Tak świętuje Szczerba!!! 'Dzicz i barbarzyństwo!'          - zdjęcie
25.12.17, 19:32zdj. screen TVP Info

Tak świętuje Szczerba!!! 'Dzicz i barbarzyństwo!'

Niektórzy nienawidzą Prawa i Sprawiedliwości do tego stopnia, że nie potrafią nawet w święta dać sobie spokoju z polityką. Szkoda, że do sączenia jadu wykorzystują przy okazji tak piękne kolędy...

„Podnieś rękę, Boże Dziecię! Błogosław Ojczyznę miłą!”- napisał na Twitterze poseł Platformy Obywatelskiej, Michał Szczerba. A potem się zaczęło!

"Wesołych Świąt Niech Nowy Rok przyniesie nadzieję Polski obywatelskiej, demokratycznej, praworządnej i szanowanej"- dodał polityk, dołączając do wpisu żenującą grafikę.

 

 

 

 

 

Polityka PO naszła po pewnym czasie jeszcze inna świąteczna refleksja. A raczej cytat dziennikarza TVN, Jacka Pałasińskiego:

"Trudno świętować „kiedy w moim kraju panoszy się dzicz i barbarzyństwo, kiedy triumfuje głucha nienawiść, kiedy kapłani czczą złotego cielca, negując najważniejsze pryncypia chrześcijaństwa, kiedy największe w historii mojego narodu osiągnięcia są niweczone (…)”. Jacek Pałasiński prawdziwie"- napisał poseł, czym oburzył internautów. 

Mimo wszystko życzymy Szczerbie wesołych świąt i, za wczorajszym wpisem premiera Mateusza Morawieckiego na Twitterze, zachęcamy do odłożenia smartfonów. 

ajk/Facebook, Fronda.pl