Sztab Bronisława Komorowskiego wini Kukiza - zdjęcie
21.05.15, 12:45Oświadczenie (fot. printscreen, isuu.com)

Sztab Bronisława Komorowskiego wini Kukiza

6

Publikujemy całe oświadczenie sztabu Bronisława Komorowskiego.

"W związku z jednostronnym odwołaniem przez sztab Pawła Kukiza planowanej na piątek, 22 maja debaty prezydenckiej stwierdzamy, co następuje:
- Sztab Bronisława Komorowskiego przyjął zaproszenie pana Pawła Kukiza do udziału w debacie prezydenckiej organizowanej przez jego sztab i podjął kroki mające na celu ustalenie jej szczegółów. Niestety, od chwili upublicznienia woli udziału Bronisława Komorowskiego w debacie, sztab Pawła Kukiza przedstawił szereg niespójnych i chaotycznych informacji dotyczących planowanej debaty.
- Niezbędne było rozpoczęcie bezpośrednich rozmów między sztabami. W związku z tym sztab Bronisława Komorowskiego zwrócił się wieczorem 19 maja do sztabu Pawła Kukiza z pismem w sprawie rozpoczęcia procesu ustalania szczegółów i ram debaty.
- Odpowiedź ze sztabu Pawła Kukiza przyszła w środę, 20 maja, ok. godz. 14:00. Nie było to niestety zaproszenie do rozmów, a żądanie akceptacji przedstawionego scenariusza. Sztab Pawła Kukiza wystosował swoiste ultimatum, w którym oczekiwał przyjęcia lub odrzucenia scenariusza do godz. 18:00. Warto podkreślić, że zaproponowany scenariusz zawierał liczne błędy i nieścisłości, np. zsumowany czas pytań i odpowiedzi nie zgadzał się z proponowanym czasem debaty.
- Z przykrością stwierdzamy, że sztab pana Pawła Kukiza nie odpowiedział pozytywnie na deklarację uczestnictwa w debacie przez Bronisława Komorowskiego. Zabrakło szczerej woli dialogu."

Absurd goni absurd.

KZ/Polityka300.pl/facebook.com

Komentarze (6):

anonim2015.05.21 13:22
....co z bulem stwierdzam i POświadczam.......
anonim2015.05.21 13:25
Nie rozumiem wniosków komentatorów? Czytanie ze zrozumieniem pada? Chcieli otrzymać szczegóły odnośnie debaty, otrzymali i narzekają, że szczegóły o które prosili nie są zaproszeniem. No bo PRowo nie można powiedzieć, że nie zgadzamy się na "takie warunki" bo np. w warunkach (które nie są swoją drogą przez sztab przytaczane) nie ma chociażby mowy o uprzednim przekazaniu pytań. Żelazny elektorat Kukiza to ludzie, którzy POZYSKUJĄ informacje a nie je tylko PRZYJMUJĄ. I tego elektoratu nie da się zmanipulować tanimi zabiegami PRowymi i zaklinaniem rzeczywistości, którą każdy przecież widzi i potrafi ocenić bez wskazówek sztabów wyborczych. Te czasy już minęły bo i ten elektorat jest coraz mniej aktywny. Niestety coś chyba do tych pustych, sztabowych łbów nie dociera i dalej robią z nas idiotów w TV za nasze pieniądze.
anonim2015.05.21 13:30
Przyznam, że mimo iż ateistą jestem to coraz bardziej zaczynam kibicować Dudzie (może stąd odwaga, że w czerwcu wyjeżdżamy z Polski na przynajmniej 2-3 lata ;) ). Na pewno bym głosu nie oddał na niego, bo poglądy nie pozwalają, ale chyba wolałbym zaryzykować zmianę na cokolwiek niż trwanie w obecnym maraźmie sceny politycznej, w której politycy poczuli już, że mają mandat do robienia z ludzi idiotów bardzo prostymi zabiegami PR. Poważnie - polecam 1-2 książki w temacie i można łatwo to zauważyć. Z resztą wystarczy poczytać pierwsze książki (nie późniejsze) Grindera i Bandlera, w szczególności analizę modelu językowego Miltona Ericksona. W ostatniej debacie byłem w stanie przewidzieć zachowania i wypowiadane zdania nawet kilkadziesiąt sekund zanim w ogole padły - z dokładnością do intonacji głosu i położenia rąk.
anonim2015.05.21 14:03
Ale przecież ze swoimi warunkami mogą zawsze iść do TVNu, w dzień i w nocy, wystarczy jeden telefon.
anonim2015.05.21 15:21
Bronek= tchórz!
anonim2015.05.21 17:11
Trzeba być pomylonym żeby popierać prezydenta Bula