Szumowski o hejterskich plakatach: Agora jest właścicielem tych nośników - zdjęcie
02.06.20, 06:29Łukasz Szumowski, minister Zdrowia/YT/TVP Info

Szumowski o hejterskich plakatach: Agora jest właścicielem tych nośników

82

Na przystankach warszawskich pojawiły się ostatnio plakaty obrażające ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Co interesujące, na razie nik nie przyznał się do tej akcji.

Łukasz Szumowski w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w programie „Gość Wydarzeń” Polsat News powiedział:

– To jest typowy objaw hejtu, mowy nienawiści, a dziwnym trafem opisuje to „Gazeta Wyborcza”, a właścicielem tych nośników jest Agora, również właściciel „Gazety Wyborczej”. Czy to przypadek? Co ja mogę powiedzieć?

Dodał także:

– Czym innym jest patrzenie na ręce, co jest bardzo ważne i to popieramy, jesteśmy niezwykle transparentni, wywieszamy wszystko publicznie, codziennie wychodzimy do dziennikarzy, czym innym jest po prostu stricte mowa nienawiści przez nieznanych sprawców, którzy wieszają, akurat mając klucze do wiat. To wszystko wygląda zaskakująco

 

mp/polsat news

Komentarze (82):

tukan2020.06.3 10:04
Gdyby nie gangser Soros GW już dawno zbankrutowało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cebulaku2020.06.2 19:10
Trudno żeby właścicielką była żona Agory.
Jan Radziszewski2020.06.2 13:57
++ 10.05.2020r. Godzina 16:49 Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. (...) Ja sam Jezus Chrystus Król Polski wszystkim Błogosławię na trudny czas, czas trwania i walki. Trwajcie blisko Mnie i trwajcie blisko Mej Matki.
Polak2020.06.2 12:05
Co, pisowski szczurek myśli że jak coś palnie to ciemny lud się nabierze na nazywanie udokumentowanych zarzutów hejtem?
Andrzej2020.06.2 11:04
CBA,PROKURATOR KRAJOWY/śledztwo trwa od 2016,około 250mln zł dotacji / państwowych dla szemranych spólek,pseudobadania,funduszy/-transparetnie,wszstko publicznie.panie wielki szu,moja rada ,nie kradnij batonika -8lat
PIS PO PSL SLD Nowa Lewica LGBT \054 NWO2020.06.2 10:44
Niech Szumowski i Polski rząd przestanie patrzeć tylko na koronawirusa jak na jedyną chorobę w Polsce !!! W Wielu rodzinach z powodu obostrzeń a nie koronawirusa dzieją się dramaty, większa jest skala samobójstw , Jak wybuchła epidemia to szybko zmieniono przepisy karne dotyczące zagrożenia epidemiologicznego i podwyżono kary do 30 tyś zł !!! Wszystko to celowo zostało , najpierw kradną na fikcyjnym wirusie , dodatkowe podatki a teraz rozdawnictwo dobroczyńców jakoby oni te pieniadzę dawali.. . Bartek niestety nie przeżył z powodu sfiksowanej służby zdrowia koronawirusowej . Wy to nazywacie sukcesem walce z fikcyjną chorobą ? A gdzie jakieś dowody ? Dowody nie fałszywie pozytywnymi testami co jak prezydent Tanzani przebadał owoce papai czy poddał koze tym testą to okazało się że też mają COVID... Ile ludzi poumierało czy zachorowało poważnie z powodu odebrania dostępu do lekarzy ? Bo trudno telewizyty nazwać leczeniem , a jeśli to są jacyś ezoterycy i spirytyści że leczą przez telefon telepatycznie to jeszcze gorzej...
