedzieli jak są okradani.Tak okradali komuniści kościół katolicki,któremu do tej pory nie zwrócili ponad 3000 budynków i 160 tysięcy ha ziemi.
anonim2014.03.26 21:09
Przedstawiciele świata nauki ostrzegają przed ideologią gender. W specjalnie wydanym stanowisku, w pełni solidaryzują się z Episkopatem Polski, który przestrzega przed destrukcyjnymi skutkami gender. Pracownicy naukowi polskich uczelni z niepokojem obserwują także wprowadzanie tzw. studiów gender w polskich uczelniach. Jak akcentują to ośmiesza polską naukę.”
anonim2014.03.26 22:39
Wysłac ten film Tuskowi i Kluzik_rostkowskiej!!!
anonim2014.03.26 22:39
Wysłac ten film Tuskowi i Kluzik_rostkowskiej!!!
anonim2014.03.26 23:17
@Apologetyczny Zgadzam się, że każdy przypadek jest inny i może dochodzić do nadużyć, choć wydaje mi się, że te problemy, jak transseksualność, i tak dotyczą mniejszości społeczeństwa. Jednak dla mnie chociażby sam fakt istnienia takich osób jak hermafrodyci jest wyraźnym znakiem, że człowieka nie można traktować jak komputer, zero-jedynkowo, i nic nie jest tylko białe albo czarne. A skoro czegoś nawet nie wiadomo na pewno, to ja już wolę się mylić, niż kogoś skrzywdzić, albo nawet doprowadzić do samobójstwa przez okazywanie mu braku akceptacji albo pogardy. Wydaje mi się czasem, że niektórzy są aż zanadto pewni tego, że Bóg czegoś tam nienawidzi i sami zaczynają z wielką pasją nienawidzić, choć dzisiejsza wiedza i nauka patrzy na wiele spraw inaczej niż ludzie przed setkami lat, a teologowie nie odczytują już ST dosłownie.
anonim2014.03.26 23:22
...ale chyba faktycznie dyskusje tego rodzaju nie mają sensu i nie prowadzą do zmiany stanowiska u żadnej ze stron :) Pozdrawiam
anonim2014.03.26 23:34
#bell ..".ale chyba faktycznie dyskusje tego rodzaju nie mają sensu i nie prowadzą do zmiany stanowiska u żadnej ze stron :) Pozdrawiam" I poco to było "elaboraty naukowe" wypisywać?. Bella to ująłeś!I z tym się zgadzam.
anonim2014.03.26 23:38
Źle zrobione tłumaczenie, ani nie słychać dobrze polskiej wersji, ani angielskiej.
anonim2014.03.27 1:41
@Credo - samobójstwo z pobudek hedonistycznych to oksymoron. :D Przeczytaj, co znaczy słowo "hedonizm". Samobójstwo nijak nie spełnia potrzeb hedonistycznych. :D Swoją drogą - pamiętajmy, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Są na pewno tacy, którzy popełnili samobójstwa w katolickich domach dziecka lub nowicjatach. Czy to świadczy o zgubnym wpływie Kościoła na człowieka...?
anonim2014.03.27 10:22
@merlinthemage „samobójstwo z pobudek hedonistycznych to oksymoron” Brawa za bystrość umysłu, bo ja napisałem: „...myślę, że ilość śmierci z pobudek hedonistycznych...” Masz kłopoty z poprawnym czytaniem?
anonim2014.03.27 12:41
dlaczego admin toleruje wypowiedzi obłąkanych ateistów ?
anonim2014.03.27 17:02
Podejdźmy do tego na chłodno i logicznie. Wynika z tego, że nie należy zmuszać nikogo, by żył wbrew swojej naturze. Jeśli z chłopca chce się robić dziewczynkę, to kończy się to źle. No to odnieśmy teraz ten przykład do wszystkich, przy których Pan Bóg (albo natura - zależy w co kto wierzy) popełnił błąd i stworzył chłopca w ciele dziewczynki. W imię źle pojętej wiary należy zmuszać do bycia dziewczynką, bo jednak ciało ważniejsze jest od duszy i wewnętrznego przekonania?