Szydło: Zrobię wszystko, by Polacy wrócili do Polski - zdjęcie
15.09.15, 12:10(fot. twitter/pisorgpl)

Szydło: Zrobię wszystko, by Polacy wrócili do Polski

2

Beata Szydło na konferencji prasowej w Łomży odniosła się do słów prezydenta Andrzeja Dudy, które wygłosił na spotkaniu z Polonią w Londynie.

- Ja zrobię wszystko, aby wszyscy Polacy, którzy musieli wyjechać z Polski, bo nie znaleźli tutaj pracy, wrócili i mieli tu szansę na rozwój - mówiła kandydatka PiS na premiera.

- Tutaj w Łomży, jeżeli pan redaktor zapyta mieszkańców, to przekona się Pan, że to co jest pokazywane w statystykach nie przekłada się bezpośrednio na kieszenie Polaków. A z rozwoju Polski korzysta niewielka grupa. Trzeba doprowadzić do tego, by korzystali wszyscy. Problem bezrobocia, braku perspektyw, to problemy milionów Polaków. Ludzie wyjeżdżają z takich miejscowości jak Łomża. Nie uciekniemy przed tym problemem. Jeżeli politycy nie dostrzegają tego problemu, to go nie rozwiążą. Politycy PO nie dostrzegają problemu Polaków - mówiła wcześniej Beata Szydło.

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości wspomniała także o dwóch projektach ustaw, czyli o Narodowym Programie Zatrudnienia i wprowadzeniu minimalnej stawki godzinowej 12 zł brutto.

Konferencja prasowa toczyła się przy udziale mieszkańców Łomży, którzy wielokrotnie wygwizdywali pytania dziennikarzy.

KZ/300polityka.pl

Komentarze (2):

anonim2015.09.15 12:48
Teraz to już nawet te biedne sześciolatki posłane wbrew PIS-owi do szkoły nie wierzą że Maliniak nie prowadzi kampanii wyborczej PIS. Czekamy na 25 października kiedy zamelduje Kaczyńskiemu wykonanie zadania.
anonim2015.09.16 19:10
To znaczy;-co zrobi? Niczym nie różni się od Kopacz.