JONASZ KORAN-MEKKA(Allahu Akbarr)2020.06.2 9:00
A wystarczyłoby nie kombinować
Dell2020.06.2 8:15
"Piotr Nowak" 2.6.20 o 9:11 pisze: "Ale prawa do głosowania powyżej 75tki nie powinno się mieć". Skopiowałem sobie to co napisałeś. Na pamiątkę. Żeby sobie to czytać ilekoroć będziecie skandować: "KON-STY-TUC-JA". I ilekroć będziecie donosić na Polskę, że "faszyści" łamią "podstawowe prawa człowieka". I ilekroć ktoś będzie mnie chciał przekonać, że wy, neomarksiści chcecie demokracji, a nie totalitaryzmu, którego od marksizmu oddzielić się nie da. Żeby było jasne - marksizm występuje w dwóch odmianach: - komunizm (wersja hard) - liberalna demokracja (wersja soft). Większość z was, tutejszych "deewangelizatorów", uważa się za liberalnych demokratów. Bo to tak ładnie brzmi. I tak mętnie, więc można odwracać kota ogonem nazywając komuchami innych. Co oczywiście nie przeszkadza świętować np. urodzin Karola Marksa (2018 rok, Junker w Trewirze, pod pomnikiem Marksa ufudowanym przez Chiny). Dobrego dnia wam życzę Soroszowy towarzyszu.
Michał Jan2020.06.2 8:23
To, co nazywasz "demokracją" już od dawna jest w rzeczywistości plutokracją. Po kryzysie z 2008 r., z którego korzyści odnieśli ci, którzy go wywołali jest to już jasne, jak słońce. Ty też to zauważyłeś, ale nie zdefiniowałeś - vide: "Soros".
Dell2020.06.2 8:53
Chyba nie do końca cię zrozumiałem. A ty mnie. Skąd wniosek, że plutokrację uważam za demokrację? Skąd wniosek, że Sorosa nie uważam za plutokratę? Czy plutokrata i komunista wysokiej rangi to przeciwieństwa?
Michał Jan2020.06.2 9:03
Przepraszam, najwyraźniej dokonałem nadinterpretacji Twojej walki o powszechność prawa do głosu. Który to głos jest praktycznie tylko fasadą ponurej rzeczywistości, w której prawdziwi zwycięzcy są znani przed głosowaniem.
Dell2020.06.2 9:14
Zaciekawiasz mnie. Masz na myśli jakieś konkretne głosowanie?
Micha\305\202 Jan2020.06.2 10:01
Tak od 1995, jak leci.
Dell2020.06.2 11:42
Chcesz powiedzieć, że zwycięstwo Dudy pięć lat temu było wiadome przed głosowaniem?
Micha\\305\\202 Jan2020.06.2 12:34
A kim znowu jest p. dr Duda, żeby tak się jego wyborem przejmować. Nawet Geniusz spod Górki Lelewela ma de facto niewiele do powiedzenia.
Dell2020.06.2 19:45
:) Zamiast odpowiedzi - unik. Po co pisać coś o czym się wie, że to nie jest prawda?
robaczek 2.02020.06.2 9:41
KU CHWALE PARTI!!! JEDNE WÓDZ JEDNA IDEOLOGIA JEDNA PARTIA!!! oj pisiurki ;] wy nawet nie wiecei ze to wy jestescie tutaj komuną!!! ;] takie glupie, pozyteczne mentalne podnózki ;] albo wodza albo probozcza ;] no i jak was nie kochac?
skarb2020.06.2 7:48
DLACZEGO GAZETA WYBORCZA DAWNA TRYBUNA LUDU NISZCZY NAJWARTOSCIOWSZYCH LUDZI INTELIGENCJE I NIE POnosza zadnej odpowiedzialnosci to komunistychne metody, ludzie w nim sluzacy obcym chcaPOwrotu rzadow halosu, MAFII teraz mamy przyklad przedwyborczy Rzad ma instrumenty do POzbawienia POmocy takim wrogom POLSKI I POLAKOW. R E P O L O N I Z A C J A medjow D E K O M U N I Z A C J A najwyzszy czas komuna i profesorki wyszkolily POdwladne mlode POkolenie i starsze tez za wystepk POdrobek dziennikarskich sa odpowiednie paragrafy i zadnych dotacji na propagande szkodzacej POLSCE I POLAKOM
leonidas2020.06.2 13:48
Przeczytaj książkę W.Łysiaka ,,Rzeczpospolita kłamców-salon to się dowiesz dlaczego.
Michał Jan2020.06.2 7:36
Nie popieram posiłkowania się czyjąś podobizną w takich akcjach, ale jeżeli to jest "hejt", to znaczy, że wolno już tylko chwalić. Zatem chwalę: - dzięki zamknięciu lasów na 17 dni, przyroda i zwierzostan odżyły - dzięki zamknięciu cmentarzy (z jednym wyjątkiem), "ślad CO2" spowodowany palącymi się zniczami został diametralnie zredukowany - dzięki ignorancji w sprawie przydatności maseczek, zaoszczędzono nam co najmniej miesiąc w duszeniu się na otwartej przestrzeni - dzięki zakupowi lewych masek, udało się zaostrzyć kontrolę i żadne lewizny od choćby znajomego p. Nejmana już nie przechodzą - dzięki zakupowi respiratorów za zawyżoną cenę, mamy ich mniej, dzięki czemu ludzie biorą się w garść i nie obciążają sobą szpitali - dzięki zastraszeniu ludzi karami za "nieuzasadnione opuszczenie domu", "przybyło obywatela" i jest nas teraz więcej, Polaków! - dzięki zamknięciu salonów fryzjerskich, nauczyliśmy się świetnie radzić sobie sami, czego dowodem były niezmiennie nienaganne fryzury pań ministerek i pani marszałek.
ABBA2020.06.2 7:41
Dzięki ministrowi Szumowskiemu ty być może żyjesz, hejterze i masz szanse zastanowienia się, ile jest warte twoje hejtersko-szydercze życie.
JONASZ KORAN-MEKKA(Allahu Akbarr)2020.06.2 7:49
a dzięki świstakowi wszyscy mamy ładnie zapakowaną milkę
Jerzy2020.06.2 7:50
cała Polska żyje tyko dzięki temu panu, uratował parę osób przed przeziębieniem, a że tysiące zbankrutowało czy popełniło samobójstwo... cóż, efekt uboczny...
JONASZ KORAN-MEKKA(Allahu Akbarr)2020.06.2 8:36
Bo są rzeczy które widać i te których nie widać
Dell2020.06.2 11:52
No właśnie. Są rzeczy, których nie widać. Jak na przykład te samobójstwa, o których piszesz. Jeśli się mylę to udowodnij mi to. Tylko nie opiniami "gazetowo" - tefauenowych ekspertów. Linkiem do jakiejś statystyki. Do źródła. Nie do opracowania tej statystyki.
Michał Jan2020.06.2 8:03
Dlaczego "hejterze"? Przecież go chwalę? No i prosiłbym o niepodsumowywanie meczu w 10. minucie, jak to zwykł robić red. Szpakowski. Przecież od początku czerwca przerabiamy model szwedzki (z 75-dniowym opóźnieniem).
Dell2020.06.2 12:25
Czyli to co było do tej pory - "model polski" - jest złe. To co będzie teraz - będzie złe. Jak według ciebie powinien działać rząd dotychczas i teraz? Jakie jest to najlepsze rozwiązanie, którego nie dostrzegł w rządzie nikt, a ty je znasz?
Micha\\\\305\\\\202 Jan2020.06.2 13:07
Rząd niczego nie rozwiązywał, to i nie rozwiązał. Cel podstawowy, to były wybory 10.05 i im wszystko było podporządkowane, łącznie z zamykaniem i otwieraniem lasów. Normalnie działa się stanowczo i konsekwentnie: albo wprowadza stan wyjątkowy i zamyka się solidnie i na krótko (Czechy), albo nie robi się nic (Szwecja). A nasi raz tak, raz siak. Może wysokie temperatury nas uratują.
ABBA2020.06.2 7:50
Dzięki ministrowi Szumowskiemu ty być może żyjesz, hejterze i masz szanse zastanowienia się, ile jest warte twoje hejtersko-szydercze życie. I jeszcze - to nie ignorancja w sprawie maseczek, ale konieczność. Gdy zakażenia były tzw. pionowe czyli zakażali ci, którzy przyjeżdżali z zagranicy, a tak było na początku, należało ich przede wszystkim izolować, ich i ich kontakty, które świetnie były wyłapane. Reszta społeczeństwa nie musiała się dusić w maseczkach, tym bardziej, że maseczek było bardzo mało i chodziły nawet po kilkadziesiąt złotych! Gdy zakażenia stały się poziome, wewnątrz społeczeństwa, a nie od przyjezdnych, co po pewnym czasie było nieuchronne, maseczki zabezpieczają przed zakażeniem. Ale tępe łby wiedzą swoje i hejtują.
Jerzy2020.06.2 8:08
ale tak konkretnie - na co zakażali? czy była jakaś choroba, bo co to za choroba którą się przechodzi bezobjawowo i tylko test stwierdza czy ktoś jest chory czy nie... Bronisz przegranej sprawy - nie było żadnej pandemii, wirus był ale kompletnie nieszkodliwy, nie znam ani JEDNEGO przypadku aby ktoś zmarł na koronawirusa, są tylko udokumentowane przypadki, że w chwili śmierci ktoś był nosicielem wirusa... Nie ma ani jednego przypadku, we Włoszech po zbadaniu dokumentacji przez patologów stwierdzono, że trzy przypadki mogły by być zakwalifikowane do przyczyny śmierci - koronawirus, tylko trzy. Błazen szumowski zamiast w marcu po tygodniu machnąć ręką na tę pandemię, to walczył jak lew o utrzymanie obostrzeń, bo brat, bo instruktor, bo żona. Takie indywidua powinny już z więzienia nigdy nie wypełznąć, a on bryluje w telewizji i robi z siebie cierpiętnika.... żałosna kreatura
Michał Jan2020.06.2 8:11
No to jeszcze pochwalę: - dzięki nieeskortowaniu ściąganych do Polski "korona-lotami", tylko pozwoleniu im udać się do miejsc zamieszkania chociażby komunikacją publiczną, zaoszczędzono spore kwoty, które można potem było wydać na droższe respiratory. I jedno pytanie - jak zapobiegało zasłanianie twarzy byle czym, chociażby szalikiem lub chustką (które w trymiga robiły się wilgotne) i jak to "poziome" zarażanie się odbywa, że trzeba było się chronić na pustej drodze, a w tłoku w lesie już nie?
Dell2020.06.2 9:28
"że trzeba było się chronić na pustej drodze, a w tłoku w lesie już nie"? To, miej więcej ,tak jakbyś zapytał: dlaczego husaria nie musiała przestrzegać ruchu prawostronnego? Czy ty czasami nie "porównujesz" zaleceń z różnych faz epidemii?
Micha\\305\\202 Jan2020.06.2 10:27
Nie. Ten kabaret zakończył się raptem w zeszłą sobotę. Dojazd do Puszczy Kampinoskiej po pustej drodze - maska. Puszcza Kampinoska - ludziów, jak mrówków, wszyscy bez masek. Tak to jest, jak ma się za doradców speców od pijaru.
Michał Jan2020.06.2 20:37
A taka ciekawostka - wiesz, jak w Czechosłowacji został wprowadzony ruch prawostronny?
Michał Jan2020.06.2 8:14
- dzięki ograniczeniu liczby wiernych w kościołach do około 1/12 liczby kupujących w supermarketach, ludzie dowiedzieli się, co jest naprawdę dla nich ważne i mogli swobodnie oddać się kultowi "Nauczyciela".
Jerzy2020.06.2 7:03
demokracja, pajacu szumowski, demokracja... To ja mam decydować czy chcę się zaszczepić, to ja decyduję czy szmatę muszę na twarz zakładać, nie ty - pajacu, nie ty - tylko JA... Fajnie jest poniżać 38 milionów ludzi, doprowadzać ich do bankructwa, do samobójstw, kazać zakładać szmaty i grozić obowiązkowym szczepieniem... to są rzeczy fajne - być bogiem, no ale ktoś mnie krytykuje - jak śmie! ja taki dobry, czysty i niewinny jestem...
ABBA2020.06.2 7:29
Chyba nie wszyscy w domu... To nie twoja sprawa półgłówku, ale i moja, i wszystkich, bo zarażony będziesz zakażał. Takich jak ty powinno się ubrać w kaftan i odizolować, bo jesteś zagrożeniem i zakałą społeczeństwa.
Jerzy2020.06.2 7:46
tak tak, na katar najlepiej się zaszczepić, słuchaj felczera fachowca od maseczek... koronawirus (staropolska nawa przeziębienie) jest oporny na szczepionki - leczony trwa 7 dni, nieleczony tydzień..
Dell2020.06.2 9:06
"koronawirus (staropolska nawa przeziębienie)" "Przedporannokawowe" niedokrwienie?
Jim2020.06.2 7:33
Demokracja? Aż żal patrzeć na takich ludków, którzy z dumą ogłaszają światu swoją głupotę. Z doświadczenia wiem, że przekaz nie dotrze, ale spróbuję: demokracja, to ustrój, w którym większość decyduje o tym co masz robić
Jerzy2020.06.2 7:48
własnie - większość, nie tępy chciwy felczer z zerową wiedzą medyczną, większość, nie jeden debil nawet obrzezany, większość...
Michał Jan2020.06.2 8:17
To nie demokracja, tylko terror większości. Jak antifiarze każdego przeciwnika nazywają "faszystą", tak pisiarze każdy swój zamordyzm nazywają "demokracją".
Dell2020.06.2 12:16
A ty? Na kogo głosujesz?
Micha\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202 Jan2020.06.2 19:20
Jak napiszesz "Ty", to odpowiem.
Helmut2020.06.2 6:56
"Szumski o hejterskich plakatach" A kto to jest Szumski? Ignorancja i poziom redagujących Frondę są porażajace.
ABBA2020.06.2 7:56
Dalej w tekście jest prawidłowo: Szumowski. Więc to nie żadna ignorancja, a literówka w tytule. Ale dla wywołania hejtu wystarczy i literówka. Porażające!
Bella2020.06.2 17:01
Nie żądam poziomu Miodka. Wystarczy matura. A takie błędy świadczą o braku sprawdzania i lekceważeniu czytających. A jak się nie sprawdza pisowni, to faktów również.
klaus2020.06.2 6:52
Panie Ministrze jest to wina polskich służb które nie działają,czekają na redaktora który przeprowadzi śledztwo, a kiedy to opisze to do pierdla, przypadek Zatoko Sztuki i opisanej pedofilii, a co smuci to robią to już mianowani sędziowie prokuratorzy za obecnego ministra i nic nie jest to przypadkiem, smuci ,że nie mamy służb i ludzi, a jak mieć ludzi jak egzaminy na uczelniach tych prywatnych można zaliczyć przytaczając, czy to cytaty z TVN, GW, soku z buraka uczestniczyć w spędach ekologicznych demonstracjach w obronie demokracji i jak taki sędzia prokurator nie znający prawa może pracować w sądzie , prokuraturze, bez robienia kwiatków prawniczych, interpretować konstytucji po własnemu, czyli po nijakiemu, któremu nie przeszkadza nawet z tytułem profesorskim będzie ekspertem w sprawie prawa lotniczego przypisując ,że jest to konstytucja na którą się powołuje.
T2020.06.2 6:49
Agora to jedno ale to, że Szumowski mnie wnerwia to inna sprawa. Jego fanatyzm mnie przeraża, bo może w przyszłości zmuszać nas do szczepień i czipowania.
Saki Faki2020.06.2 8:07
To już jest megazagrożenie. WIELKI ŚWIATOWY SPISEK będzie wiedział, czy jesz pomidorową, czy grochówkę.
T2020.06.2 8:11
Była w necie kiedyś taka historyjka rysunkowa. Rozmawiają dwie świnie w chlewie i jedna do drugiej mówi: - Ty wiesz, że nas tutaj tak dobrze karmią, a podobno na końcu my idziemy do ubojni i tam nas zabijają! Na co druga świnia odpowiada: - Eeee to jakieś teorie spiskowe. ;)
Saki Faki2020.06.2 9:04
No tak, to już jest dowód pierwszej kategorii.
Micha\\\\\\\\305\\\\\\\\202 Jan2020.06.2 13:17
Zasada jest prosta - jeżeli rząd będzie mógł, to to zrobi. SB-ecy spisywali od TW wszystko, nawet upodobania do zup.
Micha\\\\\\\\305\\\\\\\\202 Jan2020.06.2 6:48
Zróbmy deal: AMS przyzna, kto powiesił, jak p. Szumowski zdradzi, kto mu doradza w sprawie epidemii!
Dell2020.06.2 8:59
Jesteś pełnomocnikiem Agory?
Michał Jan2020.06.2 9:58
Nie, tylko tak się przekomarzałem. Ani AMS nie zdradzi swojego klienta (jeżeli ten się nie zgodzi), ani Niewyspany nie wsypie "doradcy"...
Dell2020.06.2 12:11
Zastanawia mnie dlaczego widoczne objawy przepracowania wzbudzają w was taką niechęć do Szumowskiego? Bo Tusk nigdy nie był przepracowany? Bo Trzaskowski zawsze wygląda jak w drodze na randkę z Rabiejem? Bo podkrążone, z niewyspania, oczy to zacofanie, a "nowoczesność" to ponarkotykowy, łzawy połysk oczu, jak u Trzaskowskiego? Co wam zrobił człowiek, któremu na głowę spadła odpowiedzialność za życie nas wszystkich? Macie mu za złe, że lekarze nie musieli jak we Włoszech, Hiszpanii i Francji decydować kto z nas ma być leczony, a kogo odłączyć od respiratora? Macie mu za złe, że nie chciał doprowadzić do załamania naszego systemu zdrowia? Co macie mu za złe?
Micha\305\202 Jan2020.06.2 12:32
Wystarczy pooglądać jego zdjęcia sprzed ministrowania. Najwyraźniej to "przepracowanie" jest notoryczne.
Dell2020.06.2 18:27
Oceniasz pracę człowieka po tym jak wygląda? Niejaka Maria Błaszczyk, tutejsza dżenderystka, twierdzi, że będzie głosowała na Trzaskowskiego bo jest ładny. Ty też tak oceniasz kompetencje?
Micha\\\\\\\\305\\\\\\\\202 Jan2020.06.2 19:18
Nie, to Pisowcy oceniają go po wyglądzie.
Dell2020.06.2 19:55
Ja jestem "Pisowcem". Moja rodzina to "Pisowcy". Moi znajomi są "Pisowcami". Nie ma wśród nich nikogo kto kieruje się wyglądem przy ocenie ludzi w ogóle, a polityków w szczególności.
ani widu, ani słychu- w łeb se pierdyknąć2020.06.2 6:46
czekam na óswiadczenie Soku z Buraka z Ratusza, że kamery mo nitoringu miały akurat awarję oraz oświadczenie Agory, że klucze do gablot przypadkiem zginęły na noc, a potem znalazl się na Czerskiej- przypadkiem
Glaudiusman2020.06.2 6:42
Agora, GW to szumowiny od lat nadające się do wydalenia poza granice. Najniższa półka.
ABBA2020.06.2 7:39
To bardzo dobre określenie używane przez naszych ojców i dziadków - szumowiny. Są ludzie prawi i szumowiny, czyli element spod ciemnej gwiazdy, wobec których nie używa się nawet określenia ludzie. I niestety, GW to szumowiny zdolne do każdego łajdactwa, w łajdactwach się specjalizujące.
a ciało wystawił na Biennale ok.Pl.Zbawiciela2020.06.2 6:40
Szlachetny i Charyzamatyczny Ministrze Szumowski - dziękuję z całą rodziną, że jakiś lewak lekarz z Antify nie odłączył mnie od respiratora lub poddusił poduszką jako zbędny ciężar dla nowego społeczeństwa (mam 75 lat)
Micha\\\\305\\\\202 Jan2020.06.2 6:46
No i jeszcze odciął Cię od zabiegów planowych. To wielki dar, bo umieralność spadła i teraz wszyscy kombinują, czy mogło jeszcze coś innego to spowodować niż niewykonywanie zabiegów.
Piotr Nowak2020.06.2 7:11
75? Nie no. Mordować to nikogo nie wolno. Ale prawa do głosowania powyżej 75tki nie powinno się mieć Przecież i tak masz emeryturę - i to raczej sie nie zmieni. Nie obchodzi cię co będzie za 10-15 lat. Osoby po 75 roku życia oraz ci którzy mieszkają ponad 3 lata za granicą nie powinny mieć głosu. Bo po prostu głosują byle jak bo ich to nie dotyczy. :D
Dell2020.06.2 8:11
Skopiowałem sobie to co napisałeś. Na pamiątkę. Żeby sobie to czytać ilekoroć będziecie skandować: "KON-STY-TUC-JA". I ilekroć będziecie donosić na Polskę, że "faszyści" łamią "podstawowe prawa człowieka". I ilekroć ktoś będzie mnie chciał przekonać, że wy, neomarksiści chcecie demokracji, a nie totalitaryzmu, którego od marksizmu oddzielić się nie da. Żeby było jasne - marksizm występuje w dwóch odmianach: - komunizm (wersja hard) - liberalna demokracja (wersja soft). Większość z was, tutejszych "deewangelizatorów", uważa się za liberalnych demokratów. Bo to tak ładnie brzmi. I tak mętnie, więc można odwracać kota ogonem nazywając komuchami innych. Co oczywiście nie przeszkadza świętować np. urodzin Karola Marksa (2018 rok, Junker w Trewirze, pod pomnikiem Marksa ufudowanym przez Chiny). Dobrego dnia Soroszowy towarzyszu.
Piotr Nowak2020.06.2 8:30
Nie traktuj życia tak poważnie. :) Ono w stosunku do ciebie tego nie robi.:)
Dell2020.06.2 9:11
Marksistów traktuję śmiertelnie poważnie, bo marksizm to śmiertelne zagrożenie. Zwłaszcza ten z twarzą "Trzaskowskich". To nie wy nawoływaliście przed wyborami - zabierz babci dowód osobisty?
Piotr Nowak2020.06.2 8:31
Aha. Dziękuję. Dobrego dnia dziadzia na emigracji. :*
Dell2020.06.2 9:16
"dziadzia na emigracji" Nie do końca rozumiem co masz na myśli - tymniemniej - dziękuję.
Dell2020.06.2 9:30
Oczywiście,że ze spacją - tym niemniej. :)
ABBA2020.06.2 7:26
To prawda. Gdyby nie Szumowski, mielibyśmy nie 1000 zmarłych, a ponad 10 tysięcy na pewno. Łajdactwo chce zniszczyć wspaniałego ministra i człowieka. Łajdactwo z Wyborczej szmaty.
Elektor2020.06.2 6:39
Do znanej metody "na wnuczka" na którą nabierali się nawet księża czy też "na inkasenta" "na policjanta" doszły koronkowe akcje "na maseczkę" czy "na testy". Sumy tu już są niebagatelne ale i poszkodowanych brak, bo to przecie budżetowe więc "niczyje":) Majstersztyk!
tekst Sok z Buraka ze sztabu Czaczkowskiego2020.06.2 6:37
miał szczęscie że nie Czuchnowski z Kuniem
Piotr Nowak2020.06.2 6:35
Nazywanie złodzieja złodziejem to po pisowsko-katolsku obrażanie? Aha... Ciekawe
Lupaszko2020.06.2 7:10
goń się waciaku
Zyta2020.06.2 8:42
Nowak znany troll, cóż on może powiedzieć, wszyscy wiemy.
Zatroskany2020.06.2 8:49
Nowak to agent... specjalnej troski.
robaczek 2.02020.06.2 9:39
bo on patriotycznie kradnie przeciez !! ;] pisiurki kochaja swoich złodziei ;] bo co innego im zostało ;] nic albo ci nieudacznicy albo trzeba sie bedzie przyznac ze sie jest debilem ;] pisiurki w szachu ;] hehhehehe ;] kocham was ;] bronimy !!!!! naszych biją!!! ;] JEDNA PARTIA JEDEN WODZ JEDNA IDEOLOGIA kochane mentalne komuszki ;] brawo wy!!!1
Dell2020.06.2 11:44
Jak się nazywa ta "opcja" polityczna, do której ty się przyznajesz?