Tak Zbigniew S. bawił się w kasynie. Wyciekło nagranie - zdjęcie
15.10.20, 17:28Fot. screenshot - YouTube (Telewizja wPolsce)

Tak Zbigniew S. bawił się w kasynie. Wyciekło nagranie

4

Policja zatrzymała dziś znanego biznesmena Zbigniewa S., którego prokuratura podejrzewa o przywłaszczanie sobie pieniędzy pochodzących z wpłat darczyńców na prowadzoną przez niego fundację charytatywną. Zdaniem śledczych większą część z przywłaszczonych 253 tys. zł miał on przeznaczyć na grę w kasynie. Telewizja wPolsce.pl opublikowała nagranie, na którym widać, jak zatrzymany bawi się w jednym z warszawskich kasyn.

Na opublikowanym nagraniu widać, jak Zbigniew S. bawi się w jednym z warszawskich kasyn i kupuje żetony płacąc za nie kartą.

Prokuratura Krajowa przekazała dziś, że Zbigniew S. usłyszał zarzuty przywłaszczania pieniędzy pochodzących z wpłat darczyńców, z czego miał uczynić źródło stałego dochodu oraz zarzuty związane z praniem brudnych pieniędzy. Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Zbigniewowi S. grozi nawet 15 lat pozbawienia wolności. W śledztwie ustalono, że większą część przywłaszczonych środków w kwocie 217 tys. podejrzany miał przeznaczyć na grę w warszawskim kasynie.

kak/wPolityce.pl, Fronda.pl

Komentarze (4):

Albert2020.10.16 14:35
Zbyszek najwyraźniej nie jest stałym bywalcem kasyn, skoro polazł do ruletki amerykańskiej - czyli najmniej sensownej z punktu widzenia gracza. Gra się jak już we francuską z En Prison/La Partage, albo ostatecznie w europejską. Albo w ogóle nalepiej nie grać, bo ruletka nie ma za bardzo sensu.
Apateista2020.10.16 7:24
Prawdopodobnie będzie kolejny więzień polityczne.
Janusz2020.10.15 22:20
A ja się pytam kto z miłościwie panujących zainteresuje się ujawnieniem takich danych, gdzie prawo do wizerunku, etc. Odpowiedź oczywista : mister zero.
Agnieszka2020.10.15 18:03
Hmm. To kasyno to też zbyt uczciwe nie było skoro dało kamery monitoringu tak, że z łatwością można odczytać piny to kart płatniczych klientów. Na to nie ma paragrafu?