Szpital Pro-Familia w Rzeszowie - katolicki czy aborcyjny? - zdjęcie
13.01.15, 19:07Szpital Pro-Familia w Rzeszowie - katolicki czy aborcyjny? (fot. Fronda.pl)

Szpital Pro-Familia w Rzeszowie - katolicki czy aborcyjny?

3

Na początku ubiegłego roku opinia publiczna została poinformowana, że w rzeszowskim szpitalu Pro – Familia wykonuje się aborcje. Szpital postanowił zastraszyć położną Agatę Rejman, która ujawniła prawdę o aborcjach w Pro-Familii, a kiedy w sprawie zabrali głos obrońcy życia z Fundacji Pro – Prawo do Życia, wytoczył im sprawy sądowe.

Szpital Pro-Familia na użytek swojego wizerunku odwołuje się do wartości chrześcijańskich oraz autorytetu Kościoła Katolickiego. Dyrekcja poprosiła o poświęcenie placówki ówczesnego ordynariusza rzeszowskiego, biskupa Kazimierza Górnego, na stronie internetowej znajdują się zdjęcia z tej ceremonii i odwołania do symboli chrześcijańskich.

Takie postępowanie narzuca jednoznaczne skojarzenia z obłudą króla Heroda. Apelujemy do szpitala Pro - Familia aby porzucił swoje obłudne praktyki. Zabijanie dzieci przed narodzeniem nie da się pogodzić z chrześcijaństwem, ani z wartościami rodzinnymi, do których szpital odwołuje się w nazwie. Wzywamy dyrekcję Szpitala: Nie bądźcie Herodami!

Petycję do Dyrekcji i właścicieli szpitala Pro-Familia w Rzeszowie można podpisać TUTAJ

MaR/Citizengo.org

Komentarze (3):

anonim2015.01.13 21:56
Pro Familia nie ma nic wspólnego z dobrem pacjenta tam się liczy dupa dyrektora szpitala
anonim2015.01.14 8:15
Ale jak biskup polowy świeci karabiny i czołgi to jest ok? No tak bo przecież służą ochronie życia...
anonim2015.01.14 10:34
Katolicki? Ma być katolicki? Czyżby kościół go kupił